האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

שדה, חוטם ומכת חשבונות || פעילות, פסחחח
פורסם ב: Apr 10 2018, 18:00 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

*מוקדש לחברי זיו - David Tennant

User Posted Image

"7 מכות היו לנו, היו לנו
אנחנו (הדורות) הבאים, כן הבאים
הבאים, היינו!
אנחנו אנחנו בני הבאים, בני הבאים
"

ווהו! כבר עברו 7 מכות, וכל הקוסמים יודעים שכזה מגיע ל - 7 כבר צריך להעביר את זה הלאה. מה זאת אומרת? טוב נו, אסביר לכם, הדור הבא. בליל הסדר תמיד אומרים שצריך להעביר את זה לדורות הבאים, ומי אלה אם לא אתם? אלו שרק השתתפו בפסחחח? כמובן, לספר על 7 המכות זו עבודה קשה בהחלט, אך מהנה ללא ספק. אחרי 7 המכות האלו אני מותש, בחיים לא חשבתי שארון עם רטבים וגני אשפה ירוקנו אותי מכוחי, אבל מי יודע? בכל מקרה, אם לא הבנתם לאן זה הולך - אהיה יותר ספציפי. אני רוצה שתגמרו את עשרת מכות מיצי - ריים! כן כן, שמעתם נכון.

מה זאת אומרת? איך נעשה את זה?

שמח ששאלתם! טוב, אתם צריכים לבחור רק מכה אחת מתוך 3 המכות האחרונות - שדה, חוטם ומכת חשבונות - ולהמציא מהאחת שבחרתן פעילות לפסחחח משלכם! אל תדאגו - בגלל שאתם חדשים בעניין החלטתי להקל עליכם, ובנוסף, כל מי שהמציא כאן על פי הטופס מקבל 90 חרמשים ו -
2 נקודות בית!
והמנצח בקטגוריה שלו (קטגוריית שדה, קטגוריית חוטם וקטגוריית מכת חשבונות)יקבל 70 חרמשים ו - 3 נקודות בית! בנוסף. אתם חייבים להודות שזה שווה! מי שמשתתף ב2 קטגוריות יקבל פי 2 ממה שהוא אמור, ועדיין פי 2 אם זה 3 פעמים השתתפות. אם אתם משתתפים יותר מפעם אחת אנא ערכו את הודעתכם, ונא לא להגיב פעמיים.
אם אתם עדיין חושבים שזה קשה, אני אראה לכם את הטופס, נראה לי שהוא יותר יעזור לכם מההסברים שלי לול.

CODE
[B][COLOR=Moccasin]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=NavajoWhite]המכה שבחרתי:[/COLOR][/B] שדה / חוטם / מכת חשבונות.
[B][COLOR=Moccasin]הרעיון לפעילות:[/COLOR][/B] מה סיפור הרקע שלו?חובה שיהיה קשור להגדת פסח. לא חובה שיהיה פארודיה וגם לא חובה סיפור רקע אך מומלץ. לפחות 2 וחצי שורות ללא אנטרים.
[B][COLOR=NavajoWhite]המשימה / משימות שבפעילות:[/COLOR][/B] איך תאתגרו את המשתמשים בפעילות שלכם? אתם חייבים לקשר את המשימה לפעילות שלכם.
[B][COLOR=Moccasin]שם הפעילות:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=NavajoWhite]הארות / הערות / 7 זה קסום:[/COLOR][/B]

בסוף הפעילות הזו, פסחחח ייגמר! מוזמנים לכתוב בהערות / הארות שבטופס איך היה לכם המקבץ! בהצלחה לכם, ובהצלחה בחזרה ללימודים!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007