האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממניםהארי פוטר ושובו של הלורד

בפאנפיק מסופר על שובו של וולדמורט ועל הארי המבוגר וילדיו.כותב: Emma Bloom
הגולש כתב 21 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 7354
5 כוכבים (4.895) 19 דירגו
פרק:
דירוג הפאנפיק: pg13 - זאנר: הרפתקאות - שיפ: הארי/ג'יני רון/הרמיוני והילדים - פורסם ב: 22.08.2016 - עודכן: 22.04.2017 המלץ! המלץ! ID : 7550
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק בכתיבה

"אייייי!!!" זעקה ג'יני בכאב כאשר נשפכה עליה טיפה מקפה הבוקר שהכינה להארי ולה. שניות ספורות לאחר מכן הגישה להארי - שישב ליד השולחן - את הקפה, הגישה לילדיה: אלבוס, ג'יימס ולילי את דגני הבוקר שלהם והתיישבה איתם לאכול את ארוחת הבוקר. ינשוף הגיע אל עדן חלונם. "זה כנראה העיתון של הבוקר…" אמר מיד הארי וניגש להביא אותו. הוא התיישב והתחיל לקרוא, ולאחר דקה או שתיים שאלה אותו ג'יני "משהו מעניין?" הארי ענה בשלילה והמשיך לקרוא. חצי דקה לאחר מכן, נבהל באופן מחריד. ג'יני, שהבינה שאם הארי נבהל אז זה כנראה משהו חמור, שאלה בבהלה "מה קרה?" והארי הראה לה את הכתבה.

ג'יני נבהלה באופן מחריד עד כדי כך עד שכמעט נפלה מהכיסא שלה.

אלבוס וג'יימס לא הבינו מה כלכך מחריד אז הם שאלו את הוריהם מה קרה (לילי רק ישבה והקשיבה בשקט).

ג'יני, שעדיין הייתה מבוהלת מהכתבה, ניסתה להעמיד פני רגועה והשיבה "כלום, כלום… תמשיכו לאכול חמודים…" אך המבט על פניה כלל לא היה משכנע. אלבוס ניסה לחטוף את העיתון מידיו של הארי, אך הארי היה זריז יותר והרחיק את העיתון. הפעם ג'יימס ניסה לחטוף את העיתון. "שניכם בעונש - לכו לחדריכם! השבוע הזה יהיה בלי אימוני קווידיץ' בתכלית, ואני מחרים לכם את המטאטאים שלכם למשך כל השבוע!" קרא הארי.

אלבוס הלך לחדרו בהבנה שמה שהוא וג'יימס עשו, היה ממש לא בסדר. ג'יימס כעס על אבא שלו וניסה להתווכח ולהעלים את העונש, אך רק זה שהוא ניסה, גרם להארי לכעוס יותר ולומר לג'יימס שבשבילו לא יהיה מטאטא ואימוני קווידיץ' חודשיים שלמים, ואם הוא יעז להפר את העונש ולעלות על המטאטא, העונש יגדל לחצי שנה.

ג'יימס רתח מזעם, ובדרך לחדרו ניסה לחטוף את השרביט של הארי ולהטיל עליו קללה, מה שלא הלך טוב. הארי רק כעס יותר ואמר לג'יימס "זהו, מספיק! אני לא מאמין שאתה עושה את זה, אני  מקרקע אותך בחדרך עד שתבין מה עשית!!! ועכשיו לך לחדרך בלי התווכחות אחת נוספת!!!!!!!!"

כעבור כמה שניות הארי נרגע והתעשת, וג'יני, שהרגישה שכבר מותר לה לדבר, אמרה להארי "אולי קצת הגזמת יקירי… הם בסך הכל ילדים, הם לא מבינים עדיין..."

"אני חושב שכדאי שהם ילמדו שזה לא בסדר לנסות לחטוף ולהטיל קללות וכאלה, זה לא מתאים לילדים שלנו! עכשיו, כששניהם בחדריהם, מה עושים?" ענה לה הארי בשלווה, הוא הרגיש בטוח כששלושת ילדיהם לא נמצאים לידיהם. לפתע הוא קלט שלילי כבר לא הייתה בשולחן, והוסיף בדאגה "ואיפה לילי?"

ג'יני, שעם כל צעקותיו של הארי, גם לא שמה לב שלילי נעלמה, החליטה לחפש אותה. "אני אחפש אותה… היא בטח בחדר שלה, היא משום מה בימים האחרונים קצת מסתגרת שם לבד…" מלמלה ג'יני.

לילי, שהייתה כל הזמן הזה מתחת לשולחן וצותתה לדברי הוריה, התכוונה לשחרר את ג'יימס ואלבוס מהחדרים שלהם בעזרת השרביט של הארי - הוא השאיר את שרביטו על השולחן - ולספר להם על מה שההורים אמרו, אך ברגע האחרון ג'יני ראתה אותה והתמלאה בזעם. "מה את חושבת שאת עושה?! לקחת את השרביט של אביך ללא רשות, את לא יודעת מה היה עלול לקרות לך," - ג'יני חטפה את השרביט מידה של לילי -"השרביט הזה חזק!"

לילי, שהתחילה לבכות, רצה לחדרה ונעלה את דלתה כך שאף אחד לא יוכל להיכנס. "אויש.." נאנחה ג'יני בקול.

הארי, ששמע זאת מהקומה העליונה, הגיע הנה והנה ושאל את ג'יני מה היה הדבר. ג'יני החזירה לו את שרביטו וסיפרה לו. הארי כבר ממש לא ידע מה לעשות עם עצמו. "אני חושב שכדאי שאלך לנוח קצת במיטה, אהיה טוב יותר אחרי קצת מנוחה…" אמר הארי בתשישות, נמאס לו לכעוס על הילדים שלו.

(הערה: הלווו הארי?! עכשיו בוקר!!!!)


למחרת בבוקר, כשכל המשפחה אכלה ארוחת בוקר, ג'יימס ואלבוס לא אמרו מילה כל הארוחה ולא אכלו בכלל, כנראה פחדו לעשות עוד משהו לא טוב, למרות שג'יימס נראה כאילו הוא עומד להתפרץ ולצרוח על אביו כל שנייה.

"תקשיבו, אני יודע שהייתי ממש לא נחמד איתכם אתמול בבוקר, אבל זה היה ממש לא בסדר מה שעשיתם, וקצת אוכל עכשיו לא יזיק לכם במידה זו… בואו אליי…" אמר הארי בניחום כשראה זאת,

קם אליהם וחיבק אותם. כשחזר למקומו התחילו אלבוס וג'יימס לאכול ובדיוק אז הגיע העיתון היומי.

הארי, שהתחיל לקרוא, עוד פעם נבהל והראה לג'יני את הכתבה החדשה ושאל אותה לדעתה.

ג'יימס, שרצה לדעת גם הפעם מה קרה, שאל בנימוס את אביו. "מה קרה אבא?" והארי ענה לו "עניינים של מבוגרים…"

הפרק הבא
תגובות

יוג'ין קראב · 23.08.2016 · פורסם על ידי :יוג'ין קראב
סיפור מדהים לאללה חבל שאין המשך תעשו בבקשה עודדדדדדדדדדדדדדדדדדד.

הכותב כדור בדולח · 02.10.2016 · פורסם על ידי :כדור בדולח
מושלם!!!!!!!!

מדהיםםםםםםםםםם · 04.10.2016 · פורסם על ידי :lilyHportalPotter
מדהים!!!! מעולה!!!! מתה!!!!! (כמובן מרוב טוביות)
תעשי על ג'יימס ולילי! אני מתה על פאנפיקים כאלו...

נחמד · 11.10.2016 · פורסם על ידי :Potterharry123

תודה! · 11.10.2016 · פורסם על ידי :Emma Bloom (כותב הפאנפיק)
מודה על כל התגובות!

וווווואוו! · 17.11.2016 · פורסם על ידי :Megyov
הורס!!! (מהצד הטוב) באמת יפה....

ממש יפה! · 28.11.2016 · פורסם על ידי :H. G. Ginny Weasley
תמשיכי!

ממש ממש ממש ממש ממש · 29.12.2016 · פורסם על ידי :talianam
מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ממש מדהים · 23.10.2017 · פורסם על ידי :זאביניבלייז1

Created By Tomer
eXTReMe Tracker


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
30244 15559 34268 33536


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2017 - 2007