האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מגדל האסטרונומיה || אתגר כתיבה, ספיישל בית הספר המכושף
פורסם ב: Oct 21 2018, 16:48 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
מגדר:female
משתמש מספר: 21885
חפצי המשתמש: צפה

מגדל האסטרונומיה

אתגר כתיבה

User Posted Image

מה יש במגדל האסטרונומיה שמעורר בכותבי פאנפיקים כאלה רגשות דביקים ורומנטיים? האם אלה הכוכבים, או הבדידות שבמגדל? מה שהסיבה לא תהיה, הרבה פאנפיקי רומנס בפאנדום הארי פוטר מתרחשים במגדל הזה.

מה צריך לעשות? ומה התגמול?

כדי להשתתף באתגר הכתיבה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב קטע רומנס של מינימום 50 מילים בפאנדום הארי פוטר שמתרחש במגדל האסטרונומיה. על השתתופתכם תוכלו לזכות בעט נוצה חדש ומחודד.

ניתן לכתוב כל שיפ, ובכל תקופה, ואפילו אין צורך בבטא! הפעילות תישאר פתוחה במשך שבועיים מהיום

מוזמנים להתחיל בעזרת הטופס הבא:

CODE
[COLOR=MidnightBlue][B]שם/כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MidnightBlue][B]הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים):[/B][/COLOR]
[COLOR=MidnightBlue][B]הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה:[/B][/COLOR]

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 22 2018, 14:40 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2145
משתמש מספר: 68537

שם/כינוי: לולה + בצד
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים):
התיישבתי על כורסא מרופטת וישנה בחדר המועדון של בית גריפינדור. כמה שיעורי בית, אין לי כוח, חשבתי לעצמי. מה קורה לי? אני לא אמורה לאהוב את זה? גלגלתי עיניים לעצמי. מחשבות מטופשות. אני מרגישה כאילו יש לי פיצול אישיות. כן, בהחלט, ג'יימס שינה בי משהו, ואני עדיין לא יודעת אם זה לטובה. טוב, עד שהסכמתי לצאת איתו... הרגשתי שאני חייבת לעשות משהו הערב. אני לא יכולה לשבת פה ולהמשיך להתלונן על חיי, כי יש כאלה שיאמרו שהם מושלמים מדי. קמתי בחוסר חשק מהכורסא. "אווף!" אמרתי לאוויר, ומשום מה היתה לי הרגשה שהוא מהנהן. כן! טוב, עוד ישלחו אותי למדאם פומפרי. היי! אני לא אחת שהוזה!. ואז נפל לי האסימון, כן. יופי. "די כבר, ג'יימס פוטר!" אמרתי בשלווה וגלגלתי עיניים. התיישבתי בתנועה החלטית שוב על הכורסא. ו, כמו שחשבתי, הוסרה גלימה לבנה – אפורה, וממנה יצא ג'יימס פוטר המחויך. "כן, זה היה כל כך מצחיק!" תקעתי בו מבט מאיים. "אתה יודע, " חייכתי אליו חיוך ממזרי "שזה שאני יוצאת איתך כרגע, לא אומר כלום. סוורוס נשמע ממש נחמד" אמרתי לו בחזרה, והוא נרתע. "כן, כן, כן." הוא צחק. "ומה רצית?" שאלתי אותו "כלום" הוא אמר לי. "אה, ברור. ג'יימס פוטר סתם בא. אתה גרוע בלשקר. עכשיו, תספר לי" צחקקתי אליו. "נו, טוב. בואי איתי, ארגנתי לנו משהו" הוא חייך אלי בחזרה. "ידעתי!" מלמלתי, והלכתי אל תוך גלימת ההיעלמות איתו. הוא שילב את ידו בידי, כיסה את עיני, ולאחר כמה דקות, מצמצתי, ופקחתי את עיני. מצאתי את עצמי בוהה בשמיים זרועי הכוכבים ממגדל האסטרונומיה. חייכתי אליו חיוך קטן. "אני אוהבת אותך" לחשתי אל תוך אוזנו. "כן, " הוא מלמל אלי, "תהיתי מתי תאמרי את המילים האלו" שנינו צחקקנו בו זמנית. ידעתי שאצליח למצוא משהו לעשות הערב. נשמתי עמוק את האוויר הצלול של מגדל האסטרונומיה. חשבתי על חיי, כשלפתע הרגשתי את שפתיו של ג'יימס שלי נוגעות בשפתי. הבטתי בעיני השקד החומות שלו, והתרפקתי על גופו השרירי. "גם אני אוהב אותך, לילי"
הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה: שמתי לב שחוץ מג'ילי אין שיפים שאני אוהבת בה"פ.

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 22 2018, 14:52 PM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

שם/כינוי:מאיו
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים): הארי והרמיוני הלכו לשיעור אסטרונומיה. הם הגיעו למגדל האסטרונומיה מוקדם יותר מבדרך כלל, כי קודם הייתה הפסקה. הם ראו שיש להם עוד כחצי שעה עד שהשיעור יתחיל. "אז, הקדמנו." אמרה הרמיוני להארי. "מה נעשה בזמן הזה?" הארי הרגיש שאחרי כל מילה שלה היא יותר ויותר יפה. "אני יודע מה נעשה," אמר הארי והתקרב אליה וליטף את שערה. הוא כבר כמה שנים מאוהב בה, אבל הוא לא יכול היה לעשות את זה לרון. הוא ידע שהם חברים. ושהוא לא יראה את זה בעין יפה, אבל הוא לא יכול היה להמשיך ככה, ונישק אותה. הוא הרגיש את זה שזה נעים לה. "מה עם רון?" שאל, והיא לא ענתה. וביחד הם הסתכלו על הנוף ממגדל באסטרונומיה עד השיעור.
הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה:

שם/כינוי:מאיו
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים): רון עלה יחד עם צ'ו צ'אנג למגדל האסטרונומיה בשעה אחת עשרה בלילה. הוא ידע שצ'ו היא החברה של הארי, אבל הוא לא יכל היה לעזוב אותה. הוא פשוט לא יכל להיות בלעדיה. "צ'ו." אמר רון בעדינות. "אני מצטער. אני יודע שאת חברה של הארי, אבל אני לא יכול. אני לא יכול לעזוב אותך." אמר והביט על רגליו. צ'ו, שהייתה חברה של הארי, אבל היא לא באמת. היא לא באמת אהבה אותו. "רון, הכל בסדר. אלה הרגשות שלך, אתה לא יכול לשנות אותם. אבל... אני חושבת שאני גם אוהבת אותך." אמרה צ'ו, ונישקה את רון בעדינות. רון החזיר נשיקה.

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Oct 22 2018, 15:59 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483454
מגדר:male
משתמש מספר: 33527

שם/כינוי: בעברית
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים): להיות פרופסור בהוגוורטס זו עבודה מלאה אתגרים ולחצים. תשאלו את פרופסור טרלוני, שהעין הנבואית שלה לא הרפתה והציגה לה חזיונות איומים. לא פלא שהיא בחרה לגור וללמד במגדל הצפוני, האוויר שם היה מרגיע וצלול, והשכיח ממנה את כל לחציה. מלבד להיפגש עם התלמידים שבחרו ללמוד את המקצוע, לבדוק את העבודות והמבחנים שלהם ולהיות נוכחת בישיבות סגל אחת לכמה זמן, סיביל השתדלה לא לעשות פעולות שילחיצו אותה. כמו הפעם הההיא שנלחצה, שהייתה גם הסיבה בגללה היא לא עולה לאף מגדל אחר מלבד המגדל הצפוני.
זה קרה בדיוק כשהתחילה ללמד גילוי עתידות בהוגוורטס, ובאותה שנה הצטרף לסגל מורה חדש להתגוננות מפני כוחות האופל. טוב, כך היה זה בכל שנה בהוגוורטס. אבל תמיד נחמד לא להיות חדש לבד, וכך פרופסור טרלוני ופרופסור קראש, כך קראו לו, היו שני המורים החדשים באותה השנה, ולכן הם נחפפו יחד. היא רואיינה על ידי דמבלדור בקיץ שעבר, והוא בדיוק סיים את לימודי ההילאות שלו.
לא פעם סיביל כעסה על עצמה משום שהיא לא הייתה יכולה לחזות את התאהבות הזאת מראש. אך פרופסור קראש היה צעיר כמוה, השיער השחור שלו תמיד היה מסודר למשעי, והלחיים המסותתות שלו היו מצופות שכבת זיפים דקיקה. השיניים הישרות שלו היו בפוזיציה מושלמת ביחס ללסת המסותת שלו, והאף שלו התאים בדיוק לעיניו הכחולות והמהפנטות. סיביל התאהבה כמעט מיד. השלב הבא היה לכעוס על עצמה שהיא לא ראתה את זה מגיע, ועוד להתאהב בקולגה ששם המשפחה שלו הוא קראש? כמה קלישאתי זה יכול להיות?
קשה היה שלא לשים לב למתח העז שהיה בין פרופסור טרלוני לפרופסור קראש, בעיקר בכל הפעמים בהם ביצעו יחד מטלות שונות כמו פטרולים במסדרונות ודברים כאלה. זו הייתה שנה כל כך שלווה, ולשם שינוי נראה היה שהפעם המורה להתגוננות מפני כוחות האופל הולך לשרוד שנה נוספת. כי לאחר היום האחרון ללימודים של אותה השנה, פרופסור קראש אישר בפני דמבלדור שהוא ימשיך ללמד גם בשנה הבאה, וצוות בית הספר היה מאושר. וכמובן שגם סיביל.
לאחר הרמת הכוסית החגיגית לסיום השנה, פרופסור טרלוני ופרופסור קראש יצאו לטיול ברחבי הוגוורטס.
"תראי," הוא אמר והצביע על האגם, "הביטי בשמש המשתקפת ממימי האגם. אני מרגיש שההשתקפות הזאת מלאה בכל הסודות הגדולים ביותר בעולם, וכל מה שצריך זה ידעונית שתגלה לי אותם."
"הו, תפסיק," הוחמאה טרלוני וסומק עז הציף את פניה.
"מה המקום האהוב עלייך בהוגוורטס?" הוא שאל אותה.
סיביל התרגשה כל כך שהוא מתעניין בה. "מגדל האסטרונומיה," היא ענתה, "היית שם?"
פרופסור קראש הניד בראשו. "לא יצא לי," הוא הודה.

בשעת חצות, פרופסור טרלוני ופרופסור קראש עלו למגדל האסטרונומיה.
"וואו, באמת יפהפה פה," הוא אמר.
"הסתכל בכל הכוכבים בשמיים, התאורה לא מפריעה אז אפשר לראות הכל," היא אמרה בהתרגשות.
העיניים שלו נצצו. "בטח הכוכבים היפהפיים האלה מלאים בסודות של זוגות שעלו הנה כל השנים האלה," הוא אמר, "וואו, תראי את הנוף!"
על המדשאות, היער האסור והוגסמיד נפרשו מולם. הנוף היה מהפנט.
"אני מבין למה את אוהבת את המקום הזה כל כך," הוא אמר לה.
פרופסור טרלוני החליטה שהרגע הזה יהיה הרגע המושלם לחשוף את רגשותיה.
"אתה יודע," היא אמרה, "מהרגע הראשון שראיתי אותך, הרגשתי את זה."
פרופסור קראש הביט בה בעיניו הנוצצות. "את מה?" הוא שאל.
"שאני... אני מרגישה כלפיך משהו שלא הרגשתי כלפי אף גבר מעולם," היא הודתה, "אתה ממש מוצא חן בעיניי, והייתי רוצה שמערכת היחסים בינינו תהיה יותר ממערכת יחסים מקצועית."
הוא נצמד אליה. "האמת," הוא הודה, "שאני הרגשתי בדיוק אותו דבר, אבל פחדתי לומר לך את זה עד עכשיו... את יפה כל כך, ומקסימה, ונהדרת, ומוכשרת וחכמה."
היא הביטה בו. הוא היה גבוה ממנה בכמה סנטימטרים, אבל זה לא מנע ממנה לעמוד על קצות האצבעות ולנשק אותו בעדינות.
הוא נענה לנשיקה. הוא ליטף את שערה ברוך, והיא ליטפה את גבו.
הם איבדו שיווי משקל לרגע, כי הם עצמו עיניים והשעינו את משקלם זה על זו, אבל מהר מאוד הם התאזנו. הם זזו מבלי משים למקום אחר במגדל האסטרונומיה.
כשהתנתקו, אמרה, "אני כל כך שמחה שאתה ממשיך איתנו, ושובר את הקללה על המורים להתגוננות מפני כוחות האופל שרבצה על בית ספרינו." הוא צעד לאחור מעט בהתרגשות והיא נצמדה אליו. הרוח בנקודה בה היו בראש המגדל הייתה חזקה יותר, אולי כי הם התקרבו לקצה. אבל זה לא הפריע להם.
"לא האמנתי שזה יקרה לי, אבל אני הכי שמח שזה קורה לי כשאת לצידי," הוא אמר והשניים התחבקו.
"אני מפחדת שאני קצת מאיצה את הקשר, אבל אני מרגישה שאיתך אני בטוחה," היא אמרה ונישקה אותו בשנית.
"אמנם זה קצת מהיר, אבל אני מלא פרפרים כולי... עד כמה זה נורא לומר שאני אוהב אותך?" שאל.
היא הביטה בו בחיוך ענק, כשהם ממשיכים להתקדם לעבר הקצה. סולייתה התחככה בגדר הנמוכה המקיפה את ראש המגדל. "זה לא יהיה מהיר בכלל. אנחנו מכירים כל השנה, וזה שרק עכשיו סיפרנו מה אנחנו מרגישים כבר שנה שלימה לא אומר שאנחנו ממהרים לשום מקום."
הלב של פרופסור קראש דפק בפראות. אם פרופסור טרלוני באמת מתכוונת לזה, הוא יכול לבצע את הצעד שחלם עליו זה זמן רב. הוא לא האמין שזה באמת יתגשם, הוא הרי לא ידע שפרופסור טרלוני מרגישה כלפיו את מה שהוא מרגיש כלפיה, אבל עכשיו זו הזדמנות שלא תחזור.
"סיביל," הוא אמר בהתרגשות. למזלו, למרות שהם עמדו בקצה, היכן שיש גדר נמוכה המקיפה את המגדל, היה לו די מקום לכרוע ברך בפניה כי הוא עמד במקום בו הגדר הייתה חסרה.
אלא שרוח הפרצים הפכה את היתרון בכך שחסרה שם גדר לחיסרון, והוא החליק ונפל מטה מטה למדשאות.
לפתע שם המשפחה של פרופסור קראש קיבל משמעות אחרת.
ומאז, סיביל טרלוני לא עולה למגדל האסטרונומיה לעולם. אילו היא רק הייתה יכולה לחזות את זה, אילו היא רק הייתה ידעונית...
הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה: היה לי פאנפיק בו כל הקטעים הרומנטיים קרו בינשופיה. נו, כל אחד והעדפותיו.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 24 2018, 05:40 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 12597
מגדר:
משתמש מספר: 64296

שם/כינוי: ליב, בצד
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים):"ירחוני? מה אתה עושה פה?" שאל קול תמה מאחורי תלמיד השנה החמישית שבהה בכוכבים, רגליו משתלשלות מקצה המגדל. רמוס נפנה לאחור, ומבטו פגש בסיריוס, שהחביא בצורה מתוחכמת יחסית חבילה חשודה בתוך גלימתו. "רך- כף? מה אתה עושה פה?" החזיר לו רמוס באותו המטבע. "אני שאלתי ראשון." ציין סיריוס והתיישב בקלילות לצדו של רמוס, מבלי לחשוש בכלל מהמרחק העצום של רגליו מהקרקע. רמוס הניף את ידו בתנועת ביטול. "חושב. ומסתכל על הכוכבים." הוא ענה לנער שישב משמאלו, גופו צמוד לגופו של רמוס והוא מקרין חום אל גופו הקפוא מהישיבה הממושכת. שתיקה ארוכה נמתחה בין השניים לפני שסיריוס חתך אותה שוב. "על מה אתה חושב?" הוא שאל בטון חלש ועדין. הלילה הוא לא שעתם של הדיבורים הרמים, כך שניהם חשבו תמיד. "על כל מיני דברים. לימודים. העתיד שלי." השיב לו רמוס ולא פירט יותר. חוסר הצורך שלהם במילים כדי להבין אחד את השני היה אחד הדברים שרמוס הכי אהב באדם שישב כעת לצדו על המגדל. שני גריפינדורים מתגרים בגורל יחדיו. "העתיד שלך? איזה עתיד? עבודה? חיים שאתה רוצה לחלוק עם מישהו?" הפר סיריוס את הדממה שוב. "על הכל. ועל עוד דברים." ראשו של רמוס צנח לכתפו של סיריוס בזמן שדיבר, כמו מין תגובה אוטומטית שכזו. סיריוס לא חקר אותו עוד, אלא רק שלח את ידו בעדינות וחיבק את מותנו של איש הזאב שישב לידו על המגדל. לבו של רמוס דפק בחוזקה, הוא הרגיש סומק קל צובע את פניו כשסיריוס הואיל בטובו להפר את הדממה שוב. "הכוכבים יפים מהמגדל." הוא הצביע על המובן מאליו וידו עברה מעלה, כעת כף ידו ליטפה בעדינות את ראשו של רמוס. "אני יודע." ענה לו רמוס בשקט. "גם אתה יפה." הוא לחש לרמוס באוזנו וגרם לצמרמורות קטנות לאורך גופו. "אממ. תודה?" הוא ענה במבוכה, לא יודע איך לקבל מחמאה. "אבל אתה מושלם." הוא הוסיף לאחר שתיקה קצרה. "אוי, ירחוני. אף אחד לא מושלם." פלט סיריוס והצמיד את שפתיו לשל רמוס לפני זה הספיק למצמץ. הלב שלו דפק, סיריוס כרך את ידיו סביב גופו של רמוס ומשך אותו קרוב יותר, למרות שהיו כבר צמודים. רמוס נזכר לבסוף בעובדה שנשמתו עדיין לא פרחה מגופו וניצל את הידיעה כדי להחזיר נשיקה ולכרוך את ידיו סביב צווארו של הנער האחר. ליבו דפק במהירות והוא הרגיש את בליל הרגשות שמילא את גופו כמו סם מתקתק. פתאום, הוא לא רצה עוד לצפות בכוכבים היפים שמולו. הוא עצם את עיניו ונישק שוב את סיריוס, נשיקה עמוקה יותר ותובענית יותר מהקודמת. לא שזה הפריע למישהו מהם. כנראה שהם נשארו כך שעות, כי כשהם התנתקו סוף סוף כבר עלתה השמש, אבל יחד איתה הוסט גם וילון מחלק חשוך בנשמתו של רמוס.

--------------------
13 ¤כמעט צמחונית ¤ פסנתר¤ TWENTY ØNE PILØTS ¤ nirvana כותב ¤ בלי טלוויזיה ¤ קרמבואיסטית גאה ¤
פרשתי? פרשתי.

---------
פורסם ב: Oct 24 2018, 20:22 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1817
משתמש מספר: 61545

שם/כינוי: דאב. Riva Ash
"בבקשה,בבקשה,בבקשה!" קראה לבנדר בראון ומשכה את ידה של חברתה, "זה קורה רק פעם במאה שנים!"
צ'ו רטנה משהו על זה שהיא מפריעה לכל מגדל רייבנקלו לנוח. היא אהבה מאוד את בת זוגה אבל לפעמים היא פשוט לא ידעה לסתום את הפה.
"ויש השנה גם מטר מטאורים!" הוסיפה הבלונדינית ועיניה ברקו, "תמיד ראיתי את המטר כל שנה! אל תהיי כזאת!. זה ליקוי ירח פלוס ירח אדום פלוס מטר מטאורים מרהיב!"
"זה יהיה מאוחר בלילה" אמרה צ'ו והתמתחה בכורסתה.
"ו...?"
"אנחנו נצטרך להתגנב למגדל האסטרונומיה" אמרה האסייתית.
"מושלם!" קראה לבנדר בהתלהבות, "זה יהיה כל כך כיף!"
"לא,זה לא"
"אני בטוחה שאי שם בלב האפלולי שלך את גם אוהבת אסטרונומיה ומטאורים!" קראה השנייה ותקעה אצבע בחזה של חברתה.
צ'ו גילגלה את עיניה הכהות.
"וחסר לך אם את מבריזה לי!" הוסיפה באיום.

צ'ו חיכתה ללבנדר מחוץ למגדל גריפינדור ותופפה בעצבנות על רקתה. אבוי ללבנדר אם היא תאחר וסנייפ יתפוס אותה מחוץ למגדל ויוריד חמש מאות נקודות לרייבנקלו. לא שהיה ללבנדר אכפת במיוחד. היא רצתה להיראות פנטסטי לדייט שלה ושל צ'ו וכמובן שפבארטי עזרה לה.
"אני כל כך מתרגשת!" ציחקקה בהתרגשות לבנדר.
"גם אני!" חייכה פבארטי, "זה הולך להיות הדייט הכי מדהים בהיסטוריה של האנושות!"
"והחייזרות!" הוסיפה חברתה והשתיים צחקו.
"עופי,לבנדר, את לא רוצה שצ'ו תרצח אותך"
לבנדר גילגלה עיניים, "אני יותר מדי סקסית בשביל שיהיה אפשר להרוג אותי"
פבארטי נתנה מכה בכתף, "לכי כבר!"
לבנדר חייכה בהתרגשות,חטפה את תיק העור החום שלה (שכמובן התאים לחגורה והנעליים שלה. בכל זאת, לבנדר) וקיפצצה אל מחוץ למגדל גריפינדור.
צ'ו סקרה את חברתה היפה. כמובן שהיא נראתה מדהים עם המאם ג'ינס הכהה שלה, הסוודר המפוספס הצבעוני ומגפי הזמש החומים שלה. התלתלים הבלונדיניים שלה עשו לה חשק להעביר בה את אצבעותיה רק כדי לבדוק אם הם עשויים מזהב או לא. היא השפילה מבט אל בגדיה,היא הרגישה קצת נחותה לצד לבנדר במכנסי סקיני ג'ינס שחורים, חולצה שחורה וג'קט ג'ינס כהה וכמובן שהיא לא שכחה ללבוש את המגפיים הצבאיות השחורות שלה.
לבנדר התכופפה אליה ונישקה את מצחה.
"את נראית מדהים כמו תמיד" אמרה בהערצה לבנדר.
"את גורמת לי להרגיש נמוכה יותר מתמיד" רטנה צ'ו, "ואת נראית אפילו יותר מופלא מתמיד"
לבנדר חייכה חיוך קורן, "בואי! אנחנו צריכות להגיע למגדל לפני שסנייפ יתפוס אותנו!"
הזוג החלו לרוץ לעבר מגדל האסרונומיה וציחקקו חרישית. צ'ו אהבה שלבנדר מוציאה ממנה את הצד הנועז והילדותי שלה (לא, הן בהחלט לא ראו ביחד מלך האריות וצ'ו לא בכתה בסוף)
השתיים קפצו שתיים-שתיים במדרגות אל המגדל וחייכו אחת אל השנייה.
לבנדר כל כך שינתה את צ'ו שאחרי שהארי עזב אותה היא הייתה בטוחה שהיא מזעזעת ונכנסה לדיכאון בעוד שהגריפינדורית התמודדה עם שיברון לב. שתיהן עזרו ותמכו וצמחו מהקושי אחת של השנייה ונוצר ביניהן קשר חזק ואוהב.
השתיים סוף סוף הגיעו לקצה המגדל ולבנדר נתנה דרור לצחוקה המתגלגל וצ'ו לא יכלה לעצור את עצמה. הזוג לא הפסיק לצחוק עד שהבלונדינית ראתה פס בוהק בשמיים והתיישבה מיד על הרצפה.
"זה התחיל צ'ו!" קראה בהתרגשות.
הרייבנקלואית התיישבה ליד לבנדר והשעינה את ראשה על כתפה ונאנחה.
"או! ראית את זה?" קראה לבנדר, "כוכב נופל!"
"תביעי משאלה" לחשה צ'ו באוזנה של לבנדר, שהצטמררה מיד. צ'ו גיחכה.
הבלונדינית הוציאה מתיק העור החום שלה חפיסת שוקולד מילקה אוראו, האהוב עליהן. היא שברה שורה אחת והציעה לבת זוגה, שלקחה ממנה את השוקולד וגנחה באושר.
"הו,מילקה!" קראה צ'ו ולבנדר ציחקקה.
השתיים התבוננו ביחד בשמיים וצפו במטר המטאורים היפהפה ואז,החל ליקוי הירח האדום. אור אדום הוטל על המגדל ולבנדר נעמדה והושיטה את ידה לעבר צ'ו המבולבלת, "קומי!"
האסייתית היפה התרוממה וחברתה הצמידה אותה אליה לריקוד וואלס יפהפה אך די מגושם. צ'ו הרימה את ראשה אל בת זוגה וסומק ורדרד הציף את לחייה כשלבנדר רכנה לנשק אותה, צ'ו נעמדה על קצות אצבעותיה וסגרה את הפער ביניהם. לבנדר משכה אותה אליה קרוב יותר במותנה בתנועה רכושנית וליטפה את גבה בעוד שצ'ו ליטפה את פניה.
והכוכבים המשיכו ליפול.
הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה: אהאהאהאהאהאה
לבנדרצ'ו השיפ הלא קאנוני האהוב עליייי
וגם השיפ גאווה הכי אהוב עליייי (סורי דרארי. לבנדרצ'ו מכסח אתכם)

--------------------
דאב^ אשת שרת הקסמים^ 20 ^לנה דל ריי^ סקרימינג טריז^ הפיקסיז^

User Posted Image

It's the strangest life I've ever known - Jim Morrison

---------
פורסם ב: Oct 28 2018, 01:45 AM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2146473208
מגדר:
משתמש מספר: 58630

שם/כינוי: ורד, שעת הזאבים
הקטע הרומנטי שלי (מינימום 50 מילים): דראקו עלה למגדל האסטרונומיה. משום מה לצפות בכוכבים תמיד מרגיע אותו. דראקו הוציא מכיסו תפוח. "תפוח, אני אוהב אותך." דראקו אמר לו ונישק אותו ברוך. "אני לא מתכוון לנגוס בך, אל תדאג." מרוב שהוא אהב את התפוח, הוא התחיל להזות שהתפוח מדבר איתו. התפוח התחיל להגיד:"אני אוהב אותך הרבה יותר" והתפוח נגס לדראקו ביד בחיבה.
הערות/שאלות/איזה פעילות מדהימה: דראפל עולה על כולם!

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

עם מוזיקה ברקע החיים הופכים לקליפ

יובל מנדלסון | שייגעצ | הבילויים | עמית אולמן | ג'ימבו ג'יי | נועם צוריאלי | כל החתיכים אצלי | יוני בלוך | רונה קינן | מרסדס בנד | שירי מרפסת | אור אדרי | Måneskin

ארקוד לך את הקול שלי
בצעדי הנייר
המנסה בכל כוחו
לתאר
את המכחול.

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2018, 22:12 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 9716
משתמש מספר: 65449

שם/כינוי:
Layla36 ליילה

לילי עלתה, נסערת למגדל האסטרונומיה. הוא תמיד הצליח להרגיע אותה. האוויר הקר אלחש את עורה ואת רגשותיה עד כדי כך, שהיה לה קר כל כך. עד כדי כך שכבר לא כעסה על ג'יימס.
היא לא כעסה בגלל שצבע את חדרי תלמידי השנה הראשונה בירוק, והפך את כל הרהיטים לעכברים שהתפזרו בחדר המועדון.
היא לא כעסה על כך שהציע לה לצאת, שוב, ודווקא בזמן שהייתה כל כך כועסת, ועמדה לתת לו ריתוק נוסף.
היה לה כל כך קר, שהיא כבר לא כעסה על כלום.
לפני כמה ימים, כשדיברה עם חברתה מולי, היא התוודתה לפניה שהיא דווקא די מחבבת את הפוטר המאוס הזה. שאחרי שבע שנים בהוגוורטס, החיוך מבשר הצרות,והניצוץ הקונדסאי בעיניים והשיער השחור הכובש והבלתי מרוסן הצליחו להתחבב עליה. למרות כל הפעלולים והמתיחות שביצע. אבל היא, היא לא חושבת שהוא מחבב אותה כל כך, כפי שהוא אומר. שהוא רק רוצה בה כי היא בלתי מושגת, לשם האתגר. כדי להרשים את חבריו בהישג. היא פחדה. היא פחדה, שהוא ישבור לה את הלב.
ודווקא עכשיו, כשהקור אלחש כל רגש אחר, היא נזכרה ברגש הזה. איך שכשהוא תמיד דואג להזמין אותה לצאת בפומבי. איך היא תמיד מתפתה להגיד כן, אבל אז נזכרת שזה לא באמת, רק בכאילו. שזה הכל בשביל האתגר. או בשביל התערבות מפגרת שעשה עם חבורתו.
לפתע, הקור התעמעם, וגלימה חמה וידיים ארוכות חיבקו אותה והגנו עליה מהקור. ידיים בהירות וצנומות. גלימה גריפינדורית, ששייכת לגריפינדורי אחד בעל שיער שחור שובה וניצוץ קונדסאי בעיניים, שעכשיו הביטו בה ברוך ובאהבה. ודאגה. וכעס. לפתע נעלם הכעס. ונעלמה הדאגה. נראה שהמקום משפיע גם עליו. נראה שעיניהם כמו מחוברות בחוט שקוף ודק, שלא נותן להם להסיט מבט זה מזו.
חום לירוק. ירוק לחום. והעולם מסביבם כבה.
ואז.
ואז הוא אמר שלוש מילים, מילים מלאות כוונה. ובפעם הראשונה, היא האמינה להן.
"אני אוהב אותך"

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 6 2018, 09:14 AM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
משתמש מספר: 21885

כל הכבוד לכל מי שהשתתף! היו פה כמה קטעים נהדרים.

ננעל.
כל הכבוד לכל מי שהשתתף! היו פה כמה קטעים נהדרים.

ננעל.

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007