האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממניםהודעות אחרונות
שם האשכול: 10K אההההההההההההההההההההההההההה
כותב האשכול: משקפופרית
שם האשכול: לא ביג דיל
כותב האשכול: Hate Crew Deathroll
שם האשכול: דיון || הארון שמתחת למדרגות
כותב האשכול: Cherry On Top
שם האשכול: הפרעת כישוף וריכוז || פעילות
כותב האשכול: ינשופונת
שם האשכול: פריקה ומטופשת
כותב האשכול: The son of Hades
 מצנפת המיון
ברוך הבא קוסם! המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: הקונדסאים עוברים בזמן
עודכן ב: היום ב 4:01 am

שם הפאנפיק: הרוחות בהוגוורטס
עודכן ב: היום ב 1:25 am

שם הפאנפיק: רוצה ללכת לחצות את העולם - מוקפא
עודכן ב: אתמול ב 7:10 pm

שם הפאנפיק: ליליג'יימס
עודכן ב: אתמול ב 5:26 pm

שם הפאנפיק: קסם
עודכן ב: אתמול ב 4:50 pm

 

גלישה נעימה
פורטל הארי פוטר הישראלי מאחל לכל גולשיו ומשתמשיו גלישה מהנה.

מדאם פינס דורשת בתקיפות שכל התלמידים שלא החזירו את הספרים שהשאילו מהספרייה תוך שבוע אחד יעשו כן מיידית, לבל יתקלו בתאונות מצערות בעודם מהלכים במסדרונות.

פרופסור מקגונגל מבקשת להזכיר שהשמירה על חוקי הפורומים הינה בגדר חובה.
 


הנך צופה בחדשות המותאמות לקטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן
חיות הפלא - התסריט, כריכה באנגלית גולשים יקרים,

למרות ההתרגשות על הסרטים של חיות הפלא שיוצאים, בל נשכח שעוד דבר אחד מגיע אליונ: פרי יצירתה של רולינג, תסריט של חיות הפלא. כמו הארי פוטר והילד המקולל, התסריט הוא טכנית לא עוד ספר מסדרת הארי פוטר
הילד המקולל וחיות הפלא הם מחזות; שניהם שונים מכתיבת רומן. עם זאת, חיות הפלא שונה בדבר אחד מהילד המקולל: ג'יי קיי רולינג כתבה אותו
פוטרמור דיברו באתרם על פיתוח תסריט, ולאחר מכן הם הסבירו כיצד עלינו לקרוא תסריט. לקרוא תסריט זו חוויה שונה מלקרוא רומן
סיבה אחת היא שלתסריט יש מבנה שונה מאשר רומן (לדוגמה, הילד המקולל). פוטרמור עזרו למעריצים להתכונן
"מיקום על הבמה. מה עושים עם הביטים האלה בין מה שהדמויות אומרות. מה עושים איתם, כשאתם לא יכולים לראות אותם על הבמה?"
פוטרמור מסבירים זאת בכתבתם, לחץ כאן בכדי לקרוא אותה.

לכתבה המקורית לחץ כאן.

מה דעתכם? האם קראתם את הכתבה של פוטרמור? האם אתם מתרגשים לעוד תסריט? האם צפיתם בהקרנת הבכורה של חיות הפלא? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!


פורסם על ידי מאסטר שיפו · 18.11.2016 · קטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן · 3 תגובות

גולשים יקרים,

כל מי שמעריץ את סדרת ספרי הארי במשך זמן רב, יותר שה-9 באוקטובר, 2007 הינו תאריך היסטורי. ביום הזה, ג'יי קיי רולינג גילתה פיסת מידע על אלבוס דמבלדור, על היותו הומוסקסואל. זה מה שגיבש את דמותו כהומוסקסואל הראשון בקאנון ההארי פוטר, לבסוף, מביא למעריצים דמות להט"ב+.
בעוד שזה היה צעד ענק בזמנו, הנטייה המינית של הפרופסור לא הייתה נקודת מפנה בעלילה. זה רק שינה מעט את הכללים ב"אוצרות המוות" בקשר למערכת היחסים שלו עם גלרט גרינדלוולד, אבל לא מעבר.

במהלך מסיבת העיתונאים של "חיות הפלא והיכן למצוא אותן" שנערכה ב-10 בנובמבר בניו-יורק, ג'יי קיי רולינג שיחררה עוד מידע לאוויר, שיכול להיות שהקהילה הגאה תקבל עוד זמן מסך בסדרת הסרטים החדשה. כשנשאל אם תהיינה תזכורת לגבי נטייתו המינית של אלבוס דמבלדור, רולינג ענתה:

"אני לא יכולה לספר לכם כל מה שאני רוצה לספר, מכיוון שכידוע זה סיפור של חמישה חלקים. אני רק אגיד שאתם תראו את דמבלדור כנער צעיר."
המשפט הזה, למרות כל הדברים החבויים שהסופרת המוערכת לא יכולה לגלות באותו הזמן, מאפשר לנו לראות את דמבלדור באור אחר, שלא ראינו מזה זמן רב. לא הרבה ידוע על העתיד של סרטי חיות הפלא, אבל נראה כי דמבלדור עצמו יקבל יותר זמן מסך ממה שציפינו.

לכתבה המקורית לחץ כאן.
מה דעתכם? מה אתם חושבים? האם אתם רוצים לראות עוד מדמבלדור? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!


פורסם על ידי מאסטר שיפו · 14.11.2016 · קטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן · 6 תגובות

גולשים יקרים,
חיכינו שנים, ו"חיות הפלא והיכן למצוא אותן" כמעט מגיע אלינו! כל המידע אודות הסרט השני מתחיל לדלוף אבל עדיין נשאר לא מעט מסתורין לגבי הסרט הראשון. למזלנו, ג'יי קיי רולינג הבהירה עבורנו מספר דברים. בסרטון הראיון, ג'יי קיי רולינג מדברת מעט על ניוט, טינה, קוויני וג'ייקוב, ואיך שהיא רואה אותם ביחד. למרות שאין שום דבר שכבר לא ידענו קודם לכן, זה הרבה יותר מרתק לשמוע מהיוצרת עצמה איך היא רואה את הדמויות שלה.
הנה מה שהיא אומרת על האג'נדה של ניוט:

"ניוט טייל בכל העולם ולמד את חיות הפלא. האמביציה שלו היא... הוא רוצה לכתוב את הספר. הוא רוצה לכתוב את חיות הפלא והיכן למצוא
אותן. הוא רוצה שאנשים יבינו כמה יוצאי-דופן היצורים האלה, הוא רוצה שהציבור ילמד עליהם ויפסיד להרוג אותם. באמת מרשים, אנחנו יכולים להגיד, אבל ניוט כבתור ניוט, הוא לא יכול להתנגד, אם הוא מוצא משהו פצוע, או בסכנת הכחדה, הוא לוקח את זה איתו. אז עם הזמן, המזוודה הזו הפכה להיות, למעשה, בית חולים/ספארי נייד לחיות בסכנת הכחדה."

והנה מה שהיא חושבת על כל אחת מנקודות המבט השונות של כל אחת מארבעת הדמויות, על האירועים שקורים בחיות הפלא והיכן למצוא אותן:

"ניוט בסך הכול רוצה להחזיר את היצורים שלו למזוודה וללכת. טינה מעורבת במשהו יותר גדול, אבל היא הילאית בדרגתה, אז היא לא באמת יכולה להסתבך בשטויות, ובכל זאת היא נאלצת. קוויני היא מותק, ובכל מיני מובנים היא הדבק המאחד את החבורה. היא אדם נחמד. ואז יש את ג'ייקוב, שסקרן מאוד לדעת מה קורה, ונדבק אליהם. "
לכתבה המקורית לחצו כאן.
מה דעתכם על הראיון? האם נהניתם לשמוע את חוות דעתה של ג'יי קיי רולינג על כל אחת מהדמויות? מה אתם חושבים עליהם? נרגשים לקראת הסרט?

המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי מאסטר שיפו · 10.11.2016 · קטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן · 3 תגובות

גולשים יקרים,
לא ממזמן שוחרר לערוץ היוטיוב "WaterTower Music" פלייליסט שכולל 18 קטעים מוסיקליים, אותו תוכלו לשמוע לקראת הקרנת הבכורה של הסרט "חיות הפלא והיכן למצוא אותן", פה בישראל שתתרחש ב-17 בנובמבר
הקטעים המוסיקליים נכתבו על ידי ג'יימס ניוטון הווארד, שהכין קטעים מוסיקליים עברו שלגייה, הצייד, הצייד: מלחמת החורף, סדרת משחקי הרעב, מליפיסנט ועוד. 
 

אתם יכולים להאזין כרגע לסאונדטרק המלא באתר הרשמי של WaterTower Music, ובנוסף גם לקנות את השירים "Main Titles" ו"Tina Takes Newt In/Macusa Headquarters" באייטיונז. 
"Main Titles" פותח במלודיה מתוך המנגינה של הדוויג, וכולל רמזים למנגינות מסרטי הארי פוטר במהלך השיר עצמו, שבהחלט יהוו נוסטלגיה עבור מערצי הארי פוטר!
לכתבה המקורית לחץ כאן.
מה דעתכם? תשמעו את הסאונדטרק המלא? נהניתם מקטעי המוסיקה שיצר ג'יימס ניוטון הווארד? מתרגשים לקראת הקרנת הבכורה של "חיות הפלא"? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!


פורסם על ידי מאסטר שיפו · 07.11.2016 · קטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן · 1 תגובות

גולשים יקרים,
לא ממזמן גילינו שחיות הפלא והיכן למצוא אותן יכלול 5 סרטים, במקום 3 (שזה היה חדש גם עבור השחקנים עצמם), וג'וני דפ בדיוק הצטרף לקאסט. עכשיו וורנר ברוס שחררו שני קליפים קצרים ופרומו שקשור להארי פוטר, עבור הסרטים.
הסרטון הראשון עוקב אחרי ניוט סלמנדרה (אדי רדמיין), חוקר חיות שנזרק מהוגוורטס מכיוון שסיכן חיי אדם עם חיה, ועכשיו לוכד חיות מוזרות ולעתים מסוכנות בניו-יורק בשנת 1920. הקליפ הראשון מראה את אחת מהחיות במזוודה שהיא יותר מוזרה מאשר מסוכנת. חיה דמויית פלטיפוס וזעירה בשם ניפלר (Niffler) שאוהבת לאכול כסף.
 


 

וורנר ברוס נתנו הוראה לעוקבים שלהם בטוויטר לנחש קסמים בעזרת אימוג'ים (סמיילים), ואם צדקו בסדר הנכון של האמוג'ים, סרטון חדש נחשף. הנה הסרטון השני ששוחרר באמצעות משחק הטוויטר שהפעילו. הקליפ מראה את אליסון סודול (קוויני גולדשטיין), משתמשת בקסם כדי לאפות שטרודל בשניות.
 


 

לכתבה המקורית לחץ כאן.
מה דעתכם? נהניתם מהקליפים ששוחררו? שתפו אותנו!
המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי מאסטר שיפו · 03.11.2016 · קטגוריה: חיות הפלא והיכן למצוא אותן · 2 תגובות

1[2]3 (8)


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
32702 16390 35867 34124


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2017 - 2007