האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סליחה || נעם, באנו חושך לגרש
פורסם ב: Dec 13 2018, 10:13 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

כמובן שזה קצת עיוות של המציאות וזה.. תהנו :)

"רק רציתי שתדעו שממש היה לי כיף אתמול. הייתי שמח לעשות דבר כזה שוב מתישהו." אני שולח את ההודעה וסוגר את הפלאפון. אני נושם לרווחה. הם עדיין נשארו חברים שלי, למרות מה שקרה. האנרגיה שלי עולה ואני נרדם עם חיוך על הפנים.
למחרת, גיא מגיע אליי. "נעם, אנחנו רוצים ללמוד יחד לאזרחות, רוצה להצטרף?". אני מחכה רגע, חושב על הדבר, ואז עונה, "האמת שאני יודע שלא באמת נלמד, וכשאני לומד לבד אני מבין הרבה יותר אז...". "אין בעיה," אומר גיא בחיוך ומפנה אליי את גבו. אני לא מבין את פשר התנהגותו, אך כשאני מביט מדלת הכיתה אל המסדרון אני רואה את גיא מדבר עם שני החברים הכי קרובים שלי. אני יוצא מהכיתה ופונה לדבר איתם אבל הם הולכים. אני קורא להם לחכות אבל הם לא עוצרים ומפנים אליי את ראשם אלא ממשיכים ללכת. אני נשאר שם לבד. דמעות מתחילות להציף את עיניי. אני יוצא במהירות מחוץ לכותלי בית הספר ומדבר עם עצמי תוך כדי הליכה. מה עשיתי? למה הם בורחים ממני? לה הם לא רוצים לדבר איתי?
יום לאחר מכן, אף אחד לא בא לדבר איתי. אני יושב בכיתה לבד, בוהה בלוח. יש פה ושם איזה תלמיד שאני מנסה לפתח שיחה איתו, אך זה נגמר במהירות. הגעתי עם עצמי למסקנה שאין לי חברים יותר, אני לבד עכשיו ולבד אהיה כל חיי.
וכך חולף לו עוד יום ועוד יום, בזה אחר זה, בלי שאף אחד יפנה אליי, בלי שאוציא מילה מהפה במשך כל היום. פשוט התפללתי שהשנה הזו תעבור, שהסבל הזה ייגמר.
כך חלפה לה כיתה ט'.
בכיתה י' אמרתי לעצמי שאני עומד לעשות שינוי. התחברתי לאנשים, יזמתי שיחות ואף הם פנו אליי ולא אני אליהם. הרגשתי באמת הרגשה עילאית, ואכן השנה הזו חלפה לי במהירות. בתחילת כיתה י"א, השנה, גיא ביקש ממני סליחה על כיתה ט' ועל כל מה שהוא עשה לי. הוא סיפר שבכיתה ט' אמר לכולם לא לדבר איתי, וכך באמת היה.
לא סלחתי לו באותו הרגע. היה לי קשה לסלוח לאדם הזה שבגללו סבלתי שנה שלמה. אבל ראיתי שהוא השתנה, שהוא הפך לאדם יותר טוב (או שניסה להפוך את עצמו לזה) אז סלחתי לו, ואני לא מתחרט על הסליחה הזו. היום אנחנו מדברים, גם אם לא הרבה. עם החבר השני אני מדבר די הרבה ומהחבר השלישי אני מתעלם ממנו והוא ממני, אך זה כבר נושא לקטע אחר.

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007