האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת הלימודים הוירטואלית התחילה!

 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

 נשף אנשי השנה 2017: המועמדים!
פורסם ב: Nov 18 2017, 08:38 PM
צטט הודעה
שושואיסט
***********

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 30220
חרמשים: 100000
מין:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 11.04.2015


User Posted Image

2017 הגיעה גם היא לקיצה, והנה הזמן לבחור את המשתמשים שעשו לכם את שנת 2017. אנחנו כתבנו, אתם בוחרים. הצביעו והשפיעו לאנשי השנה שלכם לשנת 2017 - מתחילים.
מתי הנשף יתקיים?
17/12/2017, יום א', בין השעות 18:00-21:30.

המועמדים


✨הנהלת האתר של השנה
מיקה, מור המאסטר
מיקה עלתה להנהלה כאחראית עדכונים לקראת סוף 2016 ומאז היא עושה את תפקידה בצורה הטובה ביותר. ללא עדכונים אין אתר, ואין ספק שמיקה מעדכנת את העמוד הראשי מדי יום עם אהבה גדולה לתפקיד.
מיקה עלתה ממנהלת פאנפיקים לאחראית עדכונים וידיעות, אך במהרה קיבלה גם את תפקיד אחראית מערכת הפאנפיקים בפועל, מכיוון שהתשוקה לפאנפיקים היא גדולה כל כך והידע - נרחב. מיקה היא הפנים של אתר HPortal בכל עדכון שהיא מעלה.

רוני, מור הקפטן
רוני התותחית התחילה את דרכה כמנהלת פורום מטומ"מ, והתפקידים שהיא עברה יכולים למלא שורות - היא הייתה מנהלת מטומ"מ, הנהלת הפורומים, הנהלת הפורומים ואחראית HPlanet, אחראית HPlanet ואחראית הנהלת הפורומים ובנוסף גם אחראית מפת הקונדסאים. רוני עושה חיל בכל תפקיד שבו עברה ולכן זה היה בלתי נמנע שתקבל את התפקיד "מנהלת האתר", ותנהל את אתרינו ביד רמה.

מור, מאסטר שיפו
מור התחיל את דרכו בתור מנהל פורום גרפיקה, ולאחר שירד מניהולו עלה לניהול פורום מטומ"מ. מהר מאוד התברר שמדובר במנהל מוכשר במיוחד, ולכן אף אחד לא הופתע כשעלה להנהלת פורומים. מור הפך לאחד מחברי הנהלת הפורומים המשפיעים והבולטים ביותר, ולאחר שהתפנה תפקיד מנהל האתר היה ברור לכולם שהוא המועמד המתאים לתפקיד. מור השקיע זמן רב בתחזוק האתר, וכל מה שנותר לנו הוא להודות לו. אין ספק שללא מור, האתר היה נראה אחרת לגמרי.

✨הנהלת הפורומים של השנה
תהילה, We Can Do It
תהילה התחילה את דרכה כשניהלה שלושה פורומים במקביל: דיבורים, הסרטים והשחקנים. מספר חודשים לאחר שירדה מניהולם עלתה לנהל את פורום סס"ש ונבחרה לראש בית סלית'רין, כך שאף אחד לא הופתע כשעלתה לנהלת הפורומים. תהילה הייתה בהנהלת הפורומים כמעט שנה ואף הספיקה להיות אחראית פעילויות ופרוייקטים לתקופה קצרה. היא הביאה עימה פעיליות ופרוייקטים מקסימים שקשה לשכוח.

הדס, Trouble Maker
הדס חזרה לאתר אחרי פרישה ארוכה של שלוש שנים, וכבר תוך כמה חודשים היה ברור שאנו הולכים לראות אותה באתר לעוד הרבה הרבה זמן. הדס ניהלה את טו"ק בצורה מעולה למשך חצי שנה, זכתה בתואר מנהלת החודש מספר פעמים, וכאשר עלתה להנהלת הפורומים אף אחד לא היה מופתע. גם בתפקידה כסגולה היא מצטיינת, מפרסמת פעילויות רבות ולא שוכחת להגיב על סיקורים ולענות לשאלות. אין ספק שהדס היא אחת מהמשתמשים שהפורטל זכה לקבל אותם בחזרה, והיא תורמת לאתר עם היצירתיות וההשקעה שלה בכל יום מחדש.

חלי, Little Munchkin
חלי חזרה אלינו אחרי פרישה ארוכה עם משתמש חדש ומאז לא מפסיקה להפתיע. היא הייתה ראש בית סלית'רין במשך שמונה חודשים ואף זכתה בסלית'רינית השנה, ובמשך חצי שנה ניהלה את פורום מוזיקה יחד עם עמית. חלי מחזיקה בתואר מנצחת המירוץ למיליון 2, ועל סיקוריה המושקעים מאד הומצא הביטוי "סיקורי חלי". היא עלתה להנהלת הפורומים באפריל 2017 ומאז לא מפסיקה להביא רעיונות יצירתיים ולהפוך אותם לפעילויות מדהימות.

מעיין חיים, סנופקין
מעיין חיים התחיל את דרכו כמנהל פורום הספרים, אותו הוא ניהל במשך 11 חודשים. הוא היה מדריך רייבנקלו וזכה במנהל החודש פעמיים, ולכן לא הופתענו כאשר הציע עצמו לצוות ההנהלה הגבוהה באשכול המצעים לפני שנה וחצי. הוא הוכיח עצמו כמשתמש אחראי ומסור והועלה לתפקיד הנהלת הפורומים, בו מימש את יכולותיו בצורה הטובה ביותר.

✨מנהל הפורום של השנה
עמית, For Crying Out Loud
עמית הפכה למסדר מרלין, ובעוד מועד עלתה לניהול פורום מוזיקה, הפורום האהוב עליה. מאז שעמית עלתה לניהול הפורום ראינו בו שינוי לטובה בצורה משמעותית. יותר ויותר משתמשים החלו לסקר בפורום, אם זה לפעילויות שהיא פותחת או סתם כי הם רוצים. הנוכחות של עמית בפורום בולטת והיא מפעילה אותו כראוי. עמית זכתה במנהלת החודש שלוש פעמים, ומגיע לה לזכות בתואר.

תם, Nico di Angelo
לאחר שתם פרש מההנהלה, הוא עלה לניהול פורום סס"ש על ידי פרויקט חניך חונך. תם לא שוכח את מעמדו הקודם והפעילויות שלו הן עדיין ברמה של ההנהלה הגבוהה. תם הוא מנהל נפלא והוא אפילו זכה במנהל החודש פעם אחת, הוא מגיב המון ת"בים ומפעיל את הפורום כראוי. לתם בהחלט מגיע להיות מנהל הפורום של השנה.

לילי, Hot Chocolate
לילי עלתה לניהול פורום סס"ש על ידי פרויקט חניך חונך, יחד עם תם. הפעילויות של לילי הן ברמה של כמה רמות מעל מה שאנחנו מצפים ממנה, והת"בים שהיא מגיבה למשתמשים המפרסמים שירים וקטעים בפורום עוזרים להם הרבה ומשפרים אותם בכתיבה. לילי משקיעה מאוד בפורום, ורואים את זה. לילי גם כן זכתה במנהלת החודש וזה יהיה ברור מאליו אם היא תזכה בתואר.

הדס, Trouble Maker
מאז שהדס התחילה לנהל את פורום טו"ק, לא התחרטנו על הרגע שעלתה. הדס הפעילה פעילויות שאף אחד אחר לא היה חושב עליהן בפורום שלה, ורואים את ההשקעה המרובה והמאמץ שהשקיעה בניסוח וברעיונות. עלייתה של הדס להנהלה הגבוהה לא מנעה ממנה להמשיך להפעיל את הפורום בגבורה וביעילות. על כן, מגיע לה לזכות בתואר.

✨מסדר מרלין של השנה
תם, Nico di Angelo
אמנם תם פרש מההנהלה בנשף הקודם, אבל מאז הוא לא הפסיק להיות פעיל ברחבי הפורומים. הוא וסס"ש זה סיפור אהבה בלתי נפרד, והוא מנהל אותו כי זה מה שרצה לעשות מאז שפרש. תם עדיין תורם לאתרינו גם כשהוא לא בהנהלה הגבוהה, וכשצריך אותו הוא תמיד שם. אם תשימו לב, תם נמצא בלא מעט קטגוריות בנשף ולא סתם בחרנו אותו אליהן. הוא אייש הרבה תפקידים ביעילות ובמסירות. כל הכבוד לו!

תהילה, We Can Do It
לאחר שניהלה שלושה פורומים במקביל, תהילה עלתה להנהלת הפורומים ועל הדרך עלתה לזמן קצר להנהלת האתר. לאחר שפרשה מההנהלה, תהילה לא מפסיקה להיות פעילה, אם זה השתתפות בפעילויות, פתיחת פעילויות ואשכולות ותגובות בשירשורים. מאז שתהילה נרשמה לאתר היא לא מפסיקה להפתיע אותנו, ולכו תדעו איך היא תפתיע גם בעתיד!

עמית, For Crying Out Loud
אחרי שמילאה את תפקידה כאחראית עדכונים במשך זמן לא קצר, ירדה עמית למסדר מרלין - על תרומתה לאתר. אך תרומה לא פסקה כאן, והיא החליטה לנהל את הפורום שרצתה לנהל תמיד, פורום מוסיקה. גם בתור מסדר מרלין עמית המשיכה לתרום לאתר וכעת היא תורמת לו כמנהלת. עמית קיבלה את דרגת הכבוד בשל כך שכיהנה בתפקידה כאחראית עדכונים וידיעות מסורה, ובלי ספק ההשקעה שלה נראית גם כעת.

סוזן, Demons Run
סוזן התחילה את דרכה כמנהלת פורום טו"ק ולאחר מכן עלתה להנהלת הפורומים, תפקיד בו כיהנה מעל לחצי שנה. אחרי שפרשה קיבלה את דרגת מסדר מרלין, אך לא הפסיקה להיות פעילה ולהשקיע בפורומים. היא פרסמה יצירות בפורום סס"ש ופתחה מגוון פעילויות, וההשקעה שלה אפילו זיכתה אותה בתואר משתמשת החודש.

✨דיון השנה
מתווה הכותל
הנושא שהסעיר את המדינה, הסעיר גם את הגולשים באתר. הדיון, שנפתח על-ידי אשליי, זכה לתגובות ארוכות ומפורטות אודות דעתם של המשתמשים על המקרה. האשכול הכיל תגובות שונות ומגוונות מכל חלקי האוכלוסייה, מה שמוכיח בעצם שאנו קהילה מגובשת ומגוונת עד מאוד, וגם בנושאים חלוקים התגובות היו רגועות.

צעדת השרמוטות
גם נושא מטלטל זה נפתח על-ידי אשליי, והוא זכה ליחס רב בקרב המשתמשים. גם בדיון הזה נחשפנו לתגובות שונות, מגוונות ונחרצות, והמשתמשים הגיבו במסירות - אורך תגובותיהם יעידו על כך שהנושא הנ"ל היה חשוב להם. הדיון נחל תגובות רבות ומעניינות ואנו ממליצים לקרוא את דעותיהם של המשתמשים בנושא ואפילו נשמח לשמוע מה דעתכם בעניין.

חוק גיוס חובה
הדיון, שנפתח על ידי אשליי, התפרש על כשבעה עמודים ודנו בו במשך חודשיים שלמים! הנושא מעסיק את כל הנערים והנערות במדינה - חוק גיוס חובה, ובדיון אנו רואים את שני צדי המטבע. לא ראינו כבר המון זמן דיון שהגיע למספר עמודים כמו דיון זה, והתגובות הרבות מפרטות את דעותיהם של המשתמשים. אותנו הדיון משך כי הנושא שלו מעניין כל כך ודורש דיון, מה איתכם?

חוק המואזין
דיון זה נפתח על ידי, כמובן, אשליי, הגיע למספר עמודים יחסית גדול וגם נושאו מעניין ביותר. היה מעניין ואפילו כיף לקרוא את דעותיהם של המגיבים בדיון, חלקם פירטו מדוע חוק זה הינו חיוני וחלקם סברו שהקנס מוגזם מידיי. אנו עדיין לא החלטנו מה דעתנו מכיוון שהמשתמשים שיכנעו אותנו לשני הצדדים.

✨שרשור השנה
"את עדיין שומרת נגיעה?" "לא, למה?" של תהילה ועמית.
השרשור סחף משתמשים רבים, גולשי האתר קוראים אותו בשקיקה בין אם מודים בכך ובין אם לא. והעלילה מרתקת כל קורא וקורא, הם מחכים לתגובות בכדי לדעת לאן עמית ותהילה ייקחו את הסיפור עכשיו. אין משתמש שלא מכיר את השרשור הנ"ל, שמספר אודות נעמה וחן, שעולמם שונה כמעט לחלוטין אחד מן השני והם מוצאים ספק נחמה ספק חיבור מעניין. אם עוד לא קראתם - רוצו לקרוא!

"!you look HOT, Moonie!" "It's the spell" של יסמין וליפז.
כשבשרשורים אנו עוסקים, זה יהיה מחדל אם לא נזכיר את אחד מהשרשורים הנעקבים של יסמין וליפז - שתי משתמשות שנודעות ביכולות השרשור שלהן (וגם ביכולות הריכוז! כמה שרשורים בו זמנית?! שאפו!). השרשור מספר על ג'ימס ולילי המוכרים לכולנו, ואין ספק שהעובדה שהוא רץ כבר שנה ונמשך כבר כמעט כ-150 עמודים ראויה להערכה מרובה!

Total Eclipse Of The Heart של נועה ועמית.
השרשור הארוך במיוחד (מעל 700 עמודים וממשיך להתקדם) ננטש פעם אחת בעבר, אך נועה ועמית חזרו אליו ואנו מקווים שהן לא ינטשו אותו שוב. משתמשים רבים עוקבים אחרי העלילה שעוסקת בלהקה ובזוגות שבה. אין ספק שעמית ונועה משקיעות בשרשור, הן מתכננות את העלילה לפרטי פרטים ומשקיעות בפיתוח כל הדמויות. לנו נשאר רק לקרוא ולהנות, אל תיבהלו מהאורך - השרשור מעניין!

"רגע, החבר שלך ערבי?" של עמית ואור.
אין ספק שרק הכותרת של השירשור תגרום לכל אחד לרצות להכנס ולראות על מה מדובר. השרשור של עמית ואור מספר על ליאו אל קאסם ושרון עמר - מוסלמי ויהודיה - שנפגשים בפנימיה בספרד. המפגש הראשון ביניהם יוצר לא מעט תהיות אחד על השנייה ומשם אנחנו נסחפים אחר הסיפור שלהם. השרשור התחיל באוגוסט ועדיין ממשיך, וכל עמוד שלו יותר מעניין מקודמו. מי שעוד לא קרא מפספס בגדול!

✨נו"ד השנה
מטאל פינ(ו''ד)י
הנו"ד שנפתח ע"י מיקה זכור בתור אחד שהסתיים מהר, אך סיבה אחרת הופכת אותו לבלתי נשכח - הוא מוקדש לנושא שכבש את האתר, מטאל פיני! הכל התחיל ממשתמשת אחת, וכיום בזכותה ובזכות הנו"ד הזה משתמשים רבים שומעים מטאל פיני (ואם אתם עדיין לא שומעים מטאל פיני - לכו לשמוע! תוכלו למצוא המלצות על להקות בהודעה הראשית של הנו"ד).

פ(נ")ו(ד)ל האוס
הנו"ד נפתח ע"י חלי והוא מתרכז בסדרה "פול האוס", סדרה מאוד פופולרית בסוף שנות השמונים ושנות התשעים. הנו"ד הסתיים תוך פחות מ-48 שעות ואין ספק שהוא ייזכר בתור אחד הנו"דים שהסתיימו הכי מהר!

נ(ו''ד)פילת הממלכות
הנו"ד שנפתח ע"י רוני (לשעבר מנהלת דיבורים) לא יישכח - לקראת סופו ובשעה 1 בלילה, 3 משתמשים החליטו שהם רוצים לסיים אותו מהר ככל האפשר כדי לפתוח מגאדת' נו"ד. השעה המאוחרת הובילה לשיחה משעשעת במיוחד בעמודים האחרונים של הנו"ד. בנוסף, נפילת הממלכות זו סדרת ספרים אהובה מאוד!

הגשת המצעים נ(ו"ד)פתחה!
הנו"ד שנפתח ע"י מור, מתחיל בהודעה ראשית ומשעשעת שהיא ללא ספק מבין המצחיקות שבוודאי קראתם (מותר לפרגן למור!). הנו"ד הזה גם היה יוצא דופן מבין כל הנו"דים בשנת 2017, הוא הגיע לעמוד 115 - 15 עמודים מעל כמות העמודים המקוריים שמותר!

✨סופר השנה
תם, Nico di Angelo
אי אפשר לדבר על סופר השנה מבלי לציין את אחד ממנהלי הפורום, שמנהל אותו באופן מסור, וגם מוכשר. מבין יצירותיו המפורסמות בפורום תוכלו למצוא את: ילדים לבנים, אנחנו כאן ובכל מקום ועתיד. אל המדף שלו תוכלו לגשת בלחיצה על הקישור הזה.

לילי, Hot Chocolate
אם במנהלי הפורום עסקינו, קשה שלא לציין גם את לילי, שגם היא מנהלת את הפורום באהבה, ופעילויות רבות היא מפרסמת, כמו גם מגיבה תגובות בונות על סיפורי וקטעי חברי אתרנו. היא כתבה את אחרת, הזמן עבר וSummer Camp. אל המדף שלה תוכלו לגשת בלחיצה על הקישור הזה.

תהילה, We Can Do It
תהילה, שכולנו מזהים אותה ככותבת הסיפור "סמארטצ'ילד", היא כותבת שניחנה בכישרון רב. מבין הקטעים והסיפורים שכתבה ישנם גם מעבר חצייה, גיל ההתבגרות ו2047, בלי ספק נראה שאל עולם הסיפורים והכתיבה היא נקשרת. אל המדף שלה תוכלו לגשת בלחיצה על הקישור הזה.

מיקה, מור המאסטר
מיקה בעבר ניהלה את פורום פאנפיקים, שגם לו דרושה יכולת כתיבה ברמה גבוהה ויצירתיות בלי סוף, אך היא גם מפרסמת הרבה בסס"ש. מבין יצירותיה בפורום ישנם צעדים, ים ומסקנות, אך גם בפרופיל שלה תוכלו לראות פאנפיקים רבים, ואל המדף שלה תוכלו לגשת בלחיצה על הקישור הזה.

✨מעצב השנה
עמית, For Crying Out Loud
עמית הגיחה לפורום גרפיקה בסערה. מרגע שהתחילה לפרסם חתימות ועיצובים שונים, הפכה לאחת המעצבות הבולטות והטובות ביותר. מלבד העיצובים המגוונים שלה, דאגה עמית לבלוט בפורום בעזרת המדריכים, ההשתתפות המרובה והתגובות שלה לעיצובים של אחרים. בזכות השיפור הגדול של עמית, כעת היא מדורגת בבינוניים, ואין ספק שהיא כבר קרובה מאוד לעלות בדרגה נוספת.

נעם, Happy Death Day
נעם הוא אחד המעצבים הבולטים בפורום. מאז שהתחיל לפרסם את עיצוביו, היה ברור שיש לו כישרון. השיפור הגדול של נעם ניכר לעין בכל אחד ואחד מאשכולותיו הנפלאים שמתפרסמים בפורום בזה אחר זה. השנה, נעם עלה לדירוג מתקדמים לאחר הרבה עבודה קשה. אין ספק שלנעם מגיע לזכות!

רוני, Hayley Atwell
רוני מעצבת ומפרסמת עיצובים שלה בפורום עוד מאז שנרשמה לאתר. העיצובים של רוני מעוצבים באיכות טובה וברכות נפלאה ובכך מייחדים אותם משאר העיצובים שמתפרסמים בפורום בדרך כלל. רוני מעצבת ברמה גבוהה ואין זה פלא שהיא מדורגת בדירוג גרפיקאים ברמה אחת לפני המקצוענים. היא פתחה השנה מספר רב של אשכולות בפורום, כגון מדריכים, חבילות להורדה, פי אס די וכולי. רוני בהחלט היתה נוכחת מאוד בפורום השנה ומגיע לה לזכות. בנוסף, רוני עיצבה את כל הלוגואים האחרונים של נשפי האתר ורמת העיצובים שלה גבוהה מאוד.

הדס, Trouble Maker
הדס השנה התחילה בקטן, ומייד הפכה למעצבת דגולה. היא פרסמה המון עיצובים מושקעים בפורום והגיבה ת"בים בלי סוף. לאחר שעלתה להנהלה היא לא עזבה את הפורום והצליחה לתפעל אותו. היא המשיכה את עיצוב השבוע, לדוגמא, והמשיכה לפרסם בפורום עיצובים ותגובות. מגיע לה לזכות!

✨כינוי השנה
הדס, Trouble Maker
הכינוי טרבל מייקר הוא הכינוי איתו הדס מזוהה - היא נרשמה אתו וגם כששינתה מספר כינויים חזרה אליו בסופו של דבר, ובצדק. הכינוי קליט ומגניב, והוא שמו של שיר יפני קופצני וקליט (אך יש גם עוד מספר שירים עם שם זה). זה לא יפתיע אותנו אם הכינוי הזה יזכה בכינוי השנה.

תם, Nico di Angelo
הכינוי המיתולוגי של תם מבוסס על ניקו די אנג'לו, דמות חשובה ומרכזית בסדרת גיבורי האולימפוס. הוא עבר וריאציות שונות וכל פעם שתם שינה כינוי הוא חזר אל הכינוי שאיתו כולם מזהים אותו. הוא היה עם הכינוי כשהיה הנהלת הפורומים, מסדר מרלין וגם כעת, כשהוא מנהל פורום סס"ש. הכינוי מיוחד במינו והוא יזוהה עם תם לעולמי עד.

ליאם, מפלצומי
מפלצומי של ליאם הוא הכינוי שהכי מזוהה איתו, עקב היותו מיוחד ומצחיק. הוא שילוב בין המילים "מפלצת" ו"צומי" לפי הסרטון של שרוטונים ביו-טיוב. אין ספק שכשחושבים על ליאם, חושבים על הכינוי "מפלצומי" שהוא מיוחד במינו!

שחר, הילדה הכי יפה בגן
הכינוי של שחר החזיר אותנו לשיר הילדות האהוב "הילדה הכי יפן בגן". אי אפשר קצת בלי נוסטלגיה נחמדה, והשיר הזה הוא בדיוק הנוסטלגיה הזו. הכינוי מתאר גם את שחר שלנו, לכן המשמעות שלו עמוקה יותר. אותנו הכינוי כבר תפס, מה אתכם?

✨פרישת השנה
מעיין חיים, סנופקין
מעיין חיים היה למנהל פורום הספרים מאמצע שנת 2015, ושנה לאחר מכן עלה להנהלת הפורומים! הוא כיהן בתפקיד כשנה, ובשל כך קיבל את דרגת הכבוד "מסדר מרלין", כאות על תרומתו הרבה לאתר בתפקידו. פרישתו הייתה מפתיעה, ואין ספק שהוא זכור בתור משתמש פעיל ובולט בשורות הנהלת הפורומים, בתרומתו הרבה לאתר.

עדי, Clara Oswald
עדי הייתה משתמשת רגילה, רייבנקלואית אמיתית שבסוף הפכה לפרופסורית להתעתקות! היא הציעה עצמה להנהלת הפורומים לפני יותר משנה, ואת התפקיד עשתה בהצלחה רבה. היא כיהנה בו כחצי שנה, ולבסוף החליטה לפרוש וזה ציער את כל המשתמשים, ממשתמשים רגילים עד להנהלה. אנו עדיין מקווים שעדי תשוב, ותחזור להנהלה!

דינה, River Song
דינה חזרה מפרישה של שנתיים ומיד נהייתה משתמשת בולטת. היא דיברה הרבה בנו"ד, פתחה סיקורים והשתתפה בחניך חונך דרכו עלתה לנהל את פורום ספרים. דינה הייתה מנהלת מעולה והפריחה את השממה שהייתה בפורום הזה. על זה זכתה במנהלת החודש, ולאחר מכן פרשה בהפתעה מהאתר. אין ספק שפרישתה של דינה הייתה עצובה מאד והיא חסרה לכולנו.

רוני, Sabrina Carpenter
רוני עלתה לנהל את פורום דיבורים דרך חניך חונך כשהייתה רשומה לאתר חודש וחצי בלבד! רוני הייתה מנהלת מעולה ופתחה את המשתמשים לאופקים חדשים דרך הפעילויות שלה. אף אחד לא ישכח את השינוי הענק שרוני עשתה בפורום, וכולנו מאד מתגעגעים אליה מאז שפרשה.

✨הפתעת השנה
אלכס, The Girl Who Waited
את אלכס אפשר לראות כמעט בכל מקום - הנו"ד, מד"פ, טו"ק, פאנפיקים, והרשימה נמשכת ונמשכת. היא הצטרפה לאתרנו באפריל, וכבר מיד הוכיחה לנו שהיא ראוייה להערכה מרובה. היא מפרסמת פעילויות וסיקורים רבים ללא הפסקה, משקיעה בפורומים השונים, זכתה במשתמשת החודש, ובנוסף לכך מאד נוכחת בפורטל באופן כללי! אדם אשר לא היה יודע מתי היא נרשמה היה חושב שהיא כאן כבר מאז ההקמה, ואין ספק שמגיע לה מקום מכובד מאוד בהפתעת השנה!

רוני, Sabrina Carpenter
רוני הצטרפה לאתר בפברואר האחרון, ומיד נכנסה לפרויקט חניך חונך לפורום דיבורים. במהלך הפרויקט היא הפגינה יכולות מעולות ומפתיעות יחסית למשתמשת חדשה, והיא הפכה למנהלת דיבורים לאחר הפרויקט, ומאז לא הפסיקה להקסים אותנו בפעילויות שונות ומגוונות שכל אחד היה רוצה להשתתף בהן! אומנם רוני פרשה לאחרונה וירדה מניהול דיבורים, אך אין ספק שהיא אחת המנהלות המשמעותיות יותר שהיו לפורום זה, שזה הישג לא קטן. כבר מתחילת דרכה היה ניתן להבין שמדובר בהפתעה מעולה!

דינה, River Song
דינה חזרה מפרישה ארוכה, ואת אהבתה לפורום ספרים היה ניתן לראות מיד. היא נרשמה לחניך חונך 2017, שם חנכה אותה מיקה, ולבסוף דינה הועלתה לניהול פורום ספרים. במהלך כהונתה כמנהלת הפורום דינה הפכה אותו לפעיל במיוחד, והוא אפילו הועבר מדרגת תת פורום לפורום של ממש! דינה זכתה במנהלת החודש, וגם כאשר לא זכתה בתואר זה הפעילות שלה בפורום הדהימה את כולם. לצערנו, דינה ירדה מניהול הפורום לאחר מספר חודשים, אך כולנו לא נשכח את תקופתה בניהול ובפורטל, ונסכים שמגיע לה מקום מכובד בהפתעת השנה!

ליאם, מפלצומי
אם תשאלו את ליאם, הוא יגיד בעיקר "לישון" או "חתול" וגם זה שהוא "עצלן" או "עייף", אבל ליאם הוכיח ההפך כשהוא הקים את הקבוצה 'הגנרטור' יחד עם Tinkerbel - תמר/אמה. הוא נבחר להיות מדריך סלית'רין ובהמשך הפך גם לראש הבית, והתחיל להיות פעיל יותר בפורומים נוספים. הוא פתח מספר ספיישלים שונים במהלך השנה והחל להיות נוכח יותר, ואפילו זכה במשתמש החודש מספר פעמים! אין ספק שליאם הפתיע את כולנו, כאשר ממשתמש שרוב פעולתו בפורטל הייתה להיות בנו"ד או בח"מ של סלית'רין הוא הפך למשתמש בולט אשר מפרסם פעילויות וספיישלים רבים ומנהל קבוצה!

✨מוסיקאי השנה
עמית, For Crying Out Loud
המועמדות של עמית לקטגוריה הזו ברורה מאליה. היא מנהלת את פורום מוזיקה במשך שנה, וגם לפני כן פתחה מגוון סיקורים ופעילויות רבות. אי אפשר לפספס אותה כשנכנסים לפורום: מפעילויות מקסימות שהיא פותחת עד סיקורים מושקעים על מטאל מכל הסוגים ושירים נוספים. בכל סיקור רואים את האהבה של עמית למוזיקה, והיא ללא ספק ראויה לתואר.

תוםסיוון, Special
אם כבר דיברנו על התחומים השונים בהם תוםסיוון מתעסקות, אי אפשר שלא להזכיר את פורום מוזיקה. תוםסיוון העשירו את הפורום בסיקורים רבים, כל אחד בעל אופי שונה והשקעה מרובה.
אין ספק שתוםסיוון הן בין המשתמשים הבולטים ביותר בפורום השנה, ולכן הן מועמדות ראויות בהחלט!

ליאם, מפלצומי
ליאם שלנו, כחלק ממסעו מחתול לחתול שעושה הרבה בפורטל, התחיל לסקר רבות גם בפורום מוזיקה. הוא פירסם מספר סיקורים על שירים מסוגים שנים, זכה במוזיקאי החודש ומה לא? אין ספק שהוא היה דמות מאד נוכחת בפורום מוזיקה השנה. ליאם זכה במוזיקאי החודש פעמיים במהלך השנה החולפת, וכמו כן הוא לא שוכח לפרסם פעילויות מקסימות בפורום יחד עם הסיקורים המושקעים שלו.

אלכס, The Girl Who Waited
מי לא מכיר את הסיקורים של אלכס בפורום מוזיקה? אלכס פירסם המוני סיקורים, רובם על מוזיקה יפנית ומוזיקה של אנימות, והסיקורים שלו ממלאים הרבה מהעמודים של הפורום. כמו כן, אלכס הספיק לזכות במוזיקאי החודש האחרון, ואי אפשר שלא לראות את ההשקעה הרבה שלו בפורום! בכל סיקור של אלכס ניתן לראות את האהבה שלו לתחום אותו הוא מסקר, וכמו כן את ההשקעה המרובה בכל הסיקורים.

✨משרשר השנה
תהילה, We Can Do It
תהילה פרשה מהנהלת הפורומים בנשף העשור של הפורטל, פרישה שאנו בטוחים שקשה לשכוח. אך אל דאגה, תהילה עדיין בסביבה! לאחר שתהילה סיימה את תפקידה בהנהלת הפורומים, החליטה לכבוש תחום חדש - עולם השירשורים. תהילה החלה לשרשר עם עמית, אור, נועה, תם ומי לא? וכמו כשמדובר בתהילה, כשהיא עושה משהו הוא יהיה מלא במקוריות והיצירתיות שלה, ועובדה זו הביאה אנשים רבים לעקוב אחרי השירשורים שלה ממש כמו אחרי סדרת טלוויזיה :)

יסמין, Ian Somerhalder
כשחושבים על פורום שירשורים, חושבים על יסמין. יסמין בעיקרון חיה בפורום הזה - היא נמצאת בו כל הזמן כבר הרבה מאד זמן. היא כמעט תמיד תהיה ההודעה האחרונה שפורסמה בו, היא כמעט תמיד תהיה במשתמשים המסתכלים בפורום זה, ומונה ההודעות שלה קרוב ללהגיע למקסימום הלא קיים שלו מרוב ההודעות בשירשורים שנוספות אליו כל הזמן. יסמין היא ללא ספק מועמדת ראויה לתואר משרשרת השנה :)

ליפז, סטפני פוטר
מי לא מכיר את ליפז ושירשוריה? כבר חמש שנים שהיא נמצאת באתר, או במילים אחרות, חמש שנים שהיא משרשרת. גם כאלה שפרשו מהאתר יכירו אותה בגלל העובדה שהיא לא שינתה כינוי מעולם, וגם בגלל העובדה שהיא תמיד תהיה לפחות פעמיים בעמוד הראשון של שירשורים. ליפז ללא ספק חיה בפורום הזה, ומן הראוי להעניק לה מועמדות לתואר שקשור אליו!

עמית, For Crying Out Loud
השרשורים של עמית סחפו כל כך הרבה אנשים באתר, ששלושה מהם מועמדים כאן לשרשור השנה. עמית אומנם לא הייתה משרשרת כל כך הרבה בעבר, אך בתקופה האחרונה החלה לשרשר רבות, כשכל שירשור מושקע, ארוך, וגורם לכל אדם בפורטל שיש לו מספיק זמן לקרוא כל כך הרבה עמודים לקרוא אותם ולהסחף לעלילה.

✨אמן השנה
סוזן, Demons Run
סוזן היא אמנית מוכשרת, היא מציירת במגוון סגנונות ומשתפת אותנו בתמונות של יצירותיה המקסימות. היא גם חלקה את נסיונה האישי בציור במספר תגובות בונות כדי לעזור לאחרים, וזה לא יהיה מפתיע אם היא תזכה בתואר!

שקד, Darth Hader
שקד היא צלמת מוצלחת, כל תמונה שהיא מעלה נפלאה ומיוחדת. היא עושה כמיטב יכולתה כדי לעזור לאחרים להשתפר ע"י נתינת תגובות בונות, ובעצמה מנסה להרחיב את ההתעסקות שלה באומנות - היא התחילה גם לצייר והעלתה את התוצאות. שקד פעילה בפורום וגם השתתפה בהרבה פעילויות, ולכן מגיע לה לזכות בתואר!

שלו, ברבור של נשמה
שלו היא ציירת מלידה, הציורים שלה מקסימים אותנו כל פעם מחדש ורואים שהיא מוכשרת. שלו פתחה השנה מספר מדריכים מושקעים בפורום או"ץ, והיא לא מפסיקה לעזור למציירים המתחילים. בנוסף, שלו מגיבה המון ת"בים יעילים למפרסמים בפורום. מגיע לה לזכות בתואר!

מיקה, מור המאסטר
מאז שמיקה עלתה להנהלה וגם לפני, היא לא מפסיקה לפרסם צילומים וציורים שלה בפורום או"ץ ולעזור לאחרים על ידי תגובות בונות רבות. מיקה תמיד מפנה זמן יקר כדי להפעיל את הפורום, לצלם תמונות ולהעלות אותן וגם לקדם מצלמים ומציירים לרמה גבוהה יותר בצילום ובציור. התמונות של מיקה מקסימות ומרתקות אותנו כל פעם מחדש, ורואים שיש לה כישרון לזה. למיקה מגיע לזכות בתואר!

✨נו"דיסט השנה
ליאם, Rory the Roman
ליאם הוא מבין המשתמשים הבולטים שאיכלסו את הנו"ד והיה אפשר לראותו שם השנה כמעט בכל שעה של היום! בכל זמן פנוי, ליאם נכנס לפורטל וישר כותב תגובה בנו"ד. כשאנו מתחברים לנו"ד אנחנו כמעט תמיד רואים את ליאם מחובר אל הנו"ד, וכל תגובה שנייה בערך בנו"ד היא שלו, לכן התואר מגיע לו.

אלכס, The Girl Who Waited
אלכס השנה הרבתה להתכתב בנו"ד, לרוב והיא בין המשתמשים הבולטים שעשו זאת מידי יום. כשאלכס מתחברת לפורטל רוב הזמן נמצא אותה מתכתבת עם משתמשים אחרים בנו"ד ואפילו בח"מ. כל נו"ד שהגיע למאה עמודים לא היה עושה זאת לולא אלכס. מגיע לה לזכות בתואר!

אלכס, Shuuya Kano
אי אפשר להיכנס לנו"ד מבלי לראות תגובה של אלכס שם. בלי ספק, אלכס הוא 'הרוח החיה' של הנו"דים ואם אומרים אלכס - אמרתם נו"ד. ישר כשאלכס מתחבר לאתר הוא הולך אל הנו"ד ונשאר שם המון זמן. הוא מתכתב עם כולם בלי סוף, לכן מגיע לו להיות נו"דיסט השנה.

תום סיוון, Special
אם שמתם לב, תום סיוון הרבו להגיב בפורום מש"ה בשנה האחרונה, ואל תשאלו אותנו איך הן מצאו זמן להגיב בנו"דים. אבל כן, הן הגיבו המון בנו"דים שנפתחו והיו שם משתמשות פעילות מאוד. תום סיוון החיו בכל פעם את הנו"ד כשהוא לא התקדם בקצב מהיר, ומגיע להן לזכות בתואר.

✨סיקור השנה
Hey! Say! JUMP מאת הדס.
היי! סיי! ג'אמפ הם להקת בנים יפנית עם תשעה ממברים, כאשר השם Hey! Say! מתייחס לעובדה שכל החברים נולדו בתקופת הייסיי, והמילה JUMP היא ראשי תיבות של Johnny's Ultra Music Power. הסיקור של הדס היה כחלק מפעילות שחלי הפעילה במוזיקה בתחילת שנת 2017. הדס עבדה על חלי שהסיקור לא מוכן ושהיא לא תוכל להשתתף, אבל בסופו של דבר התברר שהיא עבדה עליה ושהיא הכינה לה סיקור מושקע במיוחד לפעילות! ניתן לראות בבירור שהסיקור נכתב על ידי פאנגירל ממעלה ראשונה, שרצתה להכיר לכולנו את הלהקה ולהעשיר את פורום מוזיקה!

Morning Musume מאת חלי.
מורנינג מוסומה הן להקה יפנית נוספת תחת החברה הלו! פרוג'קט, להקה מתחלפת שקיימת כבר לא פחות מעשרים שנה! חלי לקחה על עצמה משימה לא פשוטה עם כתיבת הסיקור הזה, והשקיעה בו עד הסוף - היא פירטה על כל הממבריות, כתבה את כל הדיסקוגרפיה הרלוונטית, ואפילו הכינה גיפים במיוחד בשביל התמונות של הבנות לסיקור. הסיקור לקח לה במשך ימים והיא שקלה להתייאש מספר פעמים, אך בסופו של דבר התוצאה הייתה סיקור מושקע שלא יבייש אף מעריץ של הלהקה בעלת ההיסטוריה הרבה והממבריות האפילו יותר רבות!

קמרן מאת כריס.
כל מי שמכיר את כריס מכיר גם את לורן, וגם את קמרן. אפילו אנשים שלא מכירים את הלהקה, יודעים כבר לדקלם מידע על הבנות ועל השיפ בזכות כריס. לכן, אף אחד מאיתנו לא היה מופתע כאשר הוא כתב סיקור מושקע וארוך על שתי הבנות, שפורסם בטו"ק לאחר החלטה כי הוא יתאים לשם יותר אף על פי ששתי הבנות זמרות. סיקורי שיפ הם סיקורים שלא מתפרסמים כל כך הרבה למרות כמות המשפפים הרבה באתר, אבל כריס לקח על עצמו את המשימה להכיר לכולנו את הזוג ואת הסיפור הלא כל-כך פשוט שלהן וביצע אותה בהצלחה!

משחקי הרעב מאת מיה.
מיה היא משתמשת שהצטרפה לפורטל לא מזמן, אך כבר הספיקה להדהים את כולנו עם סיקור מושקע במיוחד! משחקי הרעב, סדרת הספרים של הסופרת סוזן קולינס, היא סדרה שרבים בפורטל אוהבים ומעריצים מאד, אך עד כה לא היה סיקור עליה. מיה לקחה על עצמה את המשימה לכתוב את סיקור זה, ועשתה אותה בצורה הטובה ביותר! הסיקור של מיה מפרט על כל פרטי הספר, על הדמויות הראשיות ועל כל המידע הנדרש בסיקור ואפילו את המידע שרשום כהמלצה, וכל זה בלי לספיילר למשתמשים אשר לא קראו את הספרים אפילו מילה.

קטגוריות פתוחות


סלית'ריני/ת השנה (לשנת 2017)
קטגוריה פתוחה אך ורק לסלית'רינים! מי היה הסלית'ריני שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

גריפינדורי/ת השנה (לשנת 2017)
קטגוריה פתוחה אך ורק לגריפינדורים! מי היה הגריפינדורי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

הפלפאפי/ת השנה (לשנת 2017)
קטגוריה פתוחה אך ורק להפלפאפים! מי היה ההפלפאפי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

רייבנקלואי/ת השנה (לשנת 2017)
קטגוריה פתוחה אך ורק לרייבנקלואים! מי היה הרייבנקלואי שעשה לך את השנה? הצביעו והשפיעו!

משתמש השנה (לשנת 2017)
מי היה המשתמש שעשה לכם את השנה? שגרם לכם לשמוח? שגרם לכם להיכנס לאתר ולא לרצות לצאת ממנו? הצביעו והשפיעו!

לחצו כאן כדי להצביע!


--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
פורסם ב: Dec 15 2017, 12:09 PM
צטט הודעה
שושואיסט
***********

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
הודעות: 30220
חרמשים: 100000
מין:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה
תאריך הצטרפות: 11.04.2015


ההצבעה נסגרה! מקווים לפגוש אותכם בנשף smile.gif


--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
Top
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

   ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35253 19277 39054 35689


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007