האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אני זוכר || תם
פורסם ב: Jan 12 2018, 19:04 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

תקראו את המידע בכוכביות אחרי שאתם מסיימים לקרוא הכל אחרת זה מאבד את כל הקטע

אני זוכר צלילים. אני זוכר רעשים. אני זוכר
אזעקות*. הן היו רועשות. הן היו מפחידות. אני זוכר
מקלטים. הם היו מפחידים. הם היו רעים. אני זוכר
ביטולים*. הם היו רעים. הם היו מעצבנים. אני זוכר
שצבעתי את השיער. זה היה מעצבן*. זה היה משמח. אני זוכר
ציפיות. הן היו משמחות. הן היו מלאות תקווה. אני זוכר
דברים. הם היו מלאי תקווה. הם היו מפחידים. אני זוכר
את הקיץ של אלפיים וארבע עשרה.

* בקיץ של 2014 היה צוק איתן
* בקיץ של 2014 ביטלו את מחנה הקיץ של הצופים בפעם הראשונה מזה 50 שנה + ביטלתי מלא דברים כי היה מסוכן לצאת מהבית
* פשוט הייתי שם המון זמן.

ת׳׳ב? אף פעם לא יצא לי לכתוב בסגנון הזה וואו פשוט עכשיו קראתי פואמה מהממת שכתובה ככה ואמרתי למה לא לנסות

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 12 2018, 20:09 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051

האמת שגם לי לא יצא לכתוב שיר רפטיציה אף פעם, בגלל שמאחורי דף או מסך בתור הכותב אתה מסתכל על זה וחושב שזה לא מספיק טוב. אבל האמת שזה יצא מעולה, לדעתי לפחות. ההערה היחידה שלי שלדעתי ההשתמשות פעמיים במילה שמזכירה רעש אולי הייתה מיותרת. אולי במקום אזעקות רועשות או פשוט "רעשים" את אחד מהביטויים היית מחליף. זאת באמת ההערה היחידה שלי.

אהמ, אהמ, לא ידעתי שבשנת 2014 ביטלו את מחנה הקיץ. זה נשמע לי מבאס מאד, שדבר שהיה יכול להיות היסח דעת מעולה לנערים בוטל. אבל אפשר להבין את זה.

האמת שהפעם הראשונה שהבנתי מה זו מלחמה הייתה הרבה לפני צוק איתן, במלחמת לבנון השניה. לא גרתי בכלל באיזור, אבל משפחה מהצפון ברחו אלינו הביתה ואירחנו אותם במשך קרוב לחודשיים. במקום משפחה קטנה בבית אחד נוספו אלינו עוד 12 איש וישנו במסדרונות. הם הגיעו מהפצצות והקטיושות של הצפון עם המטענים שלהם, ואז הבנתי באמת מה עושות מלחמות.

כמובן שאז הגיעו עופרת יצוקה ועמוד ענן וצוק איתן וכל "מצבעי החודש" בדרום שהזכירו לי לעשות כושר למקלט. כיף בריבוע להיות ישראלי!

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 13 2018, 11:39 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840

וואו. המבנה של השיר הזה ממש מיוחד, מאוד אהבתי אותו. הצלחת ממש להראות לנו את האסוציאציות במוח שלך ועשית את זה בצורה מצוינת, זה בהחלט יצא מעניין. הסוף מצוין גם ושבר את המבנה בצורה ממש טובה, אהבתי את איך שזה יצא.
מקלטים. הם היו מפחידים. הם היו רעים. אני זוכר
ביטולים*. הם היו רעים. הם היו מעצבנים. אני זוכר

ה'רעים' משום מה לא ממש הסתדר לי - 'רע' זו מילה שכאילו באה לתאר עובדה, גם אם זה כן תלוי בזווית ראייה וכל זה, ופחות מתארת רגש ומחשבה פנימית. בגלל ששאר המילים שהשתמשת בהן מתארות יותר את המחשבות שלך על כל דבר, אני חושבת שיהיה עדיף אם תחליף גם את ה'רעים' למילה כזאת. אני כמובן רק אומרת את דעתי ובסופו של דבר זו לגמרי החלטה שלך, אבל אני כן ממליצה לך לנסות למצוא מילה שתתאים קצת יותר - אני סומכת עליך שאתה מסוגל.
שצבעתי את השיער. זה היה מעצבן*. זה היה משמח. אני זוכר

ממש אהבתי את התפנית הזאת כאן, אני שמחה שכן בחרת להכניס גם את הדברים החיוביים ולא רק את השליליים. גם הדרך שעשית את התפנית הייתה מצוינת לדעתי, שהצגת את שני הצדדים של אותו הדבר.
ציפיות. הן היו משמחות. הן היו מלאות תקווה. אני זוכר

אני לא בטוחה שנהוג ממש להשתמש בביטוי 'מלאות תקווה' על ציפיות - לא משתמשים בזה בקשר לבני אדם לרוב? לא יודעת, יכול להיות שזו רק אני, אבל אני חושבת ש'ממלאות בתקווה' ישמע קצת יותר הגיוני (למרות שאת האמת שזה לא מסתדר ממש עם ה'הן היו' אז לא יודעת, אם יש לך רעיון טוב יותר זה יהיה מצוין).
דברים. הם היו מלאי תקווה. הם היו מפחידים. אני זוכר

קצת הפריע לי שחזרת כאן שוב על המילה 'מפחידים', אחרי שכבר השתמשת בה בשורות השנייה והשלישית. זה כן היה יכול להתאים אם היית בונה אם המילים האלו בצורה של פירמידה כזאת - השורה לפני האחרונה והשורה השנייה מכילות את אותן שתי המילים, השלישית והשישית וכו' - אבל כמו שזה עכשיו טיפה פחות התאים לחזור על אותה המילה לדעתי, ואת המבנה של השיר אני ממש לא חושבת שאתה צריך לשנות - הוא באמת מצוין ככה.
בקיצור, זה שיר מאוד מיוחד והצלחת להעביר דרכו את הזכרונות שלך בצורה ממש טובה. אני מצטערת אם פגעתי וכמובן מחכה לקרוא עוד שירים שלך, ומקווה שתמשיך לנסות סגנונות חדשים ומעניינים.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007