האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מותק של אנשים || פעילות
פורסם ב: Nov 14 2017, 11:56 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

מותק של אנשים
פעילות

מה שלומכם, משתמשים מדליקים? למקרה שלא שמעתם, הרשו לי לספר לכם שהיום מצוין ברחבי העולם יום הסוכרת הבינלאומי. יום זה הוא יום מיוחד שנחגג ברחבי העולם כדי להגביר את המודעות לסכנות שבמחלת הסוכרת.
טוב, אולי מה שאמרתי לא ממש מדוייק - לא מדובר במחלה אחת אלא בשתי מחלות העונות לאותו שם: המחלה הראשונה היא מחלה בה יש מחסור בסוכר בגוף, והמחלה השנייה היא מחלה בה יש עודף בסוכר בגוף.

איך זה קשור אלינו?!

אני לא יודעת מה איתכם, אבל כשאני קוראת ספרים אני נתקלת הרבה פעמים בתופעה דומה: שתי דמויות מאותו פאנדום, אחת מתוקה כל כך שקשה שלא להתאהב בה, והשנייה כל כך חסרת מתיקות שבלתי אפשרי אפילו לחבב אותה.
מה שאני מבקשת ממכם הפעם זה לסקר ספר שבו יש את שתי הדמויות האלו - עליכם לבחור בספר מסויים ולסקר אותו, ובחוות הדעת האישית לפרט את דעתכם על שתי דמויות, אחת שאתם אוהבים ואחת שאתם לא. אתם מתבקשים גם לפרט למה אתם חושבים שהדמויות האלו כל כך מתוקות \ כל כך לא מתוקות.

נשמע אדיר! מה עם תגמול?

הו, כמובן - כל מי שישתתף בפעילות יזכה בלא פחות מ200 חרמשים ו5 נקודות בית. רק קשרו לכאן את הסיקורים שלכם בעזרת הטופס הבא בעשרה ימים הקרובים:

CODE
[COLOR=Pink][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=Pink][B]קישורים לסיקור:[/B][/COLOR]
[COLOR=Pink][B]הערות:[/B][/COLOR]

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007