האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

תכתוב משהו עליי| נועם., אתגר מארוול, סיפור קצר,PG, ללא בטא.
פורסם ב: Sep 6 2018, 18:05 PM
צטט הודעה

Que sera, sera.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 21203
מגדר:female
משתמש מספר: 370
חפצי המשתמש: צפה

"תכתוב עליי משהו."

היא מבקשת ממני, מפנה אליי זוג עיניים ירוקות חומות מלאות פליאה. היא מבקשת ואני כותב על דברים אחרים.

אני כותב על הפעם בה למדתי לעוף. אני מרגיש את הרוח פורעת את שיערי, אני מותח את אצבעותיי. המילים נשפכות ממני, הזיכרון הופך לטרי. רגע אחד אני על הקרקע, ברגע הבא באוויר. השמיים כבר לא נראים לי רחוקים, מעל העננים האפורים השמש זורחת.

אני מתאר את התחושה שחשתי כשהעברתי את ידיי בתוך ענן. הלחות, הקרירות, ההפתעה. אני מדמה את הצחוק שבקע מגרוני למנגינה עליזה ילדותית. אני שוזר מחשבות שלאחר מעשה לתוך העלילה. אני כמה לשוב לשם, לשמיים הפתוחים.

אני כותב על ארוחת הבוקר שאכלתי היום. על המלצרית שלקחה את ההזמנה שלי בחיוך. על הנוזל השחור והמהביל שרכנתי מעליו. אני מנסה להעביר את הריח של הפאנקייקים במילים גבוהות ומוצא את עצמי מתאר את הנגיסה הראשונה כתענוג אלוהי.

הטעם של חמאת המייפל ממלא אותי ברגשות חמימים. אני מרים יד מהססת לבחון האם עדיין יש לי אבקת סוכר בקצה השפתיים. אני תוהה לגבי השולחן שהשארתי מאחוריי, האם ברגע זה יושב שם מישהו אחר? האם גם אליו המלצרית מחייכת? האם גם הוא מוצץ את אצבעותיו בסיפוק?

אני חושב לכתוב על הנשיקה הראשונה שלי, על תחושת הדביקות של אחרי. אני מנסה לשחזר מה הוביל למה, את הדרך שבה היא הסתכלה עליי. אני נזכר בשיערה השחור שזור הפרחים, בחצי החיוך שקישט את פניה לאחר המעשה. אני מדמיין את ידיה הרכות אוחזות בשלי, את האומץ שבוודאי נדרש לה להרגיע את חוסר הוודאות שחשתי. אני מנסה לספור את השניות שעברו מתחילת הנשיקה, אבל במבט לאחור נראה כי היא נמשכת לנצח. אני חושב לכתוב על הנשיקה הראשונה שלי, אבל אני שומר אותה לעצמי.

אני מחליט להוסיף פואמה קצרה על היום שבו החלטתי להיות סופר. על הדאגות שאמא שלי בוודאי חוותה.

אני מתנסח, אני מזדהה, אני שופך את עצמי על כל פינת דף פנויה.

אני כותב על דברים שהיו, על דברים שאני חושב שיקרו, על זקן יפני שהבוקר נשברה לו החכה. אהבה, תשוקה מחליאה, גבורה, אובדן. אני מתעד את הרגעים הגדולים, אני מתעכב כדי להאיר את השגרה באור חדש.

"תכתוב עליי משהו," היא ביקשה, ואני כותב על מה שאני מכיר.

*-*-*-*

"למי להקדיש?" הוא שואל את הבחורה עם העיניים הירוקות חומות מלאות הפליאה. התור מאחוריה הצטמצם לאורך הזמן, אנשים איבדו את הסבלנות. נשארו לו רק מספר מעריצים עקשנים ואז הוא יוכל לחזור הביתה למיטה.
בעט שהיא נתנה לו כבר כמעט ולא נשאר דיו להקדשה, הספר שסיפקה לו התמלא בהגיגים. הוא שואל אותה בכל זאת, רק מפני שהוא מרגיש קצת אשמה.
היא נעה מרגל אחת לשנייה, הבעה משונה מכווצת את תווי פנייה. לרגע הוא משוכנע שהיא עומדת לצעוק, לצרוח, לבכות. הוא מכין את עצמו לנפילה, למכה, למחאה. בסופו של דבר, היא מחייכת.

"נועם."

--------------------
User Posted Image
נועם| גוש פרווה כחלחל| בת 24| מפלצת העוגיות| משהו ישן וטוב.
The Sky Could Be Blue,
Could Be Grey,
Without You Its A Waste Of Time.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 16 2018, 15:51 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

זה קטע ממש מקסים. אהבתי מאוד את התיאורים (או התיאורים של התיאורים, ליתר דיוק), יש בהם מן עדינות כזו והם לגמרי הוסיפו לקטע. באופן כללי אני חושבת שתיארת כאן את חוויית הכתיבה בצורה ממש טובה שעושה חשק לכתוב גם.
חוץ מזה, אהבתי שכל הקטע כתוב בגוף ראשון וסצינת הסיום בגוף שלישי. זה קצת מדגיש את הריחוק הזה שלפעמים נוצר כתוצאה מהפרסום, פתאום הכל מסופר בצורה יותר חיצונית ופחות מתוך האדם עצמו, כי יש לו יותר השפעה על הסביבה. אני לא יודעת אם זו הסיבה שהחלטת לכתוב את זה ככה, אבל זה הדבר הראשון שעלה לי בראש ואני חושבת שזה יצא נחמד. באופן כללי אני חושבת שסצינת הסיום מאוד הוסיפה, בעיקר כי היא נתנה עוד קצת מידע על הדמות, מן הצצה לחיים המאוחרים יותר שלו (הסצינה מתרחשת הרבה אחרי שאר הסיפור? כי היא נתנה הרגשה של פגישה מחודשת אחרי זמן ארוך). אני חייבת לציין שהוא נשמע דמות די מעניינת, מסוג הדמויות שהייתי שמחה לקבל הצצה ליום מהחיים שלהן (בעיקר ליום שכולל למידת תעופה! או תעופה באופן כללי).
ועכשיו לקצת הערות:
"תכתוב עליי משהו."

היא מבקשת ממני, מפנה אליי זוג עיניים ירוקות חומות מלאות פליאה. היא מבקשת ואני כותב על דברים אחרים.

האנטרים אחרי השורה הראשונה מיותרים לטעמי, כי השורה שאחרי ממשיכה את המשפט, מתארת את הבקשה. לדעתי יהיה עדיף אם תורידי את האנטרים שם ותשימי במקום אנטר אחרי המשפט שמתאר את הבקשה (לא חובה דאבל אנטר, אני חושבת שאחד מספיק).
אני כותב על הפעם בה למדתי לעוף.

המילה 'הפעם' הרגישה לי לא ממש מתאימה כאן. זו כמובן בחירה שלך, אבל אני חושבת שמילה אחרת - אולי 'היום' - תוכל להתאים כאן יותר.
אני כמהה לשוב לשם, לשמיים הפתוחים.

אם אני לא טועה, 'כמה' בזכר זה עם ה' אחת.
על הנוזל השחור והמהביל שרכנתי מעליו.

אני חייבת לציין שמשום מה המילה 'מהביל' נשמעת לי מילה עם קונוטציה שלילית, אז עד שבדקתי את המשמעות האמיתית במילון לא הבנתי למה השתמשת בה. זו לא באמת הערה או משהו בסגנון, סתם הרגשתי צורך לשתף. אגב, הכוונה כאן לקפה, כן?
אני מנסה להעביר את הריח של הפאנקייקים במילים גבוהות ומוצא את עצמי מתאר את הנגיסה הראשונה כתענוג אלוהי.

ממש אהבתי את המשפט הזה, הוא די שעשע אותי. הוא מתאר לדעתי בצורה ממש מוצלחת את הרגע הזה שאת/ה כותב/ת ופתאום קולט/ת שאת/ה משתמש/ת במילים או בביטויים שבחיים לא היית משתמש/ת בהם בעל פה.
אני מרים יד מהססת לבחון האם עדיין יש לי אבקת סוכר בקצה השפתיים.

יש הרבה סיכויים שזו רק אני, אבל הביטוי 'בקצה השפתיים' טיפה צרם לי משום מה. אני חושבת שאולי 'בקצות השפתיים' או 'בזוויות הפה' ישמע יותר טוב, אבל זו כמובן לגמרי החלטה שלך ואת לא חייבת להסכים איתי - קטע שלך, אחרי הכל.
אני מנסה לספור את השניות שעברו מתחילת הנשיקה, אבל במבט לאחור נראה כי היא נמשכת לנצח.

בגלל שאת מדברת כאן על העבר, אני די בטוחה שזה אמור להיות 'נמשכה'.
הוא שואל אותה בכל זאת, רק מפני שהוא מרגיש קצת אשמה.
היא נעה מרגל אחת לשנייה, הבעה משונה מכווצת את תווי פנייה. לרגע הוא משוכנע שהיא עומדת לצעוק, לצרוח, לבכות. הוא מכין את עצמו לנפילה, למכה, למחאה.

לא ממש הבנתי למה הוא הרגיש אשם ולמה הוא חשב שהיא עומדת לצעוק וכל זה. בגלל שהוא לא כתב עליה? החלק הזה היה לי מעט לא ברור. מהשאלה שלו 'למי להקדיש?' נראה כאילו הוא לא מכיר אותה, הוא בעצם כן זוכר מי היא? הייתי שמחה לקצת יותר הסברים בחלק הזה.
באופן כללי מאוד אהבתי גם את הסיום של הקטע עצמו וגם את סצינת 'אחרי הכתוביות', שניהם מסכמים את הקטע בצורה מקסימה.
אז בקיצור, את כותבת ממש מקסים ובאמת ניהניתי מהקריאה. הסיבה היחידה לקטנוניות שלי היא שהקטע הזה מאוד מוצלח, ואני חושבת שאת יכולה להפוך אותו למוצלח אפילו יותר. מצטערת ממש אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד קטעים שלך. אני שמחה שהחלטת לפרסם.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007