האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ | אנדריל
פורסם ב: Oct 25 2018, 13:56 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101767
מגדר:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה

אזהרה: הסיקור מלא בספויילרים כי רוב מה שקורה ביניהם מתרחש בספר השלישי. התאמצתי לסמן את כל העיקריים אבל מי שהתקציר מעניין אותו ורוצה לקרוא את הסדרה שלא יקרא את הרקע של השיפ! באופן בלתי נמנע בערך הכל שם זה ספויילרים. (אה וזה שיפ שהוא סלאש, מי שלא מתאים לו שלא יקרא בכלל)

אנדרו מיניארד + ניל ג'וסטן
סיקור שיפ

User Posted Image

שם השיפ: אנדריל (Andreil)
שמות הדמויות בשיפ: אנדרו מיניארד (Andrew Minyard) + ניל ג'וסטן (Neil Josten)
הסדרה ממנה לקוח השיפ: All For The Game (הכל בשביל המשחק), הסדרה לא תורגמה לעברית.
הופעה ראשונה:נפגשים בתחילת הספר הראשון,הופכים לזוג בערך בשליש הספר השלישי.

User Posted Image

תקציר הספר הראשון בסדרה
מגב הספר
Neil Josten is the newest addition to the Palmetto State University Exy team. He's short, he's fast, he's got a ton of potential—and he's the runaway son of the murderous crime lord known as The Butcher.
Signing a contract with the PSU Foxes is the last thing a guy like Neil should do. The team is high profile and he doesn't need sports crews broadcasting pictures of his face around the nation. His lies will hold up only so long under this kind of scrutiny and the truth will get him killed.
But Neil's not the only one with secrets on the team. One of Neil's new teammates is a friend from his old life, and Neil can't walk away from him a second time. Neil has survived the last eight years by running. Maybe he's finally found someone and something worth fighting for.

ניל ג'וסטן הוא התופסת החדשה ביותר לקבוצת האקסי של אוניברסיטת מדינת פלמטו. הוא נמוך, הוא מהיר, יש לו המון פוטנציאל - והוא גם הבן הנמלט של לורד הפשע הקטלני הידוע בתור 'הקצב'.
לחתום על חוזה עם השועלים של אוניברסיטת פלמטו זה הדבר האחרון שבחור כמו ניל צריך לעשות. לקבוצה יש פרופיל גבוה וניל לא צריך ששדרני ספורט יקרינו את התמונה שלו בכל רחבי המדינה. השקרים שלו לא יחזיקו מעמד הרבה זמן תחת בדיקה כזאת והאמת תביא למותו.
אבל ניל הוא לא היחיד עם סודות בקבוצה. אחד מחברי הצוות החדשים של ניל הוא חבר מהחיים הישנים שלו, וניל לא יכול להתרחק ממנו פעם נוספת. הוא שרד את שמונה השנים האחרונות על ידי בריחה. אולי הוא סוף סוף מצא מישהו ומשהו ששווה להילחם עליהם.

תקציר שלי
ניל ג'וסטן נמצא במנוסה עם אמא שלו מפני האנשים של אבא שלו במשך שבע שנים לפני שאמא שלו נהרגת. מושפע מהאובדן ומהעובדה שנותר לגמרי לבד, ניל הולך לעיירה קטנה כדי לסיים את השנה האחרונה שלו בתיכון ומצטרף לקבוצת האקסי - הספורט האהוב עליו והדבר היחיד שנשאר לו - של בית הספר. ניל מתכנן לסיים את השנה ולהיעלם שוב, להחליף זהות ולברוח כדי שאבא שלו לא ימצא אותו, אבל המאמן של קבוצת השועלים מאוניברסיטת פלמטו רואה אותו ומחליט שהוא רוצה לצרף אותו לקבוצה שלו. לניל יש את כל הסיבות שבעולם לסרב - יראו את הפנים שלו בטלוויזיה בערוצי הספורט בכל המדינה ובקבוצה נמצא קווין, שהכיר אותו בתור ילד ויכול לזהות מי הוא באמת בכל רגע - אבל הוא חותם. עכשיו הוא צריך להסתדר עם חברי הקבוצה החדשים שלו, שגם להם יש עבר מסובך, בלי לחשוף את האמת על הזהות שלו ובמקביל להתאמן קשה לקראת עונת המשחקים שבה השועלים רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר.

User Posted Image

בני הזוג
ניל ג'וסטן
שם מלא: נולד בשם נתניאל אברם ווסנינסקי (Nathaniel Abram Wesninski), אחר כך החליף לניל אברם ג'וסטן (Neil Abram Josten)
תאריך לידה: 19 בינואר 1987 (בן 18 בתחילת הספר הראשון)
מראה: תמונה. בתחילת הסדרה השיער שלו צבוע בשחור והוא משתמש בעדשות חומות, אבל מאוחר יותר חוזר לצבעים הטבעיים שלו - שיער חום-אדמדם ועיניים כחולות. הגובה שלו הוא 160 סנטימטרים. הוא נוהג ללבוש חולצות שגדולות עליו במידה כדי להסתיר את הצלקות שלו.
אופי: (הערה לא קשורה: אני קראתי את השם של ניל בתור נייל, ולכן מעכשיו אני עומדת לכתוב נייל למרות שניל היא הצורה הנכונה) כתוצאה מהשנים שבילה במנוסה, לנייל קשה לסמוך על אנשים ולהתקרב אליהם, וקשה לו להתמודד עם דברים נחמדים שאנשים עושים בשבילו. יש לו מזג חם ופתיל קצר והוא יחסית פרנואידי. הוא נוהג לעשן סיגריות כי הריח של העשן מזכיר לו את אמא שלו והוא לא שותה אלכוהול או משתמש בסמים כדי שלא יפלוט בטעות משהו שאמור להישאר סוד.
נייל אוהב לרוץ ולעיתים קרובות יוצא לריצות ארוכות כדי להירגע. הוא מאוד אוהב אקסי. הוא לא אוהב מוזיקה רועשת והצבע האהוב עליו הוא אפור.
רקע: בגלל הזהות של אבא שלו, נייל גדל כשהוא מוקף באלימות. הוא התאהב באקסי כשאמא שלו לקחה אותו לחוג של הספורט בתור ילד, אבל נאלץ להפסיק לשחק כשהם ברחו. הוא בילה שבע שנים במנוסה עם אמא שלו (ושנה נוספת לבד) - הם עברו בעשרות מקומות שונים, החליפו ערים ומדינות בתדירות גבוהה (ככה נייל למד גרמנית וצרפתית). במהלך שנות המנוסה היו להם מספר היתקלויות עם אבא שלו והאנשים שלו, שהובילו לכך שלנייל יש הרבה צלקות, עד לפעם שבה אמא שלו נפצעה קשה ומתה כתוצאה מכך. נייל טיפל בגופה שלה בעצמו ואז ברח עד שהגיע לעיירה קטנה בשם מילפורט והחליט להישאר שם שנה, לעשות את השנה האחרונה בתיכון ולהצטרף לקבוצת האקסי של בית הספר. לקראת סוף השנה ההיא הוא חותם על חוזה עם קבוצת השועלים של אוניברסיטת פלמטו, התשוקה שלו לשחק אקסי מנצחת את הצורך לברוח, ועובר לשם מיד אחרי סיום הלימודים שלו במילפורט.
מספר בקבוצה ותפקיד: 10. משחק בתור חלוץ בהתקפה (striker).

אנדרו מיניארד
שם מלא: אנדרו ג'וזף מיניארד (Andrew Joseph Minyard)
תאריך לידה: 4 בנובמבר 1986 (בן 19 בתחילת הספר הראשון)
מראה: תמונה. לאנדרו יש שיער בלונדיני ועיניים בצבע חום בהיר. הגובה שלו הוא 152.4 סנטימטרים. הוא מסתובב תמיד עם שרוולים מיוחדים על הידיים.
אופי: לאנדרו חשוב מאוד לשמור את ההבטחות שלו ולהגן על האנשים שקרובים אליו (איתם הוא בדרך כלל עשה הבטחה שיגן עליהם), אבל מעצמו פחות אכפת לו. הוא לא נותן לאנשים להתקרב אליו כי בפעם האחרונה שהוא עשה את זה זה כמעט הרג אותו. הוא שונא את המילים "בבקשה" ו"אי הבנה", ולא אוהב שנוגעים בו.
לאנדרו אין מטרה או שאיפה בחיים, ולמרות שהוא משחק אקסי לא ממש אכפת לו מהספורט. יש לו נטייה לאלימות וכשהוא מאבד שליטה הוא מסוכן מאוד, ולכן הוא נמצא על תרופות. הוא מעשן הרבה ושותה הרבה.
רקע: אמא של אנדרו ויתרה עליו מספר ימים אחרי שהוא נולד, כך שאנדרו גדל אצל שתיים עשרה משפחות אומנה עד שהגיע לגיל שלוש עשרה (ואף אחת מאלה שהוא זוכר לא הייתה טובה. הוא היה קורבן להתעללות בלפחות שתיים מהן, כשהיה בן שבע וכשהיה בן שתיים עשרה). אנדרו מגלה שיש לו אח תאום, ארון, ודרייק, האח המאמץ והמתעלל שלו, מספר לו דברים שהיה רוצה לעשות לשני התאומים ביחד. למרות שאנדרו לא רצה שום קשר עם המשפחה הביולוגית שלו הוא גורם לכך שישלחו אותו לבית כלא לנוער כדי שדרייק לא יוכל להגיע אל ארון. במהלך הזמן שם אנדרו התחיל לשחק אקסי, ובמקביל הדוד שלו שכנע את אמא שלו לקחת את אנדרו בחזרה. כמה חודשים לאחר מכן אמא שלהם מתה בתאונת דרכים, ובן הדוד שלהם ניקי, שמבוגר מהם בשנים ספורות, חוזר מגרמניה בשביל להשגיח עליהם. לא הרבה זמן אחר כך אנדרו מתחיל לקחת תרופות.
לאחר שהתאומים מסיימים את התיכון, השלושה חותמים על חוזה עם קבוצת השועלים של אוניברסיטת פלמטו, ומשחקים איתם שנה לפני שנייל מצטרף.
מספר בקבוצה ותפקיד: 3. משחק בתור שוער.

User Posted Image

רקע השיפ
נייל ואנדרו נפגשים בפעם הראשונה כשהמאמן ווימאק (Coach Wymack) מגיע להחתים את נייל לקבוצת השועלים של אוניברסיטת פלמטו. זאת לא פגישה נעימה - אנדרו חובט בנייל עם מחבט של אקסי כדי לעצור את נייל כשהוא מנסה לברוח מהחדר. עם הרושם הראשוני הזה, הם ממשיכים לא להסתדר אחד עם השני כי אנדרו לא בוטח בנייל (הוא חושב שנייל מרגל אחרי קווין) ונייל לא מחבב את אנדרו, אבל הם בכל זאת משחקים ביחד בקבוצה. כששנת הלימודים באוניברסיטה מתחילה, אנדרו מחטט בדברים של נייל ואחר כך לוקח אותתו לקולומביה עם החבורה שלו (שכוללת את ניקי, ארון וקווין) כדי להוציא ממנו את האמת על מי הוא. זה לא מצליח והמצב ביניהם מסתבך עוד יותר עד לכך שהמאמן גורם להם לדבר אחד עם השני. בגלל שאין לו ברירה, נייל מספר לאנדרו חצי מהאמת עליו וזה מספיק כדי שאנדרו יפסיק לחשוד בו כל כך ומאוחר יותר גם יעשה איתו הבטחה - אנדרו יגן על נייל במשך שנה מהאנשים שהוא בורח מהם ונייל ימשיך לשמש הסחת דעת לקווין מהקבוצה הקודמת שלו, העורבים, שעברה מחוז ועכשיו נמצאת עם השועלים באותו מחוז.
ההבטחה הזאת היא נקודת מפנה במערכת היחסים שלהם. אנדרו גורם לנייל להישאר ולהפסיק לברוח, נייל הופך לחלק מהחבורה של אנדרו ולאט לאט הם מתחילים לפתח ביניהם אמון. אנדרו אפילו נותן לנייל מפתח לבית של התאומים ושל ניקי בקולומביה (וגם קונה לנייל טלפון). הם גם מתחילים משחק בין שניהם שבו בכל תור כל אחד צריך לענות בכנות על שאלה אחת של השני.
במקביל לדרמות אחרות שמתרחשות, נייל ואנדרו ממשיכים לפתח את מערכת היחסים שלהם, ונייל גם מגלה שאנדרו גיי, עד שמתרחש משהו נורא ואנדרו נשלח לגמילה מהתרופות שלו לפני הזמן המתוכנן. לפני שהוא עוזב, אנדרו מוסר לנייל את המשימה של ההשגחה על קווין (רק אחרי שנייל נותן לו להרגיש את הצלקות שלו ומגלה לו את השם האמצעי שלו כדי לשכנע את אנדרו שהוא מסוגל להתמודד עם זה) ומפתח למכונית שלו.
כשאנדרו חוזר, הוא מוצא את נייל פצוע אחרי שבילה את חג המולד אצל ריקו כדי שהאיש של ריקו במכון הגמילה לא יפגע באנדרו. נייל מספר לאנדרו למה הוא עשה את זה, ואנדרו כועס עליו שלא יתערב בעניינים כאלה שוב. נייל עונה לו שהוא לא יעשה את זה אם זה אומר לאבד אותו.
לא הרבה זמן לאחר מכן, נייל מגלה שאנדרו מחבב אותו, אבל המידע מבלבל אותו והוא לא עושה איתו כלום. אנדרו הוא זה שעושה את הצעד הבא - מתרחש משהו שמערער את נייל והם מנהלים סוגשל שיחת נפש שמסתיימת בניסיון של אנדרו לנשק את נייל. נייל משתף פעולה, אבל אנדרו עוצר כי הוא לא מקבל הסכמה מפורשת מנייל ולא מוכן להמשיך ככה. בפעם הבאה שהם נמצאים לבד, נייל נותן לאנדרו את ההסכמה המפורשת והם הופכים לזוג, למרות שהם לא מגדירים את מערכת היחסים שלהם, אבל הם מסתירים מחברי הקבוצה שלהם את מה שהולך ביניהם.
הם נמצאים במערכת יחסים של התגנבויות בשביל להשיג זמן לבד במשך כמה שבועות, עד שהאנשים של אבא של נייל חוטפים אותו. האףביאיי מתערבים ונייל ניצל, אחרי שהוא כבר היה משוכנע שהוא עומד למות. כשהאףביאיי נותנים לנייל לפגוש שוב את חברי הקבוצה שלו לפני שהוא ימסור להם את העדות על אבא שלו והאנשים שלו, השועלים מגלים את קיומה של מערכת היחסים של נייל ואנדרו. אנדרו הולך עם נייל אל האףביאיי ושומע את כל הסיפור המלא של העבר של נייל, ולא מסכים לנייל לצאת משדה הראייה שלו במשך כמה ימים נוספים. אחרי זה, מערכת היחסים ביניהם מתפתחת למשהו רציני יותר, והם נשארים ביחד גם אחרי שהם מסיימים ללמוד באוניברסיטת פלמטו - משחקים ביחד אקסי בצורה מקצועית ואחר כך גם בקבוצה של ארצות הברית, ועוברים לגור ביחד בדירה רק של שניהם ומאמצים שני חתולים.

User Posted Image

דעה אישית
אני מקווה שלא התייאשתם מהחפירות שלי עד עכשיו, כי זה החלק הכי חשוב. מתנצלת מראש על החפירה הנוספת, אבל יש כל כך הרבה דברים נפלאים בשיפ הזה.
נתחיל מזה שאול פור דה גיים היא סדרה נהדרת (אני חושבת שמבט אחד בפרופיל שלי מראה שאולי פיתחתי אובססיה קלה), ואנדרו ונייל הם אחד הדברים שהופך אותה לכזאת. בספר הראשון לא שיפפתי אותם בכלל, הייתי בטוחה שאם כבר יהיה שם זוג אלה כנראה אנדרו וקווין, אבל בהמשך הסדרה מערכת היחסים ביניהם המשיכה להתפתח בצורה כל כך יפה (וגילינו שלקווין בכלל יש חברה) והם הפכו לאוטיפי שלי ולאחד השיפים הכי אהובים עליי מכל הפאנדומים שאני נמצאת בהם, שזה אומר משהו.
אנדרו ונייל מושלמים אחד בשביל השני ובכל קטע שלהם בספר השלישי הייתי כזה "אאאאאאאאאאא" על כל דבר שקראתי. כן, לקח לזה זמן להגיע, אבל זה הגיוני ואמין - הם התחילו מנקודה שבה הם לא מחבבים אחד את השני ומאוד לא בוטחים אחד בשני ולאט לאט למדו לסמוך אחד על השני. לכן הקצב שבו מתפתחת מערכת היחסים שלהם הוא מושלם, התהליך שהם עוברים אחד עם השני הוא מדהים וזה נפלא שהסופרת לא מיהרה איתו כי ככה הוא מרגיש ריאליסטי ומציאותי.
אנדרו ונייל מסתדרים אחד עם השני כי הם מכבדים את הגבולות אחד של השני. זה משהו שאני מאוד מעריכה את הסופרת על זה שהיא הקדישה לו הרבה התייחסות וחשיבות כי אני חושבת שזה בערך הדבר הכי חשוב בכל מערכת יחסים שהיא. בנשיקה הראשונה שלהם, אנדרו שואל את נייל "כן או לא" ולא מסכים להמשיך כשהוא רואה שנייל במצב נפשי לא יציב למרות שנייל מנסה להגיד לו כן. גם אחר כך הוא לא מנסה לעשות צעד נוסף לפני שהוא מקבל כן ברור מנייל. זה מדהים בעיניי. גם נייל קשוב לאנדרו, הוא זוכר כל הזמן שאנדרו לא אוהב שנוגעים בו ומכבד את זה - הוא משאיר את הידיים שלו אצלו ולא מנסה להתקרב אל אנדרו בלי שהוא מקבל הסכמה מפורשת. ההתחשבות הזאת שלהם אחד בשני היא כל כך כל כך מהממת ואחד הדברים שהכי גרמו לי לאהוב אותם בתור זוג.
מעבר לזה, לנייל ואנדרו מאוד אכפת אחד מהשני. נייל הולך לבלות את חג המולד עם ריקו כדי להגן על אנדרו, וכשהם מדברים אחר כך ואנדרו אומר לנייל לתת לו לטפל בדברים שמסתבכים נייל עונה לו שהוא לא יעשה את זה אם זה אומר לאבד אותו (על זה אנדרו אומר לנייל שהוא היה אמור להיות תופעת לוואי של התרופות ונייל עונה שהוא לא הזיה וזה קטע כל כך יפה אע).
אחרי שהם כבר ביחד והאנשים של אבא של נייל חוטפים אותו, אנדרו כל כך דואג לנייל שהוא מרביץ לקווין בשביל לקבל תשובות, וזה אומר הרבה. ואז כשהוא מקבל את נייל בחזרה הוא לא מוכן לתת לו לעזוב את שדה הראיה שלו במשך כמה ימים. אלה דברים שמראים עד כמה כל אחד מהם חשוב לשני.
יש קטע שבו אנדרו אומר לנייל "אל תסתכל עליי ככה. אני לא התשובה שלך ואתה ממש לא התשובה שלי", אבל אני חושבת שהם בהחלט התשובה אחד של השני (אנדרו אמר את זה כי הוא מפחד מהרגשות שלו ומלתת למישהו להתקרב). כל אחד מהם בילה המון זמן בלהרחיק את כולם אבל אחד עם השני הם סוף סוף יכולים להנמיך את ההגנות כי הם יודעים שהשני לא יפגע בהם.
אני יכולה להמשיך לחפור על כמה שאני אוהבת את השיפ הזה ועל כמה שהם מושלמים אחד עם השני עוד הרבה, אבל אני חושבת שהפואנטה כבר הועברה, ואם אני אמשיך אני לא יודעת אם אני אצליח להפסיק כי הם כל כך מהממים. ויש להם אותו שיר בתור צלצול בטלפון! כמה חמודים אפשר להיות? (והסופרת גם אמרה שכשהם עוברים לגור ביחד הם מאמצים חתולים. אמרתי שהם מושלמים.) (+ אני כל כך אוהבת את הקטע שלהם עם האחוזים)
הבאתי לכם גם אוסף (מצומצם) של ציטוטים שלהם כאן למטה, מי שאין לו בעיה עם אנגלית (ולא מתכוון ללכת לקרוא בקרוב את הסדרה עצמה) מוזמן לקרוא ולהבין בעצמו כמה הם מדהימים.

User Posted Image

ציטוטים
(באנגלית. מצטערת, לתרגם אותם זה יותר מידי בשבילי)

"You were supposed to be a side effect of the drugs"
I'm not a hallucination," Neil said, nonplussed"
"You are a pipe dream"

“Yes or no?"
"It's always yes with you."
"Except when it's no."
"If you have to keep asking because—I'll answer it as many times as you ask. But this is always going to be yes."
"Don't 'always' me."
"Don't ask for the truth if you're just going to dilute it.”

“Don't look at me like that. I am not your answer, and you sure as fuck aren't mine.”

"I won't be like them," Neil said. "I won't let you let me be"
"One hundred and one," Andrew said, "going on one hundred and two"
.You're a terrible liar," Neil said, and Andrew kissed him into silence"

“Give your back to me.”

“I'm stupid, remember? I need things spelled out."
"Shut up."
"Am I at ninety-four yet?"
"You are at one hundred.”

“I'm tired of being nothing."
"You are a Fox. You are always going to be nothing. I hate you."
"Nine percent of the time you don't."
"Nine percent of the time I don't want to kill you. I always hate you."
"Every time you say that I believe you a little less."
"No one asked you.”

“You have a problem wherein you only invest your time and energy into worthless pursuits."
"This isn't worthless."
"There is no 'this'. This is nothing."
"And I am nothing. And as you've always said, you want nothing.”

“The only one I'm interested in is you.”

“If it means losing you, then no.”

Andrew kissed him like this was a fight with their lives on the line, like his world stopped and started with Neil’s mouth.n

"Thank you," he finally said.
He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing". n

User Posted Image

אחר
לאנדרו ונייל יש קטעים שונים מאותו שיר בתור צלצול טלפון. הסופרת המהממת גילתה לנו איזה שיר זה, והנה הוא לפניכם:

זהו. מקווה שקראתם עד לכאן, ואם אתם קוראים באנגלית לכו לקרוא את הסדרה עצמה! אתם תתאהבו בה, היא מושלמת.
(ת"ב מישהו?)

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 25 2018, 15:17 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

הם מהממים אני מאוהב בהם
באופן כללי אלה ספרים נהדרים והשיפ שלהם בנוי ממש ממש טוב. זה נורא שונה מאיך שסופרים אחרים היו כותבים גייז (״הם כאלה חמודים וטהורים uwu!!!!״) ולכן אני ממש אוהב את זה. כל אחד מהם מעניין מאוד גם בלי שיכניסו אותו למערכת יחסים, מה שמאוד מאוד חשוב בשיפים, אבל מערכת היחסים שלהם ממש מוסיפה לעומק שלהם כדמויות. אני יכול לדבר עליהם שנים אוקיי הם מהממים
הסיקור מעולה ממש, את תותחית

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007