האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור סרט / איירון מן 1 || iron man 1, פינת ה- MCU
פורסם ב: Apr 15 2018, 17:40 PM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שלום לכם, משתמשים יקרים! אז אם אתם חנונים של קולנוע כמוני (שזה כנראה הסיבה שאתם בפורום הזה), אתם בטח יודעים שממש עוד מעט (שבועיים!) יוצא לקולנוע הסרט החדש מאת אולפני מארוול- "הנוקמים: מלחמת האינסוף, חלק 1" (הציפייה הורגת אותי. אני במתח שיא). לכבוד המאורע הענקי והמצופה הזה, כמו כן לכבוד חגיגת 10 שנים מאז מארוול התחילו את היקום הקולנועי שלהם, החלטתי לפתוח בפרוייקט "פינת ה- MCU". בפינה הזו אני אעלה פעם ביום (אם לא יותר) סיקור על סרט מהיקום הקולנועי של מארוול לפי סדר היציאה שלהם, עד שניגע ליום המצופה ( ה-26 באפריל) ומלחמת האינסוף יצא. בנוסף, על כל סדרת סרטים מהיקום של מארוול שאני אגמור לסקר אני אפרסם גם "סיקור כללי" עליה, שיהיה מקושר בתחתית העמוד של הסיקור של הסרט האחרון בסדרה. אז בואו נתחיל!

הסרט הראשון של אולפני מארוול, שפתח את היקום הקולנועי של מארוול והוא גם הסרט הראשון שנסקר הוא כמובן.....

User Posted Image

User Posted Image

🎬 שם הסרט בשפת המקור: Iron Man 1
🎬 ז'אנר: גיבורי-על/אקשן/פעולה
🎬 במאי: ג'ון פאברו | Jon" Favreau"
🎬 שחקנים: רוברט ג'ון דאוני ג'וניור (Robert John Downey, Jr), גווינת' קייט פלאטרו (Gwyneth Kate Paltrow), ג'ון פאברו (Jon" Favreau"), טרנס דאשון הווארד (Terrence Dashon Howard), ג'ף ברידג'ס (Jeff Bridges).
🎬 שפה: אנגלית
🎬 שנת יציאה: 2008
🎬 אורך הסרט: 126 דקות
🎬 תסריטאי: מארק פרגוס, הוק אוסטבי, ג'ון אוגוסט, ארט מארקם, מאט הולוויי.
🎬 מפיק: אבי ארד · קווין פייגי
🎬 צלם: מת'יו ליבטיק
🎬 מספר הסרט ביקום הקולנועי של מארוול: 1
🎬 שנת התרחשות: 2010 (?)
🎬 דירוג ב- "Rotten Tomatoes": קהל- 91%, מבקרים- 94%.

רקע

דמותו של איירון מן לקוחה מהקומיקסים של חברת מארוול. הופעתו הראשונה הייתה בחוברת הקומיקס: "Tales of Suspense #39", שיצאה בשנת 1963. הוא נוצר על ידי הכותבים סטן לי ולארי ליבר והמאיירים ג'ק קירבי ודון הק.

בתחילת 1963, סטן לי העלה רעיון לגיבור על שהוא גם איש עסקים. הוא רצה אותו כ"קפיטליסט מעורר מחלוקת", דמות שתלך כנגד זרם התקופה וצו האופנה העכשווי של קוראי מארוול. הייתה זו תקופת המלחמה הקרה, ואם היה משהו שהקוראים שנאו בכל מאודם, הייתה זו המלחמה. לי הציג את גיבורו כתעשיין עשיר המייצר נשק עבור הצבא. אדם עשיר, מלא זוהר ויוהרה וחביב הנשים, אך עם זאת, בעל סוד שיגרום לו לעינוים רבים. לי ביסס את דמות הפלייבוי המיליונר לפי זו של הווארד יוז: "הווארד יוז היה אחד האנשים הצבעוניים ביותר של ימינו. הוא היה ממציא, הרפתקן, מולטי-מיליונר, חביב הנשים, ובסופו של דבר מטורלל".
- ויקיפדיה.

בתחילת שנות ה- 90 חברת מארוול קומיקס חוותה משבר כלכלי, ונאלצתה למכור כמה מן הדמויות היותר פופולריות שלה לחברות ואולפנים אחרים. את דמותו של איירון מן קנו אולפני יוניברסל ב-1990, אך הרעיון לא יצא לפועל ובשנת 1996 פוקס המאה ה- 20 קנו מיוניברסל את הזכויות. בטענה שלמרות שהתסריט עורר עניין, לאולפני ההסרטה היו יותר מדי גיבורי-על של מארוול בשלבי הפקה ו"אנחנו לא יכולים להפיק את כולם", מכרו אולפני פוקס את הזכויות לחברת ניו ליין סינמה. אך לאחר שניו ליין התחילו לעבוד על הסרט והגיעו למבוי סתום בהפקה, החזירו אולפני ניו ליין סינמה את הזכויות לדמות של איירון לאולפני מארוול. כותבים רבים סירבו לכתוב את הסרט, שאותו החליטו האולפנים להתחיל מאפס (אף על פי שאולפני ניו ליין כבר התחילו במלאכה) מכיוון שדמותו של איירון מן לא הייתה פופולרית במיוחד. לבסוף נשכר ג'ון פאברו לביים את הסרט, וביקש משלושה כותבים שונים לכתוב תסריט, ולאחר מכן שילב בין שלושת התסריטים.

תקציר

בסוף שנות הארבעים של המאה העשרים, המדען הווארד סטארק אשר עבד בפרויקט "לידה מחדש" ביחד עם פגי קרטר וסטיב רוג'רס הקים את סוכנות שילד. *כל מה שצבוע בירוק, לקוח מהקומיקסים בלבד, ואינו בהכרח תקף גם לסרט*. אמנדה ארמסטרונג וג'וד הם שני סוכני שטח של ארגון שילד, שהתאהבו בזמן משימה בשנות ה- 60. לאחר שנתיים, אמנדה נכנסה להריון. אך שבוע לפני הלידה, אמנדה גילתה שג'וד הוא למעשה סוכן כפול של ארגון היידרה, והרגה אותו. היא ילדה את התינוק שלה בבית חולים והחליטה למסור אותו לאימוץ. הווארד סטארק ואשתו מריה שמעו על האפשרות לאימוץ, והווארד סטארק אימץ את התינוק מכייון שמריה היייתה עקרה. הוא החליט לקרוא לו אנתוני אדוארד "טוני" סטארק.
טוני סטארק גדל עם הווארד סטארק הגאון וכיוצא בזה גדל להיות ילד פלא בעצמו. בגיל 4 בנה את המעגל החשמלי הראשון שלו, ובגיל 6 את המנוע הראשון שלו. בגיל 17 הוא סיים ב"אם איי טי". אביו הגאון עבד כמפתח נשק, ובנה אימפריה שלמה, "תעשיות סטארק". לאחר שמת הווארד סטארק, קיבל עוזרו, עובדיה סטיין את מקומו כמנכ"ל החברה. אך בגיל 21, חזר טוני סטארק והתמנה למנכ"ל של תעשיות סטארק. עם מוחו המבריק והמיוחד הוא המשיך לפתח נשקים ושינה את פניה של תעשיית הנשק המריקאית. יום אחד, טוני סטארק מתבקש על ידי הצבא לערוך הדגמת נשק לטיל חדש אותו בנה הנקרא "יריחו". ההדגמה מתרחשת במדינת אפגינסטן. בדרך חזרה מהדגמת הנשק, שיירת המכוניות הצבאיות מותקפת ומתפוצף על יד טוני טיל ששולח רסיסים אל תוך החזה שלו. הטרוריסטים שפוצצו את השיירה ותקפו את טוני סטארק חוטפים אותו והוא מוצא את עצמו במערה מוחזק על ידי טרוריסטים, שם מבקשים ממנו לבנות בשבילם נשקים.

חוות דעת

אני חושב שבמקרה של הסרט הזה, מארוול קלעו בול במקום הנכון. הסרט משעשע, מלא באקשן כיפי ופשוט סרט טוב, בלי קשר לעלילה עצמה. אני יכול לומר שגם המשפחה שלי, שהם לרוב לא כל כך נהנים מסרטי גיבורי-על, אהבו מאוד את הסרט הזה. המשחק המושלם מהשחקן הראשי, רוברט דאוני ג'וניור הוא ללא רבב. הבן אדם יודע איך לגרום לדמות שלו להפוך למציאות. יכול להיות שזה פשוט בגלל שאני כבר התרגלתי לראות אותו בתפקיד איירון מן, אבל אני חושב שהמשחק שלו כל כך טוב, שהוא *הפך* להיות איירון מן. he IS iron-man, וכיום אני לא יכול לחשוב על שום שחקן שיוכל לשחק את דמותו בצורה יותר טובה. גם שאר צוות השחקנים נותן כאן הופעה מעולה, במיוחד פפר פוטס, רודי ועובדיה סטיין. לעומת סרטים אחרים (ת'ור), איירון מן הוא באמת סרט מהנה מאוד. הקומדיה שבו הופכת אותו למגניב ומושך, האקשן מעורר התפעלות, והסרט מתקדם בקצב מאוד מהיר. גם הדמויות מאוד תלת-מימדיות ועוברות תהליך. הצורה בה צולמו השוטים של הסרט הזה היא ייחודית, ונותנת לנו לראות בדיוק את הדברים החשובים בכל סצינה, אך באותו זמן גם להראות לנו את הסביבה כולה. הבמאי ג'ון פאברו עושה עבודה מדהימה ומצליח לגרום לאחת הדמויות הפחות מוכרות של מארוול מהקומיקסים לבוא אל פני השטח ולהיות הדמות הכי חשובה שלהם. האפקטים בסרט משתלבים טוב מאוד בתוך המציאות, ורוב הזמן בקושי יכולתי להבדיל בין אפקטים לבין מציאות. אני חושב שהסרט הזה הצליח לעשות עבודה מעולה של שילוב ה"פנטסיה" של הקומיקסים, עם המציאות של ימינו ולהראות עולם לא מציאותי, אך להצליח להסביר אותו עם המדע שלנו. העלילה כמובן הייתה מעניינת ביותר, והיה מאוד קל להזדהות עם הדמויות. העלילה מתקדמת בקצב מהיר ואחיד, והיא מספרת סיפור הגיוני ומעניין. העלילה מאוד קלה לעקיבה, ולא היה רגע אחד בכל הסרט שבו לא הבנתי מה מתרחש על המסך. הסרט מתאים לגילאי 10 ומעלה לפי דעתי, מכייון שהוא כולל סצנה מינית אחת, והרבה אלימות. אך האלימות אינה אינטימית או דוחה, (כמו קיל ביל או לוגאן) ולכן אני חושב שילדים החל מגיל 10 יוכלו להנות מהסרט מאוד. לסיכום - סרט מדהים ומעניין, שמציג דמות שולית יחסית באור שונה לגמרי.

טריילרים ותמונות

- אם לא עובד, כנסו לפה: https://www.youtube.com/watch?v=8hYlB38asDY

- אם לא עובד כנסו לפה: https://www.youtube.com/watch?v=XWWd6p2JHKo

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

דמויות

O טוני סטארק

User Posted Image

טוני סטארק הוא מייצר נשקים אגדי, גאון, שוויצר וגאוותן. הוא מיליונר פלייבויי ונותן תרופה לאשמה שלו ולבדידות שלו בעבודה נונ-סטופ, בשתיית משקאות חריפים ונדבנות. הוא הבעלים של החברה הגדולה בעולם.

O פפר פוטס

User Posted Image

פפר פוטס היא העוזרת האישית של טוני סטארק. "אני עושה הכל וכל דבר שמר סטארק זקוק לו. כולל, לפעמים, להוציא את הזבל". היא מארגנת את כל הארועים, ההוצאות ,הניהול בפועל והפעילויות של תעשיות סטארק, וגם אחראית על חייו האישיים של טוני סטארק. "אני לא חושבת שתוכל לשרוך את השרוכים בלעדיי".

O ג'רוויס

User Posted Image

ג'רוויס הוא המנהל הביתי של טוני סטארק, וכמו כן הבינה המלאכותית האישית שתיכנת בעצמו. הוא בעל גישה לכל המידע הקיים, הוא יודע לחשב, לפרוץ ולעשות שלל פעולות ממוחשבות, והוא מפעיל את כל חליפות האיירון מן ואת כל המכשירים החשמליים שבבעלות טוני סטארק, כולל את מערכת האבטחה של הבית שלו. הוא קרוי על שמו של אדווין ג'רוויס, אדם אשר היה העוזר האישי והמשרת של הווארד סטארק, ומופיע בתפקיד גדול בסדרה "הסוכנת קרטר".

O רודי

User Posted Image

קולונל "רודי" רודס הוא קולנל בחיל האוויר האמריקאי, שאחראי על רכישות נשקים ומתפקד כאיש הקשר של הצבא לטוני סטארק. הוא גם חבר אישי של טוני.

O הסוכן קולסון

User Posted Image

הסוכן פיל קולסון הוא סוכן שטח מטעם שילד שנשלח בכדי לדבר עם איירון מן על יוזמת הנוקמים. סיפורו ממשיך ב"הנוקמים", וכן בסדרת הספין-אוף, "סוכני שילד".

O עובדיה סטיין

User Posted Image

עובדיה סטיין הוא עובד בחברת תעשיות סטארק, שלקח את מקומו של הווארד אחרי מותו, אך זז מתפקידו כאשר טוני התמנה לתפקיד.

O ינסן

User Posted Image

ינסן הוא אדם מאפגניסטן, מעיירה בשם גולמירה, אשר קבוצת הטרוריסטים הרגה את משפחתו ותפסה אותו בשבי. במערה, הוא עוזר לטוני סטארק.

פרסים ומועמדויות

הסרט "איירון מן" נבחר בידי מכון הסרטים האמריקני לאחד הסרטים הטובים ביותר לשנת 2008. הסרט היה מועמד לפרסים רבים, בהם שני פרסי אוסקר בקטגוריות האפקטים המיוחדים ועריכת הסאונד, אך הפסיד. בנוסף, הסרט היה מועמד לתשעה פרסי סאטורן, מתוכם זכה בקטגוריית סרט המדע בדיוני הטוב ביותר, הבמאי הטוב ביותר והשחקן הטוב ביותר (דאוני ג'וניור). מועמדויות נוספות כללו פרס גילדת שחקני המסך לאנסמבל הפעלולנים, פרס באפט"א לאפקטים מיוחדים, פרס גראמי לפסקול ופרס הוגו לעיבוד הדרמטי הטוב ביותר. הסרט זכה בשני פרסים בטקס פרסי סקרים שנערך ב-18 באוקטובר 2008 בקטגוריות סרט המדע בדיוני הטוב ביותר והשחקן הראשי בסרט מדע בדיוני הטוב ביותר (דאוני ג'וניור).
הסרט נבחר בידי מגזין אמפייר לאחד מתוך 500 הסרטים הטובים ביותר של כל הזמנים.

פסקול

- אם לא עובד: https://www.youtube.com/watch?v=ziP-cZyonpc

השפעת הסרט

לסרט, ולהצלחתו, הייתה השפעה עצומה. הוא השיק את היקום הקולנועי של מארוול, והצלחתו הצליחה להעמיד לבדה את כל 19 הסרטים של מארוול. ההצלחה של הסרט היא הסיבה שמפיקי מארוול החליטו לאשר את הקמתו של היקום הקולנועי, ולולא היה מצליח לא היינו מקבלים את קפטן אמריקה, ת'ור, הנוקמים או שומרי הגלקסיה. הסרט גם חשף את ז'אנר גיבורי העל, שעד אז היה רק לחובבים מושבעים בלבד, לקהל הרחב- והראה לעולם כמה כיף זה סרט גיבורי-על מוצלח.

ציטוטים

- "אדם עם תריסר מאלו יוכל לשלוט בכל אסיה", מנהיג הטרוריסטים.
- "מה אתה אומר על הכינוי שלך: הדה וינצ'י של ימינו? ומה אתה אומר על הכינוי האחר שלך: סוחר המוות?", כתבת חדשות.
- "אין לי אף אחד חוץ ממך", טוני סטארק.
- "כמה אירוני טוני", עובדיה סטיין.
- "אני איירון מן" (i am iron man), טוני סטארק.
- "אני צריך לתדרך אותו על נסיבות הימלטותו", פיל קולסון.
- "הדבר הכי רע לגבי טוני, הוא גם הדבר הכי טוב. הוא תמיד עובד.", עובדיה סטיין.
- "טוני סטארק הצליח לבנות את זה במערה! עם כמה חתיכות זבל!", עובדיה סטיין.
- "אני פה לדבר איתך על יוזמת הנוקמים", ניק פיורי.

עובדות

- הסרט הרוויח 585.2 מיליון דולר.
- תסריט הסרט כלל רק תיאור כללי של העלילה, ופירוט על סצנות האקשן השונות. את רוב הטקסט אילתרו רוברט דאוני ג'וניור ושאר צוות השחקנים בזמן צילומים.
- בתסריט המקורי של ניו ליין סינמה, הסיום היה אמור להיות טוני סטארק שנלחם באבא שלו שהפך לוור משין.
- בתחילת ההפקה, עובדיה סטיין היה אמור לשרוד את הקרב, אך לבסוף הרעיון לא יצא לפועל.
- המשכורת של רוברט דאוני ג'וניור כיום היא 48 מיליון דולר.
- גם כאשר רואים את טוני סטארק מתהלך בתוך חליפת האיירון מן, הוא אינו באמת לובש אותה. הוא לובש חליפת בד ועליה נקודות. בעריכה מלבישים עליו את החליפה.
- לפני הקאמבק שלו לקריירה, רוברט דאוני ג'וניור נהג להתמכר לסמים ולאלכוהול ונכנס לכלא מספר פעמים.
- רוברט דאוני ג'וניור הוא גם זמר והוציא אלבום בשם "the futerist".
- במהלך סצינת הקרב הסופית יש 2 רפרנסים לדמות וחברת כימכלים מהקומיקסים של מארוול.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 15 2018, 19:41 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
מגדר:female
משתמש מספר: 52249

במילה אחת- וואו. אני לא אתייחס רגע לתוכן (למרות שאני ממש רוצה), אלא למבנה. זה סיקור מעולה! הוא מפורט מאוד, התייחסת להכול ולא פספסת אף פרט. הוספת גם המון מידע נוסף, שבגלל מעשיר את הסיקור, ומאוד נחמד לקרוא. כל הכבוד!
ועכשיו, אני אתייחס גם קצת לתוכן כי אני לא יכולה שלא. איירון מן זה סרט מקסים. לא הייתי מגדירה אותו כאחד הסרטים הטובים ביותר של מארוול, אבל עדיין יש בו את הקסם הזה של ההתחלה, הציניות אדירה של טוני ופפר פוטס (המדהימה). אני די מסכימה עם הדעה האישית שלך, אבל יש לי רק הערה אחת- בתקציר, הקטע שמסומן בצהוב- הייתי ממליצה לך להוריד אותו. הוא לא ספויילר לאיירון מן, אלא ספויילר בכלל לאחד מסרטי ההמשך (בעקיפין), והפרט הזה די מיותר ויכול בטעות לספיילר לכאלה שראו את איירון מן, אבל עדיין לא את מלחמת האזרחים. חוץ מזה הסיקור מעולה. ח"ח!

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Apr 16 2018, 17:17 PM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101000
מגדר:male
משתמש מספר: 31142

סיקור מפואר, קבל כל הכבוד ענק.
פרויקט מבורך, אני מקווה שבאמת תעמוד בו, יש למארוול המון המון סרטים. אני לא חושב שאיירון מן הייתה דמות לא מוכרת, הוא חלק אינטגרלי מהנוקמים ותמיד היה והוא לא דמות נידחת ממש כמו אנט-מן או אפילו ד"ר סטריינג', אבל בכל אופן, הסיקור שלך עושה עבודה נהדרת בהצגת המידע השונה על הסרט ועל העולם בו הוא מתרחש, וגם על מאחורי הקלעים, הפסקול והפרסים, הכל אסתטי מאוד ומעוצב מאוד יפה, עשית עבודה מצוינת. רק התמונה של טוני סטארק קצת גדולה מדי לטעמי.
בנימה אישית, אני חובב ענק של היקום הקולנועי של מארוול, ולמרות שיש להם כמה סרטים שאני לא מחבב, הרוב הגדול הוא כן סרטים מעולים וכזה הוא גם "איירון מן" הראשון. סרט כיפי, משעשע, מלא באקשן. אני חושב שג'ון פאברו הוא אחלה בחלה של במאי והבחירה בו הייתה מצוינת. הוא מביים את הסרט בכיף אחד גדול. ואי-אפשר שלא לשבח את רוברט דאוני ג'וניור ובכל סרט בו ג'ף ברידג'ס הענק משחק נבל אני בפנים.

--------------------
רוי - אחראי שנת הלימודים - דברים לשעבר
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 1 2018, 14:21 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

סיקור מעולה, כל הכבוד! אני חייב לציין מכל הדמויות של מארוול אני הכי פחות אוהב את טוני, ומשום מה אני אף פעם לא מצליח להסביר ברצינות למה. גם את הסרטים שלו פחות אהבתי, אבל הסרט הראשון הוא הכי טוב מכל השלושה והסיקור בהחלט עושה לו צדק, כל הכבוד. בהצלחה עם פרוייקט הסיקורים הזה, אני אהיה פה להגיב על כל אחד מהם בתור חננת מארוול מושבע XD
ח׳׳ח על הסיקור הזה! :)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: May 10 2018, 15:53 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024

סיקור סרט מפורט ומקסים! אני אתחיל בכך שלא חשבתי שהוא אסתטי כמו רוי למשל, כיוון שהפונט בו השתמשת בכותרות קצת מדלדל את האסתטיקה והייתי מסירה את הקו התחתון. גם כן, התמונה של טוני סטארק די גדולה. הייתי מחפשת תמונות בגדלים דומים יותר. היו קצת חסרים לי גיפים, אבל ההשקעה המדהימה שלך ניכרת. רק חבל לי שלא המשכת בפרויקט הסיקורים שקבעת. בכל אופן, אשמח לראות עוד סיקורים שלך בפורום. כל הכבוד!

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Aug 13 2018, 13:09 PM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775

QUOTE (Stars Up The Sky @ May 10 2018, 05:25 PM)
סיקור סרט מפורט ומקסים! אני אתחיל בכך שלא חשבתי שהוא אסתטי כמו רוי למשל, כיוון שהפונט בו השתמשת בכותרות קצת מדלדל את האסתטיקה והייתי מסירה את הקו התחתון. גם כן, התמונה של טוני סטארק די גדולה. הייתי מחפשת תמונות בגדלים דומים יותר. היו קצת חסרים לי גיפים, אבל ההשקעה המדהימה שלך ניכרת. רק חבל לי שלא המשכת בפרויקט הסיקורים שקבעת. בכל אופן, אשמח לראות עוד סיקורים שלך בפורום. כל הכבוד!

התכוונתי המשיך אבל פרשתי. זו הפעם הראשונה שנכנסתי לאתר מאז שפרסמתי את זה.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007