האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

קפיצה לעמוד (13) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

"לא דראקו, קוני", ליפז ואני בפעם ה....אין לי כוח לספור
פורסם ב: Nov 1 2017, 16:01 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 99048
מגדר:female
משתמש מספר: 41418
חפצי המשתמש: צפה

"מעולם לא," הנדתי בראשי ברמת מבוכה קלה, עדיין בוחנת את צבע הקוקטייל. "אבל באופן מפתיע די מבינה ביינות, אבל זה בעיקר בגלל הדודים שלי. אף פעם לא חשבתי שממש הכרחי לי לשתות, אני לא ממש רואה את הפואנטה בזה."

--------------------

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 1 2017, 17:02 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 392
משתמש מספר: 39849

אני זוקרת גבה אחת. "למה שלא יהיה בזה טעם?"
פוטר המתחסדת, כמה צפוי, לא שציפיתי למשהו אחר עם היא חברה של גריינג'ר. אני מחייכת. "את לא תשתכרי מזה, אל תדאגי. באמת כדאי לך לנסות." אני לא יודעת מה גורם לי להמשיך להיות איתה ולא להסתלק. באמת שאין לי מושג, אבל עובדה שאני נשארת איתה.

--------------------
יובל | 22 | Vocaloid | אנימה | חוסר חיים | החלפתי כינוי! | יום אחד אני אצור מ"ת | מתפללת שמעט המתי"ם הקיימים לא יינטשו

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 1 2017, 17:57 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

הילדה לא שתתה מעולם, אחרי משקה וחצי את תמצאי אותה על הבר צועקת שהיא אוהבת את החברה הבלונדינית החדשה שלה XDD
============

"זה לא נראה כמו דבר שממש הכרחי לי... אבל אני מניחה שמשקה אחד לא יזיק לי עד כדי כך, נכון?" הפעם אני מבזיקה לעברה חיוך רך. אף פעם לא הרגשתי בנוח פשוט לדבר ככה עם אנשים שאני לא מכירה, אבל היה בה משהו שונה. הרגשתי שאני יכולה לבטוח בה. קירבתי את הכוס לשפתיי, מהססת לפני שלגמתי ממנה ועוצמת קלות את עיניי.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 14:54 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני אמות מצחוק
.......

אני משעינה רגל על רגל ובוחנת אותה. פוטר תמיד הייתה יפה, כן, אני לא אכחיש את זה. ידעתי שהיא יפה מהפעם הראשונה שראיתי אותה. אבל עד עכשיו זה מעולם לא הזיז לי במיוחד. אחרי הכל היא לא הייתה הבחורה היפה היחידה בשכבה, ובטח לא בהוגוורטס. אבל איכשהו עכשיו זה שונה. אולי בגלל האווירה השונה, אותי בגלל ששתינו לא חנוטות בחליפות. ואולי גם בגללי. אני קןני, לא דראקו. דראקו שונא את סטפני, סטפני שונאת את דראקו. אבל אחרי הכל, דראקו לא כאן עכשיו.

--------------------
יובל | 22 | Vocaloid | אנימה | חוסר חיים | החלפתי כינוי! | יום אחד אני אצור מ"ת | מתפללת שמעט המתי"ם הקיימים לא יינטשו

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 15:04 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

וואי אבל אני ממש מרחמת על האנה כשהיא תחזיר את סטפני שיכורה הביתה, מולי תרצח אותה בלי לחשוב פעמיים, הפלפאפית מסכנה שלי
===========

אני כמעט ונחנקת כאשר הרפלקס הטבעי שלי הוא לירוק את המשקה שצרב בגרוני, אבל אני מכריחה אותו לרדת למטה ומשתעלת מחוסר החמצן בשניות האלה. זה בטח נראה כמו הדבר הכי פתטי בעולם, להשתעל בגלל לגימה אחת שכמעט וירקתי בכל מקרה, אבל זו לא אשמתי ממש שמעולם לא נגעתי בדברים כאלה. "זה... בסדר," אני מצליחה למלמל החוצה, סמוקה לגמרי מהמבוכה שעטפה אותי מחדש.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 23:31 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני עוצרת גיחוך. זה כמעט חמוד, פוטר. חמודה. לא חשבתי שאשתמש בצירוף הזה אי פעם. "תיזהרי" אני יועצת לה. "למרות שזה לא כל כך חזק" אני מרוקנת את הגביע שלי ומביטה בה. היא נראית קצת מסוחררת. כבר שיכורה? אני מצקשה להאמין. אבל מי יודע.... אני מגחכת קלות. "את לא צריכהה לסיים, חומד. גם ככה את נופלת מהרגליים"

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 23:39 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

"ה-הי, יש לי סיבולת חזקה לדברים!" אני מוחה ובולעת שיהוק שניסה לעלות בפי, לחיי מוצפות בסומק עז. בקושי לגימה אחת וזה נראה כאילו כבר שתיתי עשרה, עד כמה אני גרועה בזה בדיוק? "זה בסך הכל קוקטייל, אמרת שאני אהיה בסדר אם אני אשתה אותו, לא? אני.. אני רק אסיים אותו ואני אפסיק."

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 23:50 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני מגלגלת עיניים "את שיכורה, מותק" אני מודיעה לה. "לחלוטין שיכורה. בחיי. אם תשתי עוד אני מפחדת ממה שיקרה למוח שלך"
לא ציפיתי לראות את פוטר בסיטואציה כזאתי. אני רוכנת וכורכת סביבה זרועות. "אני חושבת שכדאי למסור אותך לחברה שלך והביתה"

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2017, 23:54 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

"אבל הגענו רק לפני כמה דקות! אנ-אני בסדר, באמת!" יבבה שקטה נפלטת משפתיי לאחר המשפט הזה. לא רציתי להרוס להאנה את הערב ולחזור כל כך מוקדם בפעם הראשונה שלי במועדון רק בגלל שאני לא יודעת להתמודד עם משקה מטומטם. ואם אני אחזור כבר עכשיו וגברת וויזלי תראה אותי ככה... זה ייגמר באסון.
"ר-רק עוד כמה זמן, בבקשה?" אני שואלת יותר בשקט, מביטה בה בעיניים גדולות.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 6 2017, 10:05 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני מגלגלת עיניים שוב. אני תוהה למה אני לא זונחת אותה על הבר. אני באמת מתכוונת לבזבז את הערב האחרון שלי כל למנוע מנערה זרה ליפול או להקיא? כניראה שכן. אני לא בטוחה אם אני מאוכזבת או משועשעת. אני יכולה תמיד לעזוב, אולי לעדכן את ניק ואת אבוט שהיא נמצאת על הבר, וזהו. אבל משום מה אני מחליטה להשאר. "בסדר" אני נוגעת בקצה האף שלה. "אני נשארת בתנאי שתהיי ילדה טובה"

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 6 2017, 16:34 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

"ב-בסדר," צחקקתי חלושות מהמעשה, מזדקפת קלות בכיסא ומנסה להסתובב עליו. "א-את יודעת, קוני, את די מגניבה. ר-רק.. איך אני אמורה להתנהג כמו ילדה טובה כאן? אני לא יודעת כל כך מה לעשות..."

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 7 2017, 11:45 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני מגחכת. "ילדה טובה עושה מה שקוני אומרת" אני מדווחת בביטחון. "ועכשיו קוהי אומרת לשבת בשקט ולא לשתות"
המצב הזה עדיין מוזר, לראות את פוטר במצב כזה. ועוד יותר מוזר שאני לא מנצלת את המצב.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 8 2017, 21:31 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

"אבל אני רוצה לעשות משהו, זה משעמם לשבת סתם ככה!" יבבה חלושה נפלטה מפי כאשר השיר ברקע התחלף לשיר שהכרתי ויחסית אהבתי. "אולי נרקוד? יהיה כיף!"

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2017, 19:40 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

אני מרימה גבה אחת "את מסוגלת לעמוד ישר?" אני לא חושבת, בכלל לא. היא שיכורה לגמרי. ויש לי כמה קודים מוסריים, בינהם לא להדבק לבחורה שיכורה. כם לא לבחור שיכור. אני מסיטה קווצת שיער מפניי. "את לא נראית מאופסת במיוחד, מותק. ואני לא רוקדת עם לא מאופסות"

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2017, 20:15 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש

"אנ-אני מאופסת, אני מבטיחה! רק לרקוד בשיר הזה, בבקשה! אני ממששש אוהבת אותו!" יבבה נפלטה משפתיי בעוד שהחזקתי בידה. "בבקשה? ממש בבקשה? יהיה כיף, אני מבטיחה!"

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (13) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007