האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ \\דראמיוני
פורסם ב: May 8 2018, 02:00 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה

סיקור שיפ\\ דראמיוני

שם השיפ:דראמיוני

חברי השיפ:דראקו מאלפוי, הרמיוני גריינג'ר

תאריכי לידה: הרמיוני- 19 בספטמבר 1979 דראקו-5 ביוני 1980

האם הם קאנון: לא, ואם דרארי לא היה קיים עוד הייתי מצטערת על זה

תמונה:
User Posted Image

רקע

דראקו והרמיוני נפגשו בשנת הראשונה, שם התחיל מאלפוי לקנא בהרמיוני על הצלחותיה בלימודים ועל חבריה, במהלך השנה הראשונה הוא נהג לצחוק עליה ועל המראה שלה והחנוניות שלה, במהלך השנה השניה הם נפגשים בחנות הספרים אך שם הם אינ יוצרים קשר זה עם זה,אך במהלך השנה דראקו קורא להרמיוני בוצדמית והיא נעלבת ומאז הוא מכנה אותה בכל הזדמנות פנויה "בוצדמית", כשהרמוני אובנה הוא צחק ולעג עליה ואף הצטער שהיא לא מתה, בשנתם השלישית דראקו לא היה מקורי והמשיך להציק לה ולחבריה, אך הרמיוני נקמה בו היטב כאשר נתנה לו את האגרוף הכי "וואוו" שאפשר לפרצוף וגם ריסקה לו את האף בזמן שצחק על האגריד שבכה על מותו של בקביק הקרב ובא, בשנתם הרביעית דראקו קילל את הרמיוני בקללה שהאריכה את שינייה הארוכות בלאו הכי, אך כך היא תיקנה את שייניה, בשנתם החמישית הם כמעט ולא יצרו קשר חוץ מכמה השמצות בודדות אך במהלך מפגש צ"ד, דראקו וחבורתו תפסו אותם והם ניתנו לאחריותו, ואף כשניתפסו משתמשים באח של האמברידג', ניתן לומר שדראקו נהנה להתעמר בהם.
בשנתם השישית כמעט ושלא נוצרו בינהם תככים משום שאת רוב השנה בילה דראקו בחדר הנחיצות, את השנה השביעית ניתן לסכם בקרב האחרון על הווגורטס, שם בחדר הנחיצות הרמיוני וחבריה נגשו בדראקו, קראב וגויל, אך הצליחו להחלץ ללא פגע. ואף חילצו משם את דראקו וגויל לאחר שקראב הדליק אש, ובמהלך המלחמה הרמיוני ודראקו לחמו בצדדים מנוגדים,אך לאחר מכן דראקו עבר לצד הטוב והמואר.
את מערכת היחסים בינהם ניתן לסכם כמורכבת ורבת תככים ומריבות ואף קרבות שרביטים.

חוות דעת

ואו, טוב היתה תקופה שדראמיוני היו השיפ האהוב עלי, הילדה הטובה והילד הרע, פשוט קלאסיקה נהדרת. הם אויבים די מושבעים ובכל זאת על פי רוב הפאנפיקים של השיפ הם מצליחים לנהל מערכת יחסים מלאת חיוכים ויחס חם ואוהב.
אני אוהבת את השיפ הזה על אף המוזרויות שבו ודוגלת בשיטת המוזר זה מיוחד. הרמיוני הנערה המתחסדת והחביבה מתאהבת באויב שלה דראקו מאלפוי שאפילו אין להם סיכוי להיות ביחד, ואז למרות כל הסיכויים בום הם חיים באושר ועושר, זה לא מדהים בעייניכם? כי בעייני זה לגמרי מדהים, אין כלכך מה להגיד, אני את דברי לגביי השיפ אמרתי, הוא מקסים מוזר יפהיפה ולא צפוי בעליל. זה נהדר וקסום ממש!! ולפי דעתי הוא שיפ אפילו די הגיוני בניגוד למה שחלקכם (אההממ אביטל) סוברים וחושבים, הרי זה ככה בכל הסיפורים המוכרים, לא? יש להם סבירות די הגיונית ואף גאונית!

שונות

פאנרטים ותמונות

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

ציטוטים!

"לא כדאי שתסתלקו מכאן מהר? אתם לא רוצים שהם יראו אותה."
הוא הורה בראשו לעבר הרמיוני, ובאותו רגע נשמע מאזור המאהל קול נפץ כמו של פצצה, והבזק של אור ירוק האיר לרגע את העצים סביבם.
"מה אתה רומז פה?" אמרה הרמיוני בהתרסה.
"גריינג'ר, הם מחפשים מוגלגים," אמר מאלפוי. "את רוצה להציג לכולם מלמעלה את התחתונים שלך? כי אם כן, כדאי לך להישאר פה... הם מתקרבים לכאן, וזה יצחיק את כולנו מאוד."
-דראקו להרמיוני במצעד אוכלי המוות בסוף אליפות העולם בקווידיץ

"אף אחד לא ביקש שתתערבי, בוצדמית"
-הפעם הראשונה שמאלפוי קרא להרמיוני בוצדמית

"לעולם אל תקרא להאגריד עלוב נפש, פחדן"

"דראקו מאלפוי, הנמייה המדלגת"

הסוף!

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 8 2018, 03:05 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
מגדר:female
משתמש מספר: 65434

סיקור מקסים ומפורט ביותר! הכנסת את כל החלקים הנדרשים ואף למעלה מכך - ועיצבת את הסיקור בצורה נוחה ונעימה לקריאה.
אני עדיין חושבת שהשיפ הזה לא הגיוני, אבל שמחה בשביל האנשיפ שמחבבים את השיפ הזה - כי עכשיו יהיה להם סיקור מעניין לצפות בו ולקרוא אותו (:
אהבתי את הצגת הרקע שלך ואת התמונות הרבות שהוספת.
הערה קטנה: ברקע הצגת מעט דעה אישית, בחלק הזה:
בשנתם השלישית דראקו לא היה מקורי והמשיך להציק לה ולחבריה, אך הרמיוני נקמה בו היטב כאשר נתנה לו את האגרוף הכי "וואוו" שאפשר לפרצוף וגם ריסקה לו את האף לעניות דעתי,בזמן שצחק על האכריד בזמן שבה על מותו של בקביק הקרב ובא,

אשמח שתערכי את זה מעט, או שתוסיפי את זה לדעה האישית, כיוון שזה מתאים יותר לשם (:

בקיצור, סיקור נהדר ובהחלט משאיר טעם של עוד! אז תכתבי עוד (: (אוף, אני לא מקורית.)
מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:23 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

ממש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007