האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

פורום ספרים || בקשת ניהול
פורסם ב: Sep 24 2017, 07:31 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

*תודה להורי שהביאוני עד הלום ולכל מי שחפר עזר בדרך 3>

פורום ספרים
בקשת ניהול

היי, אני שחר, בת 13 וחצי - ואני מעוניינת לנהל את פורום ספרים.
ספרים תמיד היו חלק מהחיים שלי. בגיל שש למדתי לקרוא, ומאז אני לא מפסיקה; אני לא זוכרת תקופה בחיים שלי שלא קראתי בה. הסגנון שלי השתנה הרבה עם השנים, אבל דבר אחד נשאר - האהבה הענקית שלי לקריאה. כרגע הספרים והסדרות האהובים עליי הם בעיקר מז'אנרי הפנטזיה, המד"ב והדרמה; לדוגמה: אשמת הכוכבים, ללכת בדרכך, 13 סיבות, משחקי הרעב, לב של דיו, אגדה, הארי פוטר, פלא, יומנו של חנון ועוד הרבה. לא אשקר כשאומר שזו רק רשימה קצרצרה ביחס לכמות המטורפת של הפאנדומים האהובים עליי. בכל שבוע אני קוראת לפחות שניים-שלושה ספרים, וכל הזמן נחשפת לסגנונות וז'אנרים שונים.

מדוע כדאי לכם לבחור בי?
✔ אני מאוד פעילה במערכת הפורומים ככלל, ובפורום ספרים כפרט. בתקופה האחרונה השקעתי כל כך הרבה בפורום, ואני מאמינה שכל מי שנכנס אליו יכול לשים לב להשקעה המרובה שלי. פתחתי בפורום סיקורים, המלצות, דיונים, פעילויות, אתגרים ועוד כל כך הרבה אשכולות, ובכל אחד מהם אני משקיעה הרבה. חוץ מבפורום ספרים, אפשר לראות את ההשקעה שלי גם בכל רחבי הפורומים - בפברואר השנה השתתפתי בפרוייקט חניך חונך שבסופו עליתי לחודש ניסיון בניהול פורום דיבורים, שאותו לצערי לא צלחתי; כמו כן זכיתי פעמיים בתואר משתמשת החודש של כלל הפורומים ומספר פעמים פעמים בתואר משתמשת החודש בפורומים כגון סס"ש, טו"ק ומוזיקה.
✔ ההשקעה שלי בפורום היא לאורך זמן. אם משוטטים קצת בעמודים ישנים יותר בפורום, אפשר לראות שההשקעה שלי בו היא לאורך זמן רב - אפילו רב מאוד. כבר מהימים הראשונים שלי בפורטל הספאמתי בו הרבה יותר מבשאר הפורומים. אל דאגה, התקופה הזאת כבר עברה לי, אבל אני ממשיכה להשקיע ולנסות להפעיל את הפורום.
✔ מאז שדינה המנהלת הקודמת של הפורום פרשה מהאתר, הפורום מאוד שומם. אני מאמינה שאני מסוגלת להפעיל אותו כך שיחזור להיות פעיל כמו בעבר.
✔ יש לי הרבה רעיונות מוצלחים לפורום, שאני מאמינה שיוכלו להפעיל ולהפרות אותו מאוד. את כל הרעיונות תוכלו לראות למטה, ואני באמת חושבת שהם ישכנעו אתכם לבחור בי - השקעתי בכל אחד מהם הרבה מאוד מחשבה וזמן.

אשכולות שפתחתי בפורום:
אשכולות "גדולים" [ספיישלים, מיני ספיישלים וכ'ו]:
שבוע הספר || אשכול ראשי - שבוע הספר || אשכול סיום [מכיל 4 אשכולות]
חופש בפורום ספרים || אשכול ראשי - חופש בפורום ספרים || אשכול סיום [מכיל 19 אשכולות]
חוגגים את החגים || אשכול ראשי - פועל עכשיו!
פעילויות:
שיעור היסטוריה || פעילות
אהבת אמת || פעילות
סיפור אוניברסלי || פעילות
הציטוט || שלב #1 [קישור לשלב השני, שנפתח בפורום פאנפיקים]
שתי טיפות מים || פעילות
ז'אנרים משונים || פעילות
פעילויות רב שלביות:
הספרנית המושלמת || שלב ראשון
הספרנית המושלמת || שלב שני
סיקורים ודיונים:
דניאל אלטן וינג || סיקור דמות
גייל הות'ורן || סיקור דמות
לב של דיו || סיקור סדרה
הארי פוטר ואוצרות המוות || סיקור ספר
ספרים בעידן הטכנולוגי || דיון
סיקור ספר || א אידישע קאפ
אגדה || סיקור סדרה
דריה לבנה || סיקור דמות
סיקור ספר || הכול הכול

הרעיונות שלי לפורום:
אחרי החגים - אחרי תקופת החגים העמוסה מגיעים חודשיים שלמים ריקים לגמרי מחגים ואירועים מיוחדים [בלוח השנה העברי, כמובן - בחודשיים האלו אפשר למצוא את ההלואין וחגים נוצריים נוספים]. בפעילות זו יהיה על המשתמשים לבחור בדמות כלשהי, ולספר לנו מה היא עומדת לעשות בזמן ה"ריק" הזה.
הכול הולך - ספיישל או מיני ספיישל שמבוסס על תוכנית הטלוויזיה המפורסמת "הכול הולך". במהלך הספיישל ייפתחו מספר פעילויות, כל אחת מהן קשורה לפינה אחרת בתוכנית:
1. בסגנון אחר - "בסגנון אחר: בוחרים שני משתתפים והם צריכים להציג סצנה כאשר באמצע הם צריכים להפוך את הסצנה לסגנון אחר שהמנחה קובע" [מתוך ויקיפדיה]. בפעילות זו על המשתתפים לבחור בקטע כלשהו מספר\סדרה ולכתוב אותו בסגנון אחר. כמובן שאין צורך לכתוב אותו לגמרי מחדש, אלא רק בפסקה קצרה שתסכם את הקטע.
2. שר מהלב - "משמיעים שיר למשתתף הנבחר ולקהל בזמן ששאר המשתתפים אטומים מרעש בעזרת אוזניות, והמשתתף צריך להעביר להם את השיר בפנטומימה" [מתוך ויקיפדיה]. באתגר זה כל מי שירצה להשתתף ייבחר בספר\סדרה שאת שמו ישלח לי בהודעה פרטית. לאחר מכן ייפתח אשכול מיוחד שבו כל משתתף יצטרך להציג את הספר\סדרה שבחר, מבלי להשתמש במילים שאכתוב לו בהודעה פרטית. שאר המשתתפים יצטרכו לנחש באיזה ספר\סדרה מדובר.
3. למה, מי אתה? - "שני משתתפים עומדים מציצים מחור בתמונה, על כל תמונה אישיות מפורסמת, בעל חיים או חפץ מוכר. כל משתתף שואל את היריב שאלות כן ולא על הדמות בניסיון להבין מי הוא" [מתוך ויקיפדיה]. לאחר שמספר משתתפים יירשמו לתחרות, אני אחלק אותם לשתי קבוצות. לכל קבוצה תוגרל דמות מספר כלשהו, וייפתח להם אשכול בו הם יוכלו לשאול שאלות על מנת לגלות מיהי הדמות. לאחר שהם יזהו את הדמות ייפתח אשכול נוסף בו יהיה עליהם לזהות דמות נוספת, וכן הלאה. לזיהוי הדמויות יהיה זמן מוגבל, והקבוצה שתזהה הכי הרבה דמויות בזמן זה תנצח.
4. חידון בהפרעה - "המשתתפים נשאלים שאלות טריוויה ובו הזמן יש משהו שמפריע להם לענות, כמו ריקוד, מוזיקה חזקה וכו'" [מתוך ויקיפדיה]. חידון יחסית "רגיל" עם שאלות הקשורות לספרים, אבל יש גם קאצ': המשתתפים צריכים לפתוח סיקור בפורום בזמן שהחידון פועל. משתמש שלא יפתח סיקור לא יקבל את התגמול של החידון.
5. סרנדה - "צריך לשיר שירי אהבה למשתתף אחד. צריך בסרנדה להגיד מילה מסוימת המופיעה על המסך. המשחק מופיע תמיד בסוף תוכנית" [מתוך ויקיפדיה]. כל משתתף שירצה להשתתף בפעילות יגיב באשכול, ואני אגריל לו דמות ומספר מילים, כאשר עליו לכתוב סרנדה לדמות בצירוף המילים שהוגרלו לו.
פעילות חסרת שם (יהיה שם בהמשך, כמובן) - "לפעמים אני קוראת את הספרים האהובים עליי מהסוף להתחלה. אני מתחילה בפרק האחרון וקוראת לאחור עד שאני מגיעה להתחלה." [הכול הכול, עמוד 170]. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב תקציר "הפוך" לספר כלשהו, כלומר תקציר של הספר מהסוף להתחלה במקום מההתחלה לסוף.
חי בספר - מכירים את הביטוי "חי בסרט"? בפעילות זו המשתמשים יצטרכו לבחור בספר שבעלילתו הם ירצו להשתלב, ולהסביר איך זה ישפיע על עלילת הספר ועל האירועים שקורים בו.
ספיישל משחקי הרעב - ספיישל ענק שיתעסק כולו בסדרה "משחקי הרעב" המפורסמת של סוזן קולינס. יש לי כבר כ12 רעיונות לספיישל, חלקם מנוסחים; לפניכם דוגמאות לחלק קטן מהרעיונות:
1. מוווטציות - העורבנים החקיינים נולדו משילוב של המוטציה שיצר הקפיטול, "עורבני מלשן", יחד עם ציפור של חקיינית - וכך נוצר מין חדש של ציפורים. בפעילות זו יהיה על המשתמשים לבחור במוטציה אחרת של הקפיטול (צרעות ציד, הזאבים מהמשחקים ה74, וכ'ו), ולתאר מה היה קורה אילו הייתה מזדווגת עם חיה כלשהי.
2. הילד עם הלחם - בפעילות זו על המשתמשים לתאר מה היה קורה אילו פיטה לא היה מציל את קטניס ב"היום ההוא בגשם".
3. עבר, הווה, עתיד - פאנם היא מדינה מהעתיד, שנבנתה על חורבותיה של אמריקה הצפונית, באזורים כגון הרי הרוקי, אפלצ'יה וכ'ו. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב מה יקרה בעתיד במקומות אלו.
4. יש מתנדבים בקהל? - לאחר ההגרלות שנערכות בכל מחוז (בהן מוחלט מי ייכנס לזירה), יש אפשרות לנעריםות שלא עלו בגורל להתנדב ולהחליף את מי שנבחר. ברוב המחוזות כמעט ואין מתנדבים, אבל ישנם מחוזות בהם יש יותר ממתנדב אחד ויש צורך להכריע ביניהם. בסדרה מופיע כי "העניין מסבך את פעולת ההתנדבות" אולם לא מצויין מה עושים במקרה זה. בפעילות יהיה על המשתמשים לחשוב מה אפשר לעשות במצבים כאלו, וליצור פתרון לבעיה.
מסע בעקבות שמי - פעילות לכבוד יום הולדתה ולזכרה של רונית לוינשטיין מלץ (יום הולדתה חל ב2 במאי). במהלך הפעילות כל משתמש יצטרך להסביר על משמעות שמו \ השם בו מכנים אותו בפורטל, ולאחר מכן "ליצור" ספר עם עלילה הקשורה למשמעות השם - בדיוק כמו בסדרה המפורסמת של רונית, מסע בעקבות שמי.
✔ יש לי עוד מספר רעיונות לפורום, אותם אני מעוניינת לא לחשוף כרגע. אם מישהו מעוניין באופן אישי הוא מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית כדי לשמוע עליהם.

לסיכום, תודה שקראתם עד כאן! אני ממש מקווה שתשקלו את הבקשה שלי בחיוב, וגם אם אתם נגד - מאוד אשמח להערות בונות. :)

בעד:
4 משתמשים רגילים
1 הנהלת האתר
5 מנהלי פורום
1 הנהלת הפורומים
1 מסדר מרלין

נגד:

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 24 2017, 07:57 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

וול, אני לא אחפור כאן, אולי כי את יודעת בדיוק מה אני חושבת. חפרתי לך לפתוח את הבקשה כבר מספיק זמן ואני כל כך שמחה על כך. מלבד זאת שאת משתמשת נהדרת, אני בטוחה שגם תהיי מנהלת נהדרת.
אני באמת שלא רואה סיבה בודדה למה להצביע לך בשלילה; את יודעת ליצור פעילויות מושקעות ועם זאת מתונות ועושה את זה באמת נפלא. ההשקעה שלך בפורום ניכרת וברמה מאוד גבוהה (והעיצוב מקסים וצבעוני). אמנם אין להצבעה שלי משמעות - אבל אני מצביעה בעד גדול. בהצלחה בהמשך ♥

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 08:03 AM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

טוב בתכלס אין לתגובה שלי משמעות אבל אני בכל זאת רוצה להגיב.
אז קודם כל יש לך בעד גדול מאוד ממני.
עכשיו, רואים שאת מאוד משקיעה בפורום ואת אהבה שלך לספרים ולכן אני בטוח שתאימי לניהול הפורום.

ועכשיו לרעיונות שלך:
✔ אחרי החגים - אחרי תקופת החגים העמוסה מגיעים חודשיים שלמים ריקים לגמרי מחגים ואירועים מיוחדים [בלוח השנה העברי, כמובן - בחודשיים האלו אפשר למצוא את ההלואין וחגים נוצריים נוספים]. בפעילות זו יהיה על המשתמשים לבחור בדמות כלשהי, ולספר לנו מה היא עומדת לעשות בזמן ה"ריק" הזה.

נחמד מאוד, אבל איך יכתבו? בתור קטע? כי אם כן זה יותר מתאים לפאנפיקים.

✔ הכול הולך - ספיישל או מיני ספיישל שמבוסס על תוכנית הטלוויזיה המפורסמת "הכול הולך". במהלך הספיישל ייפתחו מספר פעילויות, כל אחת מהן קשורה לפינה אחרת בתוכנית:
1. בסגנון אחר - "בסגנון אחר: בוחרים שני משתתפים והם צריכים להציג סצנה כאשר באמצע הם צריכים להפוך את הסצנה לסגנון אחר שהמנחה קובע" [מתוך ויקיפדיה]. בפעילות זו על המשתתפים לבחור בקטע כלשהו מספר\סדרה ולכתוב אותו בסגנון אחר. כמובן שאין צורך לכתוב אותו לגמרי מחדש, אלא רק בפסקה קצרה שתסכם את הקטע.

הספיישל נשמע ממש מגניב ואני אשמח להשתתף בו אבל בסגנון אחר... זה מרגיש לי קצת יותר מתאים לפאנפיקים?

3. למה, מי אתה? - "שני משתתפים עומדים מציצים מחור בתמונה, על כל תמונה אישיות מפורסמת, בעל חיים או חפץ מוכר. כל משתתף שואל את היריב שאלות כן ולא על הדמות בניסיון להבין מי הוא" [מתוך ויקיפדיה]. לאחר שמספר משתתפים יירשמו לתחרות, אני אחלק אותם לשתי קבוצות. לכל קבוצה תוגרל דמות מספר כלשהו, וייפתח להם אשכול בו הם יוכלו לשאול שאלות על מנת לגלות מיהי הדמות. לאחר שהם יזהו את הדמות ייפתח אשכול נוסף בו יהיה עליהם לזהות דמות נוספת, וכן הלאה. לזיהוי הדמויות יהיה זמן מוגבל, והקבוצה שתזהה הכי הרבה דמויות בזמן זה תנצח

קבוצה אחת תשאל את הקבוצה השניה? אותך? אולי אפשר שתחלקי לזוגות ולכל אחד בזוג תשלחי את השם של הדמות של המשתמש השני ואז יהיה אשכול לכל זוג והראשון שיגלה מי הדמות שלו יעלה שלב או משהו כזה?

✔ פעילות חסרת שם (יהיה שם בהמשך, כמובן) - "לפעמים אני קוראת את הספרים האהובים עליי מהסוף להתחלה. אני מתחילה בפרק האחרון וקוראת לאחור עד שאני מגיעה להתחלה." [הכול הכול, עמוד 170]. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב תקציר "הפוך" לספר כלשהו, כלומר תקציר של הספר מהסוף להתחלה במקום מההתחלה לסוף.

נחמד מאוד, אולי תקראי לזה מסוף להתחלה?

✔ ספיישל משחקי הרעב - ספיישל ענק שיתעסק כולו בסדרה "משחקי הרעב" המפורסמת של סוזן קולינס. יש לי כבר כ12 רעיונות לספיישל, חלקם מנוסחים; לפניכם דוגמאות לחלק קטן מהרעיונות:

מחכה כבר לספיישל.

2. הילד עם הלחם - בפעילות זו על המשתמשים לתאר מה היה קורה אילו פיטה לא היה מציל את קטניס ב"היום ההוא בגשם".

קצת שולי אבל נחמד.

3. עבר, הווה, עתיד - פאנם היא מדינה מהעתיד, שנבנתה על חורבותיה של אמריקה הצפונית, באזורים כגון הרי הרוקי, אפלצ'יה וכ'ו. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב מה יקרה בעתיד במקומות אלו.

לא ממש הבנתי... המשתמשים יכתבו על מה יקרה למחוזות בעתיד?

חוץ מזה כל הרעיונות טובים מאוד ולכן אני לא חושב שיש מה להעיר עליהם. רואים השקעה ורצינות ואת ממש שופעת ברעיונות.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 08:55 AM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565

אני לא אגיב תגובה ארוכה מדי, רק אכתוב את הדברים הנחוצים לדעתי.
כל הכבוד על הפעילות בפורום, רואים שאת מתחברת אליו ואוהבת אותו, אבל אני רואה שלא בכל הסיקורים הגבת וזה משהו שמנהל פורום נדרש לעשות. לעודד פתיחת סיקורים, לפתוח, להגיב עליהם וכד'.
בהחלט שמים לב להשקעה, השקעת לאורך טווח לא מבוטל והניסוח שלך נחמד וקליל.
הלאה לרעיונות, לא אפרט על כל אחד מהם כדי לא להאריך את התגובה... חלק מהרעיונות שלך צריכים להיות פעילויות ששלב אחד שלהם בפורום שלך ושלב שני בפורום אחר, כי הם לא בדיוק נופלים על הפורום שלך ב 100% ויש גבול די דק.
את מציעה רעיונות מאד ספציפיים שזה נחמד אבל אם את מתמקדת בסדרת ספרים אולי מן הראוי שזה יהיה כללי או שיתמקד בכמה סדרות ספרים, כי לא חסר. פעילויות קלילות, שזה לאו דווקא רע אבל גם לא הכי מאתגר, אני בטוח שרעיונות גדולים יבואו לך עם הניהול.
אם זה לא ברור, אני מצביע בעד. בהצלחה.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 10:55 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

שחר, אני כל כך שמחה לראות שפתחת את הבקשה. את משקיעה הרבה זמן בפורום, ואני שמחה שהגעת להחלטה לפתוח את בקשת הניהול. עברת המון מאז חניך חונך והשתפרת ממש. כיף לי לראות אותך מפעילה את הפורום, והפעילויות שלך ממש מקסימות. את ללא ספק הכי מתאימה לנהל את הפורום. אך הדבר היחיד שעוצר ממני לתת לך בעד הוא הרעיונות שלך. חלקם מעולים וחלקם פחות מקוריים. למשל "אחרי החגים" ו"חי בספר" די קלילים וחסר לי בהם אתגר. גם התמקדת רק בסדרת משחקי הרעב, שאגב היה על זה ספיישל לפני כמה זמן, והייתי רוצה לראות אותך מתרחבת לעוד סדרות ספרים מוכרות. אז לפני שאצביע אשמח לראות עוד כמה רעיונוות שלך :)

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 12:25 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

שחר. אני כל כך שמח שפתחת את הבקשה סוףסוף 333>
אוקי, אז אולי אערוך עם תב ארוך כי אני בטלפון לכן אני רק חייב לציין שאני בעד עצום וענק, הניסוח שלך מדהים והרעיונות שלך אדירים, את כל כך מתאימה לפורום ואת כל כך משקיעה, את תהיי מנהלת מדהימה בכל מובן. בהצלחה 3>

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 13:02 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

שחר :)
אומנם הקול שלי לא משפיע ולא הייתי פה הרבה זמן, איך שהסתכלתי בפורום ספרים ראיתי שכל האשכולות בפתוחים היו שלך. אשכולות מעניינים עם תוכן משמעותי שללא ספק מתאים למנהלת פורום! לא הסתכלתי יותר מידי כך שאני לא ראיתי דברים חריגים למדי באשכולות.
חלק מהרעיונות לא הבנתי (כמו אחרי החגים) אבל אלו שהבנתי היו מצוינים ואני חושבת שתהיי מנהלת פורום מעולה.
אז כמובן, אני מצביעה לך בעד, ובהצלחה ♥

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 13:10 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

טוב, אני לא אמתח אותך ואני אגיד כבר עכשיו שאני בעד. את משקיעה בפורום לא מעט זמן, הניסוח שלך טוב וברור, את פותחת אשכולות מגוונים ויש לך רעיונות מצוינים - חלקם נחמדים וחלקם באמת ממש מגניבים לדעתי, וגם את אלו שנחמדים אני חושבת שאת מסוגלת להפוך למגניבים מאוד.
בעיקרון אין לי ממש הרבה להגיד, אז אני אגיב בעיקר על הרעיונות שיש לך בבקשה - שאת רובם ממש אהבתי, אז אני פשוט אגיב רק על אלו שיש לי מה להגיד עליהם.
אחרי החגים - אחרי תקופת החגים העמוסה מגיעים חודשיים שלמים ריקים לגמרי מחגים ואירועים מיוחדים [בלוח השנה העברי, כמובן - בחודשיים האלו אפשר למצוא את ההלואין וחגים נוצריים נוספים]. בפעילות זו יהיה על המשתמשים לבחור בדמות כלשהי, ולספר לנו מה היא עומדת לעשות בזמן ה"ריק" הזה.

הרעיון עצמו של פעילות לאחרי החגים ממש נחמד לדעתי, אבל אני חושבת שזה טיפה פשוט מדי ואת יכולה עוד לשדרג את זה, אז ממליצה לך לנסות לראות מה את יכטלה לעשות עם זה.
5. סרנדה - "צריך לשיר שירי אהבה למשתתף אחד. צריך בסרנדה להגיד מילה מסוימת המופיעה על המסך. המשחק מופיע תמיד בסוף תוכנית" [מתוך ויקיפדיה]. כל משתתף שירצה להשתתף בפעילות יגיב באשכול, ואני אגריל לו דמות ומספר מילים, כאשר עליו לכתוב סרנדה לדמות בצירוף המילים שהוגרלו לו.

הפעילות הזו ממש מגניבה, כמו כל שאר הפעילויות בספיישל הזה, אבל אהי חושבת שהיא לא מתאימה רק לפורום ספרים - היא יכולה להיות שיתוף פעולה עם פאנדומים אחרים או סס"ש, או שתנסי לשנות אותה קצת כדי שתתאים רק לספרים.
פעילות חסרת שם (יהיה שם בהמשך, כמובן) - "לפעמים אני קוראת את הספרים האהובים עליי מהסוף להתחלה. אני מתחילה בפרק האחרון וקוראת לאחור עד שאני מגיעה להתחלה." [הכול הכול, עמוד 170]. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב תקציר "הפוך" לספר כלשהו, כלומר תקציר של הספר מהסוף להתחלה במקום מההתחלה לסוף.

ממש אהבתי את הפעילות הזו, היא באמת מגניבה לדעתי. את יכולה אולי לקרוא לה פשוט "מהסוף להתחלה", זה יתאים.
חי בספר - מכירים את הביטוי "חי בסרט"? בפעילות זו המשתמשים יצטרכו לבחור בספר שבעלילתו הם ירצו להשתלב, ולהסביר איך זה ישפיע על עלילת הספר ועל האירועים שקורים בו.

גם כאן הרעיון נחמד, אבל אני חושבת שיתאים יותר לפאנפיקים.
ספיישל משחקי הרעב - ספיישל ענק שיתעסק כולו בסדרה "משחקי הרעב" המפורסמת של סוזן קולינס. יש לי כבר כ12 רעיונות לספיישל, חלקם מנוסחים; לפניכם דוגמאות לחלק קטן מהרעיונות:

כל הרעיונות ממש נחמדים לדעתי, אבל אני חושבת שזה קצת בעייתי לעשות ספיישל על סדרה ספיציפית - בעיקר כי כבר היה בפורום הזה ספיישל משחקי הרעב, כך שגם אם הפעילויות שונות, אני לא חושבת שצריך עוד אחד כי יש הרבה משתמשים שלא קראו גם.
מסע בעקבות שמי - פעילות לכבוד יום הולדתה ולזכרה של רונית לוינשטיין מלץ (יום הולדתה חל ב2 במאי). במהלך הפעילות כל משתמש יצטרך להסביר על משמעות שמו \ השם בו מכנים אותו בפורטל, ולאחר מכן "ליצור" ספר עם עלילה הקשורה למשמעות השם - בדיוק כמו בסדרה המפורסמת של רונית, מסע בעקבות שמי.

גם הרעיון הזה ממש מגניב לדעתי, מאוד אהבתי אותו, אבל הוא מתאים בתור שיתוף פעולה בין דיבורים וסס"ש ופחות מתאים לפורום ספרים.
בקיצור, אני מסכימה עם מור לגבי זה שחלק לא קטן מהרעיונות מתאים לפורומים אחרים או בתור שת"פ עם פורומים אחרים, אבל גם הרעיונות האלו מגניבים לדעתי וגם השאר מצוינים, ואני בטוחה שעם הניהול יעלו לך עוד רעיונות טובים שמתאימים לפורום.
אז כמו שאמרתי, אני בעד. את משקיענית ולדעתי תהיי מצוינת, בהצלחה.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 13:16 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

תודה רבה לכולכם על התגובות! ממש שימחתם אותי. אני מבינה שהרעיונות שלי קצת בעייתיים, אבל אשתדל לעבוד על זה אם אעלה לניהול.

הדס, הנה מספר רעיונות נוספים לפורום :)
1. ספיישל משפחות (יהיה שם שונה) - ספיישל או מיני ספיישל עם מספר פעילויות, אשר כל פעילות בו תתעסק במשפחה מפאנדום אחר. בין הפעילויות:
✔ משפחת הפלי [יומנו של חנון]: לרוב גיבורי הספרים שאנחנו מכירים יש סיפור משפחתי - חלקם יתומים, לחלקם יש רק הורה יחיד, חלקם לא יודעים דבר על המשפחה שלהם ועוד. משפחת הפלי היא אחת המשפחות היחידות שאין לה סיפור כזה. בפעילות זו על המשתמשים לבחור את ה"משפחה המושלמת" לדעתם מספר כלשהו, ולהסביר למה דווקא היא.
✔ משפחת אוורדין [משחקי הרעב]: בפעילות זו על המשתמשים לכתוב מה הם חושבים שהיה קורה אם הכול במשפחת אוורדין היה מתנהל כרגיל, ושום דבר לא היה משתבש - כמו למשל מותו של האב, הישלחותה של קטניס לזירה, ומותה של פרים.
✔ משפחת פורטמן [המעון של מיס פרגרין לילדים משונים]: במשך שנים ניסה אייברהם פורטמן לשכנע את משפחתו שהמפלצות חזרו. בפעילות זו על המשתמשים לכתוב כיצד היו משכנעים את משפחתם שהמפלצות חזרו, אם היו במקום אייברהם.
2. מבצעי סיקורים - מבצעים שבועיים על סיקורים. בכל שבוע יינתן קריטריון אחר (לדוגמה: שם הסיקור צריך להכיל את האותיות א' ו-ש', הסיקור צריך להכיל לפחות 40 שורות וכ'ו) מי שיסקר ויעמוד בקריטריונים יקבל בונוס בנוסף לתגמול הרגיל של הפורום.
3. ספר השנה - פעילות ענקית בה המשתמשים יוכלו להציע ספרים במספר קטגוריות (לפי ז'אנרים) שהם חושבים שמועמדים להיות "ספר השנה". על מנת להציע את הספרים יהיה על המשתמשים לפתוח המלצות בפורום; לאחר מכן ייערכו סקרים וייבחר הספר הזוכה בכל ז'אנר, ובסופו של דבר גם ספר השנה של פורום ספרים. מי שיציע את הספר הזוכה בכל ז'אנר ואת הספר שייבחר לספר השנה יזכה בבונוס תגמול, בנוסף למה שיקבל על כל השלבים.

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 13:16 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
משתמש מספר: 57621

היי שחר. קודם כל, אני ממש שמחה שפתחת את הבקשה הזו, ואני לא הולכת למתוח אותך ולכן אגיד מעכשיו שאני בעד. למרות זאת, אני מעוניינת לעבור על הבקשה שלך, ואני מצטערת מראש אם אגיד משהו פוגע או לא נעים.
אני חייבת להודות שהסיבה העיקרית שאני נותנת לך בעד היא שאני חושבת שיש לך פוטנציאל מדהים לפורום הזה. בהסתכלות ראשונית, אף על פי שיש לך ספיישלים ודברים נוספים - ההשקעה לאורך זמן קצת פחות בולטת. אבל, בתור אחת שאישרה לך את הפעילויות, קראה והגיבה לך על הדברים והתכתבה איתך בנוגע לבקשת הניהול והפעילות שלך בפורום, אני יודעת כמה את משקיעה ואני בטוחה שאת תעשי רק טוב לפורום. הספיישלים שלך היו מדהימים, ועל כמעט כל הפעילויות שלך אני יכולה לומר שקראתי בפעם הראשונה והתרשמתי מאד. אני יודעת איזה תהליך עברת גם עם פורום ספרים וגם עם מערכת הפורומים בכללי, ושאת לא מה שהיית לפני מספר חודשים.

עכשיו אגיב על הרעיונות שלך:
אחרי החגים - פעילות ממש מתוקה בעיני, אבל האמת שציפיתי שתיצרי מזה ספיישל או משהו דומה. זה חמוד גם בתור פעילות בודדת, אבל אני רק מציעה לך על האפשרות לפתח את זה.
הכל הולך - התוכנית עצמה מאד חמודה, ותהיתי איך תוכלי לקשר אותה לספרים. בסגנון אחר הוא יותר לכיוון של פאנפיקים והייתי רוצה לשמוע איך תקשרי את זה לספרים. שר מהלב היא פעילות חמודה, וזה מוצא חן בעיני דווקא מאד. למה מי אתה היא פעילות מאד קלילה שראיתי בהרבה מקומות ואני חושבת שאפילו בפורום ספרים עצמו, אבל זה רעיון טוב ומעורר לספיישל כדי להעיר את המשתמשים קצת יותר ולתת להם הזדמנות לשתף פעולה ולפעול כקבוצה. חידון בהפרעה גם מאד חמוד, אבל אני חושבת שכדאי לך "לגוון" בהפרעות - אומנם זו דרך טובה לגרום למשתמשים לסקר, אבל הייתי שמחה לראות עוד רעיונות להפרעות שונות. סרנדה היא גם פעילות חמודה, אך היא קשורה יותר לפורום סס"ש. שוב, הייתי רוצה לשמוע איך תקשרי את זה לספרים קצת יותר.
פעילות חסרת שם - ממש אהבתי! זו נשמעת כמו פעילות נהדרת! ח"ח על הרעיון הזה, הוא מקסים ממש בעיני. הייתי ממש שמחה להשתתף בפעילות כזו אילו הייתי משתמשת.
חי בספר - ראיתי את הפעילויות האלה הרבה פעמים בעבר, הייתי ממליצה לך לשדרג אותה. אולי תתני כל פעם למשתמשים אפשרויות, והם יצטרכו לבחור במשהו? ובשלבים שאחרי תוכלי לתת להם שני פאנדומים, אך שבכל אחד יש פיילוט טוויסט מסוים (לדוגמה: לחיות בפאנדום משחקי הרעב בלי שקטניס תיצור את המהפכה או לחיות בפאנדום הארי פוטר תחת שלטונו של וולדמורט). את בטח מבינה על מה אני מדברת, אז אני ממליצה לך לשקול זאץ או לחשוב על רעיון משלך.
ספיישל משחקי הרעב - אני אתחיל מלומר שרציתי להעיר על כך שלקחת פאנדום מסוים זה לא הרעיון הכי טוב בהתחשב בעובדה שהפורום פונה לכל תחום הספרים באופן כללי, אך בגלל שמדובר בספר שאני חושבת שכמעט כולם קראו אני הולכת להחליק על זה כרגע. קחי את ההערה הזו לתשומת ליבך, ואני גם מצטרפת למה שמור אמר בנושא. עכשיו אעבור לרעיונות - מווטציות זו פעילות חמודה, אבל היא דיי פשוטה. בכל זאת, הייתי מאשרת פעילות כזו אם היית שולחת לי אותה לאישור. הילד עם הלחם זה רעיון חמוד, אבל הייתי ממליצה לך להרחיב את זה לסיטואציות נוספות - מה היה קורה אם לא היו אוכמניות לטריק המזויף של קטניס בסוף המשחקים? מה היה קורה אילו רו לא הייתה מתה? וכך הלאה. עבר, הווה, עתיד לצערי לא הבנתי בכלל ולכן לא אגיב על כך. יש מתנדבים בקהל נשמע כמו רעיון נחמד, אבל אני מציעה לך לחשוב על משהו קצת יותר מקורי לנושא כי אפשר לפתח את זה המון. הייתי רוצה לשמוע עוד הצעות שיש לך לגבי אותו הנושא.
מסע בעקבות שמי - רעיון ממש חמוד, הייתי משתתפת.

לסיכום, יש לך רעיונות טובים, אבל הייתי רוצה לראות עוד. כמו שאמרתי אני נותנת בעד, אבל כמו שהדס אמרה, הייתי רוצה לראות עוד דברים כדי להיות בטוחה. אני יודעת שיש לך רעיונות טובים וגם אמרת בעצמך שיש לך עוד רעיונות, ולכן אני ממש אשמח לראות אותם. בהצלחה :)

עריכה: אע הגבת בדיוק כשאני הגבתי אני אערוך בהתאם כבר אחר כך כי אני לא בבית

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 14:15 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

טוב כמובן שאני בעד והאמת שאין לי כל כך מה להעיר. את אוהבת את הפורום, הפעילויות שלך טובות ומנוסחות מעולה, הרעיונות שלך ממש מגניבים (ממש אהבתי את ספיישל משחקי הרעב ואני בהחלט הולך להשתתף בו). אני מצטרף להערות של חלי על אחרי החגים וחי בספר (היא כן אמרה דברים חשובים על הרעיונות האחרים, אבל אלה היו היחידים שהיה חשוב לי לציין דברים לשפר בהם). הייתי חופר אבל באמת שאין כל כך מה - יש לך המון פוטנציאל, את אוהבת את הפורום, פתחת פעילויות ברמה מאוד טובה, זה הכי חשוב. בהצלחה בניהול ❤

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 14:28 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1005386
משתמש מספר: 52922

טוב אז גם לי אין הערות (חוץ מזה שגם אני חשבתי לפני כמה זמן - וגם ניסחתי הכל - על ספיישל הכל הולך! איזה קטע. לסס"ש אבל. תםלילי לא להתלהב), אני די מסכים עם מה שכולם כתבו לפניי. אני בעד. בהצלחה, אני חושב שתהיי מנהלת נפלאה D:
יצא קצר

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 17:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

אני לא אכתוב פה הרבה וכבר כתבו הרבה לפני אבל אני רק אגיד שאני לגמריי בעד ואני חושבת שאת יכולה לתרום המון לפורום ואת באמת משקיעה המון והפעילויות שלך טובות ומנוסחות יפה.
בהצלחה ^^

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 19:06 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

אני נותן בעד, כי יש לי סיבה טובה להאמין שתהיה מוצלחת מאוד בתפקיד ותוכלי להעיר את הפורום (שבאמת נדרש להתעוררות דחופה), אב יש לי כמה וכמה הערות, אוסיף אותם כשלא אהיה מהפלאפון.
אה וספיישל משחקי הרעב היה כבר, אבל יש עוד כל כך הרבה פאנדומים שאת יכולה להעתיק אליהם את הרעיון

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 19:18 PM
צטט הודעה

?Aren't Ordinary People Adorable

פרטי משתמש
חרמשים: 36649
משתמש מספר: 48604

בתור מישהי שמאוהבת בפורום ספרים קשות, אני נותנת לך בעד ענקי. הפעילויות שלך תמיד יצירתיות בטירוף ונורא כיף לראות שיש מישהו פעיל כל הזמן בפורום, שבלעדייך כנראה שהוא היה שומם. את יודעת להפעיל את הפורום ללא כל ספק ויש לך ידע רב בנושא ספרים בכללי, ואני חושבת שזה משהו נורא חשוב בניהול הפורום הזה. יש לך המון רעיונות שיכולים לעזור לפורום לחזור לגדולתו (תיראו, הוא פורום בפני עצמו! אני הצטרפתי לפורטל כשרק הפרידו אותו מסס"ש לתוך תת-פורום!)
בכל מקרה, בעד ענקי, מלא בהצלחה ואני מאמינה שתצליחי.

--------------------

| | suz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User Posted Image User Posted Image

...If I Might Interject

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007