האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הדוקטור ורוז / אלכס
פורסם ב: Aug 6 2017, 18:10 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

שם הפאנפיק: הדוקטור ורוז
שם הכותב: אלכס
פאנדום: דוקטור הו
שיפ: דניאטלי
דירוג: PG13 ככה?
ז'אנר: רומנטיקה, קומדיה ופלאפ
ויתור זכויות: ליוצרים של הסדרה
בטא: אנוכי

הרוח שרקה ברחובות לונדון העמוסים, בשעה שטיפות זעירות נטפו מהעננים מהקודרים. "אז ככה לונדון נראית?" היה הדבר הראשון שנפלט מפיה של דניאלה כשהגיעו למקום רועש ליד חנות הדיסקים המקומית, מקום שנטלי התעקשה להגיע אליו. היא הסבירה לה כבר אז: דוקטור הו. דניאלה הנהנה בחיוב וחשבה בכלל על לבקר במקומות של הארי פוטר, כי מד"ב פחות היה הסגנון שלה, יותר פנטזיה ומיומנויות לחימה. בזמן זה נשמעה צרחה מכיוון נטלי.
"מה קרה?" דניאלה שאלה באי הבנה.
"השטח סגור! זה אומר שפריקינג בילי פייפר פה."
"מי שמשחקת את רוז?" דניאלה תהתה והעבירה מבט על נטלי.
"כן! ראית איזו יפה היא?" נטלי צחקה.
"קצת קשה שלא להבחין בזה.... אבל לא מעניין אותך יותר דיוויד טננט?" דניאלה שאלה בהפתעה, היא הביטה לכל אורך הסט. זה היה מקסים. היא חיכתה לפגוש את השחקנים, אבל לא רצתה להתלהב יותר מדי כדי לא להתאכזב מאוחר יותר.
"דניאלה, אני לסבית."
"ו...?"
"אוקיי הבנתי את הפואנטה שלך. אבל פאקינג בילי פייפר! היא הקראש הטלוויזיוני שלי!" נטלי קראה.
"אחמ אחמ." דניאלה כחכחה בגרונה ברמז דק.
"אני אוהבת אותך יותר, שקט את."
ואז בילי פייפר יצאה מהסט ושתיהן קפצו עליה בחיבוק, לא לפני שהיא הנהנה בהסכמה. "היי, מה איתי?" טננט שאל בצחוק, אחרי הכל הוא הדוקטור במשך מאות פרקים לכאורה, היא רק המלווה הזמנית שלו.
"יש עליך מין נוזל ירוק כזה.." דניאלה הסבירה באנגלית קצת עילגת והביטה בבגדים המוזרים שלבש הדוקטור.
"ואני לסבית," אמרה נטלי, האנגלית שלה הייתה הרבה יותר טובה, היא העבירה את שנות ילדותיה המוקדמות בארצות הברית והמאוחרות בקנדה. היא היגרה לארץ עם הוריה רק בגיל שש-עשרה ולא שכחה הרבה מן השפה.
"ו...?" דיוויד טננט שאל במבטא בריטי. אם היא לא הייתה לסבית... טוב, יש גם את דניאלה.
"הבנתי את הפואנטה שלכם! אבל דניאלה צודקת. יש לך-" והוא הוריד את הג'קט המלוכלך והושיט ידיו לחיבוק. נטלי קפצה עליו בחיבוק. "אני לא מאמינה שאתם פה, אנחנו רק כאן לכמה ימים- ואני לא חשבתי-"
דניאלה נראתה קצת לא מרוצה. דיוויד ובילי צחקו. "עם כל מה שקורה בסדרה הזאת, יש מצב שגם אנחנו כאן רק לכמה ימים..." העירה בילי בעוקצנות.
דיוויד אמר להן שהם בהפסקת קפה, הציע להן לאטה גם כן ולאחר מכן הצטרף אליהם גם השחקן שמשחק את מיקי. במהלך הסיבוב בסט ראו כמה דאלקים ודברים מוזרים, בדיוק כסדרה. בנוסף, אבנים ממש מלחיצות של מלאכים שלפעמים בכו ולפעמים רק חשפו את שיניהם.
"אחר כך," בילי אמרה לאחר שלקחה לגימה ארוכה מהקפה שלה. "אנחנו הולכים לצלם כמה שוטים, רוצות להצטרף בתור ניצבות? יש לי תחושה שאתן מחבבות את הסדרה."
מפה לשם, אם תביטו ממש בצד באחד הפרקים בעונה השנייה, אולי תוכלו לראות את דניאלה ונטלי מתנשקות על הסט, כביכול בשנת ביליארד ומשהו.

----

קטע שבטעות פרסמתי בסס"ש מזמן~

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 7 2017, 12:44 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

חחח אני זוכרת שקראתי אותו בססש והוא היה מאוד נחמד
אמ, טוב, זה די מגניב כזה וזווית מעניין של כתיבת פאנפיק (זה בטוח נחשב פאנפיק? אף פעם לא הצלחתי להבין את זה כי הם אנשים אמיתים אז זה יכול לקרות במציאות).
חסרים לי טיפה יותר תיאורים בדיאלוג שלהם (של דניאלה ונטלי על הסלברטי קראש), זה ממש היה רק דיאלוג ללא תיאורים וזה משהו שאני פחות אוהבת.
התגובה של הכוכבנים טיפה הייתה לי תמוהה אבל אני לא באמת יודעת איך אנשים מגיבים למעריצים אז...
הא, וממש ממש אהבתי את הסיום, זה שעשע אותי וממש מצחיק ומתאים בדיוק לקטע.
גם שעשע אותי שהן מתנשקות בשנת ביליארד

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 282 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007