האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

קפיצה לעמוד (4) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

📖 חודש הכתיבה הלאומי - NaNoWriMo 📖, National Novel Writing Month
פורסם ב: Nov 1 2018, 14:57 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"ליליקה, ליליקה, אני צריכה לכתוב!" דפנה התפרצה לחדרה של לילי ללא כל התראה מוקדמת. "תני לי רעיון לקטע, אני צריכה רעיון לקטע!"
"שלום לך, יצורון?" לילי התעוררה מהרעש וירדה ממיטתה בסולם, חצי ישנה. "אולי נתחיל בחלק של ה-איך הגעת לכאן ומה את עושה בחדר שלי באמצע הלילה?"
"מהר, מהר, אני צריכה רעיון לקטע! אני צריכה לכתוב!" דפנה המשיכה בשלה, מתעלמת לחלוטין מהשאלות של חברתה המנומנמת.
לילי סיימה לרדת בסולם ונעמדה מול דפנה. "את תמיד צריכה לכתוב." היא העירה לאחר שפקחה את עיניה עד הסוף, "מה מיוחד ביום הספיציפי הזה? ולמה זה דורש להעיר אותי באמצע הלילה?"
"כי חודש נובמבר התחיל!" ההתלהבות לא נטשה את קולה של דפנה מהרגע שנכנסה לחדר, "יש לי 10,000 מילים לכתוב החודש! אני צריכה להתחיל."
לילי הסתכלה בשעונה. חודש נובמבר, חודש הכתיבה הלאומי, אכן התחיל. השעה הייתה בדיוק 00:00, והתאריך - האחד בנובמבר.

שלום לכם, משתמשים נחמדים!
חודש אינקטובר, החודש המוקדש לציור בדיו, בדיוק נגמר - וחודש נובמבר הגיע! ובין אם אתם יודעים ובין אם לא, חודש נובמבר נקרא גם חודש הכתיבה הלאומי, או בקיצור - NaNoWriMo.
חודש זה הוא מיזם בינלאומי לכתיבה יוצרת, ומטרת המשתתפים במיזם היא לכתוב ספר שאורכו 50,000 מילים תוך חודש אחד בלבד. אם אתם רוצים לקרוא עוד על המיזם, מוזמנים להיכנס לויקיפדיה - היא תשמח לספק את המידע.

בכל מקרה, בחזרה לפורום שלנו. אני מניחה שאין צורך להסביר לכם איך החודש הזה מתקשר לפורום, כי הקשר די ברור, אז אני אגש מיד להסביר איך אתם עומדים לקחת חלק במיזם.
לא, אני לא מתכוונת לבקש מכם לכתוב ספר באורך 50,000 מילים עד סוף החודש (למרות שאתם בהחלט מוזמנים לעשות את זה בלי קשר, נשמח לקרוא!) - אבל אתם בהחלט עומדים לכתוב לא מעט! המטרה של החודש הזה היא הרי להתמיד בכתיבה ולהשתפר, נכון?
אז היעד שלכם עומד להיות להגיע ל-10,000 מילים עד סוף החודש, ובמקום לעשות זאת על ידי כתיבת סיפור אחד ארוך - אנחנו עומדים לפצל יחד את הכתיבה להרבה קטעים קצרים יותר.

אז כך ילך המיזם בפורום שלנו:
בכל יום במהלך החודש הקרוב, יפורסם כאן באשכול אתגר כתיבה. יחד עם האתגר, ייכתב מספר מילים מומלץ ליצירה שלכם.
המספר נועד להקל עליכם להגיע ל-10,000 מילים עד סוף החודש - כלומר, אם תבצעו בכל יום את האתגר היומי ותעמדו במספר המילים המומלץ, בסוף החודש תגיעו ל-10,000 מילים. עם זאת, המספר הוא המלצה בלבד - תוכלו לחרוג ממנו ולכתוב קטע עם פחות מילים, או עם יותר.
בנוסף, תוכלו להתחיל להשתתף בכל יום במהלך החודש, ותוכלו לבצע אילו אתגרים שתרצו. היעד הוא אמנם 10,000 מילים והמטרה היא אמנם להתמיד, אבל אחרי הכל אנחנו כאן כדי ליהנות - ואם קרה שלא הספקתם לבצע את אחד האתגרים, זה לא נורא.

ואיך נדע שביצעתם את האתגרים, אתם שואלים? אה, זה פשוט:
כמו כל יצירה אחרת שאתם כותבים, גם את היצירות שתכתבו בהשראת האתגרים אתם תפרסמו בפורום. לאחר פרסום היצירות, תקשרו אותן באשכול הזה בעזרת הטופס שמחכה לכם למטה.
בשביל אלו מכם שעדיין לא התנסו בפרסום יצירות בסס"ש, אסביר איך עושים זאת: קודם כל, עליכם לפתוח אשכול חדש בפורום. על כותרת האשכול הראשית להכיל את שם היצירה, קו מפריד כלשהו ואת שמכם/הכינוי שלכם - על פי חוק התיוג. בגוף האשכול, תכניסו את היצירה עצמה. לאחר מכן, תפרסמו את האשכול ותקשרו בטופס שכאן למטה.
אה, ושימו לב שהפורום נועד ליצירות מקוריות בלבד, ולא לפאנפיקים (ספרות חובבים, יצירות המבוססות על דמויות, מקומות ורעיונות של סופרים אחרים).

בסוף החודש, אלו מכם שבחרו להשתתף במיזם הסס"שניקי שלנו לכבוד חודש הכתיבה, יוכלו לזכות בשני פרסים:
פרס ה-10,000 - הפרס הראשון, שאולי יוענק ליותר ממשתמש אחד, הוא פרס על העמידה באתגר הגדול שלנו וההגעה ליעד - פרס ה-10,000, שיינתן לכל כותב שיצליח להגיע ל-10,000 מילים עד סוף החודש על ידי השתתפות באתגרים!
- גובה הפרס: 1,000 חרמשים ולוגו ייחודי.
פרס הכותב המתמיד - הפרס השני, שיוענק למשתמש אחד בלבד, הוא פרס הכותב המתמיד - הפרס שיוענק אך ורק לכותב שיכתוב הכי הרבה מילים עד סוף החודש. הפרס הזה יוענק לכותב בין אם יכתוב מתחת ל-10,000 מילים, או מעל (אך הוא חייב להגיע ל-5,000 מילים לפחות).
- גובה הפרס: ייקבע בסוף החודש בהתאם לכמות המילים שמשתמש זה יכתוב. לזוכה יינתן גם לוגו ייחודי.
כמובן שניתן לזכות בשני הפרסים. אז קדימה, הגיע הזמן לכתוב ולהשקיע!

ולפני שאשכח - התגמול על האתגרים:
על כל אתגר בו תשתתפו, תזכו ב-50 חרמשים! שווה, נכון? כי אם תשתתפו בכל האתגרים שייפתחו במהלך החודש - 26 במספר (בשבתות לא יפורסמו אתגרים) - תזכו בלא פחות מאשר 1,300 חרמשים!

אז רק דבר אחד אחרון לפני שתקבלו את האתגר היומי ואת הטופס שעליכם למלא:
בכל יום, יחד עם האתגר היומי, יפורסם טיפ כתיבה - שמטרתו לעזור לכם להשתפר. טיפי הכתיבה יילקחו מתוך המחסן שאתם עצמכם יצרתם בפעילות תיק הטיפים שנפתחה עם תחילת שנת הלימודים (כמובן שייכתב גם שמו של נותן הטיפ), וכן ינתנו טיפים נוספים מאיתנו.

אז קדימה, מוכנים לאתגר הראשון שלכם? מצוין, כי הנה הוא כאן:
• אתגר מספר 1: כתבו קטע שמתחיל במילה "התחלה" (כל מילה מאותו השורש נחשבת).
• מספר מילים מומלץ: 300 מילים.
• הטיפ היומי: הדרך להתחיל לכתוב היא פשוט להתחיל. אל תדחו ותחכו למוזה או לזמן הנכון. זה לא משנה מה אתם כותבים כל זמן שאתם כותבים, כל השאר יבוא אחר כך.

והנה הטופס שלכם, אותו תצטרכו למלא עם ביצוע כל אתגר במהלך החודש:

CODE
[COLOR=Sienna][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=LightSkyBlue][B]הקישור ליצירה:[/B][/COLOR]
[COLOR=Sienna][B]מספר המילים ביצירה:[/B][/COLOR]
[COLOR=LightSkyBlue][B]הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים:[/B][/COLOR]

תיהנו!

* מוזמנים להשתמש באתר הזה לספירת המילים ביצירה שלכם.
** אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לשלוח לדלפי או לי הודעה פרטית, או לשאול באשכול השאלות של הפורום. האשכול הזה נועד להיענות לאתגרים בלבד.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 1 2018, 20:38 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

שם + כינוי: ראיין מוטיבציה
הקישור ליצירה:
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=151619
מספר המילים ביצירה: 385
הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים:

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Nov 2 2018, 10:49 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

ראיין, כל הכבוד לך על ההיענות לאתגר!

מוכנים לאתגר היומי שלכם? מצוין, כי הנה הוא כבר כאן:

• אתגר מספר 2: כתבו קטע עם רעיון ישן שמעולם לא הגעתם לכתוב ותמיד רציתם.
*אם אתם לא זוכרים, תכתבו קטע על דמות שמנסה להגשים את החלום שלה (היא יכולה להצליח והיא יכולה גם לא).
• מספר מילים מומלץ: 370 מילים.
• הטיפ היומי: אם עולה לכם רעיון למשהו שאתם יכולים לכתוב, תכתבו אותו מיד (אפילו בנקודות אם אין לכם זמן), כדי שכשתרצו לכתוב יהיה לכם על מה. - יונתן (george weasley).

*ממש מוזמנים לכתוב בשורה של הערות/שאלות... כמה זמן הרעיון הזה מחכה שיכתבו אותו ולמה לא עשיתם את זה.
**בגלל שמחר לא יפורסם אתגר נוסף, האתגר הזה תקף גם למחר. מוזמנים לקשר קטעים עד מחר ^^

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 3 2018, 14:37 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

http://hportal.co.il/index.php?showtopic=151638
קטע שרציתי לכתוב פעם, על כך שאנשים שמתים בשינה בעצם אובדים בחלומות שלהם.

303 מילים סך הכל

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Nov 3 2018, 14:53 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

היי אלכס ^^
אני ממש שמחה שהחלטת לכתוב, אך מזכירה לך שהטופס מכיל גם סעיף של מספר המילים בקטע. את לא חייבת להשתמש בקודים של הטופס, אבל כן חשוב שתמלאי את כל הסעיפים. מחכה שתוסיפי ^^

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 3 2018, 22:03 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
חרמשים: 2145
משתמש מספר: 68537

שם + כינוי: לולה + בצד
הקישור ליצירה:http://hportal.co.il/index.php?act=ST&f=43&t=151644&st=0#entry7602930
מספר המילים ביצירה: שש מאות ותשע עשרה. 619. קצת יותר ממה שהיה צריך...
הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים: אם אתם רואים את זה, אפשר לענות לי על הינשוף? תודה מראש.

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 4 2018, 08:35 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

איזה כיף! שתי משתתפות מהממות.
כל הכבוד לכן!

• אתגר מספר 3: כתבו קטע שמתרחש בשעה מוקדמת של הבוקר או בשעה ממש מאוחרת של הלילה.
• מספר מילים מומלץ: 500 מילים.
• הטיפ היומי: רעיונות מגיעים בזמנים לא צפויים, תמיד כדאי שיהיה לכם דף ועט שתוכלו לכתוב כשהשראה קופצת אליכם בשעות מוזרות.
אני ממליצה לשמור עט ומחברת ליד המיטה, חלומות הם חומר טוב לסיפורים.
.

--------------------
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 5 2018, 10:45 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

ממש חבל לי שאין השתתפות.

• אתגר מספר 4: כתבו קטע או שיר שמכיל מילים בעלות שתי משמעויות.
נגיד קוטג' שזה גם גבינה וגם סוג של בית.
• מספר מילים מומלץ: 60 מילים.
• הטיפ היומי: תמיד תתחילו לכתוב בידיעה שאתם כותבים נהדרים, ביקורת זה רק אחרי שכבר כתבתם.
.

--------------------
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 5 2018, 12:43 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש

הקישור ליצירה: http://hportal.co.il/index.php?showtopic=151662
מספר המילים ביצירה:105
הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים: חבל, דווקא הכנתי קטע לאתמול ולא סיימתי והספקתי לפרסם.
נ.ב
את יכולה לבדוק לי את שיעורי הבית באסטרונומיה?
נ.ב.נ
עד עכשיו כתבתי 724 מילים

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה

---------
פורסם ב: Nov 6 2018, 06:26 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

איזה כיף שהשתתפת לולה, הצחקת אותי עם העכבר.
את יכולה לפרסם את הקטע שכתבת בלי קשר, הוא פשוט לא יחשב אבל קטעים זה תמיד טוב.

• אתגר מספר 5: כתבו קטע שהכותרת שלו היא אחת מהכותרות הבאות: בדידות, הצעת נישואין, זריחה, ריקוד אחרון.
• מספר מילים מומלץ: 370 מילים.
• הטיפ היומי: רוצים לכתוב ואין לכם מוזה? תכריחו אותה לבוא! הדרך שאני מציעה היא לתת כותרת לקטע ולכתוב בשביל הכותרת. מקסימום תשנו אותה בסוף. רעות - The Sun Will Come Out Tomorrow
.

--------------------
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 6 2018, 18:55 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש

קישור: http://hportal.co.il/index.php?showtopic=151668
מספר מילים: 563
הערות: 1287 מילים. יאי

--------------------

---------
פורסם ב: Nov 7 2018, 07:19 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

איזה כיף שהשתתפת לולה, את ממש משתתפת נחושה!

• אתגר מספר 6: כתבו קטע שמופיע בו אמונה תפלה שקשורה למזל (חתול שחור, פרסה, תלתן, מראה שבורה לנקוב בכמה דוגמאות).
• מספר מילים מומלץ: 500 מילים.
• הטיפ היומי: סצנות קשות לכתיבה זה סצנות שאנחנו לא מכירים כי הכל מסתמך על הדמיון, נסו למצוא את הדברים שעליהם אתם יכולים לבסס את הכתיבה שלכם, זה עוזר.
.

--------------------
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 7 2018, 15:06 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש

הקישור ליצירה: http://hportal.co.il/index.php?act=ST&f=43&t=151670
מספר המילים ביצירה: 531
הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים: 1818. אני מתקדמת די מהר! עוד מעט 2000!!!

--------------------

---------
פורסם ב: Nov 8 2018, 08:51 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

איזה כיף שהשתתפת לולה!
אני ממש שמחה לראות את הקטעים שלך כל יום!

• אתגר מספר 7: כתבו קטע או שיר שבו המוטיב העיקרי הוא חורף
• מספר מילים מומלץ: 60 מילים.
• הטיפ היומי: טיפ טוב לתיאור רגש הוא בעזרת אווירה, דוגמא שימושית היא שימוש במזג אוויר, לדמות קשה או עצוב אז גם מזג האוויר קודר או להפך. תתייחסו למזג האוויר והאווירה בכתיבה זה מקל על קורא להתחבר ולחוות עם הדמות.
.

--------------------
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 8 2018, 16:03 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש

http://hportal.co.il/index.php?act=ST&f=43...=0#entry7606414

הקישור ליצירה: למעלה
מספר המילים ביצירה: 156
הערות/שאלות/הארות/מילים מילים מילים:
אני מתחננת שתבדקי לי את שיעורי הבית באסטרונומיה!
רק תגידי לי מה לעשות...
1974 מילים עד עכשיו

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (4) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
0 0 200 0

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007