האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

עולם חכם / שלב שני
פורסם ב: Feb 10 2019, 18:30 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
"תשמע אורי, ראיתי משהו ממש מגניב שהראו בתערוכה השנה, קשור לבית חכם לגמרי," אמר זיו.
"הו באמת? מה?" שאל אורי בעניין קל בעודו מתכנן את המוצר המתוחכם שלו.
"מכשירים שהם כל כך חכמים שהם משתפים פעולה!" הסביר זיו לאורי.
"איך למשל?" אמר אורי בבלבול. "כאילו רובוטים שעובדים יחד?"
"לא לא, מקרר שיכול להקריא מתכונים יכול להגיד לתנור לשנות את הטמפרטורה שלו לפי המתכון," זיו חייך.
"מעניין, נראה לך שאפשר להשתמש בשיתופי פעולה כאלה בעוד מקומות?"

שלום חברים וחברות, ממציאים וממציאות! מה קורה?
מי מאיתנו לא חולם על היום הקסום הזה בעתיד שאנחנו נקום בבוקר ודלתות יפתחו לנו? שהדלת תודיע לטוסטר ולמכונת הקפה שאנחנו מתקרבים ולכן הם יופעלו? שהכל פשוט יהיה כל כך פשוט...
ובכן, העתיד הזה כבר לא כזה רחוק! ואני מציע לכם לקחת חלק פעיל ביצירת העתיד הזה. בעצם, לא כזה פעיל. בכל זאת פעילות וירטואלית שלא כוללת שום תכנון או מוגבלת ביכולות הטכנולוגיה, אבל תדמיינו שזה לקיחת חלק!

איזה כיף לקחת חלק! רגע, איך אנחנו בכלל לוקחים חלק בזה?

אני שמח שאתם מתחילים בהתלהבות ורק אז שואלים שאלות, זאת הגישה. מנסים לחכות את בני ישראל אולי?
בכל מקרה, כמו שכבר דיברנו בתחילת הפעילות, עתיד שבו שיתופי פעולה בין מכשירים טכנולוגיים הוא העתיד שבו אנחנו ניקח חלק. כלומר, מוצרים רגילים לבית שעובדים יחד כדי להקל עלינו? לא נשמע לכם הדבר הכי מגניב בעולם? היום כשבאים לתכנן בית חכם, הכי חשוב לדעתי זה שהמכשירים יוכלו לעבוד יחד, ככה נשיג את התוצאות הכי טובות ושוב, נוכל לעשות מלא כסף ולהיות עשירים!

הו בפעילות היום עושים את מה שהבטחת שבוע שעבר? לומדים איך לא להיות עשירים?

לא, לא. פעם אחרת אולי, טוב? אני יודע שאתם ממש רוצים פעילות כזאת.
אז בפעילות הזאת לעומת זאת אתם תתאמנו שוב על תכנון בית חכם ומתוחכם, עם רהיטים ומוצרים לבית שהם "חכמים" וגם "משתפי פעולה". למי שלא הבין, הנה דוגמא קטנה. המצאה שהוצגה בתערוכה השנה היא של מקרר שיכול גם להקריא מתכונים ולעשות דברים נוספים שיכול לתקשר עם התנור. ואיך זה עוזר? אם במתכון מסויים כתוב על טמפרטורה רצויה לתנור, המקרר "יגיד" לתנור והתנור ישתנה לטמפרטורה הרצויה ללא כל מאמץ מצידכם. לי היה גם רעיון על מחבת שיכולה לזהות כאשר האוכל בה נשרף ולהנמיך את להבות הגז בעקבות זאת. נחמד, לא?
עוד דבר קטן ואני עובר לתגמול. לפעילות היום יש בונוס, בונוס שקשור לפעילות הקודמת. עליכם לתאר בפעילות היום כמה מכשירים שמשתפים פעולה, השאלה איזה מכשירים? אם אתם רוצים, תוכלו לעשות עם כל מכשיר שתרצו, אבל אם תרצו בונוס שווה, תוכלו להשתמש במכשירים מהפעילות הקודמת ממש כאן.
אוקיי, אז מה בדיוק תגמול?

כן כן, אני מגיע לזה. על מילוי הטופס תקבלו 150 חרמשים. על כל מכשיר שתשתמשו בו מהשלב הראשון תקבלו 30 חרמשים נוספים!
יש לכם עד לשבוע הבא, אז מהרו!

CODE
[COLOR=DeepSkyBlue][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumAquamarine][B]הרהיטים/מוצרים:[/B][/COLOR]
[COLOR=DeepSkyBlue][B]שיתוף הפעולה בניהם (שלוש שורות לפחות):[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumAquamarine][B]הערות / בקשות / תלונות / חפירות:[/B][/COLOR]

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007