האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
ברכות לרייבנקלו


מממנים

הודעות אחרונות
שם האשכול: איחוד דפוק
כותב האשכול: Pure Blood Prince
שם האשכול: בן ואמה || פעילות
כותב האשכול: Waddles
שם האשכול: ג׳ינס חדש
כותב האשכול: Almost Famous
שם האשכול: תהייה
כותב האשכול: Almost Famous
שם האשכול: מחפשים יורש / פעילות
כותב האשכול: Louis Litt
 מצנפת המיון
ברוך הבא קוסם! המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: יומני החצויים
עודכן ב: אתמול ב 12:11 pm

שם הפאנפיק: Too perfect
עודכן ב: 21.02.2019

שם הפאנפיק: הארי פוטר והנוקמים - קרוסאובר
עודכן ב: 21.02.2019

שם הפאנפיק: אומות הכישוף
עודכן ב: 18.02.2019

שם הפאנפיק: בת השאול
עודכן ב: 15.02.2019

 

שנת לימודים מוצלחת!
פורטל הארי פוטר הישראלי מאחל שנת לימודים מוצלחת, מהנה ופורייה!


חוזרים ללימודים עם HPortal
 


הנך צופה בחדשות המותאמות לקטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג

גולשים יקרים,
אתמול נמכר הכיסא שעליו ישבה ג'יי קיי רולינג בזמן כתיבת שני ספרי "הארי פוטר" הראשונים!
המחיר ההתחלתי עבור הכיסא עמד על 45,000 דולר. המוכר ג'ראלד גריי, שעד לא מזמן נשאר אנונימי, סיפר כי הוא קנה את הכיסא לראשונה ב-2009 לאחר שביתו, חובבת "הארי פוטר", ראתה אותו באתר Ebay. ג'ראלד יתרום עשרה אחוזים מהסכום לקרן הצדקה "לומוס" של ג'יי קיי רולינג, המגייסת כספים עבור ילדים במצוקה. לדבריו, מכיוון שרולינג מכרה את הכיסא לראשונה למטרות צדקה, הוא הרגיש צורך להמשיך את המסורת.


סרטון פרסומת שהופק עבור המכירה

עוד מסר המוכר, כי ההצעה הסופית הייתה גבוהה בהרבה משציפה. הוא אמר כי היה שמח אם הקונה החדש יציג את הכיסא במקום שילדים יוכלו לראות אותו, כמו מוזאון או פארק שעשועים.
לכתבה המקורית לחצו כאן.
מה דעתכם? שמחים על החלטתו של המוכר לתרום עשירית מהכסף? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Slave to the Grind · 07.04.2016 · קטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג · 3 תגובות

גולשים יקרים,
ג'יי קיי רולינג פרסמה בחשבון הטוויטר שלה שניים ממכתבי הדחייה שנשלחו לה על ידי הוצאות לאור.
המכתבים הללו נשלחו לרולינג באי-מייל, לאחר ששלחה להוצאת ספרים מסויימת את כתב היד של הספר "קריאת הקוקייה", שהיא כתבה תחת שם העט רוברט גלבריית'.
"תליתי את מכתב הדחייה הראשון שלי במטבח, כי זה גורם לי להרגיש שיש לי משהו במשותף עם כל הסופרים האהובים עליי," סיפרה רולינג. מתחת לתמונתם של שני המכתבים המודפסים ששמות האנשים בהוצאה לאור צונזרו מהם, רולינג כתבה: "בעקבות כמה בקשות, הנה שניים ממכתבי הדחייה של רוברט גלבריית'! (בשביל השראה, לא נקמה, לכן הסרתי את החתימות)".

כשאחד הגולשים צייץ בחזרה ושאל אם מדובר בהוצאת אוריון, שדחתה בעבר את הספר הראשון בסדרת "הארי פוטר", רולינג השיבה שאכן מדובר באותה הוצאה, ושהמכתב שהם שלחו היה בוטה וגס במיוחד.
לכתבה המקורית לחצו כאן.
מה דעתכם? מתעניינים במכתבי הדחייה שרולינג קיבלה? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Bad Medicine · 30.03.2016 · קטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג · 3 תגובות

גולשים יקרים,
הכיסא עליו ישבה
ג'יי קיי רולינג בזמן שחיברה את שני הספרים הראשונים בסדרת "הארי פוטר" יוצע למכירה פומבית ב-6 באפריל 2016. המחיר ההתחלתי יעמוד על 45,000 דולר.
לפי דבריו של ג'יימס גנון, מנהל הספרים הנדירים בבית המכירות "הריטג'", מדובר בכיסא בעל מראה רגיל למדי. עם זאת, הוא טוען כי מדובר בכיסא קסום באופן התיאור של
רולינג, שלקחה כיסא עץ משנות השלושים, עם מושב בד המקושט בפרח אדום, והציבה אותו מול מכונת הכתיבה שלה בשביל לכתוב את תחילתה של סדרת ספרים קסומה. הבעלים הנוכחיים של הכיסא הוא אספן בריטי שביקש להישאר בעילום שם.
הכיסא כבר נמכר בעברבפעם הראשונה בידי
רולינג עצמה, בשביל להעביר כספים לאגודת צדקה ב-2002. הכיסא נמכר ב-21,000 דולר, ובפעם השנייה הוא נמכר באתר "איביי" ב-2009, תמורת 29,000 דולרים.
לכתבה המקורית לחצו
כאן.
מה דעתכם? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות Hportal - פורטל הארי פוטר הישראלי!


פורסם על ידי Youth Gone Wild · 08.03.2016 · קטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג · 5 תגובות

גולשים יקרים,
ג'יי קיי רולינג, מחברת ספרי "הארי פוטר", הפתיעה את עוקבי הטוויטר שלה כאשר חשפה פרט מעניין על צילומי סדרת הסרטים - היא סיפרה לאלן ריקמן את סודו הגדול ביותר של סוורוס סנייפ, כדי שיוכל לגלם את דמותו באופן הטוב ביותר.
בראיון בשנת 2011,
אלן ריקמן אמר שבעבר, רולינג נתנה לו פרט קטן ונסתר על דמותו של סנייפ. היום, מעריצה שאלה אותה בחשבון הטוויטר: "תספרי לנו מה סיפרת לאלן ריקמן על סוורוס סנייפ? או שזה ישאר סוד לנצח?"
רולינג השיבה בקצרה - "סיפרתי לאלן מה עומד מאחורי המילה Always (תמיד)." תשובתה מתייחסת לקטע מהספר "הארי פוטר ואוצרות המוות", בה פרופסור סנייפ חושף בפני אלבוס דמבלדור שהוא מעולם לא הפסיק לאהוב את אמו של הארי פוטר, לילי. דמבלדור שואל אם הוא אהב אותה כל הזמן הזה, וסנייפ משיב במילה אחת - "Always". צילומי הסרטים החלו לפני שכל הספרים יצאו לאור, ולכן רולינג לקחה סיכון עצום כשסיפרה לאלן על הצד הנוסף של הדמות שהוא גילם.
המידע
שרולינג נתנה לאלן, שאז היה סודי ביותר, אפשר לו להציג את דמותו של סנייפ בצורה מצויינת. הוא אף נהג לתקן את הבמאי כאשר ביקש ממנו להתנהג באופן שסותר את המניעים האמיתיים של הדמות.
לכתבה המקורית לחצו
כאן.
מה דעתכם? מופתעים? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות Hportal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Master of Puppets · 18.01.2016 · קטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג · 8 תגובות

גולשים יקרים,
לפני כמעט שני עשורים, ג'יי קיי רולינג פרסמה את ספרה הראשון והמצליח, "הארי פוטר ואבן החכמים". אחרי סדרת ספרים שכולנו מכירים, סדרה בת, סרט נוסף שעתיד לצאת ואפילו מחזה - רולינג הצהירה בראיון כי היא כותבת ספר ילדים חדש.
בראיון לרדיו BBC, היא חשפה את החדשות המרגשות: "יש לי רעיון לספר ילדים. למען האמת, כבר כתבתי חלק ממנו שמאוד אהבתי, אז אני ללא ספק מתכוונת לסיים את זה."

היא גם הבטיחה למעריצים שהיא לא תוותר על הכתיבה בזמן הקרוב - "אני לא יכולה לתת תאריך מדוייק כי יש לי לוח זמנים מאוד עמוס, ואני גם כותבת את התסריט עבור "חיות הפלא והיכן למצוא אותן". זה מאוד כיפי, אבל אני ללא ספק אמשיך לכתוב ספרים, יש לי כל כך הרבה רעיונות... לפעמים אני חוששת שאני אמות לפני שאספיק לכתוב את כולם. זה משבר אמצע החיים שלי - שאני אעזוב את העולם הזה לפני שאספיק לכתוב את כולם."
הכתבה המקורית נלקחה מתוך ה-Daily Mail.
מה דעתכם? מחכים בקוצר רוח לצאתו של הספר? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות Hportal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי כריתי · 06.11.2015 · קטגוריה: ג'יי. קיי. רולינג · 10 תגובות

1[2]3 (21)


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
260 350 465 100


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007