האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🌠 אודישן - חדר הכובעים // שלב 1 🌠, 🌠 ינואר מגוון! 🌠
פורסם ב: Jan 15 2018, 20:18 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

*איחור במכוון

*יום הלבש את חיית המחמד
אודישן - חדר הכובעים!
ינואר מגוון!

"ברוכים הבאים לחדר הכובעים, בו תעברו את המסע הקסום שלכם אל האופנה הכובעית," אמרה מלי וחייכה.
"זה נראה... קטן מדי," אמר שחקן.
"ככה זה נראה," אמרה מלי, ונקשה על ארון זכוכית, שהתפרש לרוחבים עצומים.
"וואו, כמה כובעים קסומים," אמר השחקן.

לונדון הקסומה, אולפן 4, חדר הכובעים 2018.
ברוכים הבאים לחדר הכובעים, יש כאן כובעים מכל סוג, כובעים של קוסמים בעיקר. כפי שאתם רואים, בסוף המסדרון יש 1(המספר ייערך לאחר כמות הרשומים ^^) כובעים, לכל אחד ואחת מכם. אבל קודם הגיע הזמן שתעשו את מסלול הקסם שלכם, איך תתפקדו עם הכובעים האלו ואיך הם יראו עליכם.

מה זאת אומרת איך נתפקד עם הכובעים?

תשמעו, אלו כובעים קסומים, הם משתנים על פי חוש אופנת הקוסם ואם האופנה לא מתאימה לסרט, אז תצטרכו להשלים משימות אשר קשורות לכובע. ובכן, הטעם של בראדון הוא שחור או אפור או לבן עם נגיעה צבעונית באיזה פריט כלשהו. בקיצור, המשימה שלכם היא לעצב את הכובע הקסום שלכם, רק בסגנון כובעי קוסמים עם קשרים לחיות פלא, ולאחר שתעצבו תקבלו ממני משימה. כמובן שתקבלו על כך חרמשים! אני אתן לכם 140 חרמשים ו-5 נקודות בית! ואתם תדגימו לי הכל. לאחר שתשלימו את המדידה ואת ייצור הכובע על פי רצונכם, תגיעו לאולם התסריט ואסביר לכם על הכל. בהצלחה לכם!

CODE
[b][color=MediumSpringGreen]שם:[/color][/b]
[B][COLOR=LightSkyBlue]כינוי:[/COLOR][/B]
[b][color=MediumSpringGreen]איך הכובע יראה עלי:[/color][/b] צבע הכובע, איזה סוג של כובע (סוגה וחברת הכובע, מאיזו מדינה יוצרו החומרים ומה גורם לנו לאהוב אותו, האם יש קישוט הקשור לחיית פלא כלשהי? אם כן, כתבו והסבירו למה).
[B][COLOR=LightSkyBlue]האם אני מוכן/ה למשימות:[/COLOR][/B] אם לא, תתמודדו.
[b][color=MediumSpringGreen]למה דווקא הכובע הזה + מה אתם חושבים שיהיה תפקידו בסרט:[/color][/b]
[b][color=LightSkyBlue]הערות/הארות/וואו איזה כובע!:[/color][/b]

אני יודעת שאתם תיראו נהדר ומקסים, השלב יסגר ב24.1 כלומר שתצטרכו גם לקבל שחקנים שיצטרפו במהלך החודש.
אני מאחלת לכם בהצלחה ונתראה באולם התסריט!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 15 2018, 23:24 PM
צטט הודעה

מלאכית הרפתקאנית עם שיער צבעוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20729
מגדר:female
משתמש מספר: 53612

שם - דיימונד
כינוי -דיימונד
איך הכובע יראה עלי -כובע בצבע זהב עשוי מנוצות עוף החול פיניקס , חברת הכובע היא בריטינס האטס , החומר של הכובע יוצר מבריטניה ,מה שגורם לנו לאהוב אותו הוא הצורה שלו - הכובע נראה כמו חד קרן , אין קישוט הקשור לחיית פלא כלשהי .
האם אני מוכן/ה למשימות- כן
למה דווקא הכובע הזה + מה אתם חושבים שיהיה תפקידו בסרט - כי זה כובע פנטסיק אוסום , קסום מאוד שקשור לחיות פלא. אני חושבת שתפקידו בסרט יהיה חד קרן מדבר שממלא משאלות קסומות ומיוחדות.
הערות/הארות/וואו איזה כובע-

--------------------
אז שלום לחתימה של דיימונד😁
דיימונד היא מאוד מוכשרת ושמאוד עצבנית דרך אגב על כל הפורטל ,בעיקר על ההנהלה של הפורטל ושחושבת אולי לפרוש מהאתר לנצח .
( 😊) הכרתי אותה בחדר המחיצות.
עוד משהו שאפשר לראות שם (בעצם כאן) ובסוף גיפ

---------
פורסם ב: Jan 16 2018, 19:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

שם:איימי
כינוי:Mhgfx,
איך הכובע יראה עלי: צבע הכובע, איזה סוג של כובע (סוגה וחברת הכובע, מאיזו מדינה יוצרו החומרים ומה גורם לנו לאהוב אותו, האם יש קישוט הקשור לחיית פלא כלשהי? אם כן, כתבו והסבירו למה).
צבע הכובע הוא שחור עם משולשים סגולים הכובע עצמו הוא כובע צילינדר חברת הכובע היא חברה מאוד טובה אך לא ממש מוקרת ושמה הוא יוילתופה מקיון שהכובע עשוי מברזל קל וסרוג אז זה ברור שהוא מיוצר בסין על הקובע יש שתי כנפיים העשויות פלסטיק ונראות כמו כנפיים של היפוגריף יש לכובע כנפיים כי ככה הוא נראה יותר טוב.
האם אני מוכן/ה למשימות: כן
למה דווקא הכובע הזה + מה אתם חושבים שיהיה תפקידו בסרט:אני לא יודעת למה דווקא הכובע הזה אבל אני חושבת שהוא מתאים לסרט מדע בידיוני
הערות/הארות/וואו איזה כובע!:

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 16 2018, 22:17 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

שלום איימי, וברוכה הבאה לפורטל הארי פוטר הישראלי! לצערי, ההשתתפות שלך אינה נחשבת, ואינה חוקית כי עלייך להירשם קודם באשכול ההרשמה(לחיץ) לפני שאת משתתפת. אנא הירשמי באשכול אחרת השתתפותך תהפוכנה אסורה ולא נחשבת.
יום טוב ^^

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jan 18 2018, 22:34 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

שם:חוי
כינוי:משקפופרית
איך הכובע יראה עלי: צבע הכובע, איזה סוג של כובע (סוגה וחברת הכובע, מאיזו מדינה יוצרו החומרים ומה גורם לנו לאהוב אותו, האם יש קישוט הקשור לחיית פלא כלשהי? אם כן, כתבו והסבירו למה).כובע בצבע טורקיז מעור חלק ביצור אישי חומריו הובאו מטקסס ואני אוהבת אותו כי הוא משקף את האופי שלי שזה קצת קאובוי עם קלאס חיית הפלא שעליו היא היפוגריף שהיא החיה האהובה עלי אבר והיא קם דלאסית עם טאצ' פראי
האם אני מוכן/ה למשימות: אם לא, תתמודדו.מוכנה לכל משימה ונולדתי מוכנה
למה דווקא הכובע הזה + מה אתם חושבים שיהיה תפקידו בסרט:קאובויית מוכשרת שתפסה מלא פושעים מסוכנים ויום אחד היא נתפסת ובלה בלה בלה והיא מצליחה לברוח למרות כל הסיכויים בחרתי את הכובע הזה כי הוא מה שמאפיין אותי פחות או יותר סיבה מפורטת ניתן למצוא ב:למה אני אוהבת את הכובע הזה
הערות/הארות/וואו איזה כובע!:יאללה משימות ווהוו

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007