האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אפליקציה/ קים קרדשיאן: הוליווד
פורסם ב: Aug 18 2015, 17:02 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565
חפצי המשתמש: צפה

קים קרדשיאן: הוליווד
User Posted Image
מפתח האפליקציה: Glu
קישור להורדה באנדרואיד/ווינדוס פון/iOS:
גוגל פליי
אפסטור/אייטונס
המשחק בפייסבוק

המשחק מתחיל עם אינטרו של "לפני שהיית מפורסמ/ת, היית חדש/ה בהוליווד" מיד לאחר שסיימתם לעצב את הדמות והאינטרו מתבהר, אתם נוחתים בחנות מוזרה אי שם בהוליווד ומדברים עם בחור מקועקע שהוא בעלי החנות (לא משהו, הייתי אומר). הוא עצבני עליכם קצת, אתם מקפלים חולצות בעזרת נקודות כחולות שמופיעות לכם על המסך ו"מבזבזים" אנרגיה על דברים שכאלה, אבל כרגע אין לכם מה לדאוג כי זו רק ההתחלה. הוא אומר לכם לא לשכוח לנעול אל החנות ונעלם. בינתיים נותנים לכם להתנסות קצת ואז אתם ממלאים את המשימות שמופיעות לכם בצד שמאל כמו רשימת קניות - לסגור את החנות, כפי ש"שאג" עליכם הבעלים. נעלתם, אתם באים ללכת. אימלההההה, קים קרדשיאן מופיעה?! לא ברור למה קים בחרה דווקא בחנות המעפנה הזאת ובכם, אבל היא מבקשת מכם עזרה. "אפשר להיכנס?", בטח. היא נכנסת אחריכם לחנות ושואלת מה לדעתכם נראה יותר יפה, השמלה האדומה או האפורה (לפי דעתי האדומה יותר קימית אבל היא ממילא תאהב את שתי השמלות, לא משנה מה תגידו לה). אחרי שאף אחד לא מאמין לכם שאתם מכירים את קים ובצדק, הגיע הקטע לדבר עם הרמות.
E
D
C
B
A.
E זו הדרגה הכי נמוכה וממנה אתם מתחילים, אתם עושים פרויקטים וצוברים לאט לאט נקודות. קים תצמיד לכם מנהל דביל והוא יצמיד לכם מישהי שלא כל כך יציבה וביחד תצאו למסע של הרמות. קים תביא לכם דברים במתנה כי פתאום אתם החברים הכי טובים שלה, רק בגלל שהתעקשתם שהיא לא תשלם על השמלה ובכלל שפתחתם לה את החנות המעפנה הזו. היא תציע לכם לעבוד אצלה. אתם תצטרכו לרכוש בתים ולהתנהג יפה למיסטר צ'אד דילן שהוא דרגה 1 בA אם אני לא טועה והוא ואישתו עפים על עצמם כמו לא יודע מה. סיימון, המנהל המעפן שלכם, כבר ינחה אתכם. קים תציע לכם חבר/ה כאילו אנחנו סוחרים פה באנשים ואתם תצטרכו או א. להיתקע עם המוזרים האלה או לבזבז את ה-K קים שתרוויחו בכל מיני דרכים משונות.
אני נהנה מהמשחק וזה היחיד שיש לי על הטלפון, זה משחק לטווח ארוך ככה שמאוד נחמד לשחק בו חוץ מכל התלונות שלי חח נו, כזה אני.

תמונות מהאפליקציה:
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 18 2015, 22:43 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 50298
מגדר:female
משתמש מספר: 46882

חחחח האמת שמישהי מהמרכז היתה מכורה לזה קשות שנה שעברה וחשבתי לעצמי איך לעזאזאל אפשר להתמכר למשחק שכזה..
כנראה שבאמת מסתתר משהו מאחרי הרושם השטחי משהו שהאפליקציה נתנה לי.
בכל מקרה- אחלה של סיקור, אולי יבוא יום בו אוריד את האפליקציה הזו מתוך שיעמום..biggrin.gif

--------------------
ליאל
User Posted Image
נראה לי החתימה הנצחית שלי קיבלה משמעות חדשה
מתגעגעת לפורטל ולכולכם ♥

---------
פורסם ב: Aug 22 2015, 15:53 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706

היה לי את המשחק הזה פעם והגעתי לA ליסט וממש הייתי מכורה
סיקור 100מם

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007