האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ||פלביל
פורסם ב: Aug 21 2018, 17:29 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה

ביל ופלר

User Posted Image

שם השיפ: פלביל\בילר

חברי השיפ: ביל וויזלי ופלר דלאקור

תאריכי לידה: לא ידועים

האם הם קאנון: לחלוטין כן

רקע

פלר וביל נפגשו בזמן שביל בא לעודד את הארי במשימתו השלישית, שם מוזכר שלפלר בניגוד לגברת וויזלי, אין שום בעיה עם השיער והעגיל של ביל. בשנה שלאחר מכן, פלר ניסתה לשפר (לשפרר) את האנגלית שלה על ידי שיעורים פרטיים בעזרתו של ביל. ובמהלך השיעורים התפתח ביניהם קשר ומערכת יחסים, עד שביל הציע לפלר נישואים והיא הסכימה. גברת וויזלי וג'יני לא התלהבו בכלל מהרעיון הזה, גברת וויזלי כי היא רצתה מישהי כמו טונקס בשביל ביל, מישהי עם שמחת חיים ולא שוויצרית, וג'יני מכיון שפלר התיחסה אליה כמו אל תינוקת. אך הם התעלמו מכולם והחלו לתכנן את החתונה. לאחר שביל ננשך ע"י פנריר גרייבק, גברת וויזלי היתה בטוחה (או לפחות כך רצתה) שפלר תרתע ותתרחק מביל בעיקבות המראה המרוטש הנוכחי שלו, אך תקוותיה התבדו, ופלר לחלוטין לא נרתעה ממנו בגלל זה. באותו החופש הם גם הביאו יחד את הארי לביתם של הוויזלים ונלחמו באוויר באוכלי המוות תוך כדי רכיבה על פגעסוס.
שלושה חודשים לאחר מכן הם התחתנו בחצר ביתם של הוויזלים, לאחר הכנות מרובות. אומרים שיופיע של פלר חיפה על השריטות והפציעות של ביל עד שנראה היה בריא לחלוטין. אך במהלך החתונה נכנסו אוכלי המוות על מנת לחפש את הארי פוטר ובעקבות כך החתונה שלהם נהרסה לחלוטין. ביל ופלר עברו להתגורר בבקתת הצדפים על יד החוף, לאותה בקתה הגיעו הארי רון הרמיוני לונה דין גריפהוק ואוליבנדר במהלך השנה כדי להתחבא, הדירה שלהם שימשה כמעין תחנת מנוחה לכל הנמלטים, פלר וביל אף נלחמו יחדייו בקרב על הווגורטס, ולאחר הניצחון נולדו להם שלושה ילדים, וויקטואר, דומיניק ולואיס.

User Posted Image

"מה איכפת לי איך 'או נראה? אני מספיק יפה לשנינו, לדעתי! א'צלקות א'אלה, 'אן רק יעידו כמה א'בעל שלי אמיץ!"
- פלר דלאקור על ביל וויזלי.

"[...] ביל ופלר... טוב... מה בעצם יש להם במשותף? הוא איש שעובד קשה, אדם מעשי עם שתי רגליים על הקרקע, והיא-"
"סתם פרה," אמרה ג'יני והינהנה לאות הסכמה. "אבל ביל לא עד כדי כך נטוע בקרקע. הוא מסיר-קללות, הרי- הוא אוהב קצת הרפתקאות, קצת זוהר... אני מניחה שבגלל זה הוא נדלק על פלעכס."
- מולי וג'יני מדברות על ביל.

חוות דעת

טוב אז ביל ופלר....אין לי שום דבר נגד השיפ הזה, אין לי אפילו חילוקי דיעות בראש לגביהם. הם כזה שיפ צדדי שפשוט נועד להיות ביחד ולא משנה מה, בסך הכל הם ממש חמודים וזה שפלר אהבה אותו למרות איך שהוא נראה זה די מלמד על זה שהיא לא דמות לגמרי שיטחית וזה מהמם, גם אחד ליד השני הדמויותת שלהם מקבלות יותר במה ויותר משמעות בספר, והרווח כולו שלנו. אז בכללי, הם יפים וחמודים ואמיצים, והאמון שלהם אחד בשני מעורר התפעלות, אם כי פלר היא דמות שאני לא אוהבת כלכך, אבל ביל מקסים. אז אני מניחה שהם בסדר, מתוקים ממש.

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

מקווה שנהנתם^^

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 21 2018, 17:39 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
מגדר:female
משתמש מספר: 65434

סיקור שיפ מקסים! את יודעת כמה אני אוהבת לקרוא את הסיקורים שלך... אולי מספיק לחזור על זה כל פעם מחדש?... אממ, לא.
אהבתי שנתת במה לשיפ כזה. הוא מן שיפ רגוע ושלו, לא דומיננטי יותר מידי, כפי שכתבת. אני אהבתי מאד את הצד הנוסף, הבלתי שטחי, שהתגלה בפלר לאחר שביל ננשך על ידי גרייבק - זהו קטע מקסים לדעתי. גם השינוי שהם עוברים שניהם ביחד, זה בהשפעתו של זה, מדהים בעיניי ורואים אותו בבירור כשהחבורה מגיעה לבקתת הצדפים בעת המנוסה מאחוזת מאלפוי.

המשפט האחרון בסיקור לדעתי נכתב בטעות. שימי לב (:

הסיקור מעוצב בצורה יפהפיה ומושכת, כרגיל. אשמח לראות עוד סיקורים שלך בהמשך!

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Aug 21 2018, 18:32 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
חרמשים: 1001
מגדר:
משתמש מספר: 68492

פאק מישהו עדיין מחובר באתר הייתי מחובר בו לפני איזה 5 שנים נוסטלגיה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007