האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור מוזיקאי || טונה
פורסם ב: Aug 23 2018, 19:04 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543656
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

טונה
User Posted Image

שם מלא: איתי זבולון
תאריך לידה: 13 במאי 1984
מקום הלידה: פתח תקווה, ישראל
ז'אנר: היפ הופ, ראפ
שנות פעילות: 2011 - הווה
שיתופי פעולה בולטים: ניר דנן, נצ'י נצ', סולג'יי, איתי לוקץ', עידו מימון, אורטגה, שי 360, נתי חסיד, שלומי סרנגה, בלקן ביט בוקס, התקווה 6

מידע כללי

איתי זבולון, המכונה "טונה", נולד בעיר פתח תקווה שבישראל ב13 במאי 1984. זבולון למד בתיכון עמל א', והיה חלק מהרכב "השבט" מגיל 16 ועד שנת 2006, והיה שותף לאלבום שהוציאו שנקרא "השבט". לאחר שעזב את "השבט", הכיר את המוזיקאי ניר דנן (נירו), והם הקימו יחד את הלהקה "טונה מן ג'ונס". הלהקה הייתה מורכבת משבעה חברים - ניר דנן על גיטרה חשמלית, יניב בן עמי על גיטרה בס, יואב צ'צנובסקי על הקלידים, חיים דיין על התופים, שני זמרי הליווי גלי שדה ואוהד דהן (המוכר גם בשם קספר) וטונה בשירה ובראפ. באוגוסט 2011 הם הוציאו את האלבום "טונה מן ג'ונס", שלא היה אלבום ראפ אלא ניסה להחזיר את המוזיקה הפופולרית משנות התשעים.
גם לאחר פירוק הלהקה, טוננה, ניר דנן ויניב בן עמי המשיכו לנגן ביחד, ובשנת 2015 הצטרף לניר בהפקה המוזיקאי יקיר בן טוב ויחד הם יצרו את השיר "גם זה יעבור" שיצא באלבום בעל אותו השם והיה אחראי לפריצה של טונה לציבור הרחב, לאחר שזכה להצלחה רבהו הגיע למקום השישה עשר במצעד גלגלצ. בהמשך השנה יצא כל האלבום וגם הוא זכה להצלחה רבה - השירים הבולטים בו הם "רוק 30", "למה לא עכשיו" בשיתוף עם שלומי סרנגה ו"עולם משוגע" שבוצע בשיתוף עם נצ'י נצ'.
טונה היה חבר בהרכב בשם שאטגאנז עם הראפרים אורטגה ושי 360 והם הוציא יחד EP הנקרא "סוף עונת החרוזים". בשנת 2016 טונה ונצ'י נצ' הוציאו יחד סינגל שנקרא "אני כאן בשביל לשבור".
במהלך שנת 2017 הוציא את שלושת הסינגלים המובילים מאלבומו האחרון כרגע, "טונהפארק". בסינגל "י"א2" מספר זבולון על חוויותיו בתור תלמיד במערכת החינוך בישראל ומעביר עליה ביקורת, וסינגל זה הגיע למקום ה14 במצעד השנתי של גלגלצ ולמקום ה22 במצעד השנתי של רשת גימל לשנת תשע"ז. האלבום המלא יצא ב7 בספטמבר 2017.
בשנת 2018 השתתף בסדרת הטלוויזיה הישראלית "האחיות המוצלחות שלי", לצד נלי תגר, דנה אברהם-סמו, טס השילוני ועוד רבים.

דיסקוגרפיה

השבט - יחד עם הרכב השבט (2006)
User Posted Image
את רשימת השירים ניתן למצוא באתר הזה (לחיץ)

טונה מן ג'ונס - יחד עם ההרכב טונה מן ג'ונס (2011)
User Posted Image
לא מצאתי אתר עם רשימת השירים המלאה, אבל ניתן למצוא רשימת שירים חלקית באתר הזה (לחיץ)

סוף עונת החרוזים - יחד עם ההרכב שאטגאנז (2012)
User Posted Image

גם זה יעבור (2015)
User Posted Image

טונהפארק (2017)
User Posted Image
את רשימת השירים ניתן למצוא פה (לחיץ)

שירים מומלצים

חוות דעת אישית

טונה! טוב, מה כבר יש להגיד עליו? אני מאמין שאת הרוב כבר אמרתי בסיקור של טונהפארק אבל טוב, ננסה גם עכשיו.
אז הכרתי אותו כמעט במקרה, כשהחלטתי לקנות את הדיסק שלו לאחר שכמה שירים שלו מצאו חן בעיני. זה היה אקראי למדי - סתם החלטתי שזה בא לי בטוב אז קניתי בלי לדעת יותר מדי ובלי לחשוב על זה יותר מדי. והאמת - פחדתי שעשיתי טעות. אבל איזו טעות ואיזה נעליים? טונהפארק היה נפלא והשאיר לי בפה טעם של עוד. שמעתי אותו המון ולא התחרטתי לרגע על ההחלטה הפזיזה שעשיתי לפני משהו כמו שנה, אולי פחות.
בעקבות טונהפארק החלטתי, יחסית לאחרונה (חודש, שניים? משהו כזה) להקשיב לחומרים נוספים שלו (אבל לדעתי שמעתי רק דברים עדכניים שלו יחסית, רק דברים מטונהפארק וגם זה יעבור) וגם אותם אהבתי, ושמעתי שוב ושוב ושוב. תמיד כיף לשיר את השירים שלו עם חברים, גם אם אף אחד מאיתנו לא יודע את המילים - זה תמיד כיף וגם די מצחיק, כי אף אחד מאיתנו לא יודע לעשות ראפ. בנוסף לכל זה גם יצא לי לפגוש אותו והוא העביר לנו כיתת אמן, והוא היה ממש מקסים, הוא היה מצחיק וממש נחמד לכולם.
אמנם לא שמעתי את כל המוזיקה שלו, אבל מאוד אהבתי את מה שכן שמעתי ואני ממליץ לכולם לתת לו צ'אנס.

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007