האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פורים || עומר, השתתפות בפעילות "בינגו פורים"
פורסם ב: Mar 31 2019, 19:37 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1161
מגדר:male
משתמש מספר: 64871
חפצי המשתמש: צפה

זה קרה בתהלוכת פורים, בשעת צהריים מוקדמת, כל בית הספר הלך בייחד לעדלאידע, הרי זאת מסורת. אני הייתי עם תחפושת של תלמיד בהוגוורטס, ולא חשבתי שבזכות התחפושת שלי יקרה משהו מיוחד. כל התלמידים התפזרו בין הדוכנים הצבעוניים, הרעש, התחפושות וריחות המאכלים. המורה אמרה לחזור לכניסה לעדלאידע בעוד כחצי שעה ובנתיים היה זמן חופשי. לא מצאתי את חבריי, הם כבר נעלמו בין האנשים, אז התחלתי לשוטט.

בזמן הליכתי לאורך הרחוב המלא, יד נגעה בכתפי. הסתובבתי וראיתי נער עם תחפושת דומה לשלי. "בוא! הזמן תם!" הוא אמר לי בקוצר רוח. הנחתי שזהו ילד משכבה מעליי, לא היה לי שעון אז האמנתי לו. הלכתי אחריו ופתאום הוא פנה לסמטה בין הבניינים וניגש לטלפון ציבורי. בסמטה הזאת לא היה אף אחד מלבדו ומלבד חתול שישב על פח קטן בפינה. הנער הקיש והתקשר בעזרת הטלפון הציבורי, הניח את השפורפרת והניף את שרביטו. הבלטה הרעועה שלידה עמד נעלמה במחזה שנראה כאילו היא התאדתה. הלסת שלי נשמטה, הודהמתי. "מה אתה כזה בהלם רודריק?" שאל אותי הנער, מבולבל. "לא קוראים לי רודריק, אתה מהוגוורטס?" שאלתי בתדהמה, התחלתי להבין מה קרה. "לא, זו רק תחפושת" הנער אמר בחיפזון. אגלי זיעה הופיעו על לחייו. "חשבתי שאתה מישהו אחר, אל תספר לאף אחד על מה שקרה כאן, אני לא רוצה להפעיל לחש זיכרון!" הוא אמר בבהלה ורץ מהסמטה המבודדת.

אני נשארתי שם המום, מאוכזב, אך גם מאושר.
טוב נו, כל דבר יכול לקרות, זה פורים.

--------------------
פרשתי.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007