האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

👽 ספיישל דברים מוזרים || אשכול ראשי 👽
פורסם ב: Jan 2 2019, 16:31 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543495
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

היי! מה קורה? זוכרים אותי? אני חושש שלא קפצתי לבקר בפורום כבר די הרבה זמן... אבל יש לי משהו נהדר בשבילכם - ספיישל חדש! כן כן, ספיישל חדש בפורום הפאנדום המתחלף!
הספיישל שלנו יעסוק בסדרה דברים מוזרים - סדרת מדע בדיוני אמריקאית שיצאה לראשונה בקיץ 2016, אותה ביימו האחים מאט ורוס דאפר, והפיקו בפועל שון לוי ודן כהן. הסדרה עוקבת אחרי העיירה הוקינס שבאינדיאנה, ארצות הברית, בשנת 1983, אחרי שקורים בה דברים מוזרים - בעיירה הכל כך שקטה הזו נעלם בצורה מסתורית ובלי להשאיר עקבות נער, והופיעה נערה לא מוכרת ומגולחת ראש בעלת כוחות על טבעיים. איזה סוד מסתיר הממשל? מה אלה המפלצות האלה, והאם מעורבים ניסויים בבני אדם? את זה תגלו כשתצפו בסדרה!

וואי, ממש אהבתי את הסדרה הזאת. אבל למה בעצם אנחנו פה?

כן, אני לגמרי מסכים איתכם, זו סדרה מעולה!
ואני אענה לכם על השאלה - אתם פה כדי לשמוע ממני על הספיישל! הספיישל הזה יופעל על ידי ועל ידי אורטל - מדי פעם תיפתח פעילות שלי ומדי פעם פעילות שלה - אבל כולן יעסקו בסדרה "דברים מוזרים", כי זה הנושא של הספיישל! לא בכל הפעילויות תצטרכו להכיר את הסדרה בשביל להשתתף, אבל זה ללא ספק יוסיף לכם ולחוויה שלכם בספיישל. בנוסף, יהיו לא מעט ספויילרים - ולפני כל פעילות נציין אם יש ספויילרים, ואם יש - לאיזו עונה.

זה נשמע ממש מגניב! אבל איפה האשכולות!

או, יופי ששאלת!
כל האשכולות שיפתחו במסגרת הספיישל ירוכזו פה, ממש ברשימה שפה למטה.

האשכולות שנפתחו במסגרת הספיישל:

👽 לצאת מהעולם ההפוך - משחק פורום
דו"ח מוות - פעילות
👽 לתקשר עם ג'ויס - פעילות
👽
👽

קדימה, רוצו להשתתף!

הודעה זו נערכה ע"י Amy Santiago ב Jan 6 2019, 17:41 PM

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 282 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007