האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג חנוכה שמח!

אסטרונומיה - שיעור חדש פורסם!


מצנפת המיון
ברוך הבא Guest המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: אווטאר קלאש - ספר אדמה
עודכן ב: אתמול ב 7:18 pm

שם הפאנפיק: מכשפות vs פיות
עודכן ב: אתמול ב 2:49 pm

שם הפאנפיק: קוראים לי Z
עודכן ב: אתמול ב 12:44 pm

שם הפאנפיק: עוטי השיריון- הסיכוי האחרון של הוגוורטס
עודכן ב: 09.12.2018

שם הפאנפיק: בית הספר הוגוורטס לילדים רגילים לגמרי
עודכן ב: 08.12.2018

 

שנת לימודים מוצלחת!
פורטל הארי פוטר הישראלי מאחל שנת לימודים מוצלחת, מהנה ופורייה!


חוזרים ללימודים עם HPortal
 

פורטל הארי פוטר הישראלי בצוותא

כאתר מעריצים שנולד בקול תרועה - אני מקווה שכולכם הכנתם את שיעורי הבית שלכם על פרויקט תרגום הספר השביעי - שאף פורטל הארי פוטר הישראלי להמשיך במסלול התהילה ולהתאפיין בארבע נקודות שיציבו אותו, כך לפי השקפת מנהלי האתר לדורותיהם, במקום המיועד לו כאתר המעריצים המוביל בישראל אודות סדרת הארי פוטר. שלוש מתוך ארבע הנקודות כבר מאפיינות את פורטל הארי פוטר הישראלי כיום, ולצד נתונים נוספים אודותיו מעצבות אותו ללא ספק כאתר המעריצים המוביל בישראל. שלוש הנקודות האלו הן אירועים גדולים שארגן האתר מחוץ לרשת, שת"פים (שיתופי פעולה) נושאי פרי עם חברות וארגונים רלוונטיים וחשיפות תקשורתיות - על כל אלה נלמד היום. באשר לנקודה הרביעית - הכרה בפורטל הארי פוטר הישראלי כאתר הרשמי בישראל עבור סדרת הארי פוטר, מצד נושאי הזכויות של הסדרה בישראל - זוהי פנטסיה פרועה של אתרים רבים ברחבי העולם, ואף לא אחד מהם זכה להגשים אותה. לא כך עובדים תאגידי הענק, ובכל אופן, הפער בין האתר המוביל במדינה לבין האתר הרשמי במדינה... כמעט ואיננו קיים.

מתכנסים בצוותא - אירועים גדולים מחוץ לרשת

הפריצה של פורטל הארי פוטר הישראלי את המדיום הווירטואלי אפשרה לו להגדיר את עצמו לא רק כאתר המעריצים המוביל בישראל, אלא גם כגוף העיקרי האמון על קידום קהילת חובבי הארי פוטר בישראל. הפריצה אל מחוץ לרשת מתבטאת בעיקר באירועים הגדולים שארגן HPortal, אבל גם בחשיפות תקשורתיות ובייעוץ לכלי תקשורת בנושאי הסדרה הקסומה, ובשליחת הכתב הישראלי היחיד לסיקור סטודיו הארי פוטר בלונדון ולמסיבת העיתונאים שהתקיימה טרם פתיחתו, בעודו אחד מאתרי המעריצים הבודדים בעולם שיוצגו באירוע הפתיחה.

פרמיירת הסרט השישי

"HPortal וגלובוס גרופ מזמינים אתכם להפנינג מטורף לכבוד יציאתו של הסרט השישי בסדרת סרטי הארי פוטר, ונותנים לכם הזדמנות חד פעמית לצפות בסרט השישי שבוע לפני כולם - ובחינם!"

פרמיירת הסרט "הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם" בישראל היא האירוע הראשון, מלבד מפגשי הקהילה, אשר בארגונו ובהוצאתו לפועל היה מעורב פורטל הארי פוטר הישראלי. האירוע נולד כשת"פ בין פורטל הארי פוטר הישראלי לבין חברת "גלובוס גרופ", מפיצת סרטי האחים וורנר בישראל.
במסגרת שיתוף הפעולה, קיבלה הנהלת פורטל הארי פוטר הישראלי חמישים כרטיסים לאירוע הפרמיירה הישראלית של הסרט השישי בסדרת שוברי הקופות אודות הילד עם צלקת הברק, ואת המשימה למלא את המושבים באולמות ההקרנה במעריצים מאושרים ובדמויות הקסומות אליהן הם מחופשים.
 
האירוע נערך ב-10 ביולי 2009 באולמי "גלובוס גרופ" שבמרכז יכין סנטר, אזור תעשייה-פולג, נתניה. כדי לזכות בכרטיס לאירוע על המשתמשים היה לצלם עצמם מחופשים לאחת מדמויות הסדרה, כאשר הם אוחזים בשלט ועליו כתוב "HPortal.co.il - פורטל הארי פוטר הישראלי". המשתמשים שהצליחו לזכות בכרטיסים התבקשו להגיע בתחפושת עימה הצטלמו, ונהנו מדוכני מזון מהיר ללא תשלום, מפגישה עם מפורסמים, ממתן ראיונות לכלי התקשורת שהגיעו לסקר את האירוע, ממוצרי הארי פוטר מקוריים שחולקו במתנה, ומעל הכל - מהזכות לצפות בסרט השישי בסדרת הסרטים המכושפת, שבוע לפני העולם כולו!
 
אורחת הכבוד של פורטל הארי פוטר הישראלי באירוע הייתה לא אחרת מאשר מתרגמת סדרת ספרי הארי פוטר לשפה העברית, הגברת גילי בר-הלל סמו.

אירועי השקה חגיגיים לסרטים הבאים בסדרה התקיימו אמנם בישראל, אך במתכונת מצומצמת יותר. ניסיונות לחדש את הקשר עם חברת "גלובוס גרופ" לאחר אירוע פרמיירת הסרט השישי לא צלחו, אך נציגים של האתר נכחו באירוע ההשקה של הסרט השביעי ובאירוע ההשקה של הסרט השמיני, אני ביניהם.

ישראל נפרדת מסאגת הארי פוטר וישראל חוגגת עם הארי פוטר

היהלום שבעטרת רייבנקלו מבחינת אירועים גדולים בארגונו של פורטל הארי פוטר הישראלי הם אירועי ההקרנה של סרטי הסדרה הקסומה, שהתקיימו בחודשי הקיץ בשנתיים האחרונות, בסמוך ולכבוד יום הולדתם של הארי פוטר ושל ג'יי קיי רולינג.
גם במקרה זה מקורם של האירועים בשיתוף פעולה מוצלח - הפעם עם האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. בשונה מאירוע פרמיירת הסרט השישי, אני הוא שייצג את פורטל הארי פוטר הישראלי בארגון האירועים, לצד תומר שלו, נציג האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. על כן, ברשותי מידע רב יותר ומעניין יותר מאחורי הקלעים של האירועים, לעומת המידע המקביל הקיים ברשותי על אירוע פרמיירת הסרט השישי. למעשה, כל המצגות וקטעי התוכן של האירוע נכתבו ממש מהמחשב בו אני כותב כעת את שורות אלו.
 
"לכבוד צאתו של הפרק האחרון בסדרה, האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ופורטל הארי פוטר הישראלי מזמינים אתכם לאירוע פרידה ענק מהארי פוטר. זו ההזדמנות להיפרד בגדול מהילד הענק עם צלקת הברק שליווה אותנו במשך 14 שנים – באירוע קיצי ומכושף מתמיד."
אירוע ההקרנה "ישראל נפרדת מסאגת הארי פוטר" התקיים ב-14 באוגוסט 2011, קצת לאחר שהסרט האחרון בסדרת הסרטים המכושפת יצא לאקרנים ובתקופה בה היה עדיין מוקרן בבתי הקולנוע. מעולם לא אמרתי את זה בעבר, אבל הגורם העיקרי שדחף אותי לקיים את האירוע הוא התסכול שלי, בתור אחראי קשרי החוץ של HPortal, מניתוק היחסים עם חברת גלובוס גרופ ומחוסר ההצלחה לצאת יחד במבצע משותף נוסף בהקשר של פרמיירת הסרט השמיני. בתקופה שקדמה ליציאת הסרט התקיימו מספר ניסיונות לצאת במבצע משותף עם החברה, ביותר ממתכונת אחת, אך כולם נכשלו בסופו של דבר, והיחסים נקטעו בצורה לא נעימה.
 
האירוע התקיים במתחם "סינמה סיטי גלילות" וכלל הקרנות של הסרט הראשון ושל הסרט השביעי בסדרה המכושפת, חידון והרצאה. השיקול המרכזי בבחירת הסרטים היה העובדה שרצינו, אני ותומר שלו, להעביר קו בין ההתחלה של הסדרה לבין סופה. לא בחרנו בסרט האחרון אלא בסרט שקדם לו היות והסרט האחרון היה מוקרן באותה תקופה בבתי הקולנוע, כאמור, והבחירה בו הייתה עלולה להיות טעות תוכן שיווקית.
 
ועתה ניגש למספר וידויים נוספים.
לאורך כל תקופת השיווק של האירוע, הופיעה ההרצאה בלוח הזמנים כ"הרצאה בהפתעה" - למעשה, לא הייתה לנו כל כוונה להפתיע אף אחד מכם. האמת הפשוטה היא שעד לשבוע האחרון, פחות או יותר, לא הצלחנו למצוא מרצה מנוסה שיסכים לכתוב הרצאה ולהתכונן אליה בפרק זמן קצר כל כך, לקיים אותה באירוע שעולה לאוויר בפעם הראשונה ובמועד שהוא אינו יום חופש עבור כל מי שמעל לגיל תיכון.
 
מכירת הכרטיסים המוקדמת התקיימה בקצב שלא ציפינו לו (האמת היא שרק כשעה לאחר שהסתיים האירוע, כשישבתי להירגע בבית קפה יחד עם מי שהנחו בו את החידון - רק אז הצלחתי לתפוס שהאירוע הצליח, ועד כמה הוא הצליח), ולמען האמת גם בקצב שלא יכולנו לשלוט בו. במשך הדקות האחרונות שקדמו להקרנת הסרט הראשון היינו בטוחים שמכרנו כרטיס אחד יותר מדי, ושאנחנו צריכים לבקש מאחד האורחים לעזוב את האולם. בסופו של דבר, בדרך נס הייתה התאמה מוחלטת בין מספר הצופים באולם לבין מספר המושבים בו.
 
בחידון שהתקיים באירוע ההקרנה הופיע לראשונה אור גל בתחפושת המיתולוגית שלו, לורד וולדמורט. לאחר האירוע נפתח עמוד מעריצים בפייסבוק, ואור גל הופיע בדמותו של וולדמורט גם בסרטון "אימה במגזין" ששודר במהלך מפגש HPortal בפסטיבל אייקון 2011 ובמהלך החידון "האולם הגדול: מועדון הדו-קרב" בכנס עולמות 2012. כשפניתי לאור גל בבקשה שיינחה את החידון לצד רונה, עשיתי את זה כי חשבתי שהשניים ייראו יצוגיים יחד, ובשלב הראשון לא אהבתי את הרעיון של אור באשר לתחפושת.
 
"כמו אז, גם היום – ישראל לא מוכנה להיפרד.
הצטרפו אלינו, האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ופורטל הארי פוטר הישראלי, לחגיגה פוטריסטית ססגונית ומכושפת שתתקיים ביום הולדתם של הארי ג'יימס פוטר ושל ג'יי. קיי. רולינג."
אירוע ההקרנה "ישראל חוגגת עם הארי פוטר" הוא המשך ישיר של אירוע ההקרנה הקודם. זמן קצר לאחר האירוע הראשון כבר קיוויתי שאצליח לפעול כדי להפוך אותו לאירוע משותף קבוע של פורטל הארי פוטר הישראלי ושל האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, אך לא ידעתי אם כעבור שנה יהיה לנו מספיק קהל יעד לאירוע שכזה. לשמחתי, ההצלחה של האירוע השני גברה על ההצלחה של האירוע הראשון, ומספר רב יותר של כרטיסים נמכרו בהרשמה המוקדמת לאירוע, עד לכדי כרטיסים בודדים שנותרו למכירה בקופות.
 
האירוע השני התקיים ב-31 ביולי 2012, במתחם בית הקולנוע "לב" שבקניון דיזינגוף סנטר בתל אביב.
לאירוע ההקרנה השני הגענו מוכנים וערוכים יותר, עם כרטיסים ממוספרים ומרצים שהסכמים איתם הושגו מספר חודשים מראש. הסרטים - השלישי והשמיני - נבחרו על-ידי משתמשי האתר במפגש פסח 2012. יחד עם זאת ולרוע המזל, גורמים שאינם תלויים בנו שיבשו מעט את חווית הצפייה. הסרט השלישי הגיע לבית הקולנוע כשהסצנות בו אינן מסודרות בסדר הנכון, וכך קרה שסצנת הסיום של הסרט הוצגה לצופים בעיצומה של סצנה מראשית הסרט, ולהפך.
 
הדקות במהלכן שודרה סצנת הסיום של הסרט לא היו דקות נעימות מהצד האחר של הקלעים יותר מאשר לצופים. כשהצלחנו להבין מה קרה, יצאנו אני ויו"ר האגודה למדע בדיוני ולפנטסיה מאולם ההקרנה וניסינו לקבל תשובות מצוות בית הקולנוע, ולהגיע לאדם שיכול היה להריץ את הסרט לסצנה הכרונולוגית בה היה אמור להימצא. כשהצלחנו לעלות לתא ההקרנה של האולם, גילינו שהטכנולוגיה בה מוקרן הסרט היא אותה טכנולוגיה שהייתה נהוגה בבתי הקולנוע כשיצא הסרט לאקרנים בשנת 2004 - גלגל פילם ענקי ומפחיד למראה עם עשרות אלפי תמונות מזעריות שמוקרנות אחת אחרי השנייה. המקרין הציע לנו לאתר בין כל התמונות את הסצנה הנכונה בסרט, אך המשימה הייתה בלתי אפשרית גם עבור מנהל פורטל הארי פוטר הישראלי ויושבת ראש האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. כך עמדנו שנינו מחוץ לאולם, מול מסך קטן שבו היה מוצג אולם ההקרנה ומסך ההקרנה, מקווים לראות שהסרט שב למסלולו ומתלבטים איך לנהל את האירוע.
 
בסופו של דבר, בסיוע הצוות המקסים של בית הקולנוע, קיבל כל צופה באולם פופקורן ושתייה בחינם לקראת הקרנת הסרט השמיני, זאת כפיצוי על הפגיעה בחווית הצפייה. היה טעים בהחלט.
 
  • אירועים נוספים של פורטל הארי פוטר הישראלי מחוץ לרשת ניתן למצוא בשפע בתכניות של פסטיבל אייקון ושל כנס עולמות מהשנים האחרונות - גם אירועים אלו, כמובן, מתקיימים בשיתוף האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. לרוע המזל, בשל הגבלת תווים בזוייה בחריפותה, לא אוכל להרחיב עליהם.

פועלים בצוותא למען קהילת החובבים - שת"פים בולטים

"מאז הקמתו של פורטל הארי פוטר הישראלי בשנת 2007, אנו דוגלים בקיום שיתופי פעולה פוריים עם גופים הקשורים לכתביה של רולינג בישראל, או עם גופים בעלי מכנה משותף זהה לזה שלנו. התפיסה המנחה אותנו היא שעבודה משותפת היא המפתח לקידום קהילת החובבים בישראל."

שיתופי הפעולה של פורטל הארי פוטר הישראלי יחד עם גופים וארגונים רלוונטים בישראל הם ככל הנראה הגורם שסלל את דרכו של HPortal לעבר מעמדו כיום כאתר המעריצים המוביל בישראל. בתחילת השיעור הזכרתי ארבע נקודות שהפכו להיות שאיפתו העליונה של צוות הניהול לדורותיו. שלוש מתוך ארבע הנקודות האלו באות לידי ביטוי, באופן ישיר או עקיף, בשת"פים שנרקמו בין פורטל הארי פוטר הישראלי לבין גופים רלוונטים במרוצת השנים:

  • אירועים גדולים מחוץ לרשת - שאיפה זאת הוגשמה בזכות השת"פ של פורטל הארי פוטר הישראלי ושל האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, ובזכות השת"פ של פורטל הארי פוטר הישראלי ושל גלובוס גרופ.
  • הכרה כאתר הרשמי בישראל אודות הסדרה המכושפת - שאיפה זאת כנראה לא תתממש לעולם, אך בזכות השת"פ של פורטל הארי פוטר הישראלי ושל נושאי הזכויות עבור סדרת הארי פוטר בישראל, השאיפה קרובה ככל האפשר להגשמתה.
  • שת"פים נושאי פרי - הרי ששיתופי פעולה מוצלחים עם גורמים רלוונטים בישראל ובעולם, בפני עצמם, הם אחת מהשאיפות העליונות של צוות הניהול לדורותיו.

אלו הם מספר שיתופי פעולה בולטים אותם בחרתי להציג בפניכם. כאחראי קשרי החוץ של פורטל הארי פוטר הישראלי, אני הוא העומד מאחוריהם:

האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטזיה

שיתוף הפעולה בין פורטל הארי פוטר הישראלי לבין האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה שונה ביותר מבחינה אחת מכל שיתוף פעולה אחר בו היה מעורב HPortal מאז הקמתו.
נתחיל מכך שזהו שיתוף הפעולה היחיד שלא הוגדרו עבורו מועד התחלה ומועד תפוגה - זהו שיתוף פעולה מתמשך שהתחיל בשנת 2011 ומתקיים גם בימים אלו. כל שיתוף פעולה אחר נרקם בדרך כלל סביב מוצר מסדרת הארי פוטר שמגיע לישראל - ומוקצבת לו תקופת שיווק מוגדרת, בעלת תאריך התחלה ותאריך סיום.
נראה ששיתוף הפעולה בין פורטל הארי פוטר הישראלי לבין האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה עמוק יותר מכל שיתוף פעולה אחר. לא מדובר כעת רק על שיתוף פעולה שבין הנהלת האתר לבין חברי ועד האגודה, אלא על שיתוף פעולה בין משתמשי האתר לבין חברי האגודה עצמם. עדות לכך ניתן לראות, למשל, במפגש פסח 2013 - למרות שהמפגש הוגדר כמפגש בקניון עזריאלי, עברו משתמשי האתר באופן עצמאי למתחם אשכול פיס הסמוך, בו התקיים "כנס עולמות" של האגודה. שיתוף הפעולה בין שני הגופים עמוק מן הרגיל, למען האמת, גם בקודקודו - השיחות שלי עם המקביל לי באגודה אינן משא ומתן בין שני גופים שכל אחד מהם מנסה לממש נתח גדול ככל האפשר מהאינטרסים שלו, אלא שיחות בין שני חברים שפועלים יחד לקידום תחום משותף שיקר לליבם.
הסיבה העיקרית לשוני שבין שיתוף הפעולה עם האגודה לבין שיתופי פעולה אחרים, נעוץ ככל הנראה בהיותו שיתוף פעולה אידיאולוגי. זהו שיתוף הפעולה היחיד שמשני צדדיו ניצב גוף שפועל ללא מטרות רווח לקידום קהילת חובבים בישראל.
 
היות שהרחבתי על טיב הקשר בין שני הגופים, אתאר בקצרה את ההיסטוריה שלו. שיתוף הפעולה התחיל ברצון של HPortal לקיים אירועים לקידום קהילת החובבים מחוץ לעולם הווירטואלי. השאיפה הזאת התקדמה מספר צעדים קדימה כשהנהלת האתר ביקרה בכנס מיתופיה 2010 של עמותת טולקין הישראלית ושל קהילת הארי פוטר לבוגרים, ובהמשך התקיימו שיחות עם עמותת טולקין הן בדואר אלקטרוני והן בפגישה שנערכה בפסטיבל אייקון 2010, בה נכחו נציג העמותה, תומר פרל (ממייסדי HPortal) ועבדכם הנאמן, הלא הוא אני. השיחות מיקדו את השאיפה להפיק אירועים מחוץ לרשת בכנס עולמות של עמותת טולקין ושל האגודה למדע בדיוני ולפנטסיה, וכדי לממש את השאיפה עברו השיחות להתנהל אל מול מנהל הכנס דאז, תומר שלו, חבר האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה ומי שהפך בשנתיים האחרונות לאיש הקשר שלנו באגודה ולחבר קרוב.
 
חברת "התו השמיני"
שיתוף הפעולה של פורטל הארי פוטר הישראלי עם חברת "התו השמיני" החל בשנת 2011 (למרות שקשר נוצר בין שני הגופים עוד בשנת 2010), עם יציאת מהדורות ה-DVD וה-Blu-Ray של הסרט השביעי בסדרת סרטי הארי פוטר בישראל. כחלק משיתוף הפעולה הועלה בפורטל הארי פוטר הישראלי קמפיין פרסום בכיכובם של המהדורות, ובתמורה לו תרמה חברה "התו השמיני" לפורטל הארי פוטר הישראלי עותקי DVD של סדרת סרטי הארי פוטר, שמשמשות אותו גם היום לקידום קהילת החובבים בישראל. ככלל, בכל אחד ממבצעי השת"פ של פורטל הארי פוטר הישראלי מאז הקמתו ועד היום, אין איש בצוות הניהול - כולל בעלי האתר - שזכה או שזוכה בתגמול כספי. התמורה שמקבל האתר מגיעה בדמות מוצרים מהסדרה המכושפת שנתרמים לרווחת מעריצי הארי פוטר בישראל ולקידום התחום - מחולקים כפרסים בפעילויות, בכנסים ובאירועים.
 
User Posted Image
הבאנר הראשי של המבצע ושל המהדורות בישראל - בעיצוב ליאת, חברת הנהלת HPortal
 

בהמשך אותה שנה יצא פורטל הארי פוטר הישראלי בשת"פ נוסף עם חברת "התו השמיני", שעיקרו קמפיין פרסום עבור מהדורות ה-DVD וה-Blu-Ray של הסרט השמיני בסדרת הסרטים, וכן של מארזי שמונת הסרטים הסופיים (תקליטורי ה-11/11/11 - אחד מעמודי הקמפיין). גם הפעם תרמה חברת "התו השמיני" לפורטל הארי פוטר הישראלי ולקהילת המעריצים בישראל מוצרים מהסדרה המכושפת.


הודעת תוכן ופרסום שנשלחה למשתמשי האתר כחלק מהקמפיין לתקליטורי ה-11/11/11

הרשו לי להוסיף מילה טובה אחת על חברת "התו השמיני" - זוהי אמנם חברה מסחרית לכל דבר בעלת כוונות רווח, בשונה מהאגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, אך הקשר איתה היה חם במיוחד, וניכר שיש בה אמפתיה אמיתית כלפי קהל היעד של מוצריה, בכלל זה גם כלפי מעריצי הארי פוטר בישראל. היה לי העונג לנהל שיחות עם הנציגים שלה, ולצאת לשני מבצעי שת"פ גדולים עם חברה שעושה את המיטב כדי לרצות את לקוחותיה ואת קהילות המעריצים.

חברת "רוביס תחפושות"

שלוחתה הישראלית של חברת התחפושות הבינלאומית "רוביס", אשר משווקת בין היתר את סדרת התחפושות בכיכובם של דמויות הסדרה המכושפת בכל רחבי העולם, יצאה למבצע משותף עם פורטל הארי פוטר הישראלי בסמוך לפורים 2012.
במסגרת המבצע המשותף הועלה קמפיין פרסום אודות תחפושות הסדרה שהגיעו לישראל, ובתמורה לו תרמה החברה לפורטל הארי פוטר הישראלי מגוון תחפושות ואביזרים מקוריים, נושאי חותם האחים וורנר, אשר שימשו ומשתמשים את פורטל הארי פוטר הישראלי לקידום התחום בישראל. גם הפעם, לא נעשה במבצע רווח כלכלי על-ידי איש מצוות הניהול של האתר או מבעליו.
 

הבאנר הראשי של המבצע - בעיצוב HPortal

שיעורי בית
1. 
מהו הגורם העיקרי שדירבן אותי לפעול לקיומו של אירוע ההקרנה "ישראל נפרדת מסאגת הארי פוטר"? (3 נקודות).
2. 
אילו הייתם אתם מארגנים את אירוע ההקרנה הבא של פורטל הארי פוטר הישראלי - איזה סרט מסדרת הסרטים המכושפת הייתם בוחרים להקרין, ומדוע? שימו לב - לבחירה שלכם עלולה להיות השפעה אמיתית על אירוע ההקרנה הבא! (6 נקודות).
3. 
איזה סוג של תגמול מקבל פורטל הארי פוטר הישראלי תמורת קמפיינים שעולים בו במבצעי שת"פ? (4 נקודות).
4. 
נסו להיכנס לנעליים (מגפיים צבאיות, למען האמת) שלי - אתם אלו המופקדים על קשרי החוץ ועל המבצעים המשותפים של פורטל הארי פוטר הישראלי. תארו את השת"פ הראשון שהייתם מנסים לרקום. עם איזה גוף בישראל או בעולם הוא היה, מה היה קורה במהלכו ומה היה מקבל כל אחד מהצדדים? פרטו. (7 נקודות).
  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
55507 23015 59044 36574


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007