האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות|טסובומי קידו
פורסם ב: Sep 7 2017, 23:40 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2634
מגדר:male
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

*תקשיבו. יש ספויילרים, רק שאני כותב לפי השירים אז אין לי שמץ של מושג מה הם הספויילרים פה למנגה ולאנימה של השירים. אין לי מושג אילו ספויילרים יש בכלל. מי שמתכוון לראות אותם שלא יקרא את המידע על הדמות, תודה ^^

טסובומי קידו
User Posted Image

שם הדמות: טסובומי קידו|Tsubomi Kido
מקור: אלבום השירים Mekakucity Daze/Kagerou Daze/Kagerou Project.
גזע: בת אנוש
תאריך ומקום לידה: נולדה ב2.1 ובת 16. לא ידוע איפה בדיוק נולדה.
שחקנית: יוקו קאידה|Yuko Kaida

הסבר על מקור הדמות
-זה תקציר לאלבום לא יודע עד כמה זה נכון לגבי המנגה והאנימה. אל תדאגו, יום יבוא ואדע זה בטוח.-

יום אחד הייתה גרוגונה (מדוזה בפרט) בשם אזאמי. היא התחתנה עם בן אנוש, ומתוך ידיעה שהוא ימות לפניה היא יצרה את עולם הקאגרו (אין לי שמץ איך קוראים לזה בעברית ואנגלית), שם היא והמשפחה שלה יוכלו לחיות לעד.
זמן קצר לאחר שיצרה את העולם היא הותקפה על ידי כמה אנשים והחליטה לחיות לבד בעולם הזה ולהתבודד בלי אף אחד.
כמה זמן לאחר מכן, כמה נערים הגיעו לעולם הקאגרו לאחר מותם. תשעה מהם הצליחו לצאת מהעולם והשיגו כוחות משל עצמם.
ביחד הם הקימו קבוצה שנקראת "מקאקושי דן" ("Mekakushi Dan") בניהולה של טסובומי קידו, שבה בעלי הכוחות משלימים משימות.

מידע על הדמות
מראה
אפשר לרוב לטעות ולחשוב שקידו היא בן בגלל המראה הלבוש הגברי שלה והעובדה שהיא מסתירה את פניה. היא לובשת מעיל אדום עם צווארון גבוה מתחת לברדס אפור שמעוצב בצורה של iPod. היא לובשת ג'ינס בצבע ירוק, שברגל אחת היא מקפלת אותו למעלה בשביל להראות שהיא חלק מכנופיה. יש לה שיער ירוק כהה וארוך ועיניים שחורות.
היא מתוארת על ידי מומו כמישהי בעלת תווי פנים יפים מאוד.

אישיות
לעיתים קרובות קידו מקשיבה למוזיקה באוזניות שלה. היא אדיבה אבל קצרת רוח. היא יכולה להיראות מאוד מפחידה ממבט ראשון, ואפילו נראית כמו אימו לדעת שינטארו, יש לה יכולת שגם היא מרשמת ממנה, להישאר רגוע סביב אנשים אחרים.
בעבר היא לא אהבה להשתתף בפעילוות ששיחקו בהם אחיה, אבל היא בכל זאת הצטרפה מדי פעם למשחק.
מאז שהייתה קטנה אנשים התחילו להתעלם ממנה, וכשקאנו רק הגיע לבית היתומים ופגש את קידו הוא קרא לה רוח, קידו התחילה לפחד שהיא תיעלם לצמיתות, אבל בכל זאת הייתה מאוד יהירה.
לאחר המוות של איאנו קידו החליטה שהיא תתחזק ותוכל לתמוך בכולם. ככה היא הקימה את הקבוצה של מקאקושי קוד, ולאט לאט החלה להיות מכונת "Dancho" (מפקד) על ידי חברי הקבוצה.

עבר
קידו הייתה הבת השניה של משפחה עשירה, אבל בתור בת לא חוקית של אביה ואשתו היא הרגישה לא במקום אפילו בביתה. מכיוון שהסובבים אותה תמיד התנהגו אליה בעדינות היה לה רצון עז פשוט להיעלם.
יום אחד, העסק של אביה פשט את הרגל, ומתוך תסכול הוא הצית את הבית וכל מי ששהה בבית נשרף, כולל קידו ואחותה, רין. ביחד הן הגיעו אל עולם הקאגרו, ושם קידו קיבלה את יכולת העין שלה. רין הראתה לקידו את הדרך החוצה מעולם הקאגרו, וככה הצילה את קידו.
לאחר מכן היא הועברה לבית יתומים ופגשה את קאנו וסטו, ואז אומצה על ידי משפחת טטיאמה, שרצתה ללמוד על יכולתיהם המיוחדות. לאחר שקיבלו עידוד מאיאנו, אחותם המאמצת, החלו קידו סטו וקאנו להקים את מקאקושי דן.

יכולת העין
מכיוון שלפני שמתה היה לקידו רצון עז להיעלם, היא קיבלה את הכוח להיעלם ולהעלים דברים ברדיוס של 2 מטר ממנה מהעין. כמובן שאם מישהו היה נוגע בה או במשהו שהיא העלימה השפעת הכוח הייתה מתפוגגת. כל מה שקידו אומרת בזמן שהיא בלתי נראית לא נשמעים.
ליכולת העין קוראים "Concealing Eyes" וכמו כל יכולת עין, היא גורמת לעיניה להיות אדומות שהיא משתמשת בכוח הזה.

חוות דעת אישית
וואו. קידו היא פשוט אחת הדמויות המדהימות בMekakucity Daze. היא הדמות השלישית האהובה עליי שם אני מניח.
אני ממש אוהב את העובדה שהיא דואגת לכל חברי מקאקושי דן. היא תומכת בהם במצבים קשים, וגם תמיד מצחיקה אותי שהיא מרביצה ומקללת את קאנו (די הם חתיכת בידור אני חייבת להגיד).
לדעתי היא אחת הדמויות החמודות שם, וזה כל כך נחמד מצידה להתייחס אל כל אדם חדש בקבוצה כאל חבר שלה כאילו כבר הרבה זמן וכזה. או שאני הוזה והיא לא עושה את זה... לא נורא. אני חושב שכן וזה חמוד.
קיצר, אחת הדמויות הכי מדהימות ומושלמות שם.
ויש לה טעם מדהים בבגדים.
כן.

הסיקור נראה דליל אז נוסיף לנו קצת גיפס
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
-זה היה בשביל להוכיח איזה בידור נחמד קידו וקאנו יחדיו-

תהנו ^^

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 13 2017, 20:32 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136350
מגדר:female
משתמש מספר: 52249

טוב, אני לא מכירה את הדמות שסיקרת אז קראתי יחסית ברפרוף. ממה שכן קראתי, הסיקור די טוב. לא כתבת יותר מדי מידע, אבל כן הצלחת להעביר את הפרטים החשובים, ממה שראיתי. הדעה האישית חמודה, למרות שיכולת אולי קצת להאריך אותה (ואגב, יש לך שגיאת הקלדה בדעה האישית אז כדאי שתתקן אותה), והגיפים בסוף בהחלט מוסיפים. הצלחת לסקרן אותי לגבי הדמות, ואם הייתי יותר חובבת של מגנה/אנימה/קייפופ (לא בדיוק הבנתי מה זה? כאילו, הבנתי שיש פשוט שלוש גרסאות של זה) הייתי כנראה מנסה לראות/לקרוא/לשמוע/וואטאבר.
סך הכל זה סיקור טוב, כל הכבוד (:

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Oct 4 2017, 15:32 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

נכנס ללינקייה happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007