האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!
טריוויה צ'אט

קפיצה לעמוד (3) [1] 2 3  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

❤ שנתיים בפורטל! ❤
פורסם ב: Aug 22 2018, 09:58 AM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 22272
מגדר:female
משתמש מספר: 58762
חפצי המשתמש: צפה

*כל הזכויות שמורות לי, נעמה, The Fairy Of Music על הלוגו.
User Posted Image

היי! וואו. זה ממש מוזר לי לכתוב את זה. בדיוק היום, לפני שנתיים, נרשמתי לפורטל - המקום המקסים הזה.
איך בעצם נרשמתי? אני כבר לא זוכרת, האמת.
מה שאני כן זוכרת, זה שישנתי אצל טליה. בבוקר שלאחר מכן חיפשנו דברים על הארי פוטר באינטרנט וכנראה אז מצאנו את הפורטל! ואני לא כל כך בטחתי באתר, אז לא נרשמתי. היא נרשמה, וכשראיתי שהכל נראה סבבה נרשמתי גם אני, ממש דקות אחדות אחריה.
אין לי מושג איך להתחיל ולכתוב את כל מה שעברתי פה. אז בינתיים נרשמתי, פרסמתי פאנפיקים, נרשמתי לקבוצות ולבסוף פתחתי קבוצה משלי, ולנהל משהו תמיד היה החלום שלי בפורטל - והגשמתי אותו. זה לקח לי יותר מחמישה חודשים ויותר משש בקשות שונות לפתיחה.
עברתי חניך חונך ולא הצלחתי (וזה היה צפוי), אבל המשכתי עם חדר הנחיצות.
הפורטל זה מקום ששינה לי את החיים, ואני לא יודעת איך הייתי בלעדיו.
לימדו אותי פה דברים חדשים וסוגים חדשים של דברים ושל אנשים. הכרתי פה אנשים מדהימים, חלקם פרשו וחלקם עדיין פה.

קבוצות של משתמשים שהייתי בהן
הכרתי פה את השניצליות, הטפיוקות, והגעתי אפילו מהמלכות השוות.

השניצליות - וואו, אין לי מה להגיד. וזה מכוון לשניצליות א' - הכוללת את כולם כפי שהיה במקור. כלומר - אורטל, ראיין, אסנת וטליה (וכמובן אני.).
היו לנו התפרקויות והתחברויות, אבל מצבינו הנוכחי? יש רק שלושה אנשים בשניצליות. אבל התקופה שהיינו בה מאוחדים זה נראה ממש נוסטלגי וכבר עבר, וכל פעם כשאני חושבת על זה זה נשמע לי מוזר שהתפרקנו. זה מרגיש כאילו רק אתמול הכרנו באלרג''ה, ורק לפני כמה שעות פתחנו את הקבוצה בסקייפ ובעקבות זה את הקבוצה בווטסאפ.
אם אני אגלול את המסך שלי הכי למעלה אני אראה את ההתכתבויות הראשונות שלנו, לפני איזה שנה.
החוויה שעברנו ביחד היא פשוט מדהימה. אני לא יודעת אם אתם תרצו להכחיש שהייתם בשניצליות, כי אני יודעת שאתם תזכרו אפילו חלק מהזמן שהייתם בה, ואני לא יודעת אם בשבילכם, אבל בשבילי זה היה חלק מאוד חשוב. בסוף, כולנו עדיין חלק מהשניצליות. ואני לא יודעת אם בשבילכם, אבל בשבילי זה היה פרק זמן מסויים מאוד חשוב בחיים שלי. אורטל - אם את קוראת את זה, אולי טליה לא תחזור, אבל יש סיכוי שאולי תחזרי לשניצליות? ואולי נוכל שוב לדבר ביחד בשניצליות ויהיה כיף ונוסטלגי.

הטפיוקות - בעצם זיו, טליה, אסנת, ראיין ואני. חחחח, בעצם זה פשוט התחיל מקבוצה שמישהו מכם יצר כדי שנלך ביחד ללונה פארק, ואחרי איזה מפגש אחד טליה ואסנת קנו מיץ ושמו להן טפיוקות... אז טליה שפכה את כל המיץ לפח. לול. זוכרים גם שנכנסנו למעלית ופשוט עלינו וירדנו, עלינו וירדנו? באיזשהו שלב אני פשוט קיבלתי סחרחורת ויצאתי ><

המלכות השוות - האמת, זאת הקבוצה הראשונה שהייתי בה. בעצם הקבוצה כבר נוצרה ואסנת, ליבי, שירה, שני, שלי ועוד כמה אני חושבת היו בה. במפגש הראשון שלי עם טליה, היינו ביישניות מאוד ואחרי שהחלק של המפגש שכולנו יושבים במעגל, הן ניגשו אלינו והתחילו לדבר ומהר מאוד התחברנו אחת לשנייה והן צירפו אותנו לקבוצה! והיה ממש כיף איתן.

איך רואים שתקופות עוברות. אני זוכרת שלראשונה כשנרשמתי - הדס עדיין הייתה מנהלת טו''ק ואני עוד זוכרת את הגיף שהיה לה בחתימה ואת הסמל''ש (הדס, אם את קוראת את זה, לא אישי חחח).
אני זוכרת שהיה לה כינוי משותף עם עוד מישהי שאני כבר לא זוכרת (חלי או תהילה?) לא יודעת.
אני זוכרת שדיברתי עם אשליי, והכינוי שלה היה Pudding ודיברנו על איזה פר''ש שרציתי לפתוח בדיבורים עם טליה, אבל לא קיבלנו תשובה כבר מלא זמן אז וויתרנו חחח.
אני זוכרת שהכרתי את שירה ודיברנו על ג'ילי ורצינו לפתוח ספיישל ג'ילי ואפילו קבוצה על ג'ילי, ואני, שלא ידעתי מה זה קבוצה עוד אז, ניסיתי לשכנע אותה פשוט לפתוח משפחה לול.
עדיין שמרתי את הספיישל שתכננו לפתוח ביחד, ואוי ואבוי התגמולים שם! שירה, אם את קוראת את זה, תגיבי פה אם את זוכרת כמה חרמשים היינו נותנות כתגמול חחחחח
אשכול המפגש הראשון שהתפרסם פה אחרי שנרשמתי היה של פסח, 2017, אבל לא יכולתי להגיע כי עדיין לא סיפרתי לאמא שלי על הפורטל.
למפגש הבא הגעתי, והיא הייתה מאחוריי כל כמה מטרים לבדוק אם הכל בסדר איתי חח
אחרי המפגש הראשון התחלתי לדבר עם אנשים בנו''ד, כי בהתחלה ממש פחדתי כי כל ההנהלותים דיברו שם וכל חדשדוש כמוני מפחד מוות מהנהלותים.
לאט לאט התחלתי להתרגל לאווירה ונהייתי פחות ופחות ביישנית עם הזמן, כי אני כבר מכירה פה את הסביבה ואני מרגישה יותר בטוחה בה.
עוד דבר שמאוד חיזק לי פה את הביטחון בפורטל, זה שכולם מקבלים פה את כולם. א-בינארי/ת? מקבלים! הומו? לסבית? בי? רוצה שיתייחסו אליך מהמין השני? הכל סבבה! כל אחד מקבל פה את כל אחד, וזה מדהים בעיניי.
כפי שאולי חלקכם כבר יודעים, בחיים האמיתיים כולם יורדים על טעם המוזיקה שלי כי הוא קצת שונה משלהם. ופה - לא רק שלא יורדים על זה, אלא גם מצאתי את כריס - שהטעם שלנו ממש דומה. אם מישהו מהמציאות היה שואל אותי מה טעם המוזיקה שלי פשוט לא הייתי עונה מחשש שגם הוא יתחיל לרדת עליי וזה נמאס עליי כבר.
אני זוכרת שהכרתי קייפופ בעצם מתם - או איזה הנהלותי אחר - שקישר לחתימה שלו את השיר One in a million של טוויס ואני שמעתי את זה ואז נדלקתי על טוויס וקייפופ, ולאט לאט גם התחברתי לבלאקפינק ואני כעשיו רוצה גם להתחיל להתחבר לביטיאס.
ואוי ואבוי, הפאנפיק על דמבי שדיווחתי עליו אבל ההנהלותי החזיר לי תשובה ואמר לי שהוא לא יכול לתת אזהרה למשתמש שכתב את הפאנפיק כי הפאנפיק מדורג בהתאם ולפעם הבאה כדאי שאני אשים לב לדירוג לפני שאני קוראת איזשהו פיק.
ואוי, ההודעות הראשונות שלי היו פה תגובות בדיון, ההודעה השנייה שלי הייתה של טליה בכלל שהגיבה בטעות מהמשתמש שלי, ואומייגאד, אחת מההודעות אחרי זאת, הייתה בעצם הקפצה מ-2008 מאיזה אשכול של מישהי ממש''ה.
כמובן שהתגובות בדיונים צונזרו (צינזרתי אותן ממש עכשיו לול), כדי שלא תוכלו למדוד את רמת הנוביות שלי! (לולה! הצילי אותנו מהנוביות!)

חדר הנחיצות
אז בעצם, כפי שראיתם בתחילת המגילה הזאת, לקח לי הרבה זמן לפתוח קבוצה. אז בואו ואחפור לכם קצת על התהליך.
אז בעצם רק הרעיון לפתוח קבוצה משלי עלה לי רק בסוף יולי/תחילת אוגוסט של לפני שנה בדיוק. אז בעצם, תכננתי ורציתי לעלות לניהול אלרג''ה כאשר תוםסיוון הודיעו שיפרשו, ובעצם בסוף לא כל כך הסתדר, ואז עלה לי הרעיון של קבוצה משלי. אז בהתחלה כבר התחלתי לתכנן קבוצה עם שירה, אבל מכיוון שדחו אותנו ואפילו קיבלנו אזהרה (לא אפרט כאן), אז לא יכולנו להמשיך, כי הרי בשביל פתיחת קבוצה צריך מד אזהרות ריק. אז הפסקתי, וכמה ימים לפני מפגש הורידו לי את האזהרה, וצרחתי בשמחה עם טליה. ואז המשכתי לחשוב על רעיונות לקבוצה. חשבתי לעשות קבוצת צ''ד, צבא דמבלדור, ניסיתי ושלחתי בקשה אבל לא אישרו. ואז חשבתי על קבוצת אוכלי המוות עם טליה, התחלתי לחשוב על רעיונות אבל לא היו לי כמעט, אז שיניתי לבסוף נושא, והגעתי ל..... חדר הנחיצות! מאז, התחלתי לנסח ולחשוב על רעיונות בטירוף. מלא רעיונות הגיעו אליי והיה לי כיף לנסח אותם ולחשוב על איך שאני אפעיל אותם. זה גם היה הסימן שחדר הנחיצות באמת התאים לי, כי הרי באים לי כל הזמן רעיונות. ומאז התחלתי לעבוד קשה וקשה, עברו יותר מחמישה חודשים ועברו שש פלוס בקשות ניהול קבוצה (בכללי, כולל על הקבוצות הקודמות), אבל לבסוף? הצלחתי! אישרו לי, ואני צרחתי מאושר עד הגג. פרסמתי את אשכול ההרשמה ודווקא ההרשמה הלכה די לאט - מה שקצת הוריד את הביטחון שלי, כי - אולי זה לא טוב? אולי אף אחד לא ירצה להיכנס לקבוצה כזו? אבל מרגע שהיא נפתחה, הבנתי שהשגתי את זה. החלום שלי בפורטל היה לנהל משהו בעצמי - והגשמתי אותו. ואת האמת, אף פעם לא האמנתי כל כך לאנשים שתמיד אומרים "אם תנסה תצליח", או "כשלונות אלו הדרכים להצלחה", אבל כשהקבוצה נפתחה - הבנתי שהשגתי משהו. רציתי את הקבוצה כל כך. ואני לא יודעת כל כך מה הייתי עושה בפורטל אם לא הייתי מנהלת קבוצה. ביום שהקבוצה נפתחה, אורטל שלחה תמונה בשניצליות וכתבה "קולולוווו" ואני פשוט צרחתי להם בקבוצה. כלומר, עשיתי מלא מלא סימני קריאה וטקסטים בדגש.
הגעתי לבית הספר, והייתי מהטלפון, אבל התרגשתי כל כך שעוד פתחתי את האשכול הראשון מהטלפון בבית הספר! בעצם, אשכול הרשומים ואחר כך חיברתי אליו את אשכול החוקים שגם פתחתי מהטלפון בהפסקה של בית ספר.
וכשהמשתמשים הרשומים ראו שהקבוצה נפתחה, הם התחילו לשלוח אליי ה''פים באטרף! "הקבוצה נפתחהההה" "הקבוצה נפתחה!!!!" "מתי נקבל סיסמא?" "הקבוצה נפתחה סוףסוף!! מתי מקבלים סיסמא?" והייתי צריכה לעבוד מהר מהר כדי לפרסם את כל הנעוצים החשובים ומהר לשלוח לכולם תשובות וסיסמאות!
הייתי האדם הכי מאושר באותו יום. ולכל החה''נים שפה, אני מתכננת לחגוג לקבוצה שנה ב- 3.1.2019! תתכוננו למסיבההה!!!!
אני זוכרת שעשיתי טעות ונטשתי קצת את חה''נ בפברואר, בגלל חניך חונך. כשחזרתי במרץ לא כל כך כבר היו פעילים... ואז אמרתי, "זהו!" התחלתי לפרסם פעילויות, התחלתי להעיף אנשים ולצרף אנשים חדשים, ומי שתמיד היה איתנו בחדר הנחיצות יודע שאפילו חשבתי על לסגור את הקבוצה. אבל כמובן, דניאל גיבור העל שלנו בא והרים את הקבוצה ועשה את הנו''דים פעילים וגם עשה את הקבוצה יותר פעילה! בעקבותיו כריס הצטרף ובעקבותיו לולה (רוני) הצטרפה (או ההפך? מה שאני זוכרת זה שדניאל הצטרף לפני שניהם). ועכשיו? מקבוצה חדשדשה, 'חדר הנחיצות' היא קבוצה מאוד פעילה (כאילו, אומייגאד. היא פעילההההה), ומקבוצה שמפעם לפעם נכנסו אליה לנו''ד להגיד שלום, היא הפכה לקבוצה שאני משקיעה בה את חיי בפורטל ומנסה לשפר אותה כל הזמן. אני כל הזמן חושבת על פעילויות ודברים נחמדים, ואפילו אלו שעשו איתי הסטוריה בחדר הנחיצות יודעים שאת הפר''ש המטריד שעכשיו נמצא באוויר בקבוצה פשוט התחלנו מאיזה תחרות על שיפים בנו''ד ס(נ)ו(''ד)פרגירל שלנו, וממנו עשיתי באמת תחרות. אגב, לכל הנחוצים שפה (אני יודעת זה די נובי תעזרו לי למצוא שם לכל חברי חה''נ! לולה! הלפ! הנוביות משתלטת פה על הקדשת השנתיים שלי!), עדיין לא עשיתם לי טראומות. כאילו - כמעט. לולה הצליחה קצת. גם סיוון טיפונת. מאיה פשוט עשתה שיפים הזויים, תנסו לעקוף אותן חחחח
היו לי פעמים (והרבה) שהיה לי מחסום רעיונות. לא באו אליי שום רעיונות וזה גם למה לפעמים שום פעילות הייתה פעילה בקבוצה. וכשלי אין רעיונות? חברי הקבוצה המדהימים מציעים את העזרה שלהם ופותחים במקומי פעילות, כדי שתהייה פעילות בקבוצה. אני לא יודעת איך להגיב או מה לכתוב, או איך להביע את הרגשות שלי. אני פשוט כל כך שמחה, מאושרת, ולפתוח קבוצה זה באמת אחת החוויות הכי טובות שהיו לי פה מכל השנתיים האלו. אני יודעת שיש כאלה שיגידו לי עכשיו "קבוצה? פחח, אני הספקתי בשנתיים גם לנהל קבוצה וגם לנהל פורום!!!!" אז כן, אני מכירה כמה כאלו. אבל כל אחד והחוויות שלו. ובשבילי זה היה ממש מדהים וחוויה ענקית, ותודה לכל חברי קבוצת חדר הנחיצות שהפכו אותו בשבילי לעוד יותר מדהים. ❤❤❤

אני זוכרת, שהיה את המ''פ שליאם פתח בלמב''ס - אסוציאציות. אני זוכרת שטליה ואני היינו נוהגות לחפור במ''פ הזה ותמיד שי היה איתנו חופר, אבל עד שהוא הגיב תגובה אנחנו כבר עברנו לנושא אחר חחח.
אז למשל, טליה הגיבה כיסא, אני אחריה הגבתי שולחן, היא אחריי הגיבה עיפרון, אני מחק, היא מחדד, אני קלמר, היא בית ספר, אני מורות והיא מנהל/ת, ואז שי היה מגיב עם למשל טוש - אבל כבר עברנו בכלל לבית ספר. הכל באהבה שי חח^^

ואיך אפשר שלא לדבר על הפאנפיקים המטרידים שהשניצליות מתבססים על! אהוי, דמבי והישבן העסיסי... אהוי, הרמיוני ורון ב-אוקיי, לא אפרט פה. יש פה ילדים שקוראים את זה!
ילדים, אתם לא רוצים קישור לפאנפיקים האלו. אתם פשוט לא.
ואהוי, ראיין! אני כן מזכירה פה את הכבשה!
אגב, עוד לא הספקתי להביא לך מתנת יום הולדת. קניתי לך אותה במרץ ועדיין לא הבאתי לך!
אני אביא לך בפעם הבאה שניפגש.
ואבי! אני קונה לך במבה לפעם הבאה שניפגש! יואווו, איזה כיף היה לי כשקנית במיוחד בשבילי קליקקקקק (זוכר את הצרחה שלי אז? >< לולל)

אני באמת שכבר לא יודעת מה לכתוב פה יותר. באמת, השנתיים האלו היו קסומות וחשובות ומרגשות, ואני כמובן מצפה שהיום בעוד שנה בדיוק אני אהיה בדרכי לכיתה ט' ואפרסם הקדשת שלוש שנים. וואו!

ועכשיו, אני חושבת שנעבור למוקדשים. המוקדשים הם בעיקר משתמשים שאני מכירה/דיברתי איתם ואנחנו כבר מזהים אחד את השני בנו''ד חחח
אני חשבתי לכתוב לכם הערות בצד ועל דברים שעשינו, אבל בסוף וויתרתי כי אין לי כוח חחח
ובואו נתחיל!:
אסנת
ראיין
אורטל
אבי
חוי
סיוון
רוני (לולה!)
דאב
כריס
תמר
נטע
לילי
זיו
אורי
שירה
תוםסיוון
פלג
ליאם
אביטל
מאיה
יסמין
תמר
דניאל
נגה
ליפז ❤ (אוקיי, אם את רואה את זה, בבקשה תמשיכי את השרשור שלך עם יסמיןןןן!!!!!!!! זה הקישור לעמוד האחרון בו ואני רוצה המשךךךך)
יונתן
שקד
ג'וני
שחר
שי
שירה
דיימונד
אריאלה
איימי
כל ההנהלותים וההנהלותיות שאי פעם הכרתי ודיברתי איתם ❤
כל חברי קבוצת חדר הנחיצות ❤
כל רייבנקלו ❤
אם אזכר במישהו, אוסיף. closedeyes.gif

ועכשיו, לפני שאני אסיים פה, גיפים!

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

אין לי כוח להוסיף עוד. תת-מו-ד-דו! (חחח זה היה הסלוגן של הכיתה שלי בכיתה ד': ד'2 שולטים, ת-ת-מ-ו-ד-ד-ו! ונראה לי שיש לי עדיין את החולצה! הרי מה חשבתם לעצמכם, ברור שידפיסו לנו על חולצההה (וזה יצא הפוך למורה אז הכתב היה הפוך בחולצה ><))

ועכשיו לכו לשמוע את השירים האלה:

כי אני שומעת עכשיו את השיר הזה ואתם כבר מכירים אותי, יש לי קראש עליו.

-גם המפלצות רוקדות בשבילי!

פשוט אל תשאלו.

אמרו פה בסוף השיר שלום!!!! אומייגאד ישש

הייתי יכולה להמשיך לקשר פה דברים, גיפים, תמונות וסרטונים אבל אין לי כוח. תשרדו evil.gif

ועכשיו, תעשו בדיוק מה שהשלט שאני בעצמי הכנתי לכם אומר!
User Posted Image

User Posted Image
הנה, אני מברכת את עצמי XD
(לאלו ששואלים, לא, אני לא יודעת מאיפה זה לקוח, מצאתי את זה פשוט באינטרנט חח)

ועכשיו, אני חושבת שחפרתי לכם מספיק.

לכו למזל''ט!!!

עבדתי על האשכול הזה מלא זמן. כלומר, בערך 9 שעות. עוד מעט חצות והתחלתי בערך בשלוש בצהריים.

User Posted Image
*תודה לשקד על הגיף הזה ^^

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:05 AM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

מזל טובבב
כל כך מושקע.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:14 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

כןכן, עבדתי על זה 9 שעות!
תודה ^^ 3>

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image

-מיאו!

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:34 AM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69420
מגדר:male
משתמש מספר: 57704

מזל טוב!

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:35 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
משתמש מספר: 52922

כנראה ההקדשה הכי ארוכה שהיתה מעולם חחח
מזל טוב :)

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:36 AM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

חפרת.
מזל טוב וזה
אני מכחישה קשר אלייך

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:39 AM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

מזל טוב 3>
יואו שנתיים בפורטל זה קאסום
ולמה ל הוספת הערות ליד השמתמשיםםם
למהה
טוב לא משנה זה אשכול קאסום
מזל טוב 3> מדהימה שלי 3>

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather
User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:43 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

הוהו טנקס לכולכם ❤❤
נעם - כןכן, זה כמעט תוקע לי את המחשב ><
טוב, עבדתי על זה 9 שעות. למה אתם מצפים חחח
עשיתי לוגו בחצות.

--------------------
נעמה ♬ 16.5

User Posted Image

-מיאו!

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:44 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

3> דברי איתי על זה בווצאפ
כן לגבי טליה אני יודעת אנחנו עדין מדברות ובקשר
ומזל טובבב3> וואי אתם פה שנה יותר ממני כל אחד אופס

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:44 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

טנקס ❤
לא נורא, העיקר שאת פה עכשיו ^^

--------------------
נעמה ♬ 16.5

User Posted Image

-מיאו!

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:45 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

מזל טוב :)

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:45 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

תודה ^^ ❤

--------------------
נעמה ♬ 16.5

User Posted Image

-מיאו!

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:46 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

יש! מזל טוב! הוקדשתי!

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:47 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

טנקס ^^ ❤

--------------------
נעמה ♬ 16.5

User Posted Image

-מיאו!

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 10:56 AM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

מזל טוב!

--------------------
הוזלי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) [1] 2 3  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007