האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ|| פרמיוני
פורסם ב: May 17 2018, 17:08 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 63935
מגדר:female
משתמש מספר: 63549
חפצי המשתמש: צפה

פרמיוני

סיקור שיפ

User Posted Image

חברי השיפ: פרד וויזלי והרמיוני גריינג'ר
תאריכי לידה: פרד: 1.4.1978 הרמיוני: 19.9.1979
תאריכי פטירה: פרד: 2.5.1998
האם הם קאנון: לצערי הרב לא

רקע

פרד וויזלי

פרד ווזלי נולד ב-1.4.1978 יחד עם אחיו התאום ג'ורג'. פרד נולד ראשון בין השניים וגדל בבית משפחתו המאורה, ליד אוטרי סנט קצ'פול בדבון , אנגליה . בנוסף לג'ורג' יש לפרד שלושה אחים גדולים: פרסי, ביל וצ'ארלי. יש גם לפרד שניי אחים קטנים: רון וג'יני. משפחתו הייתה ענייה אבל אוהבת.
מגיל צעיר פרד וג'ורג' אהו לעשות שטויות ולא פעם ולא פעמיים עבדו על הוריהם. לא היה נדיר לשמוע פיצוצים הבאים מחדרם.
פרד וג'ורג' נהנו להקניט את רון ופרסי. בגיל 5 הפך פרד את הדובי של רון לעכשיו ומה זה נוצרה הארכנופוביה שלו לעכבישים. כל זה קרה מגלל ששבר להם את מטאטא הצעצוע שלו.גם בגיל הזה נתן פרד לרון "פופ חומצה", אשר גרמה לחור דרך הלשון שלו.
שהיו בני שב כמעט הצליחו להשביע את רון לנדר הכובל. אבא שלהם, ארתור וויזלי, היה כל כך כועס כמו אימו. רון העיד שהוא בחיים לא ראה את ארתור כועס ככה. בגיל 9 דודתם, מיוראל, הוציאה אותם מהצוואה.

פרד השכיל בבית ספר הוגוורטס לכישוף וקוסמות בשנים 1989 - 1996. פרד התמיין לגריפינדור והיה פופלרי בקרב התלמידים הגריפינדורים. התאומים הקימו את חנות הבדיחות שלהם בחדר האמבטיה המרוחק בקומה השביעית.
את מפת הקונדסאים הם גנבו המחדר של פליץ'.

פרד וג'ורג' נשר מהבית ספר עם אחיו ג'ורג'. ביחד הם הם הקימו את החנות: "חנות הוקוס פוקוס של האחים וויזלי". החנות הצליחה להשיג הצלחה מסחררת. בגיל 19 נהרג בקרב על הוגוורטס.

הרמיוני גריינג'ר

לא הרבה דברים ידועים על חייה של הרמיוני לפני שנכנסה לעולם הקסמים, רק ידוע לנו שהיא בת היחידה להוריה המוגלגים, מר וגברת גריינג'ר הם רופאי שיניים בלונדון והם גם דיי מבולבלים שביתם קוסמת.

בספר הראשון אנחנו פוגשים את הרמיוני ברכבת על הוגוורטס שהיא מחפשת את הקרפד המחמד של נוויל. באשר הספר אנחנו פוגשים את הרמיוני שבשיעורים ורואים שרון לא כ"כ מחבב אותה. אחרי שרון והארי מצילים אותה הם ישר מתחברים. ביחד הם מוצאים את אבן החכמים.
בספר השני הרמיוני ממתאהבת בגילדרוי לוקהרט, שבסוף התגלה כמתחזה. הרמיוני רוכבת את שיקוי הפולימיצי ובטעת הופכת לחתול. הבסיליסק מאבן את הרמיוני והיא עוזרת לרון והארי להבין מי זה בעזרת שוכתבת על זה פתק. בסוף השנה חוזרת לעצמה.
בשנתה השלישית לומדת הרמיוני את כל המקצועות והיא נעזרת ב"מחולל זמן". אחרי שפורשת מגילוי עתידות היא עוזרת להארי עם המקרה שלו עם דארקו - שרוצה שלהוציא את בקביק להורג. הארי והרמיוני מצילים אותו בכך שחוזרים בזמן.
בספר הרביעי הרמיוני יוצאת עם וויקטור קרום לנשף חג המולד. באותה שנה הרמיוני מקימה את אלרג"ה - אגודה למען רווחת גמדוני הבית וגם מנסה להוריד את ריצה סקיטר מתפקידה וזה מצליח לה.
בספר החמישי הופעת למדריכה ביחד עם רון. הרמיוני מקימה עם הארי את צ"ד : אצבא דמבלדור מכוון שהמורה - דולורס אמברידג' - לא לימדה אותם כלום. נלחמת עם הארי, רון, ג'יני, לונה ונוויל לקרב על משרד הקסמים.
בשנה השישית רון ורמיוני מתחלים לריב מגלל שרון התחיל לצאת עם לבנדר בראון . הרמיוני מצטרפת למועדון הסלאג סלבז ביחד עם הארי וג'יני . היא ולונה שומרות על סנייפ בקרב לבקשת הארי.
בשנתה השביעית היא מצטרפת לרהארי ורן לחיפוש הורקרוקסים . במהלך החיפוש רון עוזב והרמיוני שבורה מזה .
הרמיוני עוזרת להארי ורון לפרוץ לכספת של בלטריקס ע"י ששותה שיקוי פולימיצי. נלחמה בקרב וניצלה.

איך הרמיוני ופרד הכירו

הרמיוני ופרד הכירו בשנתה הראשונה של הרמיוני שפרד מאחל לה ברוכה הבאה שנכנסה לבית גריפינדור. מהספר הזה ועד הספר החמישי לא כ"כ מתוארים לנו שיחות של פרד והרמיוני מכוון שבספרים הם לא כ"כ קשורים. אבל בספר החמישי אנחנו יכולים לראות שמתי שהרמיוני הופכת למדריכה היא "מחפשת" את פרד וג'ורג' ומאיימת עליהם בתור מדריכה כדי שלא יעשו שטויות. מצידו של פרד זה נראה נורא מצחיק כי הוא לא רגיל לחנוניות של הרמיוני. אפשר גם לראות שהרמיוני מחשיבה את פרד לאח שלה.

חוות דעת

ואוו , ואוו, וואו. פרמיוני הוא בין השיפים האוהבים עליי! מי שיודע יודע. לפי דעתי הם שיפ כ"כ קאסום ממספר סיבות: השונות של פרד והרמיוני ממש מיוחדת ושהם ביחד היא נורא חיננית. שהם ביחד כל אחד משפיע על השני בצורה נורא יפה - הרמיוני מלמדת את פרד את חשיבותה של הלימודים ופרד מלמד את הרמיוני איך לשחרר- בעיניי זה ממש מקסים.
באמת אם תתעמקו בשיפ הזה תוכלו לראות את המקסימות שמתחת. לפי דעתי הוא ממש מקסים ואני ממש אוהבת לקורא פאנפיקים עליהם כי הם כ"כ מקיסמים בעיניי. אם אני חושבת עליהם לעמוק ממש נכתב עליהם המשפט : "הפכים נמשכים" . כי פרד והרמיוני ממש שונים - אי אפשר להתכחש לזה . אם אתם חושבים ששונה זה מיוחד אז בטח תיבנו למה אני כ"כ חושבת למה המשפט הזה בכללי יפה ונורא מתאים להם. אז לסיכום אני ממש אוהבת אותם ולדעתי הם ממש מקיסמים.

אחר

סרטונים

--------------------------------
ת"ב?
יש פה המון השקעה

הודעה זו נערכה ע"י Dusk Till Dawn ב May 17 2018, 22:15 PM

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 17 2018, 17:15 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

סיקור יפהפה, הצבעים מתאימים ובסך הכל - ח"ח!
אופס, ראיתי שערכת. בכל מקרה, מחכה לראות את הסיקור בשלמותו, כי זה ממש נראה שזה עומד להיות משהו מיוחד:)
כל הכבוד על החלק שכבר עשית! (מקווה שזה לא נחשב ספאם או משהו...)

---------
פורסם ב: May 17 2018, 17:16 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

אני יודעת
אם תראי כתבתי למעלה שהוא בטעות התפרסם - אני כרגע עורכת אותו ומסיימת אותו.

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather

---------
פורסם ב: May 17 2018, 22:02 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

סיקור מאד מאד יפה (: אני יודעת שהשקעת עליו ה-מ-ו-ן זמן וכל הכבוד לך! happy.gif
יש לי מספר הערות קטנות:
קודם כל, יש לך כמה שגיאות הקלדה - אשמח שתעברי עליהן ותשני אותן בשביל נוחות הקריאה (: חוץ מזה, לא היה מספיק פירוט על האופן שבו פרד והרמיוני נפגשו. היית יכולה להוסיף שבמשך כל הספרים הרמיוני "מחפשת" את פרד וג'ורג' ומאיימת עליהם בתור מדריכה כדי שלא יעשו שטויות. פרד מצידו גם צוחק על הרמיוני מידי פעם, כיוון שהחנוניות שלה כל כך הפוכה ממנו.
הייתי שמחה אם היית מפרטת יותר גם בחוות הדעת, כי לא בדיוק הסברת למה את אוהבת את השיפ הזה. מה יש בהם שמתחבר לך כל כך טוב לשיפ?
חוץ מזה, הסיקור באמת באמת מקסים וממש אהבתי את הצורה שבה סיקרת ואת התמונות והמידע שהוספת (שהוא בהחלט רב.) הסרטונים גם הם הוסיפו מאד - כל הכבוד! רואים שהשקעת המון!
אשמח שתסדרי את מה שאמרתי ואוסיף ללינקייה (: (את יכולה לכתוב לי בה"פ שסידרת ואעלה ללינקייה.)
לילה טוב! אשמח לראות סיקורים נוספים שלך happy.gif

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: May 17 2018, 22:18 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

עכשיו זה עוד יותר מקסים (:
מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Feb 14 2021, 12:25 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1525
מגדר:
משתמש מספר: 74886

ממש טוב

--------------------
חוכמה בלי גבולות היא אוצר לדורות

I love books

אני חכם אני ברבלינקו
אריאלIדתיIאלרג"הI12Iרבליינקו

לתרום לי חרמשים וספרים בבקשה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007