האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אלבום || Kill 'Em All
פורסם ב: Dec 21 2016, 21:43 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 5451
מגדר:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שם האלבום: Kill 'Em All
אמן: Metallica
מספר שירים: 10
אורך: 51:15
שנה: 1983
ז'אנר: ת'ראש מטאל
סטודיו: (Music America Studios (Rochester, New York
חברת הקלטות: Megaforce
הפקה, הנדסת סאונד, מיקסינג + מאסטרינג: ג'וני זי ופול קורצ'יו, כריס בובאץ' ואנדי ורובלבסקי, אלכס פריאלאס ובוב לודוויג

רקע והקלטות
האלבום הוא אלבום הבכורה של להקת הת'ראש מטאל האמריקאית מטאליקה. הוא מבוסס ברובו על הדמו של הלהקה מהשנה שלפני כן, No Life 'til Leather, שזכה לתשומת לב מהמנהלים של חברת ההקלטות מגהפורס. הם העניקו ללהקה תקציב נמוך להקלטות האלבום, שהסתיימו תוך שבועיים בלבד.
ביום הראשון להקלטות האלבום הלהקה פיטרה את הגיטריסט המקורי שלה, דייב מאסטיין, והחליפה אותו בקירק האמט כבר באותו היום. לדייב מאסטיין היה חלק משמעותי בכתיבה של האלבום והוא קיבל קרדיט כתיבה על ארבעה מהשירים בו, אך לא השתתף כלל בביצוע.
בהתחלה האלבום הופץ במתכונת מצומצמת של 1500 עותקים בלבד ולא נכנס כלל למצעד הבילבורד, אך לאחר שמטאליקה צברה הצלחה רבה האלבום הוצא מחדש פעמים רבות ונמכרו למעלה מ-3 מיליון עותקים שלו בארה"ב בלבד.

תדמית
הליריקה באלבום, במיוחד בשירים שהיו בדמו No Life 'til Leather, עוסקת רבות בהילול מוזיקת המטאל - נושא שהלהקה זנחה בהמשך. האלבום נחשב לאחד מאלבומי הת'ראש מטאל הראשונים, ז'אנר שמתאפיין בריפים מהירים, סולואים טכניים, שירה חסרת מלודיה הכוללת בה צעקות וצרחות לעיתים.
בתחילה הלהקה התכוונה לקרוא לאלבום Metal Up Your Ass, אך חברת ההקלטות סירבה להפיץ אלבום בשם כזה. בתגובה, אמר בסיסט הלהקה קליף ברטון "Just kill 'em all" ("פשוט תהרגו את כולם"). שאר חברי הלהקה אהבו את המשפט ובחרו לקרוא לאלבום Kill 'Em All.

User Posted Image

רשימת שירים
Hit the Lights - 4:16
The Four Horsemen - 7:13
Motorbreath - 3:08
Jump in the Fire - 4:41
Anesthesia) - Pulling Teeth - 4:15)
Whiplash - 4:10
Phantom Lord - 5:02
No Remorse - 6:26
Seek & Destroy - 6:55
Metal Militia - 5:09

מבצעים
ג'יימס הטפילד - גיטרת ליווי, שירה
קירק האמט - גיטרה מובילה
לארס אולריך - תופים
קליף ברטון - גיטרה בס

שירים מומלצים
Hit The Lights
Whiplash
The Four Horsemen
Seek & Destroy

User Posted Image

חוות דעת אישית
אלבום מעולה. ת'ראש מטאל טהור. היו לג'יימס צרחות מדהימות באלבום הזה וכל הסולואים מטורפים, הריפים אגדיים והמילים עושות חשק ללכת עכשיו להופעת מטאל.
למען האמת, יש לי מעין קשר רגשי לאלבום הזה. ליום ההולדת האחרון שלי קיבלתי דיסק שלו במתנה מהכיתה שלי, כשדווקא האלבום הזה נבחר אחרי שהחברים שלי התייעצו הרבה וחשבו איזה אלבום אני הכי אשמח לקבל. הם ללא ספק קלעו. עכשיו הוא נמצא במדף של הדיסקים המועדפים עליי, ביחד עם סיפור נחמד על חברים שאף אחד לא יודע עד מתי אני אהיה איתם בקשר, אבל האלבום הפיזי הזה יישאר איתי עשרות שנים.
זה לא אלבום להתחיל לשמוע מטאל איתו, אבל למי שהתעמק קצת ובאמת אוהב זה אלבום מושלם.

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007