האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מורה לחיים || סיקור סרט
פורסם ב: Jan 12 2018, 14:24 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761
חפצי המשתמש: צפה

מורה לחיים
סיקור סרט
User Posted Image
🎬 שם הסרט: מורה לחיים - The Ron Clark Story או The Triump
🎬 ז'אנר: דרמה/סרט ביוגרפי
]🎬 במאי: רנדה היינס
🎬 שחקנים: מת'יו פרי, האנה הודסון, ברנדון מייקל סמית'
🎬 שפה: אנגלית
🎬 שנת יציאה: 2006
🎬 אורך הסרט 01:26 כאילו שעה וחצי

רקע
הסרט מבוסס על מורה ששמו רון קלארק ראו תמונה לחיץ
רון קלארק הוא מורה שהצליח לחנך תלמידים בעייתים מאוד אבל מאוד (ראו בסרט שאקשר למטה) שלא רק היו בעייתים אלא גם באו ממשפחות בעיותיות, ילדה בת 12 שמגדלת את כל אחיה הקטנים לבד, ילד שמבריח סמים וכדומה. הוריהם חשבו שלא יצא מהם כלום, כי לא אהבו ללמוד אבל רון קאלרק עשה להם שינוי. בסופו של דבר (זה לא קורה בסרט) כיום הוא מנהל בית ספר על שמו אם אני זוכרת נכון, כאילו הוא כן מנהל בית ספר אבל אני לא זוכרת אם על שמו.

תקציר
אוקי, נתתי אולי פרטים על התקציר מיקודם אבל הפרטים היו מיקודם על האדם ספציפית ועכשיו על הסרט:
אדון קלארק מורה מדהים בבית ספר לילדים עם ציונים מצטיינים, כבר בתחילת הסרט אפשר להבין שהוא אדם טוב כשהוא מוצא ילד בפח הזבל ומוציא אותו מישם.
באיזשהו שלבמר קלארק מבין שבבית הספר הזה לא צריכים אותו יותר ושיש בתי ספר בניו יורק שמשתוקקים למורים מצויינים בשביל הילדים. הוריו של רון לא מבינים למה שיעזוב את המקום הטוב בו הוא גר כדי לעבור לחנך ילדים שחלקם עם עבר פלילי. רון לא מקשיב להערות ומגיע לניו יורק. כשהוא רק מגיע לניו יורק הוא פוגש אישה שעבדה כשחקנית ליד מקום עבודתו והשניים נהיים חברים טובים ובסוף גם לזוג. קלארק מגיע לבקר את המשפחותשל הילדים כי הוא מאמין שצריך להכיר את המשפחות וההורים לפני והוא מופתע מהמשפחות: ילדה בת 12 עם ילדים (כנאה אנסו אותה או משהו) יש משפחה של גברים שלא נותנים לביתם לדבר וכאולו משפחות שלדעתי לא אמורות לגדל ילדים.
רון מגיע ליום הראשון ללימודים וכבר מההתחלה הילדים מזלזלים בו ומהמרים על מתי הוא יפרוש.
רון מאמין שהוא יוכל לשנות אותם, עד שקרה משהו ששבר אותו. הוא בחר להפסיק ללמד אותם עד שחברתו (שחכתי את שמה :() אומרת לו שהוא מסוגל ללמד אותם ושהם יתגעגעו אליו, רון בהתחלה לא רוצה לחזור אחרי המעשה האלים שאחת הילדות גרמה לו לעשות אך לבסוף חוזר ללמד, האם יצליח לחנך את הילדים? האם יפרוש?
אני אפסיק לתת מידע כי את השאר תגלו לבד ;)

חוות דעה
אוקי, אז את הסרט לא ראיתי בדיוק במלאו אבל ראיתי קטעים נרחבים ממנו (ראיתי אותו באיזה קורס מוזר שאני בו ושם דילגנו על כמה דקות מהסרט אז לא בסדר להגיד שראיתי הכל^^) מה אני אמורה להגיד על הסרט? אני ממליצה עליו מאוד. לדעתי הוא סרט שממוצלץ מאוד, אפילו שהוא מאוד ישן. אהבתי את הדמויות, והסיפור הזה בהחלט יכול לעזור למורים. כלומר, בנאדם מגיע ללמד בכתה מופרעת והוא מצליח ללמד אותם למרות כל הקשיים. הדבר שגם יפה זה שזה ממש מבוסס על סיפור אמיתי. כאילו יש את הסרטים הללו שמבוססים על סיפור אמיתי אבל לא עד כדי כך מציאותיים וזה כן היה. בקיצור, אני ממליצה בחום (כפול מיליון) לראות כי הוא יכול לדבר אל כולם כאן. לכל תלמיד שהוא לא טוב, שיראה את הילדים בסרט שפשוט לא לומדים ויראה את העלייה שלהם בלימודים עד לתעודת הצטיינות ועליה לכתה ז'.

מומלצים/שטויות
User Posted Image

\\{עכשיו לכו לראות את הסרט ותחזרו להגיב אחרכך!}\\

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 12 2018, 20:13 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
משתמש מספר: 65051

וואו, אחלה סיקור. כמה זקנה אני שאני קוראת את הסיקור שלך והדבר הראשון שאני חושבת עליו זה- היי! הסרט הזה נשמע לי בדיוק כמו "לאדוני באהבה!" *facepalm*

נשמע סרט must, יש פה כל כך הרבה סרטי איכות שמתפרסמים פה, מה רואים קודם?

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 25 2018, 23:22 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

כל הכבוד על הסיקור! נתת הרבה מידע בכל הסעיפים, והיה כיף לקרוא. הייתי שמחה לראות כמה תמונות נוספות מהסרט :)
אך לפני שאוסיף אותו ללינקייה ואתגמל אותך, אבקש ממך להוריד את הקישור לצפייה הישירה לסרט, מפני שזה עובר על חוקי הפורום:
3. אין לפרסם בפורום קישורים לצפייה ישירה / הורדה של סרטים , סדרות או כל דבר אחר. הקישורים היחידים של צפייה שניתן להוסיף הוא קישור עם סרטון קצר של קטעים מהסדרה / הסרט מיוטיוב. במקרים בהם מפיקי סדרות (לדוגמה- HOT) מפרסמים פרקים מלאים ביוטיוב אתם מוזמנים להעלות אותם.

זה נשמע סרט מעניין ממש, ואולי יש מצב שראיתי אותו או סרט שדומה לו. אבדוק את העניין ^^

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007