האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

קפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פאנפיקים ופאנדומים אחרים
פורסם ב: Sep 16 2018, 18:50 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 453172829
מגדר:female
משתמש מספר: 65051
חפצי המשתמש: צפה

טוב.
אחרי קריאת ההודעות והרבה התלבטויות אני אכתוב איך אני רואה את הדברים.
אין ספק שההשקעה שלך בכל פרויקט עליו את שמה עין היא ברמה כזו שהרבה זמן לא ראינו בפורומים, גם את וגם שאר חברי הפורום וההנהלה יודעים זאת.
המוטיבציה שלך עצומה ויש לך יכולות מדהימות. את תורמת הרבה לפורום האפנפיקים מבחינת ניסוחים, רעיונות ובאופן כללי עוזרת מאד להרים אותו. ממש שמחתי לקרוא שיש לך כימיה טובה עם נגה. בתור מי שניהלה בעבר במשותף, אני יכולה להגיד לך מניסיון שכשיש לך את ה"אוקיי" הזה ממנהלת קיימת ושהשותפה שלך לניהול משלימה אותך ו"באותו ראש" יחד אתך, זה כבר כמעט חצי דרך שם.

אני כן אתייחס לכמה נקודות שעלו פה.
חלק מהרעיונות שהעלית הם יחסית ישנים (2017). הדס העלתה את זה כבר, זו אחת הנקודות שיש להתייחס אליהן אבל היא פעוטה יחסית לפי דעתי לפחות. תמיד נהדר לראות רעיונות חדשים יותר ופעילות טרייה יותר אבל לפי דעתי לפחות לא על זה יקום ויפול דבר.

אתייחס כאן לחלק מהרעיונות שהעלית.

הלינקייה+המדף+הבאטלים: כבר צוין פה למעלה, אבל אני גם אדגיש, שכל מה שקשור בלינקיה/מדריכים/תגמולים ואשכול מידה הוא די א' ב' של מנהל פורום פאנפיקים. רשימת הבטאים צריכה להיות נכונה ובאישור והלינקייה צריכה להיות מעודכנת. זה לא משהו שצריך להכניס כפרויקט נפרד לעבוד עליו, אלא יותר כפק"ל. בקשר לבאטלים, הייתי אומרת שכל פורום שעניינו כתיבה או יצירה אומנותית כלשהי יכלול בתוכו גם יצירת באטלים, כך שמקורי יתר על המידה זה לא.

ספיישל דייטינג באופן כללי הוא רעיון שנראה לפני כמה חודשים בפורום פאנפיקים. ההבדל הוא שספיישל כזה באופן כללי יכול להסתעף להמון רעיונות קטנים שעוד לא נראו בפורום ואולי היית יכולה לקחת את זה למקום הרבה יותר מקורי עם מעט חשיבה מחוץ לקוספא, ככה שאני ממש לא פוסלת את זה, להפך.

SEEK - LOCATE - DESTROY- רעיון חמוד אבל לא התחברתי אליו באופן אישי יותר מדי. אני אישית אוהבת פעילויות עם אתגרים מחשבתיים ואיכשהו פה אני מרגישה פוטנציאל שהתפספס.

אחד נגד מאה: אני בוודאות זוכרת את אביטל פותחת את הקונספט הזה ב"הספרים", אבל רעיון של תוכנית חידון יכולה להתאים אם מנווטים אותה נכון לפורום "פאנפיקים". הקונספט לא מקורי אבל אולי היית יכולה לקחת אותו למקום מגניב ממש אם היית יושבת לנסח את זה. אני מודה שאני ממש מסוקרנת לגבי איך זה היה יוצא.

משחק הפורום הוא חמוד אבל לא מקורי במיוחד. זה משהו שכבר ראינו בפורום אבל לא יותר מדי משך משתמשים והתוצאה לא הייתה משהו משובח יתר על המידה.

רידל איש חידה, איך מתקשר לפאנפיקים? זה משהו שהייתי מצפה לראות דווקא ב"הספרים" או ב"סס"ש".

מצעד הרגעים יכול להיות רעיון חמוד ביותר, אבל הייתי שמחה אם היית מוסיפה לזה איזשהו טאץ' נוסף שיהפוך את הפעילות מ"חביבה" ל"כזו שלא ירצו לפספס". בסך הכל אהבתי.

המונופול הוא רעיון שבהחלט אפשר ליצור ממנו משהו, הייתי שמחה לראות מה היית מוציאה ממנו כי לכשלעצמו הוא רעיון מקסים בעיני.

אתגר סונגפיק, שוב, זה משהו שיכל להתאים באותה צורה גם לסס"ש, הוא לא מורכב ומבחינתי זו פעילות פילר ולא משהו במיחד את פורום פאנפיקים דווקא. אני רואה שהתייחסת לנקודה הזו אבל זה לא כך כל משנה את דעתי לגבי זה.

זה לגבי הרעיונות. יש רעיונות שאהבתי אבל ברמה העקרונית אני חושבת שהיית יכולה להציע עוד ובצורה טובה יותר.

אני אתייחס לשתי נקודות שאמרת בנוסף.

הראשונה, אמרת "אני רוצה שתבינו שאני לא עושה את זה כדי "לנהל". אני עושה את זה כי אכפת לי מנגה ומהפורום."

זה קצת תמוה בעיני. אנחנו פותחים בקשה לניהול לרוב כי זו המטרה הסופית שלנו, לנהל את הפורום. ואנחנו עושים את זה כי אנחנו משקיעים בפורום בצורה כזו שמביאה אותנו להאמין שאנחנו שונים מאותו חבר פורום שבא ומסקר ופותח פעילות וממשיך הלאה. אנחנו רואים את עצמנו כחלק אינטגרלי, חיוני מהפורום שאנחנו רוצים לנהל וסוג של "מתשמשי על", נקרא לזה כך (מחוסר מלה אחרת)... אנחנו חושבים שדווקא אחנו מתאימים יותר מכל אחד אחר לנצח על הפורום הזה, כי בשונה מאחרים אנחנו יכולים להביא את הפורום הספציפי למקום שמזמן לא לקחו אותו אליו. אם משתמש פותח בקשה שלא בכדי "לנהל", אז מה הסיבה בעצם לכך שהוא פותח אותה?

שלא תביני לא נכון, אני וכולנו רואים את ההשקעה העצומה שלך בפורום, לרגע אנחנו לא אומרים שלא, אבל אני מניחה שהשאלה הזו די מטרידה אותי, כמו את כולנו. עזבת את הפורום לתקופה מסוימת, בין אם מעומס, חילוקי דעות או כל סיבה שלא תהיה. אני שמחה שבחרת לחזור אבל התחושה היא שדי נמהרת עם ההחלטה. יש מקרים שבהם כשמשתמש פותח בקשה לניהול הוא בטוח במאת האחוזים בפוטנציאל שלו, כך שכמו שאת אומרת- "אין סיבה לחכות", אבל ראינו בעבר שגם רצית לנהל את טו"ק ועכשיו את מגישה בקשה לפאנפיקים... מצד שני יש מקרים שבהם עדיף לחכות תקופה מסוימת, להראות השקעה לאורך זמן, החלטיות, לגבש רעיונות מוצקים נוספים ואז ורק אז לבוא עם בקשה לניהול.
אני חושבת שבמקרה שלך האופציה השניה הייתה טובה יותר.

הנקודה השנייה, היא, נראה שמשקל גבוה לרצון שלך לנהל דווקא את "פאנפיקים", מתבטא בכימיה הטובה שיש לך עם נגה (ששוב, הייתי שמחה לראות כימיה כזו בין כל הפורומים המשותפים). אני לא בטוחה שהכימיה הזו דווקא לא תבוא בעוכרייך במקרה ומכל סיבה שהיא נגה תחליט להיפרד מאיתנו ותשארי לבד בניהול פורום הפאנפיקים. אני לא חושבת שמשקל כזה מרכזי צריך להיות על הרצון בניהול עם מנהל ספציפי אחר- לגבי הרצון לניהול בכלל. הרבה מהרעיונות שלך היו מתאים לסס"ש ובמקום כלשהו הייתי מצפה לראות כיצד היית לוקחת את "פאנפיקים" למקום הפרטי שלך. לא כל כך ראיתי את זה. אולי אם היית פותחת את הבקשה חודש או חודשיים מעכשיו דברים היו נראים אחרת לגמרי אבל זה לא המצב.

לאור כל מה שאמרתי גם אני אצטרף לדעת נגד, לצערי. אני מאמינה שעכשיו הוא לא הזמן, ושיש מקום לתת עוד השקעה בפעילויות, ספיישלים ואשכולות יבשים, ומי יודע, בעתיד-הקרוב-רחוק תצטרפי לצוות המנהלים. אין ספק שיכולות יש לך, ואת יודעת את זה, אני פשוט חושבת שזה מתאים לנקודת זמן אחרת בעתיד, פשוט לא כרגע.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 16 2018, 19:23 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024

שאלת שאלה אז אענה עליה. הסיבה לפיה "זנחתי" את טו"ק היא כי הפרספטיבה שלי השתנתה מאז העלייה לניהול. למה לא חיכיתי? כי חשבתי שמכירים אותי ויודעים שגם אם עכשיו הבקשה שלי אולי נראית פזיזה אז ברור שאני אעשה מאמצים עילאיים בשביל להוכיח את עצמי מעבר לזה. אני לא מוכנה לניהול פורום לבד בינתיים כי אני רוצה להינות מעבודת הצוות. עבודה שבסופו של דבר הייתה נגדעת, אבל אז כבר הייתי מוכנה לעבוד גם לבדי.
אין עכשיו בעד. יש בעד ניסיון. לכן קיוויתי שלפחות להוכיח את עצמי לפני שלילה סופית של הבקשה. בכל אופן מעריכה את ההשקעה שלכם :)

ושוב, אני חייבת לציין שבבקשה של דפנה היו אשכולות ישנים יותר משלי. כן, הייתה לה גם את עבודת הצוות עם לילי, כמו ש...לי הייתה עם נגה. זו פשוט נקודה שלדעתי קצת התפספסה בדרך

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Sep 17 2018, 20:09 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

לתשומת ליבך, אלכס - בלי קשר לזה שאת לא אמורה להגיב תגובה נוספת אלא אם כן ביקשו ממך, בקשות ניהול לא נועדו ככלי להוריד אחרים למטה. השוואה סתם פוגעת בכולנו וחבל להעכיר אווירה, בסופו של דבר כולנו כאן כדי להנות ואין סיבה לגרום לאנשים להרגיש לא נעים.

ולסיכום הבקשה הזאת:
7 נקודות נגד, הבקשה נדחתה. ננעל, מקווים לראות בקשה נוספת שלך פה בעתיד. בהצלחה!

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007