האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

העבר? || דיון
פורסם ב: Mar 10 2018, 00:00 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
מגדר:female
משתמש מספר: 61264
חפצי המשתמש: צפה

*מכיל ספויילרים לכל הסדרה, בעיקר ל"כתר"*

העבר?
דיון

"שירה, את שונאת את קלארקסון, נכון?" שאלה נועה כבדרך אגב.
"ברור! מה נראה לך?!" שירה ענתה לה והביטה בה במבט נגעל.
"כל מי שאוהב את קלארקסון הוא קלארקסון בעצמו!" נשמעה צעקתה של רוני מהחדר הסמוך.

כל שונאי קלארקסון בואו נתאחד!
חברים יקרים, חברות יקרות, שונאי קלארקסון יקרים - אני לא מבינה איך יכול להיות שקלארקסון "בחר" באמברלי (שהייתה מהממת ומדהימה, לא כמו בעלה הרשע) בתהליך ה"בחירה" שלו. אתם זוכרים שלמקסון יש אחות קטנה (אהמאהמ) שהיא הבת של קלארקסון ושל עוד מישהי שהיא לא אמברלי.
תהליך הבחירה הוא תהליך שהנסיך (או במקרה האחרון, אידליין הנסיכה) "מזמין" אל הבית שלו 35 בנות מכל איליאה, ומקיים תחרות שבסופה הבת שיבחר תהיה המלכה העתידית.
הבעיה היא, שאנחנו יודעים שקלארקסון לא באמת אהב את אמברלי. אולי כן (אני לא חושבת ככה), אבל זו לא הייתה אהבה אמיתית.
ברור שהיא אהבה אותו באמת והעריצה אותו, אבל הוא לא שם עליה.
הרי, יש לו ילדה שהיא לא ילדה משותפת שלו ושל אמברלי!
אני חושבת, שגם הוא חווה את מה שמקסון חווה (מלקות מאבא שלו ואיומים...), אולי גם אבא שלו עשה לו את זה וזה מה שגרם לו להיות כל כך רשע למקסון! אולי הילדות שלו השפיעה עליו לרעה ובגלל זה הוא הפך לכזה רשע ועשה את מה שעשה?
בדיון הזה, אנחנו ניתן סיבות למה קלארקסון הפך לרשע ואם הוא באמת אהב את אמברלי (לדעתי הוא לא אהב אותה) ועוד תשובות לשאלות על קלארקסון.

1. האם קלארקסון באמת אהב את אמברלי?
2. האם הילדות של קלארקסון באמת הייתה נוראה שהוא הפך לרשע כמו שהוא היה?
3. מה לדעתכם גרם לקלארקסון לבגוד באמברלי ובמקסון ולהלקות את בנו על משהו שבעיניו לא היה נכון שעשה?

דיון פורה ומהנה happy.gif

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 10 2018, 03:36 AM
צטט הודעה

"...I was a victim of magic"

פרטי משתמש
חרמשים: 126744
משתמש מספר: 65695

כן, אחרת הוא לא היה מתחתן איתה. למרות כל הילדות שלו, קלארקסון מראה לנו לכל אורך הסדרה תכונות שלא מאפשרת אצלו נגררות אחרי אנשים. בספר השלישי, מספרת אמברלי לאמריקה שזוהי דרך החיים שלו - לפי הילדות שלו. אמברלי ציינה כי המלך בחר בה בגלל אהבת הנפש אלייה.
כן. יש פתגם שאומר - ילד הוא כמו פלסטלינה. איך שתתנהגו איתו בילדות - זה יהיה סוג בן האדם שיגדל להיות. מכאן אנו יכולים להסיק כי הילדות אשר עברה על קלארקסון הייתה מאוד קשה. אפילו מקסון מציין את זה - כשהוא מראה לאמריקה את גבו מכוסה הצלקות.
3. מה לדעתכם גרם לקלארקסון לבגוד באמברלי ובמקסון ולהלקות את בנו על משהו שבעיניו לא היה נכון שעשה?
לדעתי - כל איליאה גדלה על חינוך קשה ועל חלוקת מעמדות לפי מצב כלכלי - מה שאמריקה ומקסון הוכיחו שאפשר לשנות. ככה גם גדל קלארקסון - מלך, שעושה בסתר כל מה שאומרים לו הציבור. והציבור התחנך על ברכי החינוך שניתן לאיליאה כשהתחילה להיות מדינה. מלקות ועינויים וחוקים נוקשים. אני לא אומרת שקלארקסון צדיק - חס וחלילה - אני מציינת שככה הוא גדל.
דיון כיפי(:
כל שונאי קלארקסון להתאחד!!!!!!!

--------------------
רוני/סוקי || היא/את || DDLC/BSD || GENSHIN || INTP 🌸
User Posted Image
מירקל מיוזיקל - האדס - דאנגנרונפה - ועוד כמה בסגנון D:

Oh, I'm just a girl, living in captivity
Your rule of thumb makes me worrisome
?Oh, I'm just a girl, what's my destiny
...What I've succumbed to is making me numb

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 11 2018, 02:57 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

כן. חד משמעית.
לקלארקסון לא היה כבוד לשום בן אדם. בין אם לבן שלו, לאשתו או לכל בן אדם אחר. הכל היה לפי האינטרסים והצרכים שלו. אבל (ושימו לב, יש פה אבל גדול) אחד מהדברים שמציינים בספר הוא שרק אמברלי יכלה לגרום לו להרגע. זאת אומרת שכן היו לו אהבה וכבוד אליה. ואם אנחנו יודעים שלא היה לו כבוד ואהבה אל אף אחד, זה גורם לאהבה הזאת להיות משהו הרבה יותר מרשים וגדול.
כן. באופן כללי (כמו שכתבו כאן לפני) ילד מתעצב לפי איך שההורים שלו התנהגו אליו. בתור נסיך הכתר אני מניחה שהוריו
התנהגו אליו בתוקפנות וציפייה שיהיה מלך מושלם. בתור ילד אני מאמינה שהוא היה מאוד רגיש, ביישן ולא בטוח בעצמו. ולכן, לאט לאט, הוא היה צריך לסגור את עצמו. להפסיק להיות רגיש ונחמד. ולמה? כי הוא עשה את ההשוואה של: אם אני אתנהג ככה וככה (בצורה נחמדה ומתחשבת) אז ההורים שלי יתעצבנו ו...
אני מניחה שזה גרם לו להרגיש שהכל שלו. שהוא שולט בכולם, ואף אחד לא יכול למנוע ממנו לעשות מה שהוא רוצה. אם הוא היה ילד שלא בטוח בעצמו, וההורים שלו לא מי יודע מה תמכו בו ועזרו לו להתחזק, כמובן שהרצון לרגיש 'הכל שלי ואף אחד לא יאמר לי מה לעשות' היה מאוד חזק.

---------
פורסם ב: Apr 19 2018, 21:43 PM
צטט הודעה

There's a starman waiting in the sky

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 372
מגדר:
משתמש מספר: 51251

אני חושבת שכן, אבל הוא לא כיבד אותה מספיק כדי לשלוט ביצרים שלו לנשים אחרות.

אולי. יש הרבה גורמים להתנהגות כזאת, טראומה, ילדות רעה, ככה הייתה ההתנהגות כלפי אמא שלו, או שהוא סתם מגעיל.

כמו שכבר אמרתי, הוא לא כיבד את אמברלי מספיק בשביל לשלוט ביצרים שלו.
הוא הלקה את מקסון כדי שמקסון לא יסםר את זה לאף אחד.
תחשבו מה היה קורה אם זה היה מתגלה לממלכה, כולם היו שונאים אותו, מפגינים, ואפילו יכלו להגיח אותו מכיסא המלוכה.

--------------------
Light/להב 💛 18 💛 David Bowie 💛 Memento Mori 💛 1989 TV OUT!!!!
💛 כותב קצת 💛 מגמת קולנוע ;)

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

"Shee, you guys are so unhip it's a wonder your bums don't fall off"

Zaphod Beeblebrox~

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007