האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מי הקבוצה שתיסגר?
פורסם ב: May 19 2017, 14:23 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

צו סגירה

"תהילה," ג'ימי אמר כשתהילה נכנסה לחדר.
השיחה נערכה אתמול, בשעות אחר הצהריים. תהילה הגיעה מצוידת בממחטות נייר וג'ימי הגיע עם תיקיות מלאות במסמכים חשובים.
"היי, ג'ימי," תהילה אמרה וקינחה את אפה. קולה הסגיר את הבכי שלה בזמן הנסיעה לפגישה.
"טוב, אל תראי כל כך עצובה, בסך הכל סוגרים קבוצה," הוא צחקק.
"ג'ימי, אתה אולי לא מבין, אבל הקבוצה הזאת היא הרבה יותר מסתם קבוצה. המנהלים השקיעו בה את כל כולם, המשתמשים אוהבים אותה, איך אפשר להיפרד ממנה סתם ככה?" הדמעות התחילו שוב לנזול על לחייה של תהילה.
"טוב, תחסכי ממני את הפרידות האלו, את יכולה בבקשה לומר לי איזו קבוצה נסגרת?" ג'ימי שאל בקוצר רוח.
"זהו, ג'ימי? כל כך קל לך להיפרד? אתה מבין שהולכות להישאר רק שלוש קבוצות?"
"אני יודע, זו המטרה שלי," הוא ענה בקלילות, "שמעי, תהילונת, אין לי בעיה שעוד כמה זמן תפתחו קבוצה חדשה, אבל ברגע שהקבוצות הנוכחיות לא מספקות לי את רמת הפעילות הדרושה אני לא יכול להשאיר את המפה ככה."
"אבל ראית כמה שהם היו פעילים בתחרות שלי! בבקשה, תן עוד הזדמנות!" תהילה התחננה.
"אני מצטער, זה סופי," ג'ימי ענה וסוף סוף טרח לענות ברגישות.
תהילה הרכינה את ראשה בעצב.
"אם אני אתן לך לתת לקבוצה מתנת פרידה זה ישמח אותך?" ג'ימי שאל.
תהילה הנהנה. "מאוד."
"אז קיבלת. עכשיו את יכולה להגיד לי איזו קבוצה הפסידה בתחרות ונסגרת?"
תהילה הרימה את ראשה וקינחה שוב את האף. היא ניגבה את הדמעות וניסתה בכוח להוציא את המילים מהפה. "ה - הוגסמיד."

קבוצות יקרות, אחרי כמעט שלושה שבועות שבהם השקעתם את כל כולכם באתגרים - הגיע הרגע להיפרד מאחת הקבוצות. אני יודעת שכולכם התאמצתם ורציתם להישאר, אבל אין מקום לכולם. הקבוצה המצטיינת הייתה קבוצת אלמנטריום, בהפרש לא גדול במיוחד מהקבוצה במקום השני. כל הכבוד!
אני גאה בכל הקבוצות כולל זו שנסגרת. מנהלת הקבוצה, את מוזמנת לפתוח אשכול פרידה בקבוצה לפני שאסגור אותה.
אולי עוד ניפגש בעתיד...

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007