האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

כפרים קסומים||דיון
פורסם ב: Mar 29 2018, 14:41 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126
חפצי המשתמש: צפה

כפרים קסומים
דיון

בספרי הארי פוטר כתוב הרבה פעמים על הכפר הוגסמיד, שהוא הכפר היחיד באנגליה שחיים בו רק קוסמים. בהוגסמיד ניתן למצוא פונדקי קוסמים, חנויות קסומות, וקסם שמסתובב חופשי, בלי שום פחדים שאיזה מוגל יראה אותו.
אני מניחה שהרבה קוסמים שגרים בהוגסמיד מרגישים משוחררים יותר, מבחינת ההגבלות על עשיית קסמים, ואין להם בעיה להיות קוסמים בפומבי.
אז אם הוגסמיד זה מקום כל כך טוב לקוסמים, מקום נקי ממוגלגים וכל זה, למה הוגסמיד הוא הכפר היחיד שחיים בו רק קוסמים?

כדי להקל עליכם קצת וגם כדי שתגיבו פהevil.gif, הכנתי לכם כמה שאלות מנחות, שאתם בכלל לא חייבים להשתמש בהן:
•איך לדעתכם הצליחו לגרום לכפר שלם להיעלם מעינם של המוגלגים?
•למה, לדעתכם, לא בנו עוד כמה כפרים כאלה באנגליה?
•אם אין עוד כפרים כאלה באנגליה, למה הוגסמיד קיים? למה הקימו אותו בכלל?
•האם אתם בכלל חושבים שכפרים קסומים זה רעיון טוב?

ושוב, אתם לא חייבים להתייחס לשאלות הנ״ל, ואפילו רצוי שתוסיפו עוד כמה!

דיון מהנה:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 29 2018, 16:10 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

כל הכבוד על הדיון!
הוא מעניין והנושא נהדר, לא חשבתי על כך שהוגסמיד הוא הכפר היחיד השייך לקוסמים בלבד.
אענה על השאלות המנחות שלך:

1. איך לדעתכם הצליחו לגרום לכפר שלהם להיעלם מעיני המוגלגים? - הקסם הוא הדבר הכי חזק שקיים, הקוסמים בטח עשו לחש הנגזה מאוד חזק על הוגסמיד - או שהוגסמיד הוא כמו הכניסה לקדוש מנגו ולקלחת הרותחת - אין אפשרות לאנשים בלי דם קסם לראות.

2. למה, לדעתכם, לא בנו עוד כפרים כאלו באנגליה? - בואו לא נשכח שיש מלא פונדקי קוסמים, שבהם מתאכלסים המוני קוסמים. חוץ מזה, כמו להוראס סלגהורן, גם להם יש בתים - בין אם בעיר מוגלגית או במקום שומם. אז אם להיות כנה, אני לא מבין למה שיבנו עוד כפרים כאלו - לא רק מבחינת הבתים והפונדקים וכל זה, אלא גם שאם נחשוב על זה כפר אחד זה במילא מספיק מסוכן שיגלו אותם איכשהו, לא?

3. אם אין עוד כפרים כאלה באנגליה, למה הוגסמיד קיים? למה הקימו אותו בכלל? - יש המוני קוסמים באנגליה, ואם לא היה את הוגסמיד רוב הסיכויים שהיו לכודים ברשת המוגלגית, בלי שום זכות להרגיש חופשי ועצמם. הוגסמיד מביא רק טוב - אפילו אם הוא מסכן את סוד הקוסמים. חוץ מזה, הוגסמיד הוקם גם בשביל פרנסה ועבודה - לא לשכוח.
לסיכום, הוגסמיד רק משפר.

4. האם אתם בכלל חושבים שכפרים קסומים זה רעיון טוב? - אני אהיה כנה לחלוטין ואגיד שאני לא בטוח. להוגסמיד יש כל כך הרבה יתרונות, כל כך הרבה חוזקה - אך בו זמנית הוא מסכן את קיום הקוסמים. אז פה דווקא לא ארחיב, כי כבר הרחבתי בכל השאלות המנחות הקודמות - אבל אסכם בכך שזה תלוי.

הדיון עצמו נהדר, והניסוח מושך בהחלט. כל הכבוד לך על הדיון!
מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Mar 31 2018, 13:55 PM
צטט הודעה

There's a starman waiting in the sky

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 372
מגדר:
משתמש מספר: 51251

•איך לדעתכם הצליחו לגרום לכפר שלם להיעלם מעינם של המוגלגים? סביר להניח שכישפו אותו... כמו שהרמיוני עשתה קסם הגנה בהארי פוטר ואוצרות המוות.
•למה, לדעתכם, לא בנו עוד כמה כפרים כאלה באנגליה? אולי לא היו צריכים, מה גם שיש קוסמים כמו משפחת וויזלי שגרים ליד מקומות של מוגלגים, או במקומות נידחים.
•אם אין עוד כפרים כאלה באנגליה, למה הוגסמיד קיים? למה הקימו אותו בכלל? כדי לאסוף את קהילת הקוסמים, וכדי שלא יצטרכו לחיות בסתר.
•האם אתם בכלל חושבים שכפרים קסומים זה רעיון טוב? כן, בגלל הסיבות שמניתי קודם.

--------------------
Light/להב 💛 18 💛 David Bowie 💛 Memento Mori 💛 1989 TV OUT!!!!
💛 כותב קצת 💛 מגמת קולנוע ;)

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

"Shee, you guys are so unhip it's a wonder your bums don't fall off"

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Apr 2 2018, 23:11 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 179
מגדר:female
משתמש מספר: 64210

קודם כל, ח"ח ענקי על הדיון! דיון מאוד מאוד מעניין!

•איך לדעתכם הצליחו לגרום לכפר שלם להיעלם מעינם של המוגלגים?- קסם. בדיוק כמו שהצליחו להעלים את הווגורטס ועוד בתי ספר מעיני מוגלגים, בדיוק כמו שהסתירו את טורניר הקווידיץ' ועוד דוגמאות רבות. אני בטוחה שיש לא מעט קסמים שכל מטרתם היא להעלים דברים קסומים מעיניהם של המוגלגים.

•למה, לדעתכם, לא בנו עוד כמה כפרים כאלה באנגליה?- יש, לפי דעתי, לא מעט סיבות. אני רושמת את כל הסיבות שעולות על דעתי - אז סליחה מראש אם כן יש פיתרונות לזה.
1) אני לא בטוחה בקשר לזה, אבל לפי מה שאני חושבת, יש יחסית מעט קוסמים באנגליה.
2) רוב העבודה של הקוסמים היא במשרד הקסמים, והוא נמצא באמצע לונדון. לא בדיוק מקום לשים כפר קוסמים שצריך להשאר בסוד.
3) מי אמר שכל הקוסמים רוצים לגור ליד קוסמים? אני אומנם לא מחשיבה אותם לדוגמה מי-יודע-מה-טובה - אבל משפחת מאלפוי לא נראה לי הייתה רוצה לגור שם כי, טוב... עד כמה שזה אידיוטי - כנראה בגלל "ילדי המוגלגים". ואני די בטוחה שיש עוד לא מעט סיבות למה לא.
4) משפחת מאלפוי מובילה אותנו לשאלה של המקום. אומנם אנגליה היא מדינה שבאופן כללי יש בה איפה לבנות, אבל לא מספיק. ואם משפחות כמו משפחת בלק, או משפחת מאלפוי יבנו או ירצו לבנות שם טירה ענקית - זה, בלשון המעטה, יהיה מחשיד. עם כל קסמי ההנגזה וההעלמות שיש.
5) אני מניחה שזה די מסובך לבנות כפר חדש. במיוחד אחד שאמור להישאר בסוד.

•אם אין עוד כפרים כאלה באנגליה, למה הוגסמיד קיים? למה הקימו אותו בכלל?- למה לא? למרות שיש את סמטת דיאגון, כן צריך שיהיה לקוסמים מקום שבוא הם יוכלו להיות הם. מקום שבו קוסמים יכולים להיות קוסמים, מה יותר טוב מזה? בהוגסמיד יש להם מקום שבוא הם - לכמה דקות - לא צריכים לדאוג שמישהו יוכל לראות אותם עושים קסמים.

•האם אתם בכלל חושבים שכפרים קסומים זה רעיון טוב?- בהחלט. חד משמעית. את ענית על זה בעצמך כמעט בכל הדיון. וגם עניתי על זה בשאלה הקודמת. לפי דעתי - בהחלט.

הייתי גם רוצה לשאול משהו - מי אמר שאין עוד כפרים קסומים שאנחנו פשוט לא יודעים עליהם? (אין, לפי מה שאני חושבת. אם היו כנראה היו כותבים על זה ב"פוטרמור")

---------
פורסם ב: Apr 15 2018, 16:13 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10709
מגדר:male
משתמש מספר: 64904

•איך לדעתכם הצליחו לגרום לכפר שלם להיעלם מעינם של המוגלגים? קסם. נקודה.
•למה, לדעתכם, לא בנו עוד כמה כפרים כאלה באנגליה? לדעתי יכול להיות שבנו ופשוט לא מספרים.
•אם אין עוד כפרים כאלה באנגליה, למה הוגסמיד קיים? למה הקימו אותו בכלל? בשביל התלמידים בהוגוורטס נראה לי... באמת שאלה טובה...
•האם אתם בכלל חושבים שכפרים קסומים זה רעיון טוב? כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

--------------------
קריס ☯ 13 ☯ הצטרפתי בגיל עשר וקרינג' אחושרמוטה ☯ בואו סהכ אני אחלה
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image
הסוף.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 760 687 280

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007