האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

כבר הגיע ה19.8?, הקדשת 4 שנים בפורטל
פורסם ב: Aug 19 2018, 12:20 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה

טוב אז היי. רובכם ככל הנראה לא תכירו או תזכרו אותי אני מניחה, אז אציג את עצמי מחדש אני חושבת? ככל הנראה זה יהיה עם מספר תוספות מאז הפעם האחרונה ששמעתם ממני.

אני נועם טוני, עוד פחות מחודש בת 18, פאנדומיסטית לשעבר וגיקית לתמיד, תולעת ספרים, אחראית פעילויות ופרוייקטים לשעבר ואמנית מחנכת בתנועת תרבות. האמת שעוד בדיוק עוד שישה ימים מהיום אני עוברת דירה לירושלים ומתחילה שנת שירות בתנועה עם הקומונה המהממת שלי.
הצטרפתי לפורטל מהחשבון הזה לפני ארבע שנים בדיוק, בתור ילדה בת 13 ולאחר פחות מחודש 14, ובאותה תקופה עברתי זמנים קשים מאוד בחיים שלי. היה לי דיכאון במשך הרבה זמן והרגשתי שאני לא מוצאת את עצמי על אף מפה, לא חברתית, לא השכלתית, לא פוליטית, הייתי כלואה בחלל עמום של חוסר זהות וחיפשתי כיצד לצאת. בדיוק סיימתי לקרוא את הסדרה בפעם השנייה וסוקרנתי לדעת אם יש אנשים שקראו גם ורוצים לדבר על הסדרה, גיגלתי הארי פוטר בגוגל וכך הגעתי לפורטל.

באותה תקופה הייתי רק נועם, אבל לא רציתי להירשם תחת השם נועם, כי לא התחברתי אליו במיוחד. עברתי איתו חוויות לא נעימות בלשון המעטה ורציתי להתחיל דף חדש. מצד שני לא רציתי לבחור בשם בדוי, כי זה הרגיש לי כמו לשקר. לכן בחרתי בשמי השני טוני בתור השם הכביכול בדוי, שם שהיה עד אותה תקופה ריק כמעט לגמרי ממשמעות עבורי פרט לכך שהוא היה השם של סבתא שלי שמעולם לא הכרתי, וזו דרך לכבד אותה. מאז שהכרתי את האנשים בפורטל וביניהם אנשים שממשיכים איתי כבר ארבע שנים את המסע שלי בחיים, התחלתי לתת לשם טוני משמעות, לחוות איתו חוויות חדשות ולצאת איתו אל העולם. נועם פחדה להשתמש בתחבצ לבד, טוני נוסעת עצמאית לתל אביב מתי שרק אפשר. נועם פחדה מלקבל עליה מחוייבות וטוני הייתה בהנהלת האתר, ארגנה מפגשים, ועשתה והייתה פרודוקטיבית. נועם פחדה להיפתח מהחשש שישנאו את מי שהיא מבפנים וטוני טיהרה אותה. אבל מי שבאמת קבע את הערך של טוני, לפחות בהתחלה, היו הפורטליסטים. האנשים הראשונים שהתנהגו אליי כבן אדם שיש לו שווי וערך והוא לא סמרטוט רצפה. האנשים שלימדו אותי מה היא חברות אמת, ולימדו אותי שעד שהם לא נכנסו לחיי לא באמת היה לי את זה. האנשים שפתחו אותי לרעיונות חדשים ועזרו לי לגבש חלקים גדולים מהזהות שלי כפי שהיא היום. בפורטל כשהייתי טוני יכלתי להתפתח ולצמוח ולכתוב ולצייר ולהיפתח ולדבר ולהיות אני והוא היה הבית שלי במשך הרבה הרבה זמן, אבל התהליך שעברתי כשעזבתי את הפורטל היה להפוך את טוני כחלק מנועם. עד שעזבתי את הפורטל ניתן היה להגיד שהיה לי סוג של אלטר אגו אידיאלי במפגשים וכנסים, אבל במסגרות כמו בית ספר מעטים האנשים שקיבלו את השם טוני בלי לזלזל בי. חשבו שאני וואנאבי ושאני רוצה להיראות מגניבה. רק בשנים האחרונות השם טוני באמת תפס, כשהפכתי להיות בטוחה בעצמי הרבה יותר ובערך שלי, וגם זה די בזכות האנשים שהכרתי כאן.

עברתי כאן שינוי באמת באמת מטורף, ואת השנה האחרונה שהייתה השנה הכי טובה בעולם לא הייתי חווה בלי האנשים שהכרתי כאן. השנה באמת הייתה מטורפת. מזה שנים שהתנתקתי מהשכבה שלי בתנועה יצאתי למחנה של תנועת תרבות והתחלתי תהליך שנת שירות, טסתי לגרמניה למשלחת, סיימתי תיכון, התחלתי להדריך אומנות, השתתפתי בפרוייקט תיאטרון עדות, ועברתי עוד הרבה תהליכים אישיים, והקרדיט הוא אמנם שלי אבל אני גם נותנת לכם הרבה תמלוגים.

לפני כמה ימים הייתה לי שיחה עם בן גרעין שלי שמיצתה את כל מה שכתבתי למעלה, והגעתי למסקנה שאני כבר מסוגלת להזדהות לא סתם כטוני, אלא כנועם טוני, ולהשלים עם כל מה שאני ועם כל מי שהייתי. ורציתי להגיד לכם הרבה תודה. תודה שעזרתם לי למצוא את עצמי ולגבש את הזהות שלי. למרות שאתם כבר בקושי רואים אותי כאן אני לוקחת אתכם איתי בלב שלי לכל מקום, גם אחרי ארבע שנים ועוד הרבה אחר כך.

אני מקדישה את המילים הללו לכל מי שזוכר אותי, ואני מקווה שעוד נשארו כאן אנשים מתקופתי שיקראו, ולכל האנשים שמקבלים מהפורטל משמעות ועדיין מגבשים את הזהות שלהם כאן. והיי, גם אם הכרנו רק עכשיו באופן חד צדדי לחלוטין דרך פיסת הטקסט הזו, אם תמצאו את עצמיכם בירושלים בשנה הקרובה ותרצו לשבת לקפה אני אשמח בטירוף.
תודה לכולכם.

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 19 2018, 19:20 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
משתמש מספר: 52249

טוני! את כנראה לא ממש מכירה אותי אבל אני זוכרת אותך אז זה בסדר
מזל טוב, ארבע שנים זה לא מעט. אני רוצה להגיב גם על מה שכתבת, אבל לא יודעת מה בדיוק יתאים. שמחה שנשארו לך חוויות טובות מפה (:
והי, תבואי לבקר לפעמים, זה תמיד נחמד כשוותיקים קופצים להגיד שלום^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Aug 20 2018, 10:23 AM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 182326
משתמש מספר: 30194

קודם כל מזל טוב (:
אני גאה בך בטירוף את לא מבינה את זה, אין כמוך, באמת. אוהב המון 333>
נתראה בירושלים.

--------------------

User Posted Image

They say the captain goes down with the ship"
"?So when the world ends will God go down with it
Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Aug 20 2018, 18:39 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

מזל טוב טוני (:
התרגשתי לקרוא את מה שכתבת. אני מרגישה כאילו גם אני עוברת כאן מין תהליך שכזה ועודדת אותי בדרך שבה אני הולכת.
תודה לך והמון הצלחה בהמשך! תתחברי לפעמים (:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Aug 23 2018, 15:02 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 3622
משתמש מספר: 49706

תודה לכולם :)

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
פורסם ב: Aug 24 2018, 00:43 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

וואו, אין לי מושג מה להגיב לכל מה שכתבת כאן. רק רוצה להגיד שאת מדהימה וכל הכבוד על התהליך שהצלחת לעבור 3> ממש שמחה שהפורטל עזר עם זה, גם אם זו לא אני באופן אישי (אני בהחלט זוכרת אותך אבל לא ממש יצא לנו לדבר) - המקום הזה הוא בהחלט בית לכל כך הרבה אנשים, ואני שמחה שאת אחת מהם.
אין לי מושג איך לא יצא לנו לדבר עד עכשיו, מקווה שתמשיכי לבקר כאן מדי פעם ושעוד יצא לנו לדבר ^^
והפורטל לגמרי זכה בך. אני זוכרת את התקופה שהיית בהנהלה, ויש לי הרגשה שתרמת לאתר הזה לא פחות משהוא תרם לך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 24 2018, 12:05 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 996801
משתמש מספר: 43040

לא שתזכרי אותי או משהו אבל כן, אני גאה בך ממש ממש מאוד על הדרך שעברת ותעברי! את מדהימה ובאמת אדם שפשוט נכנס ללב, שיהיה לך המון המון בהצלחה בש"ש ותצברי חוויות בלי סוף, תלמדי דבר או שניים על עצמך ועל סביבתך ואל תפסיקי להנות!
אוהבת מלא, מתגעגעת ואשמח לדבר איתך איכשהו/מתישהו <3

--------------------
User Posted Image

ALL YOU'VE GOT IS THE MEMORIES OF WHAT ONCE WAS
SMILE AND SAY YOUR GOODBYES

Jasmine is the name, you figure out m'a game

Don't Be Afraid, Just Believe - Mark 5:36
You need a new quote from the bible so here I am
I love you so much <3

---------
פורסם ב: Aug 24 2018, 12:21 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 25138
משתמש מספר: 65564

מזל טוב!!! אני שמחה שהפורטל עזר במלא דברים שונים,אומנם אני לא מכירה אותך אבל את ניראית בן אדם מופלא! אני חושבת שעוד הרבה יסכימו איתך שהם עוברים פה תהליך ושזה הבית השני שלהם ואני באמת מסכימה בכך! מזל טוב על 4 שנים בפורטל,ותודה על כל מה שתרמת פה!

--------------------
שירה ♫ ☀ שרלוק הוא ארנב ♫ מוזיקה זה החיים ☀ תשתתפו בהספרים כן? ♫ אוכל זה החיים ☀

User Posted Image

סוף חתימה!

---------
פורסם ב: Aug 29 2018, 11:37 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 10709
מגדר:male
משתמש מספר: 64904

וואו! 4 שנים זה מלאאאאאאא!
מזל טוב!

--------------------
קריס ☯ 13 ☯ הצטרפתי בגיל עשר וקרינג' אחושרמוטה ☯ בואו סהכ אני אחלה
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image
הסוף.

---------
פורסם ב: Aug 29 2018, 14:24 PM
צטט הודעה

קודם קערה, אחר כך פומפייה, עכשיו סתם מסננת

פרטי משתמש
חרמשים: 11907
משתמש מספר: 48343

הפורטל באמת מוציא ממך חלקים שיכול להיות שבסביבה בחוץ היית מתבייש להראות אותם, זו המיוחדות של המקום הזה. אני שמחה שבמשך השנים האלה הצלחת לגבש את עצמך ולהיות טוני (שתהיי בעניין שעד עכשיו חבהר שלי זוכרת אותך, אז במפגש של רייבנ שהיא באה איתי. אם היו לך אי פעם ספקות בקשר לאת, שתדעי שאת בן אדם מיוחד שתופסת תשומת לב אנשים. (; ) . אני מאחלת לך המון המון המון בהצלחה בשנת השירות בירושלים (היי, גם חברה שלי מתחילה שנת שירות שם! כשאבוא לבקר אצלה בע"זה אני לגמרי בונה על כך שתזמיני אותי לקולה. לא קפה. קפה זה לא משהו. שמא קופיקס?). והמון מזל טוב על הארבע שנים!
אוהבת 3>

--------------------
Freedom

אוראל 20מוזיקה, כתיבה, ספרים ♥ מנהלת פורום ספרים וראש בית רייבנקלו לשעבר כבר הכרנו? D:

זקן סיני חכם אמר
所以你有谷歌翻譯。 我也是

בעלת נטייה להיות משועשעת בקלות

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007