האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

🎢 המלצה || לונה פארק תל אביב 🎢
פורסם ב: Mar 7 2017, 16:29 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031
חפצי המשתמש: צפה

🎢 לונה פארק תל אביב 🎢

User Posted Image

פרטים כלליים

🎢 שם האתר: לונה פארק
🎢 מיקום: מתחם מרכז הירידים (גני התערוכה), תל אביב, ישראל (הכניסה היא משדרות רוקח, מול חניון גני יהושע)
🎢 גילאים: בערך מגילאי 2-3, גובה 84 ס"מ (תלוי בילד ובמתקן אליו אתם בוחרים ללכת) ועד המבוגרים שביניכם, כל עוד מספיק אמיצים כדי לעלות על המתקנים
🎢 מחיר: את כל המחירים והמבצעים המיוחדים תוכלו לראות כאן, באתר האינטרנט של המקום

כללי התנהגות

* הכללים נלקחו הישר מאתר האינטרנט של המקום וחובה לשמור עליהם בעת הביקור *

🎢 הכניסה לאתר מותנית בבדיקה בטחונית.
🎢 חייב בכרטיס ילד מגיל שנתיים עם הצגת תעודת זהות או מגובה 84 ס"מ.
🎢 אין להכניס בקבוקי זכוכית, אלכוהול, סכינים ופיצוחים לאתר וכן אין להבעיר אש.
🎢 על ההורים לשמור על ילדיהם ולעדכנם בכל הוראות וכללי הבטיחות.
🎢 המשתמשים במתקנים יחשפו לכוחות, מהירות ושאר גורמים מלחיצים אחרים אשר עשויים לגרום למצוקה או פציעה אצל אנשים בעלי בעיות בריאותיות.
🎢 רק משתמשים בעלי בריאות תקינה יכולים להשתמש במתקנים.
🎢 לתשומת לבכם, מפעיל המתקן אינו יכול ואינו מוסמך לאבחן נוסעים אשר סובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות. חובה זו חלה על הנוסעים או מלו.ויהם ישירות.
🎢 הקפד / י על כל ההוראות בשלטים ובצע / י את כל ההוראות הנמסרות בע"פ ע"י עובדי הפארק.
🎢 אין לעלות עם חפצים אישיים כגון: טלפון סלולרי, נשק אישי, משקפיים, מוצרי מזון או כל חפץ שאינו קשור היטב ועלול ליפול.
🎢 עובדי המתקנים אינם מוסמכים לשמור על חפצים. למעוניינים קיימים תאי שמירת חפצים ליד שער הכניסה.
🎢 ההנהלה אינה אחראית בגין נזק או אובדן חפצים.
🎢 מומלץ לצפות בהפעלת המתקן לפני העלייה עליו.
🎢 כאשר הינך עומד / ת בתור, אסור לעקוף אחרים, לטפס מעל התור ולרוץ בשטח הפארק.
🎢 אנשי הביטחון רשאים להוציא מבקר / ת מהאתר עקב הפרה של ההוראות הכתובות או הנמסרות בע"פ וכספו לא יוחזר לו.
🎢 ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות לא להפעיל מתקן זה או אחר מסיבות טכניות או כל סיבה אחרת.
🎢 לאחר כניסתך לאתר, לא יינתן זיכוי כספי מכל סיבה שהיא.
🎢 הלונה פארק הינו אתר ללא עישון למעט הנקודות המיועדות לכך.
🎢 יש לשמור את הכרטיס לביקורת.

אודות הפארק

חברת עיר השעשועים, הנוסדה ב שנת 1975, הינה הבעלים של חלק מפארקי השעשועים והבילוי המוכרים בארץ - "לונה פארק", "צפארי", "ממדיון", "סופרלנד" ו"אייסקייט", בהם חלקכם, לפחות, כבר ביקרתם, ככל הנורא.
עיר השעשועים שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את פארקי השעשועים במדינת ישראל, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים יותר משתוכלו לדמיין, תוך כדי שמירה, כמובן, על בטיחות הלקוחות וכל האנשים הנהנים בפארקים השונים והמגוונים.
שמחה והנאה הם בין הערכים החשובים ביותר של עיר השעשועים. אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום לכם לשמחה גדולה ולהנאה צרופה בכל פעם שאתם מבקרים באחד מפארקי השעשועים שלנו. בפארקים שלנו תוכלו למצוא עשרות מתקני שעשועים מטריפים וחדשים המתאימים לגילאים שונים: מקרוסלות ובריכות מים רדודות לפעוטות ועד רכבות הרים ומתקנים מפחידים ומהנים במיוחד למבוגרים ולאמיצים יותר שמבינכם. כל אחד יהנה מהמגוון שעיר השעשועים יכולה להציע לכם.
השקענו ועודנו משקיעים מיליוני שקלים במתקנים חדשים ומרגשים, כגון ה"קונגו" (הנהר הגועש) וה"קומבה" (רכבת ההרים מהגדולות והידועות בעולם) בסופרלנד, ה"אנקונדה" (רכבת האקסטרים של שנות האלפיים) וה"טופ ספין" (החוויה המאתגרת ביותר) בלונה פארק, ה"סייד ווינדר" (180 מעלות באבוב) וה"מגלשות מטאור" (גלישה בשיפוע) ונוספים, והכל, כמובן, כדי שאתם תהנו בכל ביקור שלכם באחד מהפארקים שלנו.
מראשית הקמתנו, מלפני יותר מ-30 שנה, נושא הבטיחות הוא נושא מאוד חשוב אצלנו ואנחנו מקפידים לשמור עליו בכל רגע. כל מתקן המיובא על ידינו נבחר בקפידה ועובר בדיקות יסודיות, על ידי מומחים המוכרים ברחבי העולם, במטרה להביא לכם רק את המתקנים האמינים ביותר, מבלי להתפתות למתקנים זולים ולחיקויים הקיימים בשוק. משאבים רבים מוקצים לטובת תחזוקת המתקנים באופן שוטף וקבוע, הכוללת בדיקות תקינות וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בכל האתרים קיימת מרפאה למתן עזרה ראשונה, המאוישת על ידי חובש.
השקענו בתשתיות ובדרכי הגישה בין המתקנים השונים, כולל שבילים מרוצפים המאפשרים מעבר נוח וידידותי ללא סכנת החלקה מיותרת. בכל אתר גם ישנן נקודות המתאימות לריכוז ולפיזור של קבוצות ילדים, במידת הצורך.

אטרקציות

* המתקנים הכתובים כאן הם רק הצצה קטנה למגוון האטרקציות הקימות בפארק. את כל האטרקציות תוכלו למצוא פה *

🎢 אנקונדה 🎢

User Posted Image

רכבת הרים מפחידה ומטלטלת במיוחד... מומלצת מאוד אבל אם אתם לא מספיק אמיצים - אל תעלו עליה. כוללת מספר לופים, ירידות משופעות והשיא - נפילה לאחור של הרכבת! העלייה למתקן היא מגיל 10 ומגובה 1.20.

🎢 רכבת הרים משפחתית 🎢

User Posted Image

רכבת הרים חדשה ומומלצת! אמנם היא נראית כמו רכבת תינוקות כשרק מסתכלים עליה, אבל היא בעצמה רכבת די מהירה ואי אפשר לומר שלא מהנה - הרכבת יורדת במרץ במסלול של 330 מטר עם ירידות, עליות ופיתולים רבים... הרכבת הזו לא סתם נקראת רכבת משפחתית והיא מתאימה לכולם - מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר. העלייה למתקן היא מגיל 4-8 ומגובה 95 ס"מ בליווי מבוגר ומעל זאת - ללא ליווי מבוגר.

🎢 טופ ספין 🎢

User Posted Image

הטופ ספין בהחלט עומד להיות המתקן שיהפוך לכם את הבטן וממש לא מומלץ לעלות עליו עם בחילה... המתקן מיועד לנועזים בלבד כי אתם עומדים להתהפך, להסתובב, להגיע למצב שהראש למטה והרגליים באוויר... והכל קורה בסיבובים מטורפים של 360 מעלות! העלייה למתקן היא מגיל 10 ומגובה 1.30.

🎢 ברייקדאנסר 🎢

User Posted Image

המתקן שיסובב לכם את הראש! רוצים להשתולל ולהעלות את רמות האנדרנלין? המתקן הזה בדיוק בשבילכם! בברייקדאנסר פשוט תתיישבו בקרון שישגע אתכם, יסובב אתכם ויטיל אתכם מצד לצד במהירות מסחררת. העלייה למתקן היא מגיל 10 ומגובה 1.30.

🎢 בלרינה 🎢

User Posted Image

מתקן מסחרר אפילו לקטנטנים. כולכם מוזמנים לרקוד עם הבלרינה, שתושיב אתכם על השמלה שלה ותעלה אתכם למעלה באוויר, כשאתם מסתובבים ותוך כדי כך נעים מצד לצד! העלייה למתקן היא מגיל 3-5 ומגובה 95 ס"מ בליווי מבוגר, ומעל זאת - ללא ליווי מבוגר.

דעה אישית

וול... אני לא מבקרת הרבה בלונה פארק, אבל הייתי שם שבוע שעבר... והיה ממש מוצלח, באמת. באנו אני, שני האחים שלי (אחד בן 14 והשני בן 8), אבא שלי, דוד שלי והבת-דודה הקטנה שלי (בת 3), ואני יכולה לומר שכולם ממש נהנו - אפילו הקטנה. הפארק מותאם לכל הגילאים ובאמת יש בו מגוון מתקנים - המון קרוסלות שיכולים להתאים לילדים הקטנים (בת דודה שלי הייתה בערך בכל הקרוסלות, אני חושבת ohmy.gif), מכוניות מתנגשות, בית ספר לנהיגה, רכבת בתוך הלונה פארק, גלגל ענק, רכבת שדים... הכל היה מעולה. טוב, חוץ מהרכבת שדים - לא ממש מומלץ, לדעתי. אני אישית לא ממש נהנתי ברכבת שדים - היה לה המון תור וזה היה נסיעה של 10 שניות בקרונית עם 4-5 בובות ממש לא מפחידות... אבל כל השאר באמת היה מעולה, ואפילו בת דודה שלי, שהיא בת 3, עלתה על הרבה מתקנים (כן, אל רק על קרוסלות), למשל על הרכבת המשפחתית, על השטיח המעופך (שלא הזכרתי מקודם), על מגדלי הכוח שגם אותם לא הזכרתי, על המגלשות מים (שהיו מעולות וממש מהירות, להפתעתי) ומתקנים רבים נוספים.
אני, אישית, עליתי כמעט על כל המתקנים, וכולם היו טובים - ממש טובים. המתקנים שהכי אהבתי היו האנקונדה, שבהתחלה לא רציתי לעלות עליה אבל בסוף עליתי, ושהייתה די מפחידה... כן, לא דיסנילנד או משהו אבל הייתה טובה ומטלטלת במיוחד, והספינת פיראטים, שגם אותה לא הזכרתי - היא באמת הייתה מעולה, והכי כיף זה לשבת מאחורה ולהנות מהנפילה - של כמעט 90 מעלות, אני חושבת.
בקיצור, הלונה פארק ממש מומלץ ובאמת כל הזמן מנסים לשפר אותו (חוץ מהרכבת שדים, שחידשו אותה, אבל... ><) ומוסיפים לו מתקנים חדשים, וזה נהדר. אני ממש נהנתי ואני בטוחה שכל אחד יכול להנות שם מכל מיני מתקנים, אם הוא רק רוצה.
אז אני ממליצה ללכת - זה שווה את זה.

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1330 777 418

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007