האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

★ מחכים לגשם || פעילות חמישית ★
פורסם ב: Nov 19 2017, 11:52 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

גשם זלעפות
מחכים לגשם - פעילות חמישית

מה קורה, משתמשים מדליקים? ברוכים הבאים לפעילות השנייה שלנו במסגרת מחכים לגשם - הפעילות השבועית שלנו כאן בפורום שתחמם לכם את החורף. בכל שבוע תיפתח כאן בפורום פעילות שקשורה למשהו אחר בהקשר של גשם, ואתם מוזמנים להשתתף בה. מי שישתתף בכל הפעילויות יזכה בבונוס של 10 נקודות בית בנוסף למה שירוויח בכל שלב.

השבוע הפעילות שלנו תתעסק בביטוי גשם זלעפות. גשם זלעפות הוא כינוי לגשם חזק מאוד, חורפי מאוד, אחד שלא מיטיב לא עם האדם ולא עם היבולים שבשדה. מה שאני מבקשת ממכם לעשות הפעם זה לספר לי על דמות מספר \ סדרה כלשהי שלתחושתכם היא תמיד זועפת, עצבנית, ולעולם אינה נחמדה. עליכם לספר מעט על הדמות (לפחות שורה וחצי) ואז לכתוב את דעתכם עליה (לפחות שורה).
כל מי שישתתף יזכה ב100 חרמשים שיחולקו בסיום הפעילות. רק מלאו את הטופס הבא בשבוע הקרוב:

CODE
[COLOR=DodgerBlue][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]הדמות שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]דעתי עליה:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]הערות:[/B][/COLOR]

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 22 2017, 15:55 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

שם:ראיין
הדמות שבחרתי: דולורוס אמברידג' - הארי פוטר
דעתי עליה: אוקי, חוץ מזה שאמברידג' היא אחת הדמויות השנואות עלי, כמעט שאין מה לאהוב בה. היא מתנהגת אל התלמידים ברשעות כזו, התעללות ברמה כל כך גבוהה שעדיף למשרד הקסמים לשבור את כל אחי הפלו. אמברידג' נוראית, אבל יש 2 דברים שאני אוהב בה:
1. הקטע הזה שאמברידג' מתנהגת כמו האישה הכי מתוקה עלי אדמות ואז הופכת לקרפדה מרושעת, הקטע של האופי שלה שמתחבר בין מתוק מחליא לרצחני הוא מקסים. השילוב מקסים.
2. הכוח שלה, אמברידג' תמיד יודעת איך לעבור את החוקים והסעיפים הקטנים, היא תמיד יודעת איפה ומה ומתי, היא כמו נינג'ה קטלנית, היא יודעת הכל. וכוח השכנוע שלה מדהים, היא נותנת טובות לסלית'רין ובקיצור הכוח שלה חסר גבולות.
אז חוות דעתי:
אברידג' באמת מיוחדת, בחיים לא הייתי חושב על דמות כל כך מקסימה ומחליאה בו זמנית, אני ממש ממש אוהב את הדמות שלה ומקווה שביום מן הימים תופיע בעוד כמה ספרים של הארי פוטר. עם הדמות הזעפנית שלה.
הערות: חפרתי לול

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Nov 22 2017, 16:22 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 453172829
משתמש מספר: 65051

שם: סאם

הדמות שבחרתי: גו'האנה מייסון- משחקי הרעב.

דעתי עליה: גוה'אנה מייסון היא ממחוז 7, מחוז העצים. היא אישה מאד סגורה, עצבנית, סרקאסטית ולא חברותית. לא הרבה יודעים עליה, חוץ מזה שהיא נצחה במשחקי הרעב בכך שהערימה על הצופים ועל הקפיטול- העמידה פנים של נערה חלשה וברגע האמת התגלתה כרוצחת של ממש ששחטה את יתר המיועדים. לא אומרים את זה במפורש, אך זה ידוע שהקפיטול לא אוהבים להיות מופתעים, והם ראו כנראה במעשה של ג'והאנה איזשהי "התחכמות", וכנראה דאגו לכך שהיא תאבד את המשפחה שלה.

ג'והאנה לא אוהבת את קטניס מהרבה סיבות. קטניס אהובה על הקהל וג'והאנה לא, משום שבג'והאנה אין צביעות וכשהיא שונאת את הקפיטול ומה שעשו ממנה, היא תראה את זה לכולם. היא לא מבינה למה קטניס כל הזמן משחקת את המשחק, לכן היא משדרת אנטגוניזם ועולה לכולם על העצבים. אבל מה שלא ידוע זה שג'והאנה היא חברה מאד נאמנה, רק שהיא מסתירה את כל זה מאחורי מסכה של אגרסיביות ומרמור.

בסופו של דבר ג'והאנה וקטניס לומדות להסתדר, אולי מפני שהם מתרגלות אחת לשניה ואולי מפני שכשרוב חבריהן מתים, הן לא יכולות להרשות לעצמן לריב בינן לבין עצמן.

הערות: אין

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 23 2017, 21:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
משתמש מספר: 61126

שם:רעות
הדמות שבחרתי: פטר ואן האוטן (אין לי מושג איך כותבים את שה בעברית) (אשמת הכוכבים)
דעתי עליה: הדעה שלי על פטר דומה לדעה של הייזל, בעיקר כי הייזל מתארת אותו לפי דעתה, ואין לי ממש דרך אחרת להסתכל עליו אז ככה: פטר הוא/יה סופר. הוא כתב ספר אחד שאין לי מושג איך קוראים לו בעברית, וגם באנגלית אני לא ממש זוכרת, אבל זה היה משהו עם הרבה Aים שמספר על ילד חולת סרטן. מרחוק הוא אחלה סופר, אבל מקרוב... לא ממש. הוא פשוט גירש שני ילדים חולי סרטן מהבית שלו! חצוף! פטר מתבודד, או לפחות ככה נראה לי, והוא גר באמסטרדם עם העוזרת שלו שעדיין לא הבנתי איך לבטא את השם שלה, וחי את החיים הלא חיימים שלו.
הערות: נראה לי שכתבת את הפעילות הזאת במיוחד בשבילו, כי זה היה הדבר הראשון שחשבתי עליו כשקראתי את הפעילות:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Nov 26 2017, 16:51 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

השבוע קיבלנו בברכה את הגשם שירד עלינו בשפע כמעט בכל הארץ, ולכן הפעילות שלנו מגיעה אל קיצה. המשתמשים שהשתתפו בכל השלבים וזוכים ב12 נקודות בית לבית שלהם הם The Sun Will Come Out Tomorrow וThe Son Of Pluto. כל הכבוד! הפרסים יחולקו לכולם בקרוב. ניפגש בפעילות הבאה...

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007