האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

שיעורים בפורום או"ץ || אשכול הסבר
פורסם ב: Apr 15 2018, 17:53 PM
צטט הודעה

Who the fuck are Arctic Monkeys!?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 63875
מגדר:female
משתמש מספר: 50725
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
שלום, וברוכים הבאים ל-

אבל שלו, אני לא יודע לצייר!!!1!!!1!

אז מעולה שאתה פה, כי אם היית מקשיב היית יודע שבדיוק בזה אני מתכוונת לטפל פה. איזו דרך טובה יותר יש לגרום לכם לצייר מללמד אתכם לצייר?! מעכשיו אני הולכת לעזור לכם לעשות את הצעדים הראשונים בציור, כדי שיהיה לכם את הבסיס וכדי שתדעו שכשאני אומרת שכל אחד יכול לעשות את זה, אני מתכוונת לזה.
וכמובן, הדרך הכי טובה ללמוד משהו היא שיעור!

מה זה שיעור?

אה, זה די פשוט. שיעור הוא מן שילוב בין מדריך לפעילות. בחלק הראשון של השיעור, אני אסביר לכם את מה שאנחנו לומדים עליו היום. בחלק השני - אני אתן לכם משימה לתרגול שקשורה למה שלמדנו. הייתי קוראת לזה שיעורי בית אבל אני לא רוצה ליצור אנטי.
אבל זה לא הכל - בשיעורים שלי אני מאמינה בלעודד דיון. כל שיחה הקשורה לנושא השיעור או למשימה מוזמנת להתקבל באשכול שלו! שאלה שיש לכם, משהו שלא הבנתם, אם הסתבכתם עם משהו, ביקורת בונה, עצות עם התרגיל שקיבלתם… אתם יכולים לחלוק את ההתקדמות שלכם ולדבר איתי ועם אחרים. אני אהיה שם לעזור לכם או לתת לכם פידבק מתי שתצטרכו.

חלק מהשיעורים יהיו בתוך קורסים - קורס זה פשוט סדרה של שיעורים באותו נושא. תלמידים שידאגו לקחת חלק בכל השיעורים מקורס - מלבד זה שהם ילמדו המון - הם יקבלו אקסטרה תגמול!

אנחנו יכולים לפרסם שיעורים משלנו?

כן! אם יש נושא באומנות, יצירה או צילום שאתם מכירים, אתם מוזמנים לחלוק אותו בצורת שיעור. אבל שימו לב - בגלל שבשיעור יש גם פעילות, ולא רק מדריך, יהיה עליכם לשלוח את האשכול לאישור לפני פרסומו למנהל הפורום, או אם אין כזה, לאחד מחברי הנהלת הפורומים.
אם אתם רוצים לפרסם קורס - קודם כל, מהמם! ודבר שני, תכינו בבקשה את כל האשכולות של הקורס ותשלחו אותם לאישור במרוכז. אפשר גם לשלוח רק את הרעיונות לאשכולות כדי לוודא שהרעיון טוב - אך אתם עדיין אמורים לקבל אישור על האשכולות המוכנים לפני הפרסום.
עוד שאלות, לפני שמתקדמים בחומר?

איפה רואים שיעורים ישנים?

באשכול הזה! לכאן יהיו מקושרים כל השיעורים שפורסמו, כדי שתוכלו ללמוד מהם.

אנחנו נוכל להשתתף בהם?

כן! אמנם תקופת הפעילות של האשכול תיגמר, אבל אם אתם רוצים לעשות את התרגילים שניתנו אתם לגמרי מוזמנים, וזה לא יהיה לחינם - אתם תקבלו תגמול! לכל שיעור שמקושר לכאן רשום גם מה התגמול המוצע למי שרוצה לעשות את המשימה שלו אחרי שנגמר.
כדי לקבל את התגמול על משימה, אתם צריכים רק להגיב באשכול הזה עם הטופס:

CODE
[COLOR=Orchid ][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkMagenta][B]בית:[/B][/COLOR]
[COLOR=Orchid ][B]השיעור שבו השתתפתם:[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkMagenta][B]קישור לתמונה של המשימה:[/B][/COLOR]
[COLOR=Orchid ][B]איך אני רוצה את התגמול? (נקודות בית\חרמשים):[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkMagenta][B]הערות:[/B] [/COLOR]

ואיך שואלים שאלות על שיעור שננעל?

ובכן, אתם תמיד יכולים לשלוח הודעה באשכול השאלות של הפורום (לחיץ), או לפנות למנהל.ת הפורום\פותח.ת השיעור.

טוב, אז עכשיו כשכולנו מבינים, בואו נתחיל ללמוד!

שיעורים שנפתחו עד כה:

--------------------
הייתי פה פעם, עכשיו כבר לא

שלו - בלי י' - מבחוץ אני מגנוב אך מפנים אני עצוב - 17 - דולבת באיכות הסביבה - אומנות ומוזיקה - פאנק בצל ומודרן אנגסט 3> - כן אני יודעת לנגן קריפ - משחקי לוח! - פנימיסטית - גיטרה - צבעי מים - משחקי מחשב ותפקידים - רדיוהד, מרסדס בנד, דף צ'ונקי, איטליז, ארקטיק מאנקיז, פיקיסיז, אמנדה פאלמר, הדרזדן דולס, ביורק(!), קינג גיזרד - מה שבא ליד

Perfect.
You told me that it’s worth it
So, I gave my time, my finest years you’ve taken
I tried grasping your finger you gave me the middle one
Hey, I got my weapon, nice and polished
Dare you to mock me, so cocky
You know how to pet, the same time you threat
Don’t test my loyalty
But can you dance while you shoot?

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007