האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הקדשת השל(אב)וש שני(ו)ם, שלוש שנים!
פורסם ב: Feb 3 2019, 23:31 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

הצילווו יש לי שלוש שנים ותראו, אני עוד כאן! אני יודעת שזה לא מיליון שנה כמו ליאם או תם או מיקה אבל היי, שלוש שנים בלי לפרוש זה לא מעט!
אני לא אתחיל לחפור עכשיו על כל תולדותיי בפורטל ועל כל מה שאני מרגישה כלפי המקום הזה - לא כי אין מה לחפור, אלא כי אם אני אתחיל זה לא ייגמר (מבטיחה חפירה באחת ההקדשות העגולות יותר) - אבל כן יש כמה דברים שחשוב לי להגיד.

הא, אגב, מבינים את הכותרת? סתם תוהה. והיה אמור להיות דביבון חמוד ותמים בלוגו אבל אז מצאתי רוקט אז רוקט it is.

אז קודם כל, גם אם אני לא כאן המון, חשוב לי שתדעו שהמקום הזה והאנשים בו (אתם!) מאוד חשובים ומשמעותיים בשבילי, ואני כן משתדלת להיות כאן כמה שיותר - בין אם זה בסס"ש ובין אם זה להגיב בנו"ד מדי פעם. לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, אבל אני באמת חושבת שהמקום הזה הוא מקום מדהים והוא גרם לי לצמוח ולהתפתח בצורה שלא הייתי מתפתחת בלעדיו, והרוב בזכות האנשים המדהימים כאן. בקיצור, אני חייבת לכולכם תודה 3>
הכרתי כאן חברים לחיים, כאלו שאני באמת לא מסוגלת לדמיין את החיים שלי בלעדיהם, וגם אלו מכם שפחות יצא לי לדבר איתם חשובים לי. כולכם חשובים לי ואני אוהבת אתכם ואתם לגמרי מוזמנים לשלוח ה"פ תמיד (לא מבטיחה שהתיבה שלי לא תהיה מלאה כי אני לא מוצלחת בלרוקן אותה אבל טוב, תמיד אפשר לנסות ואתם תמיד יכולים לבקש בפרופיל שאפנה מקום), אני אשמח לדבר 3>

ועכשיו, כדי להוכיח שלא פספסתי אף הקדשה עד עכשיו, הנה רשימת ההקדשות שלי:

1000
2000
3000
4000
5000
6000
7000
8000
9000
10000
11000
12000
שנה
13000
14000
15000
שנתיים
16000
17000

הצילו, אני נהיית איטית יותר משנה לשנה! מה זה, התקדמתי בקושי שלושת אלפים הודעות בשנה האחרונה. צריך לתקן את העניין.

כל מי שמוקדש באחת ההקדשות האלו, מוקדש. גם כל מי שלא, בעצם. הנקודה היא שאין לי כוח להקדיש את כל הפורטל עכשיו אז פשוט תניחו שאתם מוקדשים.

רק כמה אנשים שמאוד חשוב לי לציין באופן אישי:

היצורים שלי! 3> (יצור, יצור, יצור ומלא יצוריםם) (או במילים אחרות: דלפי, ליאם, אוררו. אני אוהבת אתכם כל כך, הכי הכי שאפשר, חברים שאני לא מסוגלת לדמיין את החיים שלי בלעדיהם זה בדיוק אתם 3> אתם באמת חשובים לי, אני לא יודעת אם אתם יודעים עד כמה. תדמיינו חפירה ארוכה כי אני עייפה אבל מישהי כאן *אהמ* כבר הספיקה לעשות לי רגשי שלא חפרתי לכם מספיק.)
תםתם! 3> אני מקווה שאתה יודע כמה אתה חשוב לי. אני אוהבת אותך הכי שאפשר ומקווה שבקרוב תהיה פחות עמוס 3>
קדוש! 3> מזל טוב על השלוש שנים, יצורית! אוהבת אותך מאוד מאוד ושמחה שאנחנו שומרות על קשר, אנחנו צריכות לדבר יותר 3>
מיקה! 3> מיקהה אני מתגעגעת מה זה, אני בקושי שומעת ממך כבר. אני אוהבת אותך ואת חשובה לי, אל תנתקי קשר! 3>
אורי! 3> ציינתי כבר שאני אוהבת אותך? אתה מקסים, אני לא מרשה לך לחשוב אחרת. שמחה שיוצא לנו לדבר הרבה לאחרונה 3>
שארי! 3> ראייןןן אני כל כך שמחה שאנחנו ממשיכים לדבר. אתה חשוב לי ואני ניהנית כל כך לדבר איתך. על אנשים שממציאים את שלומית לא מוותרים כל כך מהר! 3>
חלי! 3> חלי חלי חלי חלי! את יצור מקסים ואני אוהבת אותך ונחמד לדבר איתך תמיד. ואמרנו שניפגש, זוכרת? אנחנו עדיין צריכות לעשות את זה! 3>
זיוזיו! 3> אנחנו עדיין צריכים למצוא זמן להיפגש שוב בג'י. אוהבת אותך ונחמד לדבר! 3>
ליליל! (ליל) 3> אני יודעת שאת כבר לא ממש כאן וכנראה לא תראי את ההקדשה הזו אלא אם אני אגיד לך להסתכל (היי, אולי אני אעשה את זה), אבל אני ממש שמחה שעוד יוצא לנו לדבר מדי פעם ומחכה לפגוש אותך שוב! לאב יו 3>
תמרצ'י! 3> אוקיי, הסיכויים שתראי את זה אפסיים אבל אני ממש שמחה שהמקום הזה איפשר לי להכיר אותך ושאנחנו עדיין מדברות. והיה ממש מגניב להיפגש, גם אם זה היה קצר! 3>
שלו-לו! 3> אנחנו לא ממש מדברות הרבה מחוץ לכנסים (אנחנו צריכות לעשות את זה יותר), אבל את ממש מקסימה ואני אוהבת אותך ותמיד רוצה לדבר. שלחי הודעה! 3>
זאפ! 3> טוב, לא דיברנו איזה שנתיים אבל אני כותבת את זה בתקווה שתראי יום אחד ותדעי שאני מתגעגעת. 3>
ביל! 3> ממש נחמד לי לדבר איתך, שמחה שאנחנו שומרים על קשר! (זה לא קשה מדי בהתחשב בעובדה שאני רואה אותך כמעט כל יום אבל ששש). הא, ותפסל. תפסלו כולכם! 3>
לולה! 3> לא יצא לנו לדבר המון, אבל את קסומה ממה ממה שכן יצא לי להכיר אותך וחשוב לי להגיד לך שאני ממש שמחה שאת פעילה בסס"ש ומעריכה את המאמץ והשיפור שלך בכתיבה. 3>
ליאו! 3> אנחנו אמנם לא מדברים הרבה, אבל ממש נחמד לי לדבר איתך כשכן ואני מתגעגעת ואשמח לדבר יותר (והסיכויים שתראה את זה הם די 0) 3>
הדסדס! 3> לאחרונה לא יצא לנו לדבר כמעט, זה חבל :( אבל את מקסימה ואני שמחה ממש שהמקום הזה אפשר לי להכיר אותך, לאב יו 3>
תהילה! 3> תהילהה לא דיברנו נצח, מה זה? את מקסימה ממש ואני שמחה לדבר איתך כשיוצא, אשמח כמובן לדבר יותר. 3>
אליסון! 3> *נצנצים* *לילה טוב שוונגי ומנצנץ* מתגעגעת אלייך בפורטל ומקווה שבאמת תחזרי וזה לא היה סתם ביקור קצר. ואני שמחה שכתבת לי, התגעגעתי! 3>
עמית! 3> אמנם לא יצא לנו לדבר המון לפני שפרשת, אבל לאחרונה כן יצא לנו לדבר קצת וגיליתי מישהי שממש נחמד לדבר איתה. את מקסימה ואני שמחה שאת באה לבקר מדי פעם 3>
מיכלל! 3> לא יוצא לנו לדבר המון אבל נחמד ממש כשכן ואני שמחה שזכיתי להכיר איתך ולשמור איתך על קשר. מקווה שניפגש בקרוב! 3>
אסנת! 3> לא דיברנו מלאא זמן. את קסם, לגמרי. לאב יו 3> שלחי הודעה.
ורד! 3> לא יצא לנו לדבר המון, אבל ממה שכן את נשמעת בהחלט קסומה ואני אשמח להכיר יותר.

וואו, זה ממש ממש היה אמור להיות קצר. אבל ממש. באמת שכן. תאמינו לי!
אין משמעות לסדר וכאלה וכולכם חשובים ואני אוהבת את כולכם ואם אתם לא כאן אז אתם בעצם כן כאן ואם אתם לא מאמינים אז פשוט תבקשו ואני אוסיף 3>

מקווה להישאר כאן עוד המון המון שנים (קשה לי לראות את עצמי עוזבת, באמת שכן) ואממ, נתראה בהקדשה הבאה אני מניחה? בקצב הזה הקדשת ארבע שנים תגיע לפני 18,000.

User Posted Image

נצנצים!

User Posted Image

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 3 2019, 23:34 PM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
חרמשים: 25001
מגדר:
משתמש מספר: 58630

מזל טוב!
אבל.. מה איתי?😓

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Feb 3 2019, 23:39 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

מזל חתול (דביבון?)
את יותר ותיקה ממני רק בחודשייםם

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 3 2019, 23:41 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

שלוש שנים זה המוווווווווון! מזל טוב :)

--------------------

---------
פורסם ב: Feb 3 2019, 23:50 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

מזל טוב ילדונת

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:06 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5461
משתמש מספר: 55853

אופס אף אחד לא מכיר אותי
גם לי יש שלוש שנים הייייי
לאב יו ליליייייייי
אנחנו חייבות להיפגש חוצפנית (גם אתה ליאם)

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:12 AM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
חרמשים: 69420
מגדר:male
משתמש מספר: 57704

מזל טוב!

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:23 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טוב יצור⁦❤️⁩⁦💞

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:28 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

מזל טוב 3>

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:33 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

💕💕💕💕💕💕 מזל טוב מהממת

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 07:36 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 2147331362
משתמש מספר: 2

מזל טוב לעוד שנים טובות ומהנות ^^

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 09:48 AM
צטט הודעה

Busy making other plans

פרטי משתמש
חרמשים: 6195
משתמש מספר: 55584

הא זאת ההודעה הראשונה שאני כותב בפורטל מאז... מלא זמן. בנוסף, אני כותב לך בעברית, ולא באנגלית או ביוונית. השילוב של שני הדברים האלה הופך את ההודעה הזאת לאחד הדברים המוזרים ביותר שעשיתי בזמן האחרון. אוקיי, אז מלא מלא מזל טוב!! שלוש שנים זה הישג מאוד מרשים.
נפסלתי!

--------------------
ביל|חנון גאה|מדע בדיוני|פנטסיה|קריאה|מוזיקה ישנה

חכם סיני עתיק אמר פעם:
你不要嚇唬我們,英國豬狗! 去煮你的屁股,一個愚蠢的人的兒子! 我向你吹鼻子,所謂的“亞瑟王”! 你和你所有愚蠢的英國騎士! 我不想再跟你說話了,你是空頭的動物食品 - 刮水器! 我向你的大方向放屁! 你的母親是一隻倉鼠,你的父親聞到了接骨木果! 現在走開,或者我第二次嘲笑你!

והנה לכם עוד ציטוט שאני אוהב:

And as He spoke, He no longer looked to them like a lion; but the things that began to happen after that were so great and beautiful that I cannot write them. And for us this the end of all the stories, and we can most truly say that they all lived happily ever after. But for them it was only the beginning of the real story. All their life in this world and all their adventures in Narnia had only been the cover and the title page: now at last they were beginning Chapter One of the Great Story which no one on earth has read: which goes on for ever: in which every chapter is better than the one before.

כאן בשבילכם לכל מטרה:)
טיפה פרשתי, עמכם הסליחה. אתם עדיין מוזמנים לשלוח הודעה ואקרא אותה באחד מהביקורים שלי

Ĝis kaj dankon por ĉiom la fiŝaĵoj
עכשיו תלכו לגוגל כדי לברר מה זה אומר

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 13:15 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543480
משתמש מספר: 41708

חדשה.
מזל טוב

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Feb 4 2019, 16:36 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236344
משתמש מספר: 52249

מזל טוב 3>

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Feb 9 2019, 18:31 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

מזל טובבב בבאיחורררנצנציםםםך
אעאע מפגש פסח עם הנצנצים זה המפגש הכי טוב אבר

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007