האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

איזה סוג מוזיקה אתם אוהבים?
פורסם ב: Dec 5 2017, 09:55 PM
צטט הודעה

Don't Regret What Makes You Smile

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3847
משתמש מספר: 63549
חפצי המשתמש: צפה

איזה סוג מוזיקה אתם אוהבים?

נראה לי לא צריך להסביר:)

אני ממש אוהבת פופ (נראה כל מה שאני שומעת זה פופ) היפ -הופ, מוזיקה אלקטרונית

סוגי מוזיקה:

פופ- מוזיקה פופ היא קיצור למונח מוזיקה פופולרית.
לסוג זה של מוזיקה אופייני זמר או להקה שמבצעים שירים.
ברוב שירי הפופ ישנו פזמון חוזר או קטע אינסטרומנטלי שחוזר על עצמו ועל ידי כך מושך את האוזן של המאזין ונקלט בזיכרונו.

רוק- רוק הוא ז'אנר מוזיקלי, אשר החל דרכו כהתפתחות של הרוק אנד רול בשנות ה-50 של המאה ה-20. הרוק מבוסס על סולמות הבלוז (הסולמות נמוכים), בהם מונמכים הצלילים השלישי והשביעי (ולעתים גם החמישי) בחצי טון. עם השנים הרוק התפצל לאינספור כיוונים, שהתרחקו מסגנונות אלה מרחק רב, והושפעו גם מסגנונות אחרים לגמרי כמו מוזיקה קלאסית, פופ, ובשנים האחרונות אפילו היפ-הופ. כל להקה שמשתמשת ב"שילוש הכלים המקודש" של הרוק (שמשמש גם בבלוז) - בס, תופים וגיטרה חשמלית - יכולה להגדיר את עצמה כלהקת רוק; והאפשרויות הטמונות בשילוב של שלושת הכלים הללו הן בלתי מוגבלות.

פופ רוק: הוא סוגה מוזיקלית המשלבת מוזיקת פופ ומוזיקת רוק. השירים בסגנון זה מאופיינים בעיקר במבנה שיר פשוט, במנגינות קליטות, בפזמון קליט אשר חוזר על עצמו בהם פעמים רבות, במילות שיר פשוטות שימוש בגיטרה חשמלית וכליי הקשה.

דאנס פופ- היא מוזיקת פופ המיועדת לריקודים שהתפתחה בתחילת שנות השמונים מהפוסט-דיסקו.
אופי מוזיקת הדאנס-פופ מושפע רבות ממוזיקת דאנס-אלקטרוני אך הוא פחות קשה לשמיעה ממנו.

ג'אז: הוא סוגה מוזיקלית שנוצרה בארצות הברית בראשית המאה ה-20. הג'אז היא מוזיקה אפרו-אמריקנית, שמיזגה יסודות קצביים מערב אפריקניים הבנויים על פוליריתמיקה (ריבוי קצבים), עם מרכיבים מוזיקליים מהמוזיקה המערבית - הרמוניה, מבנים צורניים (כמו מבנה השיר האירופאי) ושימוש בכלי נגינה מערביים.

מוזיקה עממית: מוזיקה העוברת מפה לאוזן, כמוזיקה של המעמדות הנמוכים וכמוזיקה שאין לה מחבר ידוע. המונח של המוזיקה העממית עומד בניגוד לסוגות הנכללות במוזיקה הקלאסית ובסוגות של מוזיקה מסחרית כגון מוזיקת הפופ. המוזיקה העממית היא חלק מהפולקלור הכולל גם רכיבים תרבותיים נוספים.

פולק- היא מוזיקה בהשראת מוזיקה עממית שהתפתחה במקור בארצות הברית ובארצות דוברות אנגלית. בהמשך הולחנה מוזיקת פולק גם בארצות אחרות, בהשפעת הפולק האמריקאי והבריטי וגם בהשפעת המוזיקה העממית המקומית, בעיקר בלדות. למרות שמה, איננה זהה למוזיקה העממית המסורתית (traditional folk music)

היפ-הופ: היא ז'אנר מוזיקלי המשתייך למוזיקה השחורה, שהתפתח מתוך תרבות ההיפ הופ ומהווה את אחד מיסודותיה. מוזיקת היפ הופ מורכבת מארבעה מאפיינים מוזיקליים עיקריים: ראפ (מתייחס ל"קריאה קצובה או מחורזת של תמליל או מילים".ראפ שונה משירה בכך שהוא מבוצע בהתאם למקצב מסוים.)
, סקראצ'ינג ( הוא שמה של טכניקה לנגינת תקליטי ויניל, המתבססת על הנעת התקליט ולעתים קרובות שימוש במערבל אותות (מיקסר) בעת הנגינה. שינוי מהירות הסיבוב של התקליט והנעתו כנגד המחט יוצרת צלילי חריקה, שהפכו לסימן ההיכר של הדי ג'יי בתרבות ההיפ הופ.)/ די ג'יי, (הוא אדם הבוחר ומנגן מוזיקה מוקלטת מראש וקטעי מוזיקה אותם הוא יוצר בדרך זו או אחרת עבור קהל המאזינים. )
ביטבוקסינג ( היא אומנות של יצירת קצב ומוזיקה באמצעות חלל הפה, היא נחשבת בעיני רבים כיסוד החמישי של ההיפ הופ. המונח לקוח ממכונות תופים ראשוניות שעשו קצב, ונקראו ביטבוקס.)
וסמפלינג ( הוא כלי מוזיקלי אלקטרוני הדומה לסינתיסייזר, אך מייצר את צליליו על בסיס צלילים שונים המצויים בזכרונו. תקליטנים מַרבים להשתמש במכשיר זה.). כלים אופייניים נוספים הם סמפלר ומכונת תופים.

מוזיקה אלקטרונית- היא כל מוזיקה המנוגנת באמצעות כלים אלקטרוניים. כאשר מתייחסים למוזיקה אלקטרונית כסגנון מוזיקלי נפרד, הכוונה היא למוזיקה שהכלים הדומיננטיים בה הם אלקטרוניים כגון סינתיסייזר, מחשב, מכונת תופים וסמפלר. המוזיקה האלקטרונית לעתים מאופיינת כ"מוזיקה ממוחשבת" מאחר שחלק ניכר מהיצירה והעיבוד נעשה באמצעות מחשב ובאמצעות תוכנות מתאימות.

מוזיקת קאנטרי :מוזיקה עם סיפור מאחוריה

רית'ם אנד בלוז- הוא סוגה מוזיקלית אשר פותחה על ידי מוזיקאים אפרו אמריקנים ששילבו בין ג'אז לבלוז. את הרית'ם אנד בלוז מאפיין קצב החוזר על עצמו ומלודיות פשוטות.

--------------------
Hello! I'm 𝔻𝔸𝕀𝔸

הארלי קווין ✺ בלטריקס ✺ הנוקמים ✺ כנראה שמהיום אני וולדורף , ז"לל וי"נת ✺ חיבוק לאלי ואבי ✺ חיבוק מיוחד ללולה

User Posted ImageUser Posted Image

אז שלוםלום לחתימה הקסמסמה של דריוש!
את שותפה מהממת ומישהי שכיף לדבר איתה (ולשרשר איתה, כמובן 3>)
יש לנו המון המון תחומי עניין משותפים♥ (שאני לא מצליחה לספור!)
אני כ"כ אוהבת אותך! ממש ממש! את משתמשת קסומה שעוזרת לי כשאני צריכה, ועוד ועוד.......
אז ביוש לדריוש!
(אני רק אשאיר לך את זה: ואת זה: וזה בעיקר
ואת ג'ונה המדהימות)
נ.ב - אם אתם לא יודעים מי אני, אתם פשוט טיפשים!

User Posted Image

שלום לחתימה של סיוון. 👋
סיוון היא מישהי חמודה (כן, בכוונה) שהכרתי בעיקר מחדר המחיצות.
אחר כך גם שרשרתי איתה. היא ממש טובה בזה. היא מלאת רעיונות,
ואיכשהו הצליחה לשרוד את החפירה שלי. ועכשיו ככה אני נראת עכשיו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 5 2017, 11:43 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 19483
משתמש מספר: 50775

אני שומע בעיקר רוק, בלוז, קאנטרי, רוק אנד רול, מטאל וטיפה ג'אז. רוב הזמן אני שומע רוק, שהוא סוג המוזיקה האהוב עליי.

--------------------
אופיר

פרשתי

אולי אני אחזור אחרי שאני אעכל שביזבתי חודש מהחיים שלי שבמילא אין לי זמן בהם על אותר שלא תיגמל אותי בכלל חזרה. עריכה של חודש לאחר מכן : החלטתי שאני חוזר במאי. עריכה מתחילת מאי: החלטתי שאני כמעט פורש לגמרי, ונשאר רק לפורומים: מוזיקה, טו"ק, הספרים, מטומ"מ ומד"ב ופנטסיה. אולי מדי פעם אני אבקר בדיבורים.

---------
פורסם ב: Dec 7 2017, 10:06 PM
צטט הודעה

Hardwired to self-destruct

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 64384
משתמש מספר: 43538

האשכול שלך לא מתוייג כראוי, ומעבר לכך, אם ניסית ליצור סקר היית צריכה לבקש ממני אישור ואם ניסית ליצור דיון - זה לא דיון שיכול להתקדם, לכן הוא נוגד את חוקי הפורום. ננעל.

--------------------
עמית - גיטרה - פסנתר - תופים - אחראית עדכונים וידיעות ומנהלת פורום מוזיקה לשעבר - קלאסיק רוק - מטאל - פרשתי

User Posted Image

But I ain’t standing
I’m never standing in the shadow of your love

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
33888 17470 37268 34784

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007