האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
HPortal מרכין ראשו לזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מזגן בודד || סטנלי
פורסם ב: Aug 26 2015, 18:30 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402
חפצי המשתמש: צפה

אז הנה זה מגיע, חודשיים ויום אחרי - ההמשך המיוחל של הרפתקה מזגנית!
הבטחתי לאש שאני אקדיש לה את ההמשך ולכן ההמשך והסיפור המהמם הזה מוקדש לה
תודה לכל הקוראים שקראו את זה ואני מצטער כי זה נובי ברמות ואכלתי יותר מדי ואני מודה לכולם שקראו את זה
ועכשיו לקטע - קריאה מהנה!

מזגן המזגן היה שמח. הוא חי את החלום שלו, הוא ברח מהבעלים הקודמים שלו, הוא היה חופשי, הוא גילה מקומות חדשים והוא אפילו התחבר עם פינגווינים והפך להיות אחד מהם! אבל מזגן בכל זאת הרגיש שמשהו חסר. הוא לא ידע להסביר מה חסר לו, אז הוא פנה לראש השבט של הפינגווינים - פיקאצ'ו. פיקאצ'ו הפינגווין היה הפינגווין הזקן ביותר מכל הפינגווינים והיו אף כאלה שטענו שהוא אינו פינגווין בכלל אלא עציץ או סוכן מוסד במסווה. אבל פיקאצ'ו היה פינגווין. 100% פינגווין.
אז כמו שאמרתי, מזגן המזגן פנה אל פיקאצ'ו הפינגווין ואמר לו כך: "פיקאצ'ו, יש לי בעיה."
"מהי בעייתך, אחי?" שאל פיקאצ'ו. רוב הפינגווינים הזקנים בשבט היו אומרים "בני", אבל פיקאצ'ו החשיב את עצמו היפסטר ומגניב כזה וקרא לכולם "אחי".
"אני מרגיש לא שייך. כולכם פינגווינים ואני מזגן, ואני מרגיש שאני צריך עוד מישהו או מישהי כמוני!" ענה לו מזגן.
פיקאצ'ו הפינגווין חשב לרגע. "אני רעב!" הוא אמר לבסוף.
מזגן הביט בו במבט מבולבל. "מה אני אמור לעשות עם המידע הזה?" הוא שאל.
"תביא לי דג, ואמצא לך תשובה!" אמר פיקאצ'ו.
מזגן המזגן האמיץ יצא לדרכו בחיפוש אחרי הדג המושלם שיביא לפיקאצ'ו הפינגווין.
לבסוף, מזגן מצא סרדין חמדמד. "קח אותי - חלומי התמידי היה להיאכל על ידי פיקאצ'ו הפינגווין!" טען הסרדין.
מזגן הרגיש לא בנוח עם כל העניין, למרות שהסרדין טען שזהו חלומו. הוא חזר לביתו של פיקאצ'ו הפינגווין עם הסרדין.
פיקאצ'ו הביט בסרדין בעוד הסרדין הביט בפיקאצ'ו.
"משקפי שמש, זה אתה?" שאל פיקאצ'ו.
"כן! לא חשבתי שתזהה אותי, אחי!" אמר הסרדין.
פיקאצ'ו והסרדין חלקו רגע התאחדות מרגש כשמזגן נזכר בסיבה שהובילה לרגע הזה.
"אממ... פיקאצ'ו," אמר מזגן במבוכה. "מה איתי?"
"נכון!" אמר פיקאצ'ו והניח את משקפי שמש הסרדין בתוך דלי של מים. "אתה צריך מכשיר חשמלי אחר, ואני מכיר את השידוך המושלם!"
מזגן הביט בפיקאצ'ו במבט מבולבל. "למה אתה מתכוון?" הוא שאל.
פיקאצ'ו הוציא ספר עבה מאחת ממגירות הקרח באיגלו שלו. "זהו ספר דפי חשמל! פה תוכל למצוא מכשירים חשמליים מכל העולם ולשלוח לך אותם לכאן בחינם! הם מסודרים לפי אזור אז פשוט תחפש."
מזגן לקח את הספר בשמחה והחל לדפדף בו. הוא דפדף ודפדף עד שיום אחד מצא את מוצרי החשמל המדהימים: מכונת כביסה בשם דוריס, אהיל מנורה בשם ג'ורג' וכמובן - שני מזגנים בשם גזר ולייזר. מוצרי החשמל שמזגן הזמין הגיעו תוך מספר ימים ללא חיוב ובחינם, בדיוק כמו שפינגווין צפה ומזגן וחבריו החדשים התחברו כמעט מיד ומאז מזגן לא הרגיש בודד או לא שייך יותר כי היו לו גם חברים פינגווינים שקיבלו אותו ואת חבריו החדשים כאילו היו משלהם, וגם מוצרי חשמל חברותיים שהפכו להיות חבריו הטובים ביותר, ועל כך מזגן לא היה יכול להיות יותר אסיר תודה.

עכשיו אני אלך להקיא ולהתבייש בזה כרגיל כי זה נובי ברמות אפילו יותר מהקודם
אתם מוזמנים לת"בב או להגיד שהמקור יותר טוב או כל דבר אחר העולה על דעתכם שלא מפר את חוקי הפורום

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007