האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
ברכות לרייבנקלו


מממנים

מפגש Hportal בפסטיבל עולמות 2019 - בית!

סדר פסח הפורטליסטי 2019!


הכל התחיל מנשיקה סטירה.

לילי נשקה את ג'יימס בנשיקה סטירה"במסיבת יום ההולדת ה17 של סיריוס"איך מנשיקה הכל הופך לסיפור אהבה, תגלו בפאנפיק זה.כותב: The Books Singer
הגולש כתב 4 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 622
2 כוכבים (2) 1 דירגו
פרק:
דירוג הפאנפיק: G - זאנר: רומנס - שיפ: ג'יילי - פורסם ב: 02.11.2018 - עודכן: 07.12.2018 המלץ! המלץ! ID : 10173
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק בכתיבה

היי, אני לילי אוונס, שנה שביעית, גריפינדור ואני לא מאמינה שזה קרה לי, אני פאקינג נישקתי את ג'יימס פוטר, אז איך זה התחיל? ממסיבת יום ההולדת של השטן הקטן בכבודו ובעצמו, מר סיריוס בלק. חברותי הנהדרות קלאודיה וקטרין, הוזמנו יחד איתי למסיבה ואיך שלא? הן לא יכלו שלא ללכת, למה? כי שני הבנים שהן הכי אוהבות, מקס ואנטוני, יהיו במסיבה. אז איך חברותי הנהדרות נראות? קלאודיה נראית גבוהה, שיער מתולתל שחור כמו הלילה קצר יחסית, עיניים דבש, גבוהה. קטרין היא עם שיער חלק, בלונדיני קהה, מגיע עד הכתפיים, עיניים שחורות ומתוקות, נמוכה ממני טיפה, כך הערמומיות נראות. כמובן שאני לא רציתי להשאר לבד אז באתי איתן, איך שלא? הן הכריחו אותי לטפח את עצמי בשביל שאם וכאשר, אמצא מישהו, כולם יודעים שזה לא בגלל זה, כמעט כל הוגוורטס רוצה שאני וג'יימס פוטר הפוץ נהיה בני זוג, אבל אני כל פעם מסרבת לו ולכן כולם מנסים לייצר סביבנו אווירה רומנטית, מה שלא מצליח.

 

הגענו למסיבה שהייתה בחדר הנחיצות, הם גילו לנו את המיקום, המסיבהה דווקא היי ה דיי מושקעת, המקום היה ענקי איך שלא הסתכלו עליו והחדר היה מעוצב כגריפינדור,כראוי לכל המוזמנים הגריפינדורים. מאות אלפי ממתקים ומשקאות היו שם, בלונים בכל מקום, והר של מתנות מקצת האורחים, איכשהו נראה לי שרוב המתנות היו מחבריו הקונדסאים.

 

האווירה הייתה מושלמת! בדיוק שמתי לב בזווית העין שלי שקטרין וקלאודיה התחילו לרקוד עם אנטוני ומקס, אבל הכל היה חייב להשתבש,  כשגיימס פוטר השיכור במקצת הגיע, השיחה שלנו הלכה ככה:

 

"היי לילי שלי."

"לעולם, אבל לעולם אל תקרא לי לילוש שלך!"

מבט עיניו הפך לעצוב במקצת.

"מה רצית פוץ יקר?"

"לילוש,  סת- סתם רציתי לשאול אותך משהו."

פתאום הפכתי לסקרנית.

"אל תקרא לי בכינויי חיבה, מה?"

"את."

פתאום הוא שתק, הייתה לו מבוכה קצרה אך הוציא זאת במהרה.

"את רוצה לרקוד איתי?!?!?!?!"

נבהלתי, עזרתי את עצמי ועניתי לו:

"לא! מה אתה לא מבין בזה שאני לא אוהבת אותך?!"

ג'יימס נפגע לו והלך.

 

לקח לי זמן להירגע, פתאום ראיתי את הפוץ ג'יימס מדבר עם חבריו הקונדסאים, ופתאום סיריוס קרא לכולם להסתדר במעגל, ידעתי שזה לא דבר טוב אם זה מעגל, אולי אמת או חובה? כנראה שטעיתי, כי פתאום הופיעו 2 כיסאות הפוכים באמצע. סיריוס התחיל לדבר ולהסביר:

"לא חברה, אנחנו לא משחקים במשחק הכיסאות." הוא אמר למרות שאף אחד לא חשב ככה, "אנחנו משחקים במשחק מוגלגי שנקרא "נשיקה סטירה", החוקים הולכים ככה: אני, מלך היומולדת (עצבן אותי שהוא אמר שהוא מלך, זרמתי כי זה היה יום הולדתו) בוחר זוגות, הם ישבו בכיסאות, ובספירה שלי ל3 הם מסובבים את ראשם, אם יוצא להם אותו צד אז יקבלו נשיקה, אם לא אז סטירה, אם יוצא להם 3 פעמים אותו הדבר אז הם מתנשקים בפה."

 

פתאום התחלתי להבין מה קורה, ברור שהוא יהיה לטובת ג'יימס חברו ויתן לו לשבת איתי במשחק, לא עכשיו כמובן, אחרי כמה זוגות ובהחלט כך היה. אפילו שזה משחק של בני 12, התחלתי לפחד.

 

הזוג הראשון היה קלאודיה ומקס, הם יתיישבו במקומות, פתאום אזיקים קשרו אותם! אני פחדתי רצח, לא רציתי לשבת בכיסאות האלה, לא משנה מה, לכן המסיבה הפכה למעניינת. שמחתי לקלאודיה שיצא לה מישהו שהיא אוהבת, אפילו שיצא להם רק 2 נשיקות על הלחי, זה היה רומנטי איך שקלאודיה הסמיקה.

 

עברו עוד כמה זוגות, חלקם הכרתי חלקם לא, מפעם לפעם הרהרתי האם סיריוס לא משדך טוב ומכיר זוגות, כי היו שם אנשים שבאמת מאוהבים. פתאום הגיע תורי.

 

פחדתי למשמע הקולות, ג'יימס שהתאושש בנתיים משכרותו הקלה, יש שם בלי דאגה. כולם צרחו, רק אני נותרתי בוכה, לא רציתי, סיריוס אמר ש"חוקים זה חוקים", התיישבתי בלי רצוני. האזיקים, כלאו אותי. לבד, "כוחו של קסם" חשבתי.

 

 

סיריוס ספר עד 3, הרהרתי באותו זמן לאיזה צד להסתובב, בחרתי שמאל. "אחד שתיים שלוש!" גם ג'יימס הסתובב לאותו צד. כולם צרחו מכיוון שכולם רצו לפחות נשיקה אחת"לא משנה איפה. נלחצתי, אבל הרגשתי שאני, שאני רוצה את זה, חשבתי לעצמי אם שתיתי משהו, הרי אני שונאת את ג'יימס פוטר, למה אני רוצה את זה?

 

סיריוס שוב ספר עד 3, בחרתי הפעם לצד ימין, "אחד, שתיים שלוש!" נחשו מה? גם הוא בחר לאותו צד! הטיפשון הזה, ג'יימס התחיל להסמיק, גם אני. "אולי אני באמת רוצה את זה?" חשבתי לעצמי.

 

סיריוס אמר, "פעם אחרונה, הפעם שתכריע אם זאת נשיקה בפה." הוא ספר שוב עד שלוש, שמתי ראשי לצד רנדומלי, יצא צד שמאל, יצא נשיקה עם ג'יימס פוטר. כולם צרחו, "נשיקה! נשיקה!" ואני הייתי מובכת, וג'יימס היה סמוק עד שפניו היו נראות כמו עגבניה, הוא שאל במובן יפה כזה, "אז נשיקה?" ואני הסמקתי ואמרתי כן.

 

האזיקונים התארכו, ב3 של סיריוס, הכל, הכל השתנה. אנחנו נצמדנו ו... והתנשקנו, זאת הייתה הראשונה שלי, ההכי טובה שלי, לפי דעתי, כולם שאגו, לי לא היה אכפת, ללילי אוונס לא היה אכפת שהיא מתנשקת עם הבחור השנוא עליה, לאט לאט הכנסו לשונות. אנחנו התנתקנו, הסמקנו כמו עגבניה, סיריוס היה מבולבל, "א-אוקיי, הגיע הזמן ל-לעוגה!" התחלתי לבכות, טיפה, למרות שזה היה יפה ואהבתי את זה כל כך. קלאודיה וקטרין ריחמו עליי, התאוששתי. ג'יימס הסתכל עליי במבט עצוב, הוא לא ידע אם לגשת או לא, בסוף הפוץ החליט שלא, מכיוון שזה לא הזמן.

 

סיריוס פנה אליי, "הכל בסדר?" עניתי לו שכן, הוא הלך, הרגשתי לבד. המסיבה המשיכה רגיל, בסוף הגענו למצב שלי עכשיו, בוכה ועצבנית במיטה, לא יודעת אם אני מאוהבת או לא, אבל בעיקר בוכה, החברות שלי מעדיפות לעזוב אותי במצב הרגשי הזה, ובצדק. אבל אני החלטתי, החלטתי לדבר על זה מחר, עם ג'יימס פוטר, אני מרגישה מוזר, נראה לי שאני אתבייש, אבל בתור גריפינדורית, אני חייבת, אני חייבת לדבר על זה איתו....

 

 

תגובות?

קצת מצחיק אותי הקטע שמחר זה היומולדת של סיריוס, ביי עד לפרק הבא.

הפרק הבא
תגובות

מהמםם · 04.11.2018 · פורסם על ידי :ניפלרית
ג׳ייליייייי
ליה,עךכ,עךג&9₪^¶^{%

עוד מעט יצא הפרק הבא! עוד מישהו אחד שיגיב! · 04.11.2018 · פורסם על ידי :The Books Singer (כותב הפאנפיק)

חחח · 10.11.2018 · פורסם על ידי :The Maze Runner
נשפכתי מצחוק אחד הפאפניקים הטובים!!!

Created By Tomer
eXTReMe Tracker


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
725 447 808 270


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007