האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ג'יימס ולילי, Jily || סיקור שיפ, מאת נטע ואלכס
פורסם ב: Jul 8 2017, 19:55 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

ג'יימס פוטר ולילי אוונס

*מכיל כמובן ספוילרים לכל סדרת הספרים*

תעודת זהות:
שמות חברי השיפ: ג'יימס פוטר ולילי אוונס (פוטר).
שם השיפ: ג'ילי. Jily.
שנות לידה: ג'יימס: ה27 במרץ, 1960. לילי - ה30 בינואר של אותה השנה.
מותם: ב31 באוקטובר, בביתם המשותף במכתש גודריק, על ידי לורד וולדמורט, בהפרש של כמה דקות. הם אהבו אחד את השנייה עד סופם הטרגי.

User Posted Image

רקע:

לילי וג'יימס נפגשו ברכבת להוגוורטס בפעם הראשונה כאשר סוורוס סנייפ ולילי אוונס התיישבו בקרון ביחד עם ג'יימס פוטר וסיריוס בלק. כבר אז ג'יימס וסיריוס החלו להעליב את סוורוס. ג'יימס, סיריוס ולילי מתמיינים שלושתם בגרפינדור.

למרות שג'יימס היה תלמיד פופולרי ושחקן קווידיץ' מוכשר, אהוב על ידי הרוב, לילי ראתה בו בריון יהיר והתייחסה אליו בזלזול. זה נבע בין היתר בגלל מערכת היחסים העוינת בין ג'יימס לסנייפ, שהיה חבר טוב של לילי, וכן בגלל הרגלו של ג'יימס לכשף תלמידים חסרי ישע רק בשביל ההנאה.

User Posted Image

בשנתם החמישית לילי וסוורוס מתנתקים אחרי שקרא לה 'בוצדמית', באותה שנה ג'יימס מתאהב בלילי וזו אך מתרחקת ממנו. ג'יימס מנסה לשכנע את לילי משנתם החמישית עד השביעית שתיתן לו הזדמנות ושהוא השתנה - אך היא לא משתכנעת בקלות. רק בשנה השביעית לילי מגלה שג'יימס אכן השתנה והתבגר ובנוסף לכך ששניהם נהיו מדריכים ראשיים: הם גם הפכו לזוג רשמי.

User Posted Image
*קרדיט לאמן/ית.

בשנת 1979 לאחר סיום לימודיהם, נישאים לילי וג'יימס לבעל ואישה. באותה שנה הם מצטרפים למסדר עוף החול ולוחמים בוולדמורט עד לרגע האחרון. בשנת 1980 נולד בנם, הארי פוטר.

יתר על כן, הפטרונוסים שלהם השלימו עצמם - של ג'יימס היה אייל ושל לילי איילה.

לאחר הפיכתם למטרת של אדון האופל, מחליט הזוג להוריד פרופיל. בעקבות כך, בשנת 1981 הם עוברים לדור בכפר קטן הנקרא מכתש גודריק. הם ממנים את פיטר פטיגרו, חבר ותיק של ג'יימס, להיות שומר הסוד שלהם. תחילה בחירתם הראשונית הייתה סיריוס - שהיה חברו הטוב ביותר של ג'יימס, אך לפי סיריוס; "מי יחשוד בעכברוש?".

הדבר לא עזר, כיוון שפטיגרו בגד בהם. לבסוף, ב- 31 באוקטובר 1981, הגיע וולדמורט לביתם ורצח את שניהם. לורד וולדמורט אינו תכנן את מותה של לילי, ומטרתו הייתה מותו של בנה הארי. וולדמורט נתן לה הזדמנות, וציווה אליה למסור לידיו את בנה היחיד, הארי. אך כשזאת סירבה, רצח גם אותה. מעשיה של לילי העניקו להארי חומת מגן חזקה במיוחד, שאפילו הלורד וולדמורט אינו יכול לפרוץ - אהבה.

ציטוטים:

"אז למה היא התחתנה איתו?" שאל הארי באומללות. "היא שנאה אותו!"
"לא, היא לא שנאה אותו," אמר סיריוס.
"היא התחילה לצאת עם ג'יימס בשנה השביעית," אמר לופין.
"אחרי שירדה קצת הנפיחות באגו שלו," אמר סיריוס.
"ואחרי שהוא הפסיק להטיל קללות על אנשים רק בשביל הכיף," אמר לופין.
-
"טוב, ככה זה, הוא תמיד השתטה כשלילי הייתה בסביבה," אמר סיריוס ומשך בכתפיו. "בכל פעם שהתקרב אליה, הוא היה חייב להשוויץ."
-הארי פוטר ומסדר עוף החול. סיריוס בלק ורמוס לופין מספרים להארי על הוריו.

User Posted Image
-לילי וג'יימס במסדר עוף החול.

"לילי וג'יימס... אני לא יכולה להאמין... אני לא רוצה להאמין..."
-הארי פוטר ואבן החכמים. מינרווה מקונגל על מותם של לילי וג'יימס.

"אתה חושב שאתה משעשע," היא אמרה, וצינה נדפה מקולה. "אבל אתה סתם חתיכת אפס יהיר ומתעלל, פוטר. תעזוב אותו."
"אני אעזוב אותו אם תסכימי לצאת איתי, אוואנס," אמר ג'יימס מייד. "קדימה... צאי איתי, ואני בחיים לא אפגע יותר בסבר-מאוס."
"לא הייתי יוצאת איתך גם אילו הייתי חייבת לבחור בינך לבין הדיונון הענק מהאגם," אמרה לילי.
-הארי פוטר ומסדר עוף החול, מזיכרונו של סנייפ. ג'יימס מדבר עם לילי כאשר הוא מתעלל בסנייפ.

"עכשיו, האבא והאמא שלך הם היו הקוסם והמכשפה הכי טובים שאני הכרתי. הם היו שמה מדריך ומדריכה ראשיים בהוגוורטס!"
-הארי פוטר ואבן החכמים. האגריד מדבר על ג'יימס ולילי.

User Posted Image
*הקרדיט לאמן/ית.

חוות דעת:

אלכס:
לפי דעתי זהו אחד הזוגות [הקאנוניים] הטובים [והאהובים עליי] ביותר בכל סדרת הספרים. הם אהבו אחד את השני למרות מגרעותיהם ודעותיהם הקדומות, בחרו להקים משפחה ולגדל ילד קטן ומקסים בשם הארי. בלעדיהם הסדרה לא הייתה כפי שהיא, האהבה שלהם הייתה מיוחדת. בחרנו לסקר אותם כי האהבה שלהם הייתה חזקה, במיוחד עבור בנם הקטן. עד כדי כך שהיא הצליחה להביס את וולדמורט. אני מצטערת שלא היה להם יותר זמן, כי לדעתי לא הגיע להם למות - ובפרט, בכזו אכזריות. אך מי קובע מי יחיה ומי ימות?
אהבתי את הניגודיות ביניהם, אני חושבת שזה מה שחיבר אותם יחד.

נטע:
לילי וג'יימס הם הזוג האהוב עליי בסדרה. הם מהווים מעין הוכחה שגם 'אויבים' יכולים להסתדר בסופו של דבר אחד עם השנייה. אני מאוד אוהבת את העובדה שלילי לא מתאהבת בג'יימס בגלל המראה שלו ולא בגלל היותו פופולרי ושחקן קווידיץ' כמו שאר הבנות אלא בזכות התבגרותו והפיכתו לאחראי יותר. לפי דעתי רולינג מעבירה מסר נכון לקוראים; אנשים כן יכולים להשתנות, וכן זכאים להזדמנות שנייה. היא גם מבהירה כי מראהו החיצוני של אדם ומעמדו הם לא הדברים שצריכים להיחשב.

User Posted Image
*הקרדיט לאמן/ית.

נכתב על ידי אלכס (aliceinhogwarts) ונטע (...All this time) בתוספת עזרה מגוגל. הייתה לי פרנטנרית מדהימה3>

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 8 2017, 21:09 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

וואו, וואו, וואו!!! זה סעקור פשוט מדהים!!!! אני וטליה עשינו על סניילי, אבל למרות כל השכנועים שלה טני עדיין מתה על ג'ילי!!!!! זה כזה לאבבבבב
זה היה מדהים, כל הכבוד!!!!
אבל רק כמה דברים:
הציטוטים היו יפים, אך הייתי מוסיפה עוד אם הייתי מוצאת.
הייתי מוסיפה עוד קצת ברקע שלהם, למשל עוד פרטים... כמו זה שלילי שנאה אותו עד השנה השביעית ורק אז התחילה לצאת איתו, הייתי אני מוסיפה גם שהייתה ללילי השפעה רבה מאוד על ג'יימס. חוץ מזה הכל היה יפה!! קצר ולעניין, אהבתי!! מקווה מאוד שלא פגעתי ;)

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Jul 8 2017, 22:51 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

ובכן, דבר ראשון קבלו ח"ח על הסקור. הוא יפה ומאוד מאוד מושקע.
אני הייתי מוסיף קצת ברקע שלהם - יותר פירוט נניח על המריבה שלהם בהתחלה, קצת על ההשיגים שלהם בלימודים ובקווידיץ', (מה עם העובדה, לדוגמה, שלילי הייתה התלמידה המצטיינת של סלגהורן?) ועוד כל מיני דברים. המטרה של רקע זה להכניס ממש את הקורא לכל חיי הדמות/שיפ, וצריך להכניס יותר ממה שכתבתן.
כמו כן, אני הייתי משקיע קצת יותר בחוות דעת, אבל הן יפות מאוד, וכל הכבוד לכן על העבודה המושקעת.
מתווסף ללינקייה.

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Jul 16 2017, 06:53 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 60864

יפה מאוד, ומושקע!
יש מעט תמונות לדעתי,
ממליצה לערוך ולהוסיף.

--------------------
אמה ♦ פרשתי ♦ אולי עוד אחזור

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 16 2017, 08:15 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

QUOTE (emma H2O @ Jul 16 2017, 08:25 AM)
יפה מאוד, ומושקע!
יש מעט מאוד תמונות,
ממליצה לערוך ולהוסיף.

יש פה שבע תמונות, אני חושבת שזה מספיק...

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:22 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

מש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1330 777 418

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007