האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Back To Black || סיקור אלבום
פורסם ב: Aug 28 2018, 18:18 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543655
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

Back To Black
סיקור אלבום

User Posted Image
🎧 שם האלבום: Back To Black
🎧 מבצע האלבום: איימי ווינהאוס
🎧 מספר שירים באלבום: 10, בגרסה הבריטית: 11
🎧 אורך האלבום: 34:56
🎧 שנת יציאה: 2006
🎧 ז'אנר: פופ, סול, נאו סול, R&B

רקע

Back To Black הוא אלבום האולפן השני שהוציאה הזמרת הבריטית היהודייה איימי ווינהאוס, והוא יצא ברביעי באוקטובר 2006 דרך חברת התקליטים איילנד רקורדס. בטקס פרסי הגראמי בשנת 2007 השיר היה מועמד ללא פחות מאשר 5 קטגוריות שונות ובשנת 2008 זכה בחמישה פרסים! ביניהם זכתה בשלושת הפרסים המרכזיים: הקלטת השנה, שיר השנה ואפילו "אמן פורץ הדרך השנה" וויינהאוס היא האמנית הבריטית הראשונה בהיסטוריה שעשתה זאת. בטקס פרסי המוזיקה של Q, בשנת 2007, האלבום זכה בקטגוריית "אלבום השנה". במשך תקופה, החל מאוגוסט 2011 האלבום היה האלבום הנמכר ביותר בבריטניה במאה ה21 (= מאז תחילת שנות האלפיים) עם מכירות של מעל 3,200,000 עותקים, ונכון ליולי 2018 הוא במקום השני והמכובד עם מכירות של מעל ל3,780,000.
מאלבום זה יצאו חמישה סינגלים: "Rehab" היה הראשון שיצא, שזכה כמעט מיד להצלחה עולמית, הצליח להיכנס לעשירייה הפותחת במצעד הבילבורד הוט 100 והפך לשיר המצליח ביותר של ווינהאוס בארצות הברית כשמכר שם את כמויות העותקים הרבות ביותר מכל שאר שיריה. לאחר הצלחת "Rehab" הוציאה איימי את הסינגל הבא: "You Know I'm No Good". גם הוא זכה להצלחה רבה כשמכר הרבה עותקים, נכנס להמון מצעדים ואף הגיע למקום הראשון בחלקם. הסינגל השלישי והאחרון והאלבום בעלי אותו שם: "Back to Black". על פי מבקרים ומעריצים שיר זה הוא השיר המרגש ביותר של ווינהאוס, והקליפ שיצא לשיר ביוטיוב צבר למעלה מ-300 מיליון צפיות והוא הקליפ הנצפה ביותר שלה. לאחר ההצלחה הרבה שזכתה בה ווינהאוס לאחר יציאת שלושת הסינגלים הראשון, יצאו עוד שני סינגלים נוספים שזכו להצלחה בינונית ברחבי העולם.
האלבום היה אחראי במידה רבה על הפריצה של ווינהאוס אל דעת הקהל העולמית, וזכה להצלחה עולמית מטורפת, גם במובן המסחרי וגם מבחינת תשבוחות המבקרים. אלבום זה הצליח ממש, והוא הצליח הרבה יותר מאלבומה הקודם והיה אלבום האולפן האחרון שלה לפני מותה בטרם עת ולכן הוא האלבום המזוהה ביותר עם הקריירה המוזיקלית שלה.

שירי האלבום

1. Rehab
2. You Know I'm No Good
3. Me And Mr. Jones.
4. Just Friends
5. Back To Black
6. Love Is A Losing Game
7. Tears Dry On Their Own
8. Wake Up Alone
9. Some Unholy War
10. Addicted (יצא רק בגרסה הבריטית)

קליפים ושירים מומלצים

דעה אישית

איימי! וואו וואו וואו
טוב, מי שמכיר אותי מספיק זמן יודע שאני באמת ממש אוהב את איימי ווינהאוס. כאילו כן, היא לא הייתה בן אדם מושלם ועשתה לא מעט טעויות בחיים (כמו, אמ, לא יודע, להתחיל לעשות סמים בגיל 13?) אבל המוזיקה שלה מדהימה והיא שרה מדהים והיא באמת השראה מבחינתי בקטע הזה. Back To Black הוא באמת האלבום האהוב עלי שלה (לא שיש הרבה מבחר, כן?) - כשהקליטה והוציאה את האלבום שקדם לו היא עוד לא הייתה לגמרי בשלה ועוד לא לגמרי הבינה ולכן, לדעתי לפחות, הוא קצת יותר מפוזר ואני אהבתי אותו פחות. אבל האלבום הזה באמת נפלא - אני אוהב ממש את כל השירים בו ואני באמת יכול לשמוע אותו בלופים לנצח. הוא גם די קצר ארוך אז בנסיעות אפשר לשמוע אותו מההתחלה ועד הסוף.
ובקיצור - זה אלבום באמת מדהים של זמרת מדהימה ואני לגמרי ממליץ לכולם לשמוע אותו.

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007