האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

קפיצה לעמוד (8) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סדרה של צרות || משחק, ...Look away, look away
פורסם ב: Dec 11 2018, 16:51 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1817
מגדר:female
משתמש מספר: 61545
חפצי המשתמש: צפה

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 11 2018, 11:52 AM)
דאב, Riva Ash - אסטריאה דה גוורה:
OOG: לצטט את התגובה שלי, אם אפשר
IG:
"לא, סתם מצאתי את התמונה הזאת," הוא קובע בקלילות.
"אני מאמין שיש מיסתוריות ותעלומות רבות בחייך, אסטריאה דה גוורה." הוא ממשיך. מתי אמרת לו את השם שלך?
"האירגון שלי יכול לפתור לך אותן," הוא ממשיך.
"גם המשפחה שלך לקחה חלק בו, ואנו מחפשים מגוייסים חדשים." הוא ממשיך.
"כדי להצטרף כל מה שעלייך זה לענות בחיוב. אסטריאה דה גוורה, האם את מתנדבת?" הוא שואל, ולמעשה, את מרגישה שאת מעוניינת לומר כן. מעוניינת לומר שתתנדבי.[/ALIGN]

דאב, Riva Ash-אסטריאה דה גוורה

אני מרגישה קצת לחוצה, להצטרף לארגון שאף פעם לא שמעתי עליו? מצרפים אותי למאפיה או משהו? אולי איזו כת?
הסקרנות גוברת עליי אבל אני מזכירה לעצמי שלא סומכים על אנשים זרים. במיוחד לא נהגי מוניות מוזרים.
"אני יכולה לקבל עוד מידע? אולי מי מהמשפחה שלי השתתף בארגון?" אמרתי, "אני אצטרף, אני רק רוצה לדעת מי היה בארגון המסתורי הזה"

--------------------
דאב^ אשת שרת הקסמים^ 20 ^לנה דל ריי^ סקרימינג טריז^ הפיקסיז^

User Posted Image

It's the strangest life I've ever known - Jim Morrison

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 11 2018, 19:31 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

איימי, Lady Stardust - אמה לוינסון:
IG:
"אמרתי לך, אני נוסע לאן שאת מעוניינת," הוא אומר ומתיישב במקומו במכונית. את נכנסת אחריו, לפתע קצת יותר בטוחה ממה שהייתה הבוקר, ואז הוא מרים תמונה של תינוקת.
"חמודה, לא?" הוא מממלמל בחולמניות.

איימי, Lady Stardust - אמה לוינסון
אני אוהבת תינוקות כמעט כמו שאני אוהבת גורי כלבלבים, או חתולים, או גורים בכללי. כן. אני פשוט משוגעת על תינוקות ומאד אוהבת אנשים שאוהבים גם הם תינוקות. אני חושבת שהאיש הזה הוא אביה של התינוקת המתוקה הזאת, שאפילו בעייני חובבות השוויון בין תינוקות היא חמודה ומקסימה מהרגיל, ועוד על פי החולמניות שלו זה נשמע כאילו הוא אוהב אותה מאד. "הו ואוו היא מהממת. פשוט מקסימה ביופיה" אני עונה לו באושר ומתיקות בכדי לחזק את האמירה. אני מתחילה להרגיש הרבה יותר בטוחה ונינוחה בתוך המונית הזאת, ומתחילה לבטוח ולחבב את האיש הזה, אז אני ממשיכה בשאלה "שלך, נכון?" בחיוך ידידותי וחמים, כמובן.

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 13 2018, 17:05 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 11 2018, 12:52 PM)

ראיין, Motivation - ג'ושוע בל:
"אני מעוניין לגייס אותך לאירגון שההורים שלך היו בו," האיש קובע, ולפתע מחייך, כאילו הוא נזכר בזיכרון ישן.
"אתה לא חייב להסכים, אבל אני מאמין שזה יפתור את כל ה...מיסתוריות בחיים שלך," הוא ממשיך.
"כדי להסכים, כל מה שעלייך לעשות הוא ללכת ולתפוס מונית. יחכה לך שם נהג שיראה לך תמונה של תינוק, ולאחר שתתייחס לתינוק, עלייך לומר את המילים - אני מתנדב." הוא קובע, בנימה רצינית לפתע.
"אני לא יכול לפרט מעבר כרגע. בהצלחה." הוא קובע, ונעלם כאילו מעולם לא היה.

גלגלי שיניים התחילו לפעול בראש שלי במהירות הבזק - ומיד ידעתי שאם אפנה למונית, חיי ישתנו לנצח. תמיד רציתי הרפתקה בחיי, והזר נותן לי הרגשה בטוחה שאם אעשה כדבריו, חיי ישתנו לעד. האם אקח את הסיכון הזה? מה זה יעשה לי? יש לי יותר מדי שאלות בראש, הוא חייב לתת לי מענה. אבל יש את השאלה החשובה מכולן.
"רגע!" יצאתי מהתנוחה הבטוחה והקשיחה שלי והושטתי יד לעבר המקום בו היה, בעיניים פעורות ופחד גלוי. "מה קרה להורים שלי?"
אם הוא באמת חושב שזה יפתור את כל שאלותיי, אתן לזה סיכוי. רצתי לעבר המיקום שבו נעלם ונאנחתי חלושות.
"מונית!" צעקתי ונופפתי עם ידי אל הכביש, מחכה לראות מונית צהובה שעוצרת בשבילי.

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Dec 14 2018, 07:07 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

חוי, Trellis - אנדרו בת':
IG:
אחרי שהחלטת שתדבר עם אמא שלך אחר כך, אתה שקט יותר. אתה מתעסק בציור ואוכל במקביל עד שהקיר הופך לציור אמיתי של ממש, וזה מרגיע אותך אפילו יותר - אין כמו ציור שחי במחשבותייך וכעת חי גם במציאות.
לאחר שאתה מסיים ומתנקה, אתה הולך לדבר עם אמא שלך. היא יושבת בסלון ומדפדפת בספר גדול שאף פעם לא הרמת כי לא הצלחת - ההיסטוריה הלא גמורה של האירגונים הסודיים.

הרגשתי מעין שלווה נפשית כזאת אחרי ההחלטה, לא הבנתי עד עכשיו כמה הייתי נסער בדקות האחרונות. הסתכלתי על הציור הבלתי גמור והאוכל בצלחת חהסתערתי על שניהם, בתוך כמה דקות הציור התחיל לקבל צורה מוכרת בדיוק כמו שתיכננתי, זה כבר העלה חיוך על פני, ההרגשה של השלמת ציור מספקת ביותר, פתאום מסתם דמיון הציור הופך להיות חלק ממשי ומוחשי ממש מול העיניים. הסתכלתי סביבי, הידיים היו מלאות צבע וגם הבגדים, סיימתי את הציור וניגשתי לכיור בצד החדר לשטוף ידיים. יצאתי אל הסלון לדבר על אימי לגבי הרעש וכל ההתנהגות המוזרה שלה, היא ישבה בסלון ועיינה בספר כבד לגדול שמאז ומעולם לא הצלחתי להרים ולהוציא מהמשך, תהיתי איך היא הצליחה אבל זה לא הטריד אותי יותר מדי- הטריד אותי יותר העיתוי שבו היא קוראת את הספר, פעם כשהצלחתי לקרוא את שמו הכותרת היתה 'ההיסטוריה של הארגונים הסודיים' לא הייתי בטוח שזה השם המלא אבל לחלוטין העיתוי היה מטריד, בייחוד כשהיא לא נגעה בספר הזה כבר שנים - מאז ומעולם בעצם. כחכחתי בגרון כדי שתשים לב לקיומי והתיישבתי לידה "תסבירי לי, בבקשה".

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Dec 14 2018, 15:46 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
משתמש מספר: 52249

שקד, Darth Hader - קיארה ריס-גפלר
"קיארה ריס-גפלר, אני מאמין כי בחייך יש תעלומות רבות," אומר לפתע הנהג, ואת מרימה את הראש.
"אני מניח שאת מעוניינת לפתור אותן, ואני שמח לבשר לך שיש לי פיתרון לכך." הוא ממשיך.
"המשפחה שלך גם לקחה חלק באירגון זה, ואנו מחפשים מגוייסים חדשים. כל מה שעלייך לעשות זה לענות בחיוב. קיארה ריס-גפלר, האם את מתנדבת?" הוא שואל, וההבעה שלו גורמת לך לרצות להסכים.

אני ממשיכה לבהות מחוץ לחלון ולחשוב על הכל ושום דבר, עד שאני שומעת את הנהג קורא בשמי. אני מרימה מיד את הראש, מנסה מצד אחד להקשיב לו, ומהצד השני- להיזכר מתי בכלל אמרתי לו אותו.
הנהג אומר משהו על תעלומות וארגון שיכול לעזור לי לפתור אותן. כשאני מנסה לחשוב לעומק, אני לא מוצאת תעלומות משמעותיות בחיים שלי, אבל דווקא הדבר השני שהוא אומר מושך אותי יותר- זה שגם המשפחה שלי לקחה חלק בארגון. ולפי נימת הקול שלו, אני מאמינה שהוא מדבר על המשפחה הביולוגית שלי.
אני מתלבטת עם עצמי במשך כמה שניות- אני רוצה לדעת יותר על המשפחה שלי... אבל מצד שני, כבר יש לי אחת אחרת, החיים שלי לא כאלה רעים. ולפי סרטי הפעולה (המעטים) שראיתי, תמיד להצטרף לארגון סודי פירושו לעזוב את החיים הקודמים שלך. אני מעיפה מבט נוסף בגיטרה שלי, שההורים המאמצים שלי קנו לי אחרי המוות של סבתא, וזה גורם לי לקבל החלטה.
אני מסתכלת שוב על הנהג, ושואלת בקול מהוסס: "אם אני אגיד כן, אני אצטרך לעזוב את לוצרן? את המשפחה שלי? כי אם כן, אז... אני אוכל לקבל קצת זמן לחשוב על זה?"

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Dec 14 2018, 20:09 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

אורטל, קטנטנה - הארלי קמיל אנלרט:
הרגליים שלך לוקחות אותך אל חנות הבגדים הקטנה בקצה הקניון. זו הליכה לא קצרה, אבל את ספורטאית אחרי הכל.
המוכרת מחייכת ברגע שאת נכנסת, וברור לך שאין אף אחד בחנות מלבדך. בכל זאת, קצת אחרי שאת מתחילה לשוטט בין הבגדים בסגנון הישן שסביבך, את שומעת רעש - כמו מישהו שמפיל המון קופסאות.
"מה זה הרעש הזה?" את שואלת, בדיוק כמו שהמכתב ביקש.
"שום דבר," המוכרת עונה בשלווה, והחיוך שלה גדל עוד יותר.

אורטל, קטנטנה - הארלי קמיל אנלרט:
אני מבינה מה עלי לעשות והולכת אל חנות הבגדים הקטנה המדוברת בקצה הקניון. אני עושה את כל מה שהיה כתוב במכתב, הרעש נשמע, אני אומרת מה שצריך, המוכרת אומרת מה שצריך ואז היא חיוך עלה על פניה ואני מבינה שעשיתי מה שצריך, עכשיו אני רק מתח מה יקרה עכשיו. אני מכינה את הרגליים שלי כבר לרוץ ואת המודעות שמכל מקום יכול לקפוץ עלי משהו אז להיות מוכנה לכל דבר ולהקשיב לכל תנועה אם יקרה משהו ומנסים לעבוד עלי אברח במהירות. אני כל כך רוצה להגיד עוד משהו, אבל אני חוששת להגיד, לשאול מה קורה כאן, אבל מה יקרה אחר כך? לכן אני פשוט נשארת בשקט עד אשר יפנו אלי וממשיכה להביט בחנות הקטנה ולעבור על הבגדים שאגב, לא ממש לטעמי.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Dec 16 2018, 19:46 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 11 2018, 12:52 PM)
תם, Nico Di Angelo - שקד שבחון:
אתה מתעלם מהשאלה של הנהג, והוא ממשיך בנסיעה בשקט. כשאתם מתקרבים ליעד שלך, הוא עוצר ברמזור אדום ומרים את הראש שוב.
"שקד שבחון, במידה ותסכים כל המיסתוריות בחייך תסתיים ותפתור את תעלומת מוות אחותך. האם אתה מתנדב?" הוא שואל בקול יציב ונחוש, ומשהו בהבעה שלו גורם לך לרצות לענות כן - אפילו שאין לך מושג על מה מדובר.

OOG: אני רק אומר זה סופר ישיר חשבתי שהvfd קצת יותר חכמים מזה
IG:
הסתכלתי עליו וניסיתי להכין כמה שאני יכול מה הוא בכלל רוצה ממני, אבל לא הצלחתי. לא הבנתי על מה הוא מדבר - בכלל לא הבנתי על מה הוא מדבר - אבל שום נהג מונית לא אמור לדעת מה היה עם ים. וגם אם הוא שמע על זה ממישהו באזור, הוא לא אמור לדעת שאנחנו לא באמת יודעים מה קרה. ויותר מזה, הוא אמור לדעת לא לדבר איתי על זה. חשבתי על זה שהוא יכול להיות איזה קריפ שיחטוף אותי ויספר לי שקרים עליה, אבל קריפ שיחטוף אותי לא ידחוף לי תמונה של תינוק לפרצוף וישאל אותי אם הוא חמוד, לא? או שכן. לא יודע. ועדיין. זה לא שהיה לי יותר מדי מה לפספס היום. ובשביל כל קצה חוט לגבי ים...
״בסדר,״ עניתי.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 17 2018, 16:24 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 11 2018, 04:52 AM)
יונתן, george weasley - אדוארד קלארק:
"יש לך שתי אפשרויות, אבל אני חושב שהאפשרות הראשונה עדיפה יותר." הבוט ממשיך וכותב.
"בעוד מספר דקות תשמע רעש, כל רעש. עלייך לשאול 'מה זה הרעש הזה?' ולאחר מכן לומר שמדובר בשום דבר. לאחר מכן, עלייך לשאול את עצמך בקול רם - 'אם זה שום דבר, מדוע היה רעש?' ומשפט זה יבהיר לנו שאתה מעוניין להצטרך לאירגון." הבוט קובע.
"אם אתה מעוניין לשמוע את האפשרות השניה, כתוב כאן." הוא ממשיך.

הבוט המשיך לכתוב. "יש לך שתי אפשרויות, אבל אני חושב שהאפשרות הראשונה עדיפה יותר". לא ידעתי מה לעשות. אף-פעם לא הרגשתי ככה. תמיד הייתי בשליטה, אני הייתי זה שנותן לאחרים אפשרויות - לא לי.
הבוט סיפר לי שבעוד כמה דקות אני אשמע רעש. לאחר מכן עלי לשאול "מה זה הרעש הזה?" - ואז לומר שמדובר בשום דבר. הבוט רק המשיך לכתוב. "לאחר מכן, עלייך לשאול את עצמך בקול רם - 'אם זה שום דבר, מדוע היה רעש?'" הוא הוסיף שהמשפט הזה יהיר להם שאני רוצה להצטרף לאירגון.
איזה אירגון? מה לעשות? אני לא מבין. לא הבנתי כלום.
ואז, הוא הוסיף:
"אם אתה מעוניין לשמוע את האפשרות השניה, כתוב כאן." הוא ממשיך.
הרמתי את אצבעותי, ואז החזרתי אותן לשולחן, שוב ושוב פעמים רבות בחוסר החלטיות.
מה עלי לעשות?!

--------------------

---------
פורסם ב: Dec 20 2018, 12:34 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

הדס, Violet Baudelaire - אוליביה ג'ונסון:
הנהג מהנהן ומתחיל בנסיעה. כאשר אתם מגיעים לרמזור אדום, הוא עוצר ומרים את הראש.
"אני מאמין שיש בחייך תעלומות רבות, ולאירגון שלי יש דרך לסיים אותן," הוא מציין בשלווה.
"המשפחה שלך גם לקחה חלק באירגון זה, ואנו מחפשים מגוייסים חדשים. כל מה שעלייך לעשות הוא להסכים. אוליביה ג'ונסון, האם את מתנדבת?" הוא שואל באותה שלווה, אך המבט שלו נחוש - כאילו הוא בטוח שתעני כן.
ואת מעוניינת לענות כן, למרבה ההפתעה.

הנהג מהנהן ומתחיל בנסיעה. אני אוהבת את השקט שנוצר, אך אני קצת דרוכה אם הוא ירצה לעשות עוד משהו מוזר. רק כשאנחנו מגיעים לרמזור אדום הוא עוצר ומרים את הראש.
"אני מאמין שיש בחייך תעלומות רבות, ולארגון שלי יש דרך לסיים אותן," הוא מציין בשלווה, כאילו אנחנו באמצע שיחה.
אני מביטה בו בחוסר הבנה, אך לא אומרת דבר ומחכה שימשיך. אולי הוא יבין שעד עכשיו שתקנו ויסביר את עצמו.
"המשפחה שלך גם לקחה חלק בארגון זה, ואנו מחפשים מגויסים חדשים. כל מה שעלייך לעשות הוא להסכים. אוליביה ג'ונסון, האם את מתנדבת?" הוא שואל באותה שלווה, אך המבט שלו נחוש כאילו הוא בטוח שאני אענה כן.
אבל איך אני יכולה לענות בחיוב ככה? המידע שמשפחתי הייתה בארגון חדש לי לגמרי. מצד אחד אני רוצה לחקור ולדעת על זה ואני מאד סקרנית, מצד אחר אני לא בטוחה שאני רוצה להתקרב לדברים כאלו- ומי אמר בכלל שהנהג צודק. אבל אולי אני פשוט אזרום עם זה? אני לא מפחדת.. אני עוצרת את עצמי מלענות ישר. נושמת רגע עמוק. קודם שואלים שאלות, אוליביה.
"מה זה הארגון הזה? יש לך הוכחה שהמשפחה שלי הייתה בו?"

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Dec 22 2018, 19:05 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

אורי, Louis Litt - היינריך פון בראון (היין):
OOG: לכתוב את השם בצבע בהתחלה כמו שאני כותבת, בבקשה :)
IG:
אבא שלך מסתכל עלייך, ומסתכל עלייך עוד קצת. לרגע אתה תוהה אם אמרת משהו לא בסדר - מה לעזאזל אמרת לא בסדר?! - ואז הוא מתנער, ממש כאילו הוא שקע לרגע בחלום.
"אני אבדוק. מה היה הרעש הזה? ראית מישהו?" הוא שואל.

OOG: סליחה על האיחור
IG:
"לא ראיתי אף אחד, אבל אולי הוא הסתתר בעצים או משהו..." מילמלתי, עדיין מנסה להבין את מצב רוחו של אבא שלי. "אולי תבדוק במצלמות האבטחה?" הצעתי בחשש קל, במקרה שאבא שלי כועס יתכן שהוא יכעס עליי שהצעתי את הרעיון. "טוב, אני הולך ללמוד" אמרתי לאחר רגע, כדי להתרחק ממנו מהר ולחזור ללימודי הקוראנית.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Dec 25 2018, 19:01 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
משתמש מספר: 57621

OOG: ממש מתנצלת על האיחור, אני חולה עם חום גבוה ובקושי הצלחתי להביא את עצמי למחשב :( ועוד משהו - בבקשה, תצטטו את ההודעה שלי עם ההוראה שלכם ותכתבו את השם שלכם בצבע כשאתם מגיבים. זה ממש יקל עלי
עוד שישה ימים העונה החדשה!!! ואני עדיין בספר שבע איף

המונית נעצרת כמעט מיד, כאילו היא חיכתה לך. אתה עולה בחשדנות - מחפש סימן לאותה מיסתוריות שהאיש שדיבר איתך אמר עליה - אבל כל מה שיש בתוך המונית זה את נהג המונית המחייך.
"שלום לך, לאן אתה צריך?" הוא שואל בחיוך. לאחר מכן, משום מקום, הוא מוציא תמונה של תינוקת.
"מקסימה, לא?" הוא ממלמל בחולמניות.

איימי, Dark Chocolate - אמה לוינסון:
"כן, האמת שכן. אבל לא ראיתי אותה כבר הרבה זמן... ענייני עבודה," הוא ממלמל בעצב, ובוהה בתמונה של התינוקת.
"היא בטח השתנתה כבר הרבה, היא אמורה לחגוג שנה בקרוב." הוא ממשיך באותו טון עצוב.
"לאן את צריכה, שוב?" הוא שואל לאחר רגע, ונראה שמתנער מהעצבות שעוטפת אותו. כאילו כדי לאשר את המחשבה שלך, הוא גם מחייך.

מאיה, White Chocolate - הילארי ג'ף:
"מעולה," הנהג ממלמל בקלילות, כאילו לא החלטת הרגע החלטה שתהפוך את החיים שלך לגמרי.
"הגענו. ה-V.F.D יצרו איתך קשר הלילה, בהצלחה," הוא ממשיך, ובשנייה שאת יורדת מן המונית הוא מסתלק - אפילו לא לוקח את הכסף שלו.
טוב, זה לא מה שציפית לו. אבל היי, לפחות תוכלי לקנות חצים חדשים. אומנם הוא קצת חפר בשכל, אבל הוא כן ביצע את העבודה שלו. את מתחילה ללכת לכיוון חנות הקשתות, הראש שלך שקוע במחשבות.

יובל, Len - ברנדן קלאן:
"אם לא תסכים, תוכל להמשיך פשוט לחיות את חייך. לצערי זה אומר שמעולם לא תדע מה קרה לאחותך או איפה היא עבדה, ושלא תוכל לקחת חלק בהצלת העולם שבה האירגון שלנו עוסק," הוא מסביר.
"ביצוע ההוראות שלי לא מחייב, הוא מזמין. אם תבצע את ההוראות, נדע שאנו יכולים ליצור איתך קשר ולספר לך עוד על האירגון בצורה מסודרת," הוא ממשיך, ואתה עוד יותר לא מצליח להחליט האם הוא מדבר שטויות או שכל הסיפור הזה רציני. אבל מה כבר יש לך להפסיד, אם לבצע את ההוראות לא יחייב אותך לכלום?

אורטל, Barbie Girl - הארלי קמיל אנלרט:
את נזכרת באיחור מזעזע ששכחת את החלק האחרון של המכתב.
"אם זה שום דבר, מדוע היה רעש?" את ממלמלת במהירות.
המוכרת מושכת בכתפיים, אבל הנחת שזו תהיה התגובה. אחרי כמה דקות שכלום לא קורה בהן, את מחליטה להסתובב בחנות הבגדים, ואולי לנסות למצוא משהו שמתאים לך על אף שכל הפריטים נראו כאילו הם יצאו משנות החמישים.

"כן, אתה צודק," אבא שלך ממלמל בשעה שאתה הולך.
"בהצלחה," הוא מוסיף, ואתה נעצר. רגע, מה? ממתי אבא שלך אומר לך -בהצלחה-?
אתה מתחיל לתהות אם הוא חולה או משהו, או שאולי אתה נמצא כרגע באיזה חלום שמרגיש ממש מציאותי. קודם כל הרעש הזה, אחר כך אבא שלך מסכים איתך, ועכשיו הוא גם אומר לך בהצלחה? משהו פה לא בסדר.

"אסור לי לומר לך הרבה," אמא שלך אומרת בשקט, ממשיכה לדפדף בספר. אתה מכריח את עצמך לא לנסות לקרוא מה כתוב בו - משום מה זה מרגיש לך כמו משהו שאסור לך לעשות.
"אח שלך היה חבר בעבר באירגון סודי." היא ממשיכה לאחר רגע, ונאנחת.
"אני כמעט ולא יודעת עליו בעצמי, אבל לאחר מותו קיבלתי את הספר הזה, שיסביר לי מעט דברים. לצערי, אני לא יכולה לספר לך בחופשיות עליו." היא ממשיכה. מוזר, היית זוכר את הספר הזה אם הוא הגיע אחרי שאח שלך מת.
"יסבירו לך הכל היום בלילה, אל תדאג," היא קובעת, והולכת להחזיר את הספר למקום - לא לספרייה, אלא למקום אחר בבית, ככל הנראה כדי שלא תוכל להגיע אליו.

יונתן, george weasley - אדוארד קלארק:
אחרי מחשבה ארוכה, אתה מחליט לשאול את הבוט מה האפשרות השניה. האצבעות שלך רועדות כשאתה מקליד את השאלה - לא משהו אופייני לך.
"האפשרות השניה היא שתצא לתפוס מונית, ונהג המונית יראה לך תמונה של תינוק. אחרי שתגיב לתמונה של התינוק, הוא ישאל אותך האם אתה מעוניין להתנדב, ועלייך לומר כן." הבוט כותב לאחר כמה דקות, מה שגורם לך לתהות שוב האם זה לא בוט.
"אתה מוזמן לבחור במה שתרצה, אנחנו נעזור בכל אחת מן האפשרויות. רק תכתוב איזה אפשרות אתה מעדיף - הראשונה או השניה. אם אתה לא מעוניין, פשוט אל תענה." הוא ממשיך.

OOG: שקט קרצייה לא אני קבעתי את הכללים
IG: "מעולה!" הנהג אומר בקלילות, וחוזר לנהיגה.
זהו? מעולה? אתה בוהה בנהג, אבל הוא לא מפגין שום סימן שהוא מתכוון לחזור לנהל איתך שיחה.
"בהצלחה, ה-V.F.D יצרו איתך קשר בערב," הוא קובע כאשר אתה יורד מהמונית ביעד שלך, ונוסע לפני שאתה מספיק לומר משהו.

שקד, Darth Hader - קיארה ריס-גפלר
"לא, לא תצטרכי. אני יודע כמה קשה זה יכול להיות." הנהג אומר בעדינות.
"יכול להיות שתעדרי קצת מהבית, אבל אף אחד לא יכריח אותך לעזוב אותו," הוא ממשיך.
"את לא חייבת להסכים, כמובן, אבל לצערי אני צריך תשובה לפני סוף הנסיעה," הוא מוסיף.

הדס, Violet Baudelaire - אוליביה ג'ונסון:
OG: אני לא מוצאת ברקע של הדמות שלך מי מהמשפחה שלה היה שייך לאירגון ומת, אז אילתרתי. תעני במסנג'ר לגבי זה ואני אערוך אם צריך
"אני לא יכול לומר לך יותר מידי, לצערי," הוא ממלמל לאט.
"אבל הכרתי את אמא שלך. היא הייתה אישה טובה... חבל שנהרגה," הוא ממשיך. אמא שלך נהרגה? מתי? למה לא ידעת על זה? מה לעזאזל?!
"חשבתי שיהיה קשה לשכנע אותך, אז יש לי כאן עוד משהו בשבילך," הוא ממשיך ומוציא תמונה נוספת - אדם שברור לך שהוא הנהג, ואמא שלך, שניהם עם חולצות עליהן יש קעקוע של עין היוצר את המילה - V.F.D.
"אני צריך תשובה ממך עד סוף הנסיעה," הוא מציין לאחר מכן.

דאב, Riva Ash - אסטריאה דה גוורה:
"סבתא שלך. אני מניח שמעולם לא פיענחו את הרצח שלה, אני צודק?" הוא אומר, ואת שותקת.
קודם כל, הוא יודע שסבתא שלך נרצחה. אפילו אמא שלך וסבא שלך לא הסכימו לומר לך שהיא נרצחה. שנית, הוא צודק לגבי הרצח - מעולם לא פיענחו אותו, וקבעו בסופו של דבר שהיא כנראה מתה מסיבות טבעיות, מה שממש לא מסתדר עם העובדה שהיא מתה מרעל של רובה נשיפה.
"כן." את מוצאת את עצמך ממלמלת בשקט.
"סבתא שלך הייתה כמו אמא של כולנו... אישה נהדרת, כל כך הצטערתי לשמוע על מה שקרה לה," הוא נאנח.
"אני צריך תשובה ברורה ממך עד סוף הנסיעה. האם את מתנדבת?" הוא מוסיף לאחר רגע, כאילו לא דיברתם על סבתות מתות לפני שניה.

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 25 2018, 19:47 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 392
משתמש מספר: 39849

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 25 2018, 08:33 PM)
[ALIGN=Center]OOG: ממש מתנצלת על האיחור, אני חולה עם חום גבוה ובקושי הצלחתי להביא את עצמי למחשב :( ועוד משהו - בבקשה, תצטטו את ההודעה שלי עם ההוראה שלכם ותכתבו את השם שלכם בצבע כשאתם מגיבים. זה ממש יקל עלי
עוד שישה ימים העונה החדשה!!! ואני עדיין בספר שבע איף

יובל, Len - ברנדן קלאן:
"אם לא תסכים, תוכל להמשיך פשוט לחיות את חייך. לצערי זה אומר שמעולם לא תדע מה קרה לאחותך או איפה היא עבדה, ושלא תוכל לקחת חלק בהצלת העולם שבה האירגון שלנו עוסק," הוא מסביר.
"ביצוע ההוראות שלי לא מחייב, הוא מזמין. אם תבצע את ההוראות, נדע שאנו יכולים ליצור איתך קשר ולספר לך עוד על האירגון בצורה מסודרת," הוא ממשיך, ואתה עוד יותר לא מצליח להחליט האם הוא מדבר שטויות או שכל הסיפור הזה רציני. אבל מה כבר יש לך להפסיד, אם לבצע את ההוראות לא יחייב אותך לכלום?

יובל, Len - ברנדן קלאן:

OOG: אוי, ממש מצטערת לשמוע, רפואה שלמה ותרגישי טוב!
אני רק סיימתי את העונה הראשונה אתמול, הצילו.

IG:
הבעת פניו של הגבר לא משתנה, אף לא שריר. הוא לא נראה כועס, מאוכזב או מאיים. הוא עדיין רגוע, מסביר בסבלנות. "אם לא תסכים, תוכל להמשיך פשוט לחיות את חייך. לצערי זה אומר שמעולם לא תדע מה קרה לאחותך או איפה היא עבדה, ושלא תוכל לקחת חלק בהצלת העולם שבה האירגון שלנו עוסק," הקול שלו הוא הדבר היחיד שאני שומע. אחרי הכל, אנחנו שנינו לבדנו בחלק נטוש למחצה של העיר. כרגע, באמת שאין לי המון ברירה, אז אני רק מחבק את מרפקיי וממשיך להאזין לו.
לא נשמע שהוא רוצה לפגוע בי, אם הוא היה רוצה לעשות את זה הוא היה עושה את זה מזמן - אנחנו לבדנו באיזור, אמצע הלילה עכשיו. אף אחד לא יוכל לראות, אף אחד לא יוכל לשמוע אותי צורח. והברור מכל - הוא חזק ממני, אם הוא היה רוצה, הוא היה מכניע אותי תוך שניות. הוא לא עושה את זה. ככל הנראה, הוא באמת לא מתכוון לפגוע בי.
ויש כמובן את אנדריאה. אנדריאה היא הפיתיון, אני יודע זאת. הוא טוען שהוא מכיר את אנדריאה, שהצטרפות אליו תעניק לי תשובות. ושאי הצטרפות תגרום לכך שלעולם לא אדע מה קרה. זה לא איום של ממש, הוא יותר איום של מתחת לפני השטח. אך יותר מכל, הדבר שהכי קרוב לסיטואציה הוא סחיטה. הוא סוחט אותי במידה מסויימת, מכריח אותי להצטרף אליהם בתמורה למידע על אנדריאה.
זה לא שאנדריאה ואני היינו בקשר קרוב, כמעט ולא ידעתי מה עובר עליה. היא הייתה הכי מסתורית מבין המשפחה. היא אהבה דברים יפים, טיפוח חיצוני -את זה כל אחד ידע מתמונות שלה, עם ציפורניים בנויות ופנים מאופרות בחינניות. אך זה הי דבר שכל אחד יכול היה לדעת רק ממבט עליה. מה היא חשבה? מה היא עשתה? את כל זה לא יכולתי לדעת. האיש הזה מציע לי לדעת, במידה מסויימת, לקבל אחות שלא הייתה לי אף פעם.
אני שקט, מאזין להסבר שלו בריכוז, נותן למוח שלי לנתח את המילים, לסמן איומים עקיפים אפשריים, ולמיין לחסרונות ויתרונות כל תוכנית פעולה בנפרד.
"ביצוע ההוראות שלי לא מחייב, הוא מזמין." נראה שהגבר שב ומדגיש את זה, והדבר דווקא גורם לחשדנות שלי להתעורר. למה הוא מדגיש את זה שוב ושוב אם לא כדי לחפות על משהו? בשביל לגרום לי לבלוע את הפיתיון? מצד שני, באותה המידה יכול להיות שהוא פועל באמת פשוט מן הרצון האדיב של למנוע ממני לחשוש. אלו שתי אפשרויות שונות, כל אחת מהן הגיונית. אלו סיכויים של מישים-חמישים. אני מוכרח לשקול את המהלכים שלי בזהירות.
הגבר ממשיך לדבר, ואני נאחז במילים שלו, במין ניסיון לקבל עוד מידע, שאולי יוכל לתרום לי להגיע למסקנה סופית. "אם תבצע את ההוראות, נדע שאנו יכולים ליצור איתך קשר ולספר לך עוד על האירגון בצורה מסודרת."
טוב, זה בהחלט לא נותן לי מסקנה סופית, רק מגביר את סמני השאלה. עד כמה אני אמור להבטוח בו? האם הוא מתכוון להכל ברצינות, או שמדובר באיזשהי מתיחה או כוונת זדון כלשהי, כמו חטיפה או סחיטה?
הוא מבטיח שביצוע ההוראות לא יחייב אותי לדבר, אבל אנחנו נמצאים כאן רק שנינו, לבד. הוא יוכל לשקר אם ירצה, הוא יוכל לטעון שהתחייבתי.
הגבר לא מדבר. כעת, כל מה שאני שומע אלו הנשימות החורקניות שלי, גלגלי המוח שלי מסתובבים במהירות. אני לא יכול להתחבא לנצח, אני לא יכול להסתכל על כל אדם כבעל זדון. ללכת על פי שיטה שכולם רוצים להרע לא יביא אותי לשום מקום. זה עלול לפגוע בי. אני יכול להפסיד כאן, זה ברור לי אמנם. אבל אני יכול באותה המידה להרוויח. אני יכול לגלות מה קרה לאנדריאה.
ולכן, בסופו של דבר אני מגיע למסקנה שלי, בשביל אנדריאה. לא מגיע לה להיות כך, מוסתרת לנצח כדי לא להביא מבוכה למשפחה, מגיע לה שהסיפור שלה יסופר. אני מרים את הראש ונועץ בגבר עיניים, הקול שלי נחוש יותר מכפי שאני ממש מרגיש, אבל אני מוכרח לנסוך ביטחון. "בסדר, אני מוכן לבצע את ההוראות."

--------------------
יובל | 22 | Vocaloid | אנימה | חוסר חיים | החלפתי כינוי! | יום אחד אני אצור מ"ת | מתפללת שמעט המתי"ם הקיימים לא יינטשו

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 26 2018, 11:10 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 25 2018, 09:33 PM)

המונית נעצרת כמעט מיד, כאילו היא חיכתה לך. אתה עולה בחשדנות - מחפש סימן לאותה מיסתוריות שהאיש שדיבר איתך אמר עליה - אבל כל מה שיש בתוך המונית זה את נהג המונית המחייך.
"שלום לך, לאן אתה צריך?" הוא שואל בחיוך. לאחר מכן, משום מקום, הוא מוציא תמונה של תינוקת.
"מקסימה, לא?" הוא ממלמל בחולמניות.

אמג עוד שישה ימים אעעע
----------------------------
החולמניות שבקולו מעצבנת אותי משום מה, ואני מדמיין שעד שלא אגיד את שתי המילים הוא ימשיך למלמל על תינוקות או דברים שחמודים לדעתו - ואני לא רוצה את זה במוח שלי לעוד שנייה נוספת.
אני מביט שוב בתמונה של התינוקת, שנדמית לי ישנה - משנות השמונים פחות או יותר. בחשדניות מרבית אני מנסה לאתר כל דבר חשוד על התמונה, אך לשווא.
"וואו, איזו תינוקת חמודה," אני אומר באגביות ובגלגול עיניים. "שנינו יודעים למה אני פה, ספר לי - מה קרה להורים שלי? ואם זה לא מספיק ברור - אני מתנדב."
נסוך על פניי מבט זועם - מחכה לתשובה של נהג המונית המחשיד ועם יד על דלת המונית ועל תיקי.

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Dec 26 2018, 16:13 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Dec 25 2018, 08:33 PM)

"כן, אתה צודק," אבא שלך ממלמל בשעה שאתה הולך.
"בהצלחה," הוא מוסיף, ואתה נעצר. רגע, מה? ממתי אבא שלך אומר לך -בהצלחה-?
אתה מתחיל לתהות אם הוא חולה או משהו, או שאולי אתה נמצא כרגע באיזה חלום שמרגיש ממש מציאותי. קודם כל הרעש הזה, אחר כך אבא שלך מסכים איתך, ועכשיו הוא גם אומר לך בהצלחה? משהו פה לא בסדר.

אני מתחיל מלוודא שאני לא חולם. ואיך עושים את זה? אני כמובן צובט את עצמי. "אאוץ'" יוצאת לי הקריאה בלי לשים לב אפילו. "אוקיי, אז זה לא חלום..." אני מלמלמל ומתרחק משם לעבר החדר שלי. "אז אם זה לא חלום, מה קורה כאן?" אני שואל את עצמי בקול רם. "אולי זה קשור לפושעים? אולי זה היה חבר של אבא בחצר? אולי... אולי זה חייזרים?" העליתי את ההצעות שעלו לי לראש באותו הרגע. אני חוזר לסלון, לראות את אבא שלי ובודק את מראו. הוא נראה לי לחוץ ועצבני, אבל הוא נראה לי תמיד ככה, אז קשה לשפוט. אני מחליט לא להתעלם ממה שקורה כאן והולך לבדוק בעצמי את מצלמות האבטחה.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Dec 29 2018, 06:53 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

"כן, האמת שכן. אבל לא ראיתי אותה כבר הרבה זמן... ענייני עבודה," הוא ממלמל בעצב, ובוהה בתמונה של התינוקת.
"היא בטח השתנתה כבר הרבה, היא אמורה לחגוג שנה בקרוב." הוא ממשיך באותו טון עצוב.
"לאן את צריכה, שוב?" הוא שואל לאחר רגע, ונראה שמתנער מהעצבות שעוטפת אותו. כאילו כדי לאשר את המחשבה שלך, הוא גם מחייך.

אוי זה ממש עצוב לי לשמוע, אני כל כך אוהבת תינוקות וילדים קטנים וזה ממש כואב כשההורים שלהם שאוהבים אותם כל כך לא יכולים לראות אותם בגלל.... ענייני עבודה מעצבנים, למרות שאני לא כל כך בטוחה שזה מה שהרחיק אותו מהתינוקת הקטנה שלו, הוא היסס הרבה כאשר אמר שאלו ענייני עבודה, ואני לא באמת חושבת שרק עבודה תרחיק בן אדם מהבת הקטנה שלו שהוא כל כך אוהב. "אוי זה ממש עצוב לשמוע, במה אתה עובד?" שאלתי בעצב ובעדינות עם חצי חיוך מנחם על פרצופי. לגמרי התעלמתי מן השאלה שלו על לאן אני צריכה, כי התשובה שלי יכלה להיות רק 'בערך בכל מקום שבו ירצו אותי...' ואני לא רוצה שהוא יהיה עשוק עכשיו בלעזור לי, ברור שיש לו בעיה עם הבת שלו, אני צריכה להיות שם בשבילו ולנחם אותו.

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (8) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007