האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מד"פ בחיים ה"אמיתיים" | דיון
פורסם ב: Nov 21 2016, 22:13 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

מד"פ בחיים ה"אמיתיים" | דיון

כולנו נהנים לצפות בסרטים מז'אנר מד"ב או פנטזיה, לקרוא ספרים מז'אנרים דומים וכו. אני מניחה שרובכם, אם לא כולכם, נהנים מאוד מהצפייה \ הקריאה בספר \ הסרט. כן, מד"פ זה נחמד, אבל איפה אנחנו פוגשים אותו בחיים המציאותיים?

חייזרים כנראה לא ינחתו בקרוב על כדור הארץ. דרקונים לא ינשפו עלינו אש קטלנית. פיות לא ירפרפו בכנפיהן העדינות. טרולים לא יניפו מעלינו את אלותיהם המאיימות. אם כך, מה לדעתכם גורם לכולנו לצפות \ לקרוא סרטים \ ספרים מז'אנר מד"ב או פנטזיה? אולי דווקא העובדה שאת כל הדברים האלו לעולם לא נפגוש במציאות, או שזה מסיבה אחרת?

אני חושבת שחבל שכל היצורים מהאגדות לא יתעוררו פתאום לחיים, למרות שדווקא העובדה שהם רק דמיוניים מעלה את ערכם בעינינו - אם היינו פוגשים ביצורים כאלו מידי יום לבטח לא היינו מתלהבים מהם יתר על המידה.

ומה דעתכם? הוסיפו לנושא ושוחחו בחופשיות happy.gif

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 30 2016, 20:36 PM
צטט הודעה

Who the fuck are Arctic Monkeys!?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 63875
משתמש מספר: 50725

זה נושא מאוד מעניין. מה בעצם "מושך" אותנו לפנטזיה?
לדעתי זה דווקא זה, דווקא הדברים האלה שאנחנו לא נתקלים בהם בחיי היום יום. דברים מיוחדים שמלהיבים אותנו, סיפורים שהם לא "רגילים". חובבי מד"ב ופנטזיה, לדעתי, אוהבים את הז'אנרים דווקא בגלל הפאן הדמיוני והלא מציאותי של הסיפורים.
אני מניחה שזה תקף גם לגבי.
דיון חביב :)

--------------------
הייתי פה פעם, עכשיו כבר לא

שלו - בלי י' - מבחוץ אני מגנוב אך מפנים אני עצוב - 17 - דולבת באיכות הסביבה - אומנות ומוזיקה - פאנק בצל ומודרן אנגסט 3> - כן אני יודעת לנגן קריפ - משחקי לוח! - פנימיסטית - גיטרה - צבעי מים - משחקי מחשב ותפקידים - רדיוהד, מרסדס בנד, דף צ'ונקי, איטליז, ארקטיק מאנקיז, פיקיסיז, אמנדה פאלמר, הדרזדן דולס, ביורק(!), קינג גיזרד - מה שבא ליד

Perfect.
You told me that it’s worth it
So, I gave my time, my finest years you’ve taken
I tried grasping your finger you gave me the middle one
Hey, I got my weapon, nice and polished
Dare you to mock me, so cocky
You know how to pet, the same time you threat
Don’t test my loyalty
But can you dance while you shoot?

---------
פורסם ב: Dec 7 2016, 19:33 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

אני חושבת גם שמה שמושך אותנו בפנטזיה זה הדבר שאנחנו לא נפגשים עם הדברים האלו ביומיום.
אני אישית מאמינה במיתולוגיה ודברים כאלו, עכשיו כשאני חושבת על זה כנראה זה גם מה שמושך, יש יקומים אחרים שאנחנו לא מכירים אותם עם יצורים שאף פעם לא נפגשנו איתם וזה מעניין לחשוב ככה.
וודאי שזו לא הסיבה שאני מאמינה שזה אמיתי בחלקו, אבל זה בהחלט מושך.

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Dec 9 2016, 07:55 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

יא איזה דיון טוב
מה מושך *אותי* למדב ופנטזיה? כנראה העלילה המסובכת עם כל הדברים שאני יודע שאני בחיים לא אפגוש במהלך השנים שאני אחיה בהן. ניסחת את זה ממש טוב - אם היינו פוגשים את היצורים האלה בחיי היומיום כנראה שלא היינו מתלהבים מהם יתר על המידה. לא יודע מה איתכם, אבל לי אף פעם לא יצא לראות דרקון או מינוטאור, ולכן ממש כיף לי לקרוא עליהם.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007