האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

תכנוני סופ"ש | אשכול הסבר + שלב ראשון
פורסם ב: Jun 27 2018, 16:56 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

תכנוני סופ"ש

אתם יודעים, אצלי בבית הספר כל הכיתה מתקבצת עם כספים בשביל מתנה למחנך שתיתן לו מזכרת מאיתנו - גם השנה נעשה את זה!
לדעתי זו מסורת מעולה, וצריך לעשות אותה בכל מקום בשביל להראות כבוד למורים. כמובן שלא מחובה, אחרת זה יאבד את הדבר הכי חשוב במתנה, המשמעות.

הו! גם אנחנו עושים את זה!

איזה מגניב זה! רגע אחד, אתם יודעים מי לא עושה את זה? צוות בית הספר לקסמים ולקוסמות הוגוורטס - וזה ממש מבאס, לא ככה? כאילו, הם לא נותנים מתנות לאף אחד וסתם מחכים כמה חודשים עד לשנת לימודים חדשה - איפה המתנות האלו? איפה הטקסים המשעממים? איפה הנאום הארוך עד - ייאוש של המנהל/ת? אלו דברים כל כך חסרים בהוגוורטס!
יואו, לא תאמינו על מה חשבתי עכשיו - אולי נכין את כל הדברים האלו בשביל הוגוורטס?

השתגעת? נעשה את כל הדברים האלה ביחד? ובחינם?!

ברור שלא! נעשה את זה שלב - שלב, כל שלב יהיה על פי הסדר שרשמתי, מההתחלה ועד לסוף! כלומר - יש לנו 3 שלבים! סך הכל. מלהיב, נכון?
אוי, ילדים, אכפת להם רק מהחרמשים שלהם ומנקודות הבית שלהם, אף אחד כבר לא משחק קווידיץ' בלי לקבל כסף בימים האלו...
בכל מקרה, מה אתם אומרים? רוצים להתחיל את השלב הראשון שלנו? רוצים להבטיח את השתתפותכם בכל השלבים? תוכלו לעשות גם וגם!

באמת? אנחנו בטוחים שזה יהיה אדיר! אנחנו בפנים! ושכחת את התגמול...

בטעות אתם תקבלו על כל שלב סכום שונה, תלוי בקושי המשימה, אז תכינו את עצמכם, כי יהיה שווה. בכל מקרה, לתכנון זה תקבלו 160 חרמשים ו - 6 נקודות בית!
עשיתם את הבחירה הנכונה, תסמכו עליי! טוב, לדעתי הגיע הזמן להתחיל את השלב הראשון! אם לא הצלחתם לנחש, השלב הראשון והמגניב מאוד שלנו ייעסוק ב...

מתנות!

אכן מתנות! אני אעבור מיד לאיך שהשלב יעבוד - לאחר שאסביר לכם משהו. מכיוון ויש מעט מדי מורים ויותר מדי תלמידים, החלטתי שנהיה יותר נחמדים! אנחנו לא ניתן מתנות רק למורים, אלא גם לעוד סוגיי דמויות הנמצאות בהוגוורטס - נדיב מצידי, לא? הו, דרך אגב, סוגיי דמויות הם לאו דווקא בני אדם, הם יכולים גם להיות חיות פלא או יצורים השוכנים בהוגוורטס.
בכל מקרה, הכנתי לכם טופס מגניב פצצות שתצטרכו להעתיק ולהשלים על פי הוראות כדי לעזור לכם - אתם תאהבו אותו! בכל מקרה, עליכם למלא את הטופס בחלקים שמותר לכם - עד שאגיד לכם את סוגיי הדמויות / דמויות. כשיתגלו לכם הדמויות שנבחרו לכם תצטרכו להשלים את הטופס על פיהם, מובן? כל שלב ייארך כ6 ימים!
מוכנים? היכונו - הכנו - צאו!

CODE
[B][COLOR=MediumAquamarine]שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=MediumAquamarine]סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי:[/COLOR][/B] ערכו את תגובתכם אך ורק לאחר שאתן לכם את הסוג / דמות.
[B][COLOR=DeepSkyBlue]מה הייתי נתן/ת לו/להם:[/COLOR][/B] פרטו כמה שיותר על המתנה, תהיו יצירתיים במתנה שתתנו! לפחות 2 וחצי שורות ללא אנטרים.
[B][COLOR=MediumAquamarine]למה דווקא המתנה הזו:[/COLOR][/B] פרטו, לפחות 3 שורות ללא אנטרים.
[B][COLOR=DeepSkyBlue]תגובת הסוג / דמות:[/COLOR][/B] בין אם היא / הם יודעים / יודעת לדבר, פרטו איך הם נראים - המומים, שמחים, עצובים. לפחות חצי שורה.
[B][COLOR=MediumAquamarine]הערות / דיוקן לפיבס?:[/COLOR][/B]

שימו לב, שימו לב! מי שישתתף בכל השלבים יקבל בונוס מיוחד לתגמול שלו בסוף התכנונים. ועכשיו, כשאתם מבינים הכל ומלאים באנרגיה והתרגשות, מוכנים לרוץ להשתתף ולהכין?

בהצלחה!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 27 2018, 17:02 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840

שם: לילי
כינוי: Hot Chocolate
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: גברת נוריס.
מה הייתי נתן/ת לו/להם: אני אתן לגברת נוריס סליל צמר בצבע תכלת - המתנה הקלאסית לחתול/ה. סליל הצמר הזה יהיה למעשה סליל חוט אינסופי, כך שברגע שגברת נוריס תתחיל לפרום את הסליל - הוא ימשיך להיפרם לנצח.
למה דווקא המתנה הזו: בחרתי לתת לגברת נוריס דווקא את המתנה הזו כי מצד אחד היא תאהב אותה ותיהנה לרדוף אחרי החוט (ובהתחלה גם תתלהב מהעובדה שהוא אינסופי והיא יכולה לרדוף אחריו לנצח), אבל מצד שני בסופו של דבר יימאס לה לרדוף אחרי החוט, שימשיך להיפרם לנצח - עד שימלא את כל הוגוורטס ויכעסו על גברת נוריס. כך כל הצדדים ירוויחו - גברת נוריס תיהנה בהתחלה מהמתנה, אך בסופו של דבר היא לא תיהנה כבר (נו, מה לעשות שהיא חתולה מפחידה?).
תגובת הסוג / דמות: טוב, כפי שאמרתי, בהתחלה גברת נוריס תתלהב מהחוט (ואולי אפילו תקרא לפילץ' לראות!), אך בשלב מסוים - אחרי שהיא תרדוף אחריו בכל הוגוורטס - יימאס לה ממנו והיא תהיה מתוסכלת ותנסה לברוח מהחוט.
הערות / דיוקן לפיבס?: אני אוהבת חתולים, כן? פשוט לא את גברת נוריס, היא מפחידה.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 27 2018, 17:05 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
משתמש מספר: 21885

שם: נגה
כינוי: לונגה
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: רוחות רפאים
מה הייתי נתן/ת לו/להם: כמו שרוחות הרפאים מעלות מחזות בסעודת ליל כל הקדושים או בתחילת השנה, אז בסעודת סיום השנה התלמידים יעלו הצגה קצרה על חיו ומותו של כל אחת מרוחות הרפאים בטירה. מכל בית יהיו נציגים שיכתבו וימחיזו את הסיפור של רוח הרפאים של הבית שלהם.
למה דווקא המתנה הזו: טוב, אי אפשר לתת לרוחות רפאים מתנות חומריות. לא רק שהן לא יכולות להשתמש בזה, זה גם יכול לפגוע בהן (כמו שניק כמעט בלי ראש נפגע כשהוא רואה תלמידים נהנים מהסעודה שהוא לא יכול לטעום ממנה). לכן מתנה שהיא לא חומרית בדוגמת הצגה היא דרך לשמח ולכבד אותן.
תגובת הסוג / דמות: הם יתרגשו מאד.או שהם ישמחו על הכבוד שניתן להם ולסיפור שלהם, או שזה יזכיר להם את החיים שהיו להם לפני ויעלה בהם זיכרונות ונוסטלגיות.
הערות / דיוקן לפיבס?: רעיון מעולה לפעילות (:

הודעה זו נערכה ע"י לונגה ב Jun 28 2018, 12:53 PM

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
פורסם ב: Jun 27 2018, 17:09 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

לילי! את קיבלת את הדמות גברת נוריס, השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, אם כמה שאנחנו שונאים את החתולה הזו.

נגה! את קיבלת את סוג הדמויות של רוחות הרפאים, השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, אם כמה שהם מאוד מצומצים באפשרויות המתנה.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jun 27 2018, 21:34 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

שם: נעמה
כינוי: The Fairy Of Music
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: הדיוקנאות שברחבי הוגוורטס (לא כולל את דיוקנאות המנהלים)
מה הייתי נתן/ת לו/להם: אז בהתחלה חשבתי על מתנה פיזית אבל הם ליטרלי רק ציור, אז חשבתי לתת להם מתנה מגניבה מאוד מאוד. נכון יש את "מלך/מלכה ליום אחד?" שבו ביום ההולדת של מישהו, הוא נשאר בבית ולא הולך לבית הספר ועושה מה שבאלו? אז הפעם זה יהיה "מנהל ליום אחד." כל אחד מהדיוקנאות יזכה להחליף מיקום עם דיוקן אחר שבחדר של מנהל הוגוורטס הנוכחי, ורק ליום אחד, ואז לראות - איך זה להיות מנהל? הם בטח ממש ירגישו מאגניבים בטירוף. ככה כל דיוקן בבית הספר, יום אחד דיוקן 1 וביום למחרת הדיוקן שלידו. מגנוב!
למה דווקא המתנה הזו: אז חשבתי לתת להם דווקא את המתנה הזו כי בתכל'ס אי אפשר לעשות הרבה לדיוקנאות שהם ליטרלי שום דבר מלבד ציור שבו הנפש של הבנאדם. אי אפשר להביא לו מתנה פיזית כי הוא לא יוכל לגעת בה או ליהנות ממנה. בנוסף, מי לא רוצה להיות מנהל ליום אחד? ;) אני חושבת שזה יהיה ממש מגניב לחוות את החיים של מנהל ליום אחד. הוא מקבל זכות לייעץ למנהל הנוכחי, וגם אם הוא לא המנהל בעצמו, הוא יוכל לראות את החיים של מנהל. הם יזכו לייעץ לו ולעזור לו ולהרגיש איך זה להיות בעל אחריות ענקית כלפי בית ספר שלם, ולא סתם בית ספר, בית הספר הכלכך מפורסם שכולם מכירים ואוהבים. מתארים לעצמיכם כמה זה קשה?
תגובת הסוג / דמות: כשאני אגיד להם שזו המתנה שלהם הם יתחילו לצרוח מרוב התרגשות - הרי מי לא רוצה להרגיש ולחוות את החיים של מנהל הוגוורטס, גם אם אתה מת ואתה בתוך דיוקן, וגם אם זה לזמן קצר - היי, אתה מנהל ליום אחד. ;)
הערות / דיוקן לפיבס?: פעילות מגניבה ^^

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Jun 27 2018, 21:43 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

שם:ג'ו
כינוי:תן לחתול לשמור על השמנת
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: אבירי האבן
מה הייתי נתן/ת לו/להם: הייתי נותן לאבירי האבן שיריון חדש מאבן שלא נשברת וחרב חדשה שלא נשברת ושאי אפשר להוציא אותה מהיד של מי שאוחז בה אלא אם כן הוא מסכים. ולמי שאין חרב, אז אלה, או פגיון וגם מגני ברכיים ומגני מרפקים וקסדה וכל דבר שיעזור להם להגן על טירת בית ספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות בעת הצורך. אהה, וגם נעלי אבן חדשות, כדי שלא ישתפתפו להם כפות הרגליים.
למה דווקא המתנה הזו:בגלל שהם מאוד חסרי הגנה בדרך כלל, מלבד או איזה שהוא כלי נשק אחר אין להם שום דבר שיעזור להם להגן על בית ספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, אפילו שהם עשויים מאבן, מאוד היה מועיל להם איזה מעיל אבן בלי שביר עם המון כיסים לחרב, פגיון, קסדה נוספת, רימוני יד שמשתמשים בהם כדי להרוג או לעשות הלם, כדי שהם יוכלו להתגנב לתוך צבא האויב ולהרוג אותו.
תגובת הסוג / דמות: הם נראים חסרי הבעה, כי בכל זאת, הם אבן
הערות / דיוקן לפיבס?: :)

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 27 2018, 22:03 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

נעמה! את קיבלת את סוג הדמויות של הדיוקנאות שברחבי הוגוורטס (לא כולל את דיוקנאות המנהלים), השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, ונסי להתחשב בכל רצון של דיוקן ולשלב למתנה כללית.

ג'ו! את קיבלת את סוג הדמויות של אבירי האבן, השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, אם כמה שהם קשים בשבילנו.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jun 28 2018, 17:19 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

שם:חוי
כינוי:Bastian Balthazar Bux
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: האגריד, שומר הקרקעות
מה הייתי נתן/ת לו/להם: המתנה שהייתי נותנת להאגריד היא חץ וקשת חדשים שיכולים לירות מתוכם גם רשתות חזקות וגם מעין רצועות דביקות שיקבעו את החיה או היצור שהוא רוצה ללכוד, ואת הקשת אני אצור מעץ מבריק שבכל פעם מתקן את עצמו כך שלא יוכל להתקלקל או להשבר ולקשת יהיו מייתרים חזקים משערות זנב חד קרן, שהם חוטים חזקים במיוחד.
למה דווקא המתנה הזו: מכייון שהאגריד עובד רבות בצייד בעלי חיים אבל הוא בעל נפש רגישה ולא הי רוצה לפגוע בהם כך שאם תיהיה חיה שהוא לא ירצה להרוג אלה רק ללכוד הוא יוכל לירות עליה רשת, ואף עם תיהיה חיה חולה שהאגריד יצטרך ללכוד בלי להזיק לה הוא יוכל לתפוס אותה ולטפל בה במסירות. וכידוע לנו האגריד הוא חצי ענק כך שהוא די חזק וביש מזל וגם אם יקרו פעמים שבהם בטעות הוא ישב על הקשת היא לא תישבר או תהרס, ובמקרה וימתח את המיתר חזק מדי הוא לא יקרע כי הוא חזק מדי וכמעט בלתי ניתן להריסה
תגובת הסוג / דמות: האגריד יבהה בי כמה דקות בהלם ואז יפלוט קריאת התפעלות ויתרגש ממש ויגיד משהו בסגנון "זה הדבר הכי טוב ושימושי שאי פעם קיבלתי"
הערות / דיוקן לפיבס?:

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Jun 28 2018, 17:40 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

חוי! את קיבלת את סוג הדמות של שומר הקרקעות - האגריד!, השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, ונסי להתחשב בכל מה ששומר קרקעות יכול לקבל.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jun 28 2018, 22:59 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

שם: אביטל
כינוי: יש אותו בצד נראה לי (:
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: ערכו את תגובתכם אך ורק לאחר שאתן לכם את הסוג / דמות.
מה הייתי נתן/ת לו/להם: פרטו כמה שיותר על המתנה, תהיו יצירתיים במתנה שתתנו! לפחות 2 וחצי שורות ללא אנטרים.
למה דווקא המתנה הזו: פרטו, לפחות 3 שורות ללא אנטרים.
תגובת הסוג / דמות: בין אם היא / הם יודעים / יודעת לדבר, פרטו איך הם נראים - המומים, שמחים, עצובים. לפחות חצי שורה.
הערות / דיוקן לפיבס?:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Jun 28 2018, 23:33 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

אביטל! את קיבלת את הסקיב החביב על כולנו בעולם המקביל, פילץ'. השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, ונסי להראות לו את הרצון שלך אם כמה שהוא מדכא.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jul 2 2018, 15:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

שם:
איימי
כינוי:
Mhgf
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי:
פוקס עוף החול
מה הייתי נתן/ת לו/להם:
אז חשבתי לעצמי, איזו מתנה יכולה להתאים לעוף חול מיוחד כמו פוקס והבנתי שמה שעוף חול באמת צריך זה אהבה מבני מינו, אז אני החלטתי לתת לו -
בובת עוף חול שתיהיה חברתו ותשמש לו למקור אהבתם של בני מינו.
למה דווקא המתנה הזו:
חשבתי על עופות חול בגלל המשימה הזו ונזכרתי שעופות חול בעצם חיים לנצח כך שלא נראה לי שהם מתרבים במקרה של פוקס, מה שאומר שהוא כנראה לא ראה את אחד/ת מבני מינו כבר שנים מה שאומר שהוא בטח ישמח לקצת אהבה מבני מינו.
תגובת הסוג / דמות:
כאשר אני אביא לו את הבובה של עוף החול אני חושבת שפוקס מאד מתרגשת ויפלוט קריאת התרגשות ואולי יחבק את הבובה החדשה שלו או משהו כזה.
הערות / דיוקן לפיבס?:

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 2 2018, 16:03 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

איימי! את קיבלת את הדמות פוקס. השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, כי לעוף חול נדיר כזה צריך להביא מתנה מיוחדת.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jul 2 2018, 16:11 PM
צטט הודעה

"...I was a victim of magic"

פרטי משתמש
חרמשים: 126744
משתמש מספר: 65695

שם: רוני
כינוי: בצד
סוג הדמויות / הדמות שניתנה לי: ערכו את תגובתכם אך ורק לאחר שאתן לכם את הסוג / דמות. גמדוני הבית happy.gif
מה הייתי נתן/ת לו/להם: פרטו כמה שיותר על המתנה, תהיו יצירתיים במתנה שתתנו! לפחות 2 וחצי שורות ללא אנטרים. בתור מתנה לגמדוני הבית, שמשוכנעים שעליהם להיות עבדים הייתי נותנת להם ספר זכויות, כי אני חושבת שעדיף לא להכריח את הגמדונים ולהתנהג איתם בצורה עדינה, אז במקום להכריח אותם להיות חופשיים או עבדים ניתן להם את הספר, ואני חושבת שהספר ישפיע עליהם כי הם יראו את הזכויות וירצו להיות חופשיים.
למה דווקא המתנה הזו: פרטו, לפחות 3 שורות ללא אנטרים. כמו שכתבתי למעלה, ספר זכויות הוא לא הכרחה, הוא בסה"כ ספר. כאשר אני נותנת למישהו להסתכל בזכויות שאין לו, בדרך כלל הוא ירצה גם. הגמדונים גדלו לעובדה שהם עבדים, ובלי להכריח אותם או להתנהג איתם בגסות, אלא בדרךך עדינה, ספר הוא המתנה המושלמת. הם יבינו לאט לאט בעת עיונם בספר וזה ישפיע על הרצון שלהם לחופש.
תגובת הסוג / דמות: בין אם היא / הם יודעים / יודעת לדבר, פרטו איך הם נראים - המומים, שמחים, עצובים. לפחות חצי שורה. בהתחלה גמדוני הבית יראו המומים, יזעפו וירחיקו מהם את הספר, אך כשנשאיר אותו בסביבה שלהם הסקרנות תתגבר עליהם והם יהיו מוכרחים להציץ בספר, לאט לאט יקראו עוד ועוד, ובסוף יבינו שכל חייהם היו הם עבדים וירצו להיות חופשיים.
הערות / דיוקן לפיבס?: פעילות מקסימה :)

--------------------
רוני/סוקי || היא/את || DDLC/BSD || GENSHIN || INTP 🌸
User Posted Image
מירקל מיוזיקל - האדס - דאנגנרונפה - ועוד כמה בסגנון D:

Oh, I'm just a girl, living in captivity
Your rule of thumb makes me worrisome
?Oh, I'm just a girl, what's my destiny
...What I've succumbed to is making me numb

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 2 2018, 16:15 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

רוני! את קיבלת את סוג הדמויות של גמדוני בית - מטבחים. השתדלי להיות יצירתית ומתחשבת, ונסי לא להרתיע אותם בגלל שהם כה נוקשים עם עצמם.

--------------------

איש אשכולות של ממש

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007