האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור גאדג'ט | Google Home
פורסם ב: Jan 22 2018, 21:46 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
סיקור גאדג'ט
User Posted Image
■ אתר החברה: חנות המוצרים של גוגל
■ מחיר המוצר:
Google Home: 129$
Google Home Mini: 49$
Google Home Max: 399$
■ השקת המוצר: תחילת שנת 2017, ובמהלך שנת 2017 הוכרזו שתי גרסאות נוספות של הגאדג'ט, Google Home Mini וGoogle Home Max

■ מראה ועיצוב הגאדג'ט ■
הגרסא הבסיסית והרגילה, Google Home, נראית כמו רמקול סטנדרטי, מעוצב, שגוגל שמו דגש כדי שיתאים לכם לסלון ולא יפריע בעין, צורתו מוארכת וגלילית.
הגרסא המוקטנת Google Home Mini, היא בצורת אליפסה קטנה, שטוחה למדיי עם ציפוי מעוצב לרמקול.
הגרסא הגדולה, Google Home Max, מזכיר בצורתו מגבר, והוא כולל רמקול עוצמתי יותר, ומיקרופונים מדוייקים ורגישים יותר.

■ תיאור פעולת הגאדג'ט ■
המכשיר כולל סט של מיקרופונים רגישים, ובתוכו מוטמעת העוזרת הקולית של גוגל, Google Assistant.
כדי להפעיל את הGoogle Home, אפשר, או ללחוץ על חלקו העליון של הרמקול, או להגיד את מילת הקוד "OK Google"
תפקיד המכשיר הוא להיות עוזר חכם, שמבצע את הפעולות שאתם אומרים וגם יכול לשלוט בחלקים ובפריטים החכמים שבבית.
דוגמאות לפעילויות שהוא יכול לבצע: חיפוש בגוגל, השמעת מוזיקה, הקראת ערך בויקיפדיה, בירור השעה, הגדרת שעון מעורר, הגדרת טיימר, שליטה ברכיבים החכמים שבבית (כגון, שינוי הטמפרטורה במזגן, אם Google Home יכול להתממשק איתו. אפילו לשלוט על דברים במכשיר הסלולר שלכם!) ועוד עשרות ואולי מאות פעולות מיוחדות ומגניבות למדיי!
הוא יכול להיות לעזר בהרבה מקרים וגם להיות חבר נחמד כשמשעמם. D:

■ דעה אישית ■
Google Home הוא ללא ספק מכשיר מעניין אבל אני חושב שבגדול, Google Home הוא דיי גימיק נחמד, אך לא יותר מדיי שימושי, ברוב הבתים היום אין יותר מדיי פריטים חכמים שמסוגלים להתממשק עם Google Home.
אך בכל זאת, אני חושב שזה מאוד מיוחד ונחמד, וכיף לדבר איתו לפעמים, אני משתמש בGoogle Assistant בטלפון, שזו העוזרת הקולית שמריצה את Google Home, ואני חושב שזה מאוד מאוד נחמד, ולפעמים כשמשעמם זה יכול להפיג בקלות את השיעמום ולהפוך רגעים משעממים לכיפים.
וגם, Google Home, יכול להיות מוצר יפה ומעניין בסלון, ויכול לתפקד גם כרמקול רגיל, מה שגורם לו להיות שימושי הרבה יותר.
בקיצור, אני אהבתי את הגאדג'ט הזה, והייתי מאוד שמח לנסות אותו, ותמורת מחיר לא כל כך יקר לגרסת הMini, זה שווה את זה.

■ תמונות וסרטונים ■
User Posted Image
Google Home

User Posted Image
Google Home Mini

User Posted Image
Google Home Max

User Posted Image

הדגמת פעולה של Google Home, תודה לאתר גאדג'טי על הסרטון וההדגמה.

הסרטון הרשמי של הGoogle Home

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007