האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (5) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מה אתם חושבים על צניעות - דיון, מה אתם חושבים על הצניעות בימינו?
פורסם ב: Jul 21 2017, 09:56 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

QUOTE (Bonnie wright @ Jul 18 2017, 11:38 PM)
טליה אני חייבת לא להסכים בקשר לדעתך.
אני באה מצד דתי ואני חושבת שדעתך לא נכ7ונה. כלומר, אף אחד לא יכריח אותך ללבוש חצאיות מקסי אבל בהחלט יש תקן צניעות מקובל. כלומר, את לא יכולה ללכת לים בחוטיני ולא דווקא ככפייה דתית אלא כדי לכבד את עצמו אני לא חושבת שצריך להעיר אבל אני חושבת שזה בהחלט לא מכובד ללכת בבגד ים לא צנוע. ולא, בבגד אני לא מתכוונת לביקני אני מתכוונת למשל שיש תקן מסוים שנגיד יש נערות שהולכות עם שורטס, אני לא חושבת שצריך להעיר להן אבל מכנסיים שרואים את האיבר האחורי לא מכבד את האדם עצמו.

אני מבין מאיזו נקודת מבט את אומרת את זה, אבל מבחינתך אם מישהו מתלבש איך שנוח לו זה אומר שהבנאדם לא מכבד את עצמו? אם אני לובש שורט קצר כי אמצע יולי וחם לי, ואולי אנשים יכולים לשים לב שיש לי ישבן עם המכנסיים האלה, זה הופך אותי ללא מכובד? כי אני לובש מה שנוח לי?

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 21 2017, 13:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761

QUOTE (Bonnie wright @ Jul 18 2017, 10:38 PM)
טליה אני חייבת לא להסכים בקשר לדעתך.
אני באה מצד דתי ואני חושבת שדעתך לא נכ7ונה. כלומר, אף אחד לא יכריח אותך ללבוש חצאיות מקסי אבל בהחלט יש תקן צניעות מקובל. כלומר, את לא יכולה ללכת לים בחוטיני ולא דווקא ככפייה דתית אלא כדי לכבד את עצמו אני לא חושבת שצריך להעיר אבל אני חושבת שזה בהחלט לא מכובד ללכת בבגד ים לא צנוע. ולא, בבגד אני לא מתכוונת לביקני אני מתכוונת למשל שיש תקן מסוים שנגיד יש נערות שהולכות עם שורטס, אני לא חושבת שצריך להעיר להן אבל מכנסיים שרואים את האיבר האחורי לא מכבד את האדם עצמו.

בנאדם יכול לא לכבד את עצמו וזאת לגמרי החלטה שלו ואף אחד לא צריך ל''חייב'' בנאדם אחר לכבד את עצמו...

--------------------

---------
פורסם ב: Jul 25 2017, 15:01 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
חרמשים: 5451
משתמש מספר: 43538

מי אתם שתקבעו שלא מגיע לי שיכבדו אותי אם אני לובשת גופיות? מגיע לי שיכבדו אותי כי אני בנאדם, יש לי זכות לכבוד ולאף אחד אסור לקחת אותה ממני. גם כשזה מגיע לכבוד עצמי - לכבד את עצמך ממש לא קשור לאורך המכנסיים או לגודל המחשוף. מבחינתי, זה קשור ליכולת לעמוד על שלך ולהיות מסוגלת ללכת בדרך שאת מאמינה בה ולעשות את מה שהכי טוב לך - אז אם את מתלבשת צנוע למרות שאת יודעת שזה עושה לך רע, לדעתי את מכבדת את עצמך פחות ממישהי שמתלבשת חשוף בידיעה שזה מה שטוב לה.
כי נשים חייבות בצניעות הרבה יותר מגברים!!
אין בעיה שאישה תראה גבר בבוקסר אבל יש בעיה שגבר יראה אישה בביקיני!

מה גם, שקחו בחשבון, שבטח במאות הקודמות, נשים היו תמיד פגיעות מגברים, מבחינה פיזיולוגית. בשביל שדבר כזה לא יקרה, האישה מתלבשת קצת יותר בצניעות מהגבר.

אז אתם בעצם טוענים שכדי שגברים לא יתפתו לאנוס אותי, אני צריכה להתלבש צנוע? אם גברים כל כך חסרי שליטה עצמית שהם צריכים שנשים יתכסו כדי לא להתפתות מהן, אני לא חושבת שהם אחראיים מספיק כדי לעמוד בתפקידים כמו קצינים בצבא או ראשי ממשלה.

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 00:16 AM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

QUOTE (Terror Hungry @ Jul 25 2017, 03:33 PM)
מי אתם שתקבעו שלא מגיע לי שיכבדו אותי אם אני לובשת גופיות? מגיע לי שיכבדו אותי כי אני בנאדם, יש לי זכות לכבוד ולאף אחד אסור לקחת אותה ממני. גם כשזה מגיע לכבוד עצמי - לכבד את עצמך ממש לא קשור לאורך המכנסיים או לגודל המחשוף. מבחינתי, זה קשור ליכולת לעמוד על שלך ולהיות מסוגלת ללכת בדרך שאת מאמינה בה ולעשות את מה שהכי טוב לך - אז אם את מתלבשת צנוע למרות שאת יודעת שזה עושה לך רע, לדעתי את מכבדת את עצמך פחות ממישהי שמתלבשת חשוף בידיעה שזה מה שטוב לה.
כי נשים חייבות בצניעות הרבה יותר מגברים!!
אין בעיה שאישה תראה גבר בבוקסר אבל יש בעיה שגבר יראה אישה בביקיני!

מה גם, שקחו בחשבון, שבטח במאות הקודמות, נשים היו תמיד פגיעות מגברים, מבחינה פיזיולוגית. בשביל שדבר כזה לא יקרה, האישה מתלבשת קצת יותר בצניעות מהגבר.

אז אתם בעצם טוענים שכדי שגברים לא יתפתו לאנוס אותי, אני צריכה להתלבש צנוע? אם גברים כל כך חסרי שליטה עצמית שהם צריכים שנשים יתכסו כדי לא להתפתות מהן, אני לא חושבת שהם אחראיים מספיק כדי לעמוד בתפקידים כמו קצינים בצבא או ראשי ממשלה.

יש הבדל קיצוני בין מה שאמרו פה לבין העמדה שאת מציגה. לכל אדם, חוץ מלפושע, מגיעה התייחסות הולמת וכבוד כבן אדם. אני אכבד את החלטתך גם אם תלבי גופיה או משהו הרבה יותר חשוף, זה לא משנה. הנקודה היא, שלפי דעתי, גוף זה אחד הדברים האינטימיים של האדם. יש דברים שאדם (שוב, לדעה שאני מחזיק בה) לא אמור לחשוף לאחרים, וגוף הוא אחד מהם. ומאותה סיבה, אגב, לגברים אסור ללבוש בוקסר לפי התורה. לכן אני מאמין, שכל אדם (לא משנה אם הוא זכר/נקבה/משהו אחר שהוא בחר) שמתלבש באופן לא צנוע, לא מכבד את הדברים האינטימיים שהוא לא אמור לחשוף, וזה גם לא מכבד אותו. (אני מניח שאף אחד לא יעשה סקס ברחוב, נכון?)

אה ואגב ברור
רו האנסים הם גברם, כן, יש הרבה יותר גברים שלא שולטים בעצמם (דהיינו, אנסים רוצחים ופושעים) מאשר נשים. זה לא אומר שכולם ככה, רובם המכריע של הגברים ממש לא ככה ולכן הם ראויים להיות בממשלה ולמש כקצינים בצבא, אבל כן, בהחלט יש יותר גברים עם "יצרים" מאשר נשים. אם זה היה הפוך, אגב, אני מניח שלגברים היו יותר כללי צניעות מלנשים (טוב אני לא יודע כי גבר חזק יותר פיזית אבל אני מדבר על העיקרון)

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 01:21 AM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

QUOTE (Monty Python @ Jul 28 2017, 12:48 AM)
אה ואגב ברור
רו האנסים הם גברם, כן, יש הרבה יותר גברים שלא שולטים בעצמם (דהיינו, אנסים רוצחים ופושעים) מאשר נשים. זה לא אומר שכולם ככה, רובם המכריע של הגברים ממש לא ככה ולכן הם ראויים להיות בממשלה ולמש כקצינים בצבא, אבל כן, בהחלט יש יותר גברים עם "יצרים" מאשר נשים. אם זה היה הפוך, אגב, אני מניח שלגברים היו יותר כללי צניעות מלנשים (טוב אני לא יודע כי גבר חזק יותר פיזית אבל אני מדבר על העיקרון)

זה אבסורד...
את ההגבלות צריכים להטיל על הצד התוקף, לא המותקף. מה ההצדק המוסרי לקביעה שלך בכלל?

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 02:15 AM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

בד"כ אני לא מגיב, אבל הייתי רוצה לדעת איך היית מבצעת את ההגבלות על כל אנס פוטנציאלי. איך היית מזהה מיהו אנס או תוקף? אדם יכול לקום בבוקר ואני לא יודע מה מוביל אותו למצב הזה, אבל זה קורה, ולרוב (לא זכור לי מבחינה סטטיסטית, אוכל לבדוק את זה אח"כ) אלו אנשים שהכי קרובים לנו. איך אפשר לזהות מצב שבו אדם מגיע למצב שהוא תוקף מינית מישהו או מישהי, ולמנוע את זה מלכתחילה?
מעניין לדעת.
אם את מוצאת דרך לזהות, ויש לך רעיון איך ניתן להגביל מבעוד מועד, אשמח לשמוע.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 03:23 AM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

QUOTE (מאסטר שיפו @ Jul 28 2017, 02:47 AM)
בד"כ אני לא מגיב, אבל הייתי רוצה לדעת איך היית מבצעת את ההגבלות על כל אנס פוטנציאלי. איך היית מזהה מיהו אנס או תוקף? אדם יכול לקום בבוקר ואני לא יודע מה מוביל אותו למצב הזה, אבל זה קורה, ולרוב (לא זכור לי מבחינה סטטיסטית, אוכל לבדוק את זה אח"כ) אלו אנשים שהכי קרובים לנו. איך אפשר לזהות מצב שבו אדם מגיע למצב שהוא תוקף מינית מישהו או מישהי, ולמנוע את זה מלכתחילה?
מעניין לדעת.
אם את מוצאת דרך לזהות, ויש לך רעיון איך ניתן להגביל מבעוד מועד, אשמח לשמוע.

אני מלכתחילה לא טוענת שעניין הצניעות הוא כדי למנוע עבירות מין...
השאלה שלי היא רק לפי הדעה של ג'יימס, אני טוענת שבעצם לפי הקביעה שלו ההגבלות צריכות להיות על כל הגברים ולא על כל הנשים.
ושוב, אני אישית בכלל לא מסכימה עם הקביעה מלכתחילה, צניעות היא צניעות ועבירות מין הן עבירות מין, אין שום קשר בין השניים.
(ותגיב יותר, אני לא אוכלת אנשים XD)

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 09:22 AM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

אבל לא ענית לשאלה שלי... אני גם מסכים שנשים לא צריכות להיות אלה שמגנות על עצמן, אלא צריך לחנך את התוקפים שלא לתקוף, אבל איך אפשר לזהות אותם? אין סימנים מזהים ברורים לכולם, לפי מה שאני יודע.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 10:56 AM
צטט הודעה

Who the fuck are Arctic Monkeys!?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 63875
משתמש מספר: 50725

אם מדברים על אונס אז יש לי משהו לספר לכם: הקביעה שלבוש של אישה קשור להאם היא תאנס היא מיתוס.
בואו ניקח דוגמא קיצונית - ערב הסעודית. נשים שם מתלבשות יותר מצנוע. הדבר היחיד שאפשר לראות אלו העיניים. האם שיעורי האונס והתקיפות המיניות שם נמוך יותר מבכל מקום אחר? התשובה היא לא.
1\3 נשים תחווה או חוותה בחיה תקיפה מינית מסוג כלשהו, אונס או לא. האם אתם באמת חושבים ששליש משל נשות העולם מתלבשות עד כדי כך חשוף?
ואפילו אם התקיפה כן קשורה ללבוש, אתם באמת חושבים שמה שאישה לבשה מצדיק תקיפה מינית? כי זו תפיסת עולם מזעזעת בעיני. אני לובשת מכנסיים קצרים ולא, אני לא "מבקשת את זה", אני לא לובשת מה שאני לובשת כדי שיראו את הרגליים שלי. אני לובשת מכנסיים קצרים פשוט כי חם לי. קיץ, 35 מעלות ביום טוב, אי אפשר לצפות ממני לבלות יום שלם בחוץ עם מכנס ארוך.
(עוד אני אספר לכם שכבר חוויתי מגע שלא בהסכמה ממישהו ובאותו היום לבשתי מכנסיים ארוכות ולא צמודות.)

אז בואו נתעלם מהעובדה המוכחת שלבוש של אישה לא קשור להטרדה. להגיד שאישה שמתלבשת חשוף "מבקשת את זה" ולא יכולה להתלונן כי היא התלבשה באופן שהתוקף המסכן לא יכל לעמוד בפניו, זה בדיוק כמו להגיד שאדם שנשדד מהטלפון שלו הלך עם הטלפון אצלו ולכן "ביקש את זה". (למרות שזה יותר מקביל לזה שאישה מבקשת את זה כי היא הולכת יחד עם אברי המין שלה ולא משאירה אותם בבית אבל שיהיה נזרום עם האנלוגיה הזאת)
אונס, בדיוק כמו רצח או שוד, הוא פשע. אנשים רוצים כסף - אבל הם (רובם) חכמים מספיק בשביל לא לגנוב מאנשים את הכסף שלהם, כי זה פשע. בדיוק באותו האופן, אנשים רוצים מין, אבל הם צריכים להיות חכמים מספיק בשביל לא לכפות אותו על מישהו כי זה פשע. איך שום דבר שיכול להצדיק אונס, אף אחד לא מבקשת אונס. מאחר וההגדרה של אונס הוא מין שלא בהסכמה, אם מישהי הייתה מבקשת אונס זה כבר לא היה נקרא אונס. ועם כל הכבוד, לבישת בגדים חושפניים לא שווה להסכמה לסקס.

מור - זה אמנם נכון שאי אפשר לזהות תוקף פוטנציאלי, אבל לבוש צנוע הוא בהחלט לא מה שהולך למנוע תקיפה מצידו. כמו שאמרתי, גם במקומות שאף אחד לא מעזה להראות מרפק יש המון תקיפות מיניות. זה קיים גם בקהילות דתיות שבהם הלבוש צנוע מאוד. להתלבש צנוע (ולסבול את החום של קית ישראלי אפילו יותר) לא מבטיח לי שכלום לא יכול לקרות. ולדבר עם מישהי שעברה טראומה על מה היא לבשה זה יותר ממזלזל, יותר מאידיוטי, זה נמעשה נורא. כי גם ככה הקורבן נוטה לאשים את עצמו באירוע, אז אם גם הסביבה מאשימה אותו במקום לתמוך בו אחרי מה שהוא עבר (או, רעיון אבסורדי, להאשים את התוקף!) לא פלא שהמון קורבנות אונס לא מדווחים, או מדווחים הרבה אחרי האירוע.
מה גם שהתפיסה הזאת שהלבוש קשור, מכניסה להמון אנשים לראש שהלבוש גם מצדיק, גם אם זו לא ההשקפה שלך. אנשים באמת מאמינים שללבוש חולצת בטן אומר הסכמה אוטומטית, ושלא משנה מה תעשה זה לא אונס או תקיפה. המעגל הזה צריך להישבר.

--------------------
הייתי פה פעם, עכשיו כבר לא

שלו - בלי י' - מבחוץ אני מגנוב אך מפנים אני עצוב - 17 - דולבת באיכות הסביבה - אומנות ומוזיקה - פאנק בצל ומודרן אנגסט 3> - כן אני יודעת לנגן קריפ - משחקי לוח! - פנימיסטית - גיטרה - צבעי מים - משחקי מחשב ותפקידים - רדיוהד, מרסדס בנד, דף צ'ונקי, איטליז, ארקטיק מאנקיז, פיקיסיז, אמנדה פאלמר, הדרזדן דולס, ביורק(!), קינג גיזרד - מה שבא ליד

Perfect.
You told me that it’s worth it
So, I gave my time, my finest years you’ve taken
I tried grasping your finger you gave me the middle one
Hey, I got my weapon, nice and polished
Dare you to mock me, so cocky
You know how to pet, the same time you threat
Don’t test my loyalty
But can you dance while you shoot?

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 11:53 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

מצטרף לכל מה ששלו אמרה ויש לי עוד להוסיף - זה לא שגברים "לא מצליחים לשלוט בעצמם" למראה מרפק. כשמישהו אונס, תאמינו לי שזה קורה בידיעה מלאה שהצד השני לא רוצה את זה, בין אם זאת בת הזוג שלך שאומרת "עזוב אותי לא בא לי היום" ובין אם זאת מישהי שאין לך מושג מה השם שלה שקופאת כשאתה נוגע לה בחזייה. להגיד שיש קשר זה להשוות גברים לדובי גריזלי שלא מסוגלים לשלוט בעצמם למראה סלסילת פיקניק ביער (© תום טרגר) וגם הבנים הכי מטומטמים שפגשתי יודעים לזהות כשמישהי לא צוחקת איתם וכשמישהי לא מרוצה ממגע כלשהו. אם הבנים מהגדוד שלי יודעים לכבד את זה ש"אוריה אל תיגע לי בעורף זה עושה לי צמרמורות" אני בטוח שהם ידעו לזהות אם מישהי רוצה את זה או לא בזמן מגע מיני שהוא ממילא כל כך אינטימי. ותאמינו לי, הבנים מהגדוד שלי יכולים להיות האנשים האלה שלא מבינים מה אתה מבקש גם אחרי חודשיים.
במקום לכסות בנות ולצאת מנקודת הנחה שהעובדה שהיא עם שורט אומרת שממש בא לה מין עכשיו, אולי אפשר לחנך? נשמע קצת מפחיד, נכון, חינוך זאת מילה והבטחה שמתברר שאף אחד לא מסוגל לקיים, אבל תאמינו לי, זאת אופציה קיימת. אולי צריך להתחיל ללמד ילדים מגיל צעיר לכבד מרחב אישי, לתת עונש אחר לאנסים כדי שאנשים ידעו כמה זה חמור ולהעלות את המודעות להשפעות של אונס על בנאדם.
ללכת ראש בקיר ולהגיד "אי אפשר לזהות אנסים אז בנות תתכסו" זה פשוט משהו שאני לא מסוגל לקבל, מצטער.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 28 2017, 12:54 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

QUOTE (מאסטר שיפו @ Jul 28 2017, 09:54 AM)
אבל לא ענית לשאלה שלי... אני גם מסכים שנשים לא צריכות להיות אלה שמגנות על עצמן, אלא צריך לחנך את התוקפים שלא לתקוף, אבל איך אפשר לזהות אותם? אין סימנים מזהים ברורים לכולם, לפי מה שאני יודע.

קראת את התגובה שלי? כי הסברתי למה אני לא אמורה לענות...
וכבר כתבו כאן בינתיים למה הלבוש הצנוע הוא לא "הגנה", אני רואה בצניעות ערך כשלעצמו בלי שום קשר להגנה כמו שכתבתי כבר מקודם.
וזו שאלה שאני לא יכולה לענות עליה, אין לי את הכלים המקצועיים לדעת דברים כאלו, אני מניחה שזה לא דבר שפשוט לגלות.
בכל מקרה, לדעתי אין שום קשר בין עברייני מין ללבוש צנוע ככה שזה גם לא קשור לדיון.

--------------------

Ashley

---------
פורסם ב: Jul 30 2017, 20:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

לא קראתי הכל ואין לי עניין להיכנס לדיון אבל קראתי כמה תגובת ויש לי משהו חשוב להגיד-
הצניעות (נדבר על נשים שנייה), לפחות ביהדות, היא לא בשביל למנוע אונס\הטרדה מינית של גברים בנשים. ממש ממש לא. אחרת, ככל שהחברה הייתה מתלבשת צנוע יותר כך הגברים פחות שולטים בעצמם, ומה זה אומר עלינו? זה לא הסיפור. הצניעות (שוב, אני מציגה את עמדת היהדות) היא לא סייג כדי שלא נדרדר אלא לגמרי ערך בפני עצמה. אני גם מסכימה עם מי שאומר כאן שאם מישהי מתלבשת בצורה חושפנית זה ממש לא "הזמנה לאונס" וזו פשוט עמדה מעוותת ומקולקלת.

ועוד משהו - אני הולכת 7\24 עם חצאית שעוברת את הברך ושרוולים שמכסים את המרפק. היו לי גם תקופות שהלכתי לא ככה, ועכשיו אני מרגישה הרבה יותר נוח ושלם עם עצמי. אין לי עניין שכל בן אדם שעובר מולי יראה לי את הכתפיים\הירך או ווטאבר, אבל זו הרגשה אישית.

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Aug 3 2017, 12:11 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 1221
מגדר:
משתמש מספר: 63709

לדעתי אנשים לא יכולים להתלבש בעירום ברחוב, או אפילו בביקיני.
אני למשל גרה ביישוב מעורב והולכת לבריכה. אני רואה שם מלא פעמים גברים ללא חולצות ואני כבר די רגילה. אבל אם אני רואה למשל בן מהכיתה שלי ללא חולצה, זה משהו אחר. הרי אותו אני פוגשת כל יום.

--------------------
[/B]צפ"ת

נעלמים ~ לשיר ולרקוד ~ 14 ~ תל אביב ~ חילונייה ~ הארי פוטר ~ תומס
User Posted Image[align=Center][COLOR=Gold][FONT=Geneva]

---------
פורסם ב: Aug 3 2017, 15:22 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4032
משתמש מספר: 58761

QUOTE (רוז גריינג'ר-וויזלי 2 @ Aug 3 2017, 12:43 PM)
לדעתי אנשים לא יכולים להתלבש בעירום ברחוב, או אפילו בביקיני.
אני למשל גרה ביישוב מעורב והולכת לבריכה. אני רואה שם מלא פעמים גברים ללא חולצות ואני כבר די רגילה. אבל אם אני רואה למשל בן מהכיתה שלי ללא חולצה, זה משהו אחר. הרי אותו אני פוגשת כל יום.

אנשים זה לא משנה אם את מכירה אותם או לא, כל אחד יכול ללבוש מה שהוא רוצה ואם אני רוצה להתלבש חשוף בצורה מוגזמת זה מה שאני אעשה ואף אחד ללא יגיד לי למה זה לא בסדר... בנות מצידי יכולות להתלבש בביקיני ברחוב שפשוט יקחו אחריות על הגוף שלהן ואם הן חושבות שזה בסדר להתלבש ככה זאת החלטה שלהן...

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 3 2017, 23:33 PM
צטט הודעה

תכוון לירח , גם אם לא תגיע תנחת ביין כוכבים

פרטי משתמש
חרמשים: 3367
משתמש מספר: 44947

QUOTE (Magic Wolf @ Jul 14 2017, 05:24 AM)
אבל הקטע של אישה נשואה שצריכה לשים פאה או לאסוף את שיערה כדי שלא יראו אותו להסתיר אותו בכללי כבר די מוגזם לדעתי.
השיער הוא אחד מין הדברים המיחדים את האישה!
הוא יפיפה ומודע חובה כול כך להסתירו?

רציתי רק להשיב על זה תשובה.
הסיבה שלפיה אישה נשואה צריכה ללכת עם כיסוי ראש לפי היהדות היא שהיא שייכת לבעלה. (כשאני אומרת שייכת אני לא מתכוונות כחפץ אלא שהם נשבעו זה לזו להקים בית בקדושה) חלק מהזוגיות הזו ,זה להיות נאמנים עד הסוף משמע שלאחר החתונה האישה אמורה לרצות להיות יפה אך ורק בשביל בעלה ולא בשביל גברים אחרים. (יהיו מי שיתנגדו לזה אבל אם יש אישה בת 20 לבושה טוב , אפילו צנועה ממש עם שיער פזור זה דבר שנמשכים אליו! כמו שאמרת, הוא יפיפה ) וזה מה שאני חושבת , שזה הכי מדהים שאישה שומרת בתוכה את היופי רק לבעלה.
יש מקרים שהבעל מסכים ואפילו רוצה שהאישה תלך בלי כיסוי אבל כמו שאמרתי מקודם. זה בעצם הוכחה תמידית לאהבה בינהם, לקשר העמוק שאף אחד לא יכול להשיג כי האשה מקריבה בעצם חלק מיופיה, שומרת עליו ואז לבעלה, זה הדבר הכי יפה בעולם.
זהו, היה לי חשוב לומר..

--------------------
הודיה|17 וחצי|יותר זקנה פה מכולם ביחד|ברור שהארי פוטר|וגם ג׳קסונית|המאה|מאנגה|אנימה|נארוטווו*~*|וסאסקה|עוד כמה דברים מוזרים|וזהו.|אה ואנטידאופוביה|מה זה?|׳סתכלו למטה^^|ביי:*
User Posted Image
הפחד שברווז כלשהו בעולם
צופה עליך!!!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (5) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007