האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מגבלת זמן || אתגר
פורסם ב: Aug 24 2018, 13:13 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136379
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

*חלי אישרה

מגבלת זמן
אתגר

שלום לכם, ציירים יקרים!
אני עוקבת אחרי לא מעט ציירים וציירות מהעולם ברשתות החברתיות למיניהן, לרוב כדי לקחת השראה או לבכות שאני פחות טובה מהם ולעולם לא אגיע לרמה שלהם. אבל לאחרונה התחלתי לשים לב יותר ויותר לאתגר ציור נחמד שתופס תאוצה בעולם- אתגר בשם ציור בX זמן.

האתגר הזה הוא אתגר די נחמד ודי פשוט. הרעיון העיקרי שלו הוא שצריך לצייר משהו בזמן מוגבל (לרוב זה חמש או עשר דקות), בלי לחשוב מראש ולתכנן יותר מדי את הציור. האתגר בא במטרה לעזור לנו ללמוד מה הפרטים היותר חשובים בציור, הרי אין זמן להשקיע בכל פרט ופרט- רק בדברים הגדולים.

כמו שבוודאי הצלחתם לנחש עד עכשיו, הפעילות שלנו היום הולכת להיות על האתגר הזה בדיוק! עליכם לצייר ציור במגבלת זמן של עשר דקות בלבד ולהעלות אותו לכאן. הציור לא אמור לצאת מושלם, אבל כן חשוב שתהיה בו תשומת לב לפרטים הגדולים. לדוגמה, זה ציור שאני ציירתי ב-10 דקות. כן כן, לדמות אין רגליים, אבל הפרטים הגדולים מובנים וזה מה שחשוב.

CODE
[B][COLOR=MediumVioletRed]שם:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=Orchid]הציור שלי:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=MediumVioletRed]הערות/שאלות/למה כל כך קצת זמן?:[/B][/COLOR]

ומה עם תגמול? ובכן, על השתתפות תזכו ב-180 חרמשים!
הפעילות תיסגר בעוד שבוע בדיוק, ב-31/8.

--------------------
♥️May the fourth be with you

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007